|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kalcifikacija posteljice
3.6.2011 21:55:48   
any_sa
Jucer sam bila na kontroli kod doktora.... Hvala Bogu sve je uredu..napredujemo...rastemo...a inace smo u 34 nedjelji...
BPD 88 mm
Femur 64,7 mm
Plodove vode dovoljno

Ali iako je dr. Masic rekao da uopce ne trebamo misliti o tome, spomenuo je blagu kalcifikaciju posteljice...  user posted image user posted image
Voljela bih znati zna li neko vise o tome..... Jeli opasno..sta znaci...kako...zasto..zbog cega...
Nesto sam citala o tome po netu ali...

Hvala puuno unaprijed

< Poruku je uredio any_sa -- 3.6.2011 22:06:59 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kalcifikacija posteljice
5.6.2011 23:03:48   
nanika
I mene je vodio dr Masic obje trudnoce i isto mi je bilo u oba slucaja. Mislim da se ne trebas puno zabrinjavati. Meni je rekao da se to moze desiti ukoliko jedes puno mlijecnih proizvoda ili ukoliko trudnica pusi.

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu any_sa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kalcifikacija posteljice
14.6.2011 10:35:38   
Lucina
Pusis li?

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kalcifikacija posteljice
24.8.2011 22:58:25   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: nanika

I mene je vodio dr Masic obje trudnoce i isto mi je bilo u oba slucaja. Mislim da se ne trebas puno zabrinjavati. Meni je rekao da se to moze desiti ukoliko jedes puno mlijecnih proizvoda ili ukoliko trudnica pusi.


user posted image

evo i mene na ovoj temi...ne pusim, 24. sam sedmica i imam te kalcifikate pa sam se ziva isprepadala...a jedem dosta mlijecnih proizvoda,smanjicu malouser posted image

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *