|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 9:09:44   
dina_89
evo ja cu brzo nisam nasla nigdje slicnu temu pa me samo zanima da li je neko imao nesto slicno, sinoc sam krvarila nije bas malo da mogu reci da je to samo sluzni  cep i imala bolove kao pred menstaciju, sutra mu je termin sad neznam sta da radim da li da se uputim u bolnicu utorak na pregledu sam bila vec 2 prsta otvorena da li je neko imao nesto slicnouser posted image  ja sam se uplasila ali jos nisu pocele kontrakcije da biznala da je pocelo

ps krvarenje je pocelo nakon sexa, ali mislim da je to slucajnost

pomozite, sta da radim

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 9:15:32   
Ilhana RR
da se nisi pocela otvarati?

u svedskoj kazu da je krvarenje pred porodjaj sasvim normalno... a seks isto kazu ubrzava da dobijes bolove za porodjaj...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 9:16:01   
tweety
Preporučila bih ti da se javiš u bolnicu jer kao što si već napisala otvorena si 2cm a i termin ti je sutra.To može biti početak poroda ali za svaki slučaj bih se ja javila da sam na tvom mjestu.

Sretno,želim ti što brži i lakši porod.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 9:16:20   
ena23
joj voiljela bi da ti znam odgovoriti, pretpostavljam da si se jako uplasila... ali stvarno ne znam nista reeci osim da nazoves svog doktora i pitas ga za savjet? Sretno kako god, nadam se da nije nista ozbiljno i da je to mozda neki simptom pocetka porodjaja pa da nam vec danas mozda drzis bebicu u rukama? Sretnooooo

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 9:17:31   
tweety
IZVORNA PORUKA: Ilhana

da se nisi pocela otvarati?

u svedskoj kazu da je krvarenje pred porodjaj sasvim normalno... a seks isto kazu ubrzava da dobijes bolove za porodjaj...


Slažem se u potpunosti,i u Norveškoj je isto tako.


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 9:19:31   
Nedi
Da sam ja na tvom mjestu već sad bih bila na putu za bolnicu, bolje je da nije nije ništa strašno pa da budeš koji dan više u bolnici (a svakako je termin sutra), nego da se ne daj Bože nešto zakomplikuje.
Sretno, želim ti lak porod i da što prije držiš svoju bebicu u naručju

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 9:29:17   
new mama
Nista mila nego se ti spremi i dr,sto je sigurno,vjerovatno si se pocela otvarati,aBd brzo ce bebica,dosadilo joj u stomi,a termin ti je sutra pa to je ok,sretno i javi nam se sa lijepim vijestimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 9:30:57   
sanjarka
Idi u bolnicu, odmah. Bice to sve uredu, mislim i ja da je poceo poroduser posted image

_____________________________

doslo je i nase sunce, sada imamo dva
adin 29.10.2004
lajla 11.6.2009

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 9:35:13   
dina_89
pocela sam se ja davno otvarati, prije 6 dana sam bila vec 2 prsta-3 cm otvorena sad je vjerovatno vise, a sad sam zvala doktoricu kaze vrijeme je da idem u bolnicuuser posted image  sretna sam sto cu uskoro aBd drzati svoju bebicu ali se istovremeno i plasim pa odoh ja da se spremim da jedem i idem hvala svima pa javiti cu vam opet kad budem mogla sta je bilo

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 9:40:54   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dina_89

pocela sam se ja davno otvarati, prije 6 dana sam bila vec 2 prsta-3 cm otvorena sad je vjerovatno vise, a sad sam zvala doktoricu kaze vrijeme je da idem u bolnicuuser posted image  sretna sam sto cu uskoro aBd drzati svoju bebicu ali se istovremeno i plasim pa odoh ja da se spremim da jedem i idem hvala svima pa javiti cu vam opet kad budem mogla sta je bilo


pojedi nesto slatko, to ovde preporucuju da bih imala snage i ponesi neki sladak sok da mozes da pijes dok lezis sa bolovima ;)

i ako ikako mozes najedi se paste, spagete ili makarone to najvise daje snagu...

Pusa i sretno!!!!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 9:44:48   
dina_89
IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: dina_89

pocela sam se ja davno otvarati, prije 6 dana sam bila vec 2 prsta-3 cm otvorena sad je vjerovatno vise, a sad sam zvala doktoricu kaze vrijeme je da idem u bolnicuuser posted image  sretna sam sto cu uskoro aBd drzati svoju bebicu ali se istovremeno i plasim pa odoh ja da se spremim da jedem i idem hvala svima pa javiti cu vam opet kad budem mogla sta je bilo


pojedi nesto slatko, to ovde preporucuju da bih imala snage i ponesi neki sladak sok da mozes da pijes dok lezis sa bolovima ;)

i ako ikako mozes najedi se paste, spagete ili makarone to najvise daje snagu...

Pusa i sretno!!!!



hvala tako su nam rekle i u skolici za trudnice da pojedemo cokoladicu prije a sad cu napraviti i spagete necu bas zuriti u bolnicu jer nekako mi je zao sto je ovako pocelo a ne kontrakcijama sad ce dole da me prikljuce na njihove spraveuser posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 9:47:07   
Mya_81 RR
Dina, sretnoooooooooooooo i da sve prodje super....user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 9:56:14   
Nunichi
Sretno draga moja...samo hrabro i disi. user posted image
Eto vama vase pjincezice...user posted image


(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 9:59:28   
Anoniman
dino sretno bit će to ako Bogda sve u redu, nego kad krene porod ne troši snagu na vrištanje-uzaludno je user posted image , nego ti potisni da beba izađe i pravilno diši kako su učila u školi za trudnice. Ne razmišljaj o bolu nego o svojoj bebici i vašem susretu...Sretnooooooo

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 10:11:55   
cija
dina draga....naručkaj se dobro..mi ćemo slati pozitivne vibre mislima tebi i tvojoj bebari ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drži se i sretno!!!!!

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 10:15:50   
ena23
Sretno zeno i da nam aBd sto prije javis da si rodila i da je sve proslo bez komplikacija... sve smo tu i navijamo za tebe!!!!!

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 10:17:35   
Anoniman
Sretno!!!!!!!!!!

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 10:20:37   
ivanak
Ej, dina 89, meni ti je doktor rekao da ako je krvarenje da isti tren idem u bolnicu, jer može doći do komplikacije. Ne želim te strašiti, ali tako mi je rekao.
Služni čep je drugačije, ali opet nema veze, ipak si 2 prsta otvorena. Ja bi rađe na tvom mjestu pošla u bolnicu ili na pregled kod doktora. Nije mala stvar da krvariš

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 10:57:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivanak

Ej, dina 89, meni ti je doktor rekao da ako je krvarenje da isti tren idem u bolnicu, jer može doći do komplikacije. Ne želim te strašiti, ali tako mi je rekao.
Služni čep je drugačije, ali opet nema veze, ipak si 2 prsta otvorena. Ja bi rađe na tvom mjestu pošla u bolnicu ili na pregled kod doktora. Nije mala stvar da krvariš




potpisujem, bolje ti je da ides u bolnicu, nemoj se zezati, i da sretno ti user posted image

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 11:33:28   
marinčii
dina sretno da ti porod bude što lakši i da što prije budeš uz svoje zlatouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 14:05:02   
cija
nadam se da će nam neko javiti šta ima s Dinom user posted image

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 14:34:28   
almai
Dina no sikiriki do je znak da bebica hoce vanuser posted image user posted image user posted image ,a i poslije sexa je cesta pojava krvarenja u trudnociuser posted image user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 15:48:15   
dady
Dina sretno,mislim da je to porod poćeo,bebsi hoće vanka!!1user posted image user posted image user posted image
Sretno,ponesi neki slatkiš!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Meni do termina ostalo još 17 dana!!! JEDVA ČEKAMO!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 16:40:03   
enna
Sretnooooo!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: krvarenje pred termin, hitno
8.6.2009 17:17:11   
Ella_H
sretno dino :)user posted image user posted image

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *