|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   izgubili smo bebu u drugom tromjesecju
16.4.2011 9:58:05   
sarahel
drage cure, evo da i ja podijelim pricu sa vama.

moja trudnoca je bila prva i zeljena. sve je bilo u redu. nikakvih teskoca osim mucnine i to ponekada, bolova u ledjima i umora. sve sto sam ljekarima rekla, dobila sam odgovor da je ok. udarci moje bebe se nisu puno osjecali jer sam imala placentu na prednjem zidu tj. prema stomaku, tako da je nisam mogla puno osjecati. tek kadkad koje gickanje i to je sve. u 24. sedmici smo otisli na kontrolu, bebin srcek je stao. nista konkretno nismo nasli kao uzrok osim da je nesto prekinulo njeno snabdijevanje. 
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: izgubili smo bebu u drugom tromjesecju
16.4.2011 10:21:20   
Selma.A.M
Jao mila baš mi je žao user posted image ,mogu zamisliti kako ti je ....Ja sam imala rane spontane tj 2 u prvom tromjesečju ali mi je bilo jako teško,a mogu zamisliti kako je tebi....
Šaljem veliki hug user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sarahel)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: izgubili smo bebu u drugom tromjesecju
16.4.2011 10:24:47   
palachinken
user posted image Neopisivo mi je žao. Nadam se, iskreno, da ćete smoći snage nastaviti dalje i opet pokušati dobiti bebu.
Selma,draga, nisam znala da si se i ti tako napatila user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: izgubili smo bebu u drugom tromjesecju
16.4.2011 10:45:14   
Sonja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
draga budi jaka

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: izgubili smo bebu u drugom tromjesecju
16.4.2011 11:01:35   
animagical
user posted image user posted image bas mi je zao...

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: izgubili smo bebu u drugom tromjesecju
16.4.2011 11:12:25   
sanela.asja
Zao mi je jako user posted image user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: izgubili smo bebu u drugom tromjesecju
16.4.2011 11:14:20   
bananica
user posted image user posted image
zao mi je

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: izgubili smo bebu u drugom tromjesecju
16.4.2011 11:17:56   
R&T@
Isplaci se, mila, i primi nase zagrljajeuser posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: izgubili smo bebu u drugom tromjesecju
16.4.2011 11:47:34   
sarahel
hvala vam najljepse, drage cure.
ono sto me i drzi najvise u snazi jeste osjecaj da smijemo i mozemo probati opet. cekam da vrijeme ucini svoje, pa cemo vidjeti dalje. 

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: izgubili smo bebu u drugom tromjesecju
16.4.2011 12:47:22   
Lulu_08
Veliki user posted image  utjehe ti saljem!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu sarahel)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: izgubili smo bebu u drugom tromjesecju
17.4.2011 19:00:19   
nanatz
user posted image user posted image user posted image draga bas mi je zao,znam jako dobro kroz sta prolazis,prosla slicno,i vjeruj mi user posted image isplaci se,glavu gore,i bice bolje, mora doci i tvoja user posted image ,puno srece i nedaj se dragauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

BOG nije obecao,da ce zivot biti lak,ali je obecao da ce uvijek biti uz nas.............

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: izgubili smo bebu u drugom tromjesecju
20.4.2011 11:02:49   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: sarahel

hvala vam najljepse, drage cure.
ono sto me i drzi najvise u snazi jeste osjecaj da smijemo i mozemo probati opet. cekam da vrijeme ucini svoje, pa cemo vidjeti dalje. 

draga zao mi je od srca :((( sve je to dio sudbine nekom je ovako nekome onako moj svajet ti je daj sebi vremena tuguj isplaci se , nemoj odmah krenuti sa novim zatrudnjivanjem ja sam cekala nekih 7 mjeseci i pokusala ponovo i hvala Alalhu imam zivog i zdravog sina , tako da daj bolu na volju odpati ovu tugu (mada ce ona uvijek biti tu ) sta je bitno da imas dobrog doktora koji ce s tobom sledecu trudnocu detaljno propratiti .
Cuvaj mi se , i sto su meni rekli "nema potrebe da budes hrabra to i niko ne trazi od tebe " sada nekako tim rijecim dajem smisao


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu sarahel)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: izgubili smo bebu u drugom tromjesecju
20.4.2011 11:12:07   
chuci
baš mi je žao
user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: izgubili smo bebu u drugom tromjesecju
21.4.2011 13:08:41   
sarahel
drage djevojke, hvala vam najljepse na vasim rijecima. lijepo je kada covjek moze podijeliti bol sa osobama koje ga razumiju.

mirkice, drago mi je za tvoje bebce, hvala Bogu sto te obradovao tako. u pravu si, necu zuriti u sljedecu trudnocu, cekam da se moja glava malo razbistri. hrabrost je ovdje na pogresnom mjestu, ipak smo mi majke koje su izgubile svoje bebice, hvala ti.user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *