|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudni smo
21.9.2008 22:26:44   
Anoniman
Amlatifa zao mi  je  user posted image  user posted image  user posted image






(odgovor članu dadakg)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Trudni smo
21.9.2008 22:36:07   
jasmina_mm
Amlatifa strasno mi je zao, ali bice sve u redu aBd samo budi jaka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Trudni smo
23.9.2008 10:44:49   
amlatifa
Drage moje hvala na podržci ja sam još kod kuće i oporavljam se. Neka od Vas me je pitala zbog čega sam morala sloniti bebicu. Moja Dr sumnjala je na nekakvu MOLU ja lično nikada nisam čula za to ovako mi je objasnila ukratko ( djeca sa organskim poremećajima uzrok jaka upala mojih organa) ako to bude u pitanju ja ne bi smjela zatrudniti narednih 7-8 mjeseci morala bi uraditi detaljne nalaze. Nalaz ploda bit će za 10 dana pa ćemo vidjeti. Ja se polako oporavljam. Ljubim Vasuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Trudni smo
23.9.2008 12:02:11   
miha
strašno mi je žao,vjeruj mi.............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

molim te,budi sada jaka i misli na sebe i svoje zdravlje.znam koliko boli,ali isto tako znam i koliko smo mi žene jake i hrabre.šaljem ti veliku pusu

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Trudni smo
20.10.2008 14:55:01   
amlatifa
Drage moje moj nalaz je gotov uzrok gubitka mojeg ploda je jaka upala sluznice na maternici. Juče sam bila kod svoje dr. i kazala je da je sve OK za tri mjeseca mogu ponovo u akciju al prvo da se urade brisevi pa ako budu OK onda.......

Ja sam se oporavila i dobor sam. Ljubim Vas

(odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Trudni smo
21.10.2008 16:36:46   
jowana
Zdravo drage...ja sam odje nova..pre tri dana sam saznala da sam trudna pa sam svA pogubljena..kako ide to sad na poceetku kao sta se sme sta ne i blabla?user posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 106
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *