|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izostanak menstruacije nakon kiretaže
15.5.2020 14:35:23   
Varka
Pozdrav ženice😊
Ovako rađena mi je kiretaža (missed ab) 16.04Bila sam kod ginekologa na kontroli nakon 7 dana,rekla mi je da bih menstruaciju trebala dobiti oko 15.5 ali nisam još,nisam imala odnose jer me znam da li i smijem uopće... Jer mi je sve to novo pa me zanima da li bih smjela imati odnose prije menstruacije naravno sa zaštitom,a i koliko bih se moglo odužiti to čekanje menstruacije,da li je koja imala sličnu situaciju?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže
16.5.2020 0:47:25   
Visnja RR
Draga Verka, žao mi je zbog kiretaže ali već znaš... Glavu gore i kreni dalje...
Sve je to individulano...Neko ima odnose čim prestane krvarenje...a neko se ne osjeća "dobro" pa pričeka tu prvu menstruaciju da prođe...
Koliko se sjećam ja sam prvu M nakon kiretaže dobila nakon mjesec ipo...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Varka)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *