|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   imam strasnu kostobolju sta da radim
29.3.2009 0:23:45   
mamine oci
zene drage par dana nemogu da mrdnem od bolova u ledjima noge i ruke me stasno bole jedva mogu bebu da drzim isla bi lijecniku al nemam zrastveno nemam knjizicu a postanar sam nemam ni za privatnika al da nekukam imal sta za bolove a da sme doijilja da pije sta god da trazim u apoteku kaze posto dojite nesmete da nezna koja neki prirodni lijek unapred hvala?

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
29.3.2009 0:31:56   
Golubica
Provjeri mast VOLTAREN ili onaj DEEP RELIEF, mislim da se ovako pise. 

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
29.3.2009 0:38:30   
mamine oci
vec imam voltaren al pise da nesmiju dojilje

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
29.3.2009 0:41:02   
Golubica
I ja sam sada provjeravala, cak ni cepice ne smijes mada oni ne idu u krvotok, provjeri za mast. Zelim ti brz oporavak.

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
29.3.2009 0:55:21   
mamine oci
hvala u svakom slucaju.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
29.3.2009 7:54:33   
Crvena
I ja imam kostobolju vec sedam dana, tacnije plecka me boli, sve mi suze na oci frcaju od bolovauser posted image user posted image user posted image user posted image .
Meni jedna komsinica rekla da na plecku stavim novinu ili neki vuneni saluser posted image Ja jos nisam probala, ali koliko me boli, moraci i to probatiuser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
29.3.2009 11:03:56   
mamine oci
kako si ti od jutros mene muz izmasirao pa eto malo sam bolje pozdrav nadam se da je i tebi bolje a vidis ovog vremena necudime nista

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
30.3.2009 8:14:43   
Crvena
Jucer ujutro puno bolje, a danas jos boljeuser posted image . Nadam se da ce ovo ljepse vrijeme i nama olaksati boloveuser posted image Ovo je vrijeme kostobolje, bice boljeuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
30.3.2009 10:19:57   
mamine oci
drago mi  je da si jutros dobro  ja jos uvjek imam bolove u ledjima ns svu srecu nisu  jaki i zaboli me svremena na vrijeme.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
1.4.2009 14:10:40   
dana3
imam bilove u cjeloj kicmi kao i upalu misicnog tkiva u ledjima.sve s eto pogorsalo u trudnoci a sd dojim pa opet nista ne smijem da pijem.isla sam kod kiroprakticarke i malo je bolje ali boliiii.evo sta mi olaksava -masaza sa kantarionovim uljem.muza zaposli neka te izmasira svaku noc ili ti sama po mjestima gdje boli.ne steti a dobro.sretnouser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
1.4.2009 14:22:46   
lely
I meni bi prijala jedna masaza,uh kako je to dobro.MM mene izmasira,ali opet mi se cini da bi najbolje bilo (naravno kad bi mogla) da stavim svoja ledja ispred sebe i da to sama odradim.
Inace sam po profesiji fizioterapeut,mnogi mi se zale kako ih bole ledja,kako bi im dobro dosla jedna masaza,a mene niko ne pita da li sam ja za jednu masazuuser posted image .Nego MM proganjam po kuci da me malo masira,al on mi nekako grub,valjda nema osjecaja,on koristi snagu,a ne tehnikuuser posted image user posted image .Al sta cu bolje ista nego nista.
U svakom slucaju masaza ima ucinak opustanja misica,tako da bi je svima preporucila.
Pa drage moje zaposlite svoje muzice,pa kako god vas izmasiraju zauhar je.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
2.4.2009 22:52:00   
Crvena
IZVORNA PORUKA: lely

Pa drage moje zaposlite svoje muzice,pa kako god vas izmasiraju zauhar je.

Odoh  ga ja zaposliti, hvala na savjetuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
2.4.2009 22:59:27   
teta berta
Mislim da se smije popiti parcetamol, meni pomogne. A masaža je isto super, mm divno masirauser posted image  Ali ozbiljno, nek te izmasira nekim bebi uljem vjeruj pomoći će.

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
3.4.2009 0:16:11   
lely
Nema na cemu draga,nadam se da ce ti biti bolje.pusa

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
8.9.2009 12:06:25   
mamine oci
zene drage pomagajte jedva da dodjoh do kompjutera da se javim imam strasne bolove u nogama jedva se krecem lijeva me vise boli od desne jedva da mogu je savit sta da radim osim da neidem ljekaru,jer isla bi da mogu ali ja nemam zdrastveno nemam knjizicu pa sve placam a posto nisam u mogucnosti platit pregled zato trazim pomoc masirala sam nogu i nista a inace jos uvjek dojim maleckog pa sta bi mogla popit a da neskodi dojenju pritom i meni pomogne unaprijed hvala...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
8.9.2009 12:11:50   
M kao Mama
Joj, adela ne znam Bogami, šta ti je činiti, Allahami ja bih ti dala moju knjižicu da ideš u Švrakino, ali mene dole dobro znaju,

može li te sin izmasirati nekom kremom, problem je zaista jer dojiš pa ne možeš ništa drugo uzeti, a i da odešljekaru sve i da imaš knjižicu oni bi ti dali injekcije, što se opet kosi sa dojenjem.

Mislim da je tebe probuh dokusurio kada si čistila, ija sam tako isto bila za 1. maj, primala sam 7 dana injekcije ujutro i navečer koktele i beš mi je pomoglo.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
8.9.2009 12:13:27   
hanabanana
Voltaren kreme, ne znam da li smiješ masirati. Možda da napraviš duži vremenski razmak.

A tabletu ne smiješ popiti, meni voltaren rijesi problem.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
8.9.2009 12:18:29   
Anoniman
tigrova mast i nek te muz izmasira

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
8.9.2009 12:23:49   
mamine oci
hvala vam u svakom slucaju valjda ce bit bolje masaze su aktivne svaku noc problem je sto nemogu da savijem lijevu nogu u predjelu kojlena...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
8.9.2009 12:26:53   
mila81
mene su skoro boljela ledja, ja namazala tigrovom mascu, i uvila se u jedan vuneni sal, proslo me, samo ako se preznojis odmah se presvuci, a ni slucajno odmah da se tusiras ili peres,pokusaj meni je fakat pomoglouser posted image Zelim ti sto brzi oporavakuser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
8.9.2009 12:41:32   
tea lana
Adela ako hoces da ti dan svoju zdravstvenu.Ja rijetko ustvari skoro nikakao ne idem doktoru pa me i ne znaju.

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
8.9.2009 14:51:19   
HanaBana
Ja bih ti rado dala svoju knjizicu ali ne ide jer ja sam imala operacije na nogama pa bi te odmah otkriliuser posted image user posted image
Inace ja imam  jaku bol u koljenu i ne mogu ni saviti niti "odviti", ali ja znam od cega je i sta dalje  - operacijauser posted image
Moj savjet ti je ako je ba su pitanju prava kostobolja, mazi maslinovim uljem stalno, to podmazuje kosti i oporavlja ih, imas u DM tekucinu od metvice, cijena je oko 5 KM i extra je, samo ima jak miris pa pazi zbog malenog.
Ako ta kostobolja duze traje otidji kiroprakticaru. Ja znam jednu zenu koja pomaze mom mm jer on ima uzasne bolove u kicmi. Zena je super, radi na dobrinji. Ako sta treba javni mi se na pp i drzim fige da te to sto prije prodjeuser posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
8.9.2009 14:55:30   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: tea lana

Adela ako hoces da ti dan svoju zdravstvenu.Ja rijetko ustvari skoro nikakao ne idem doktoru pa me i ne znaju.
[/qut
tea lana hvala puno vidjecu nek prodje jos par dana ako nista javim ti se usvakom slucaju hvala valjda neb skontali tea a pokrivenauser posted image sala mala nadam se da se neljutis...i u mukama ja bi da se salimuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
8.9.2009 17:16:03   
tea lana
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: tea lana

Adela ako hoces da ti dan svoju zdravstvenu.Ja rijetko ustvari skoro nikakao ne idem doktoru pa me i ne znaju.
[/qut
tea lana hvala puno vidjecu nek prodje jos par dana ako nista javim ti se usvakom slucaju hvala valjda neb skontali tea a pokrivenauser posted image sala mala nadam se da se neljutis...i u mukama ja bi da se salimuser posted image


pa reci ako te sta pitaju dosla tobeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
9.9.2009 9:55:16   
tea lana
mamine oci kako noge danas jesi ista bolje

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *