|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   vrtici u Tuzli
28.8.2011 10:10:25   
sweety.tz
Drage foruasice...u potrazi sam za informacijama o vrticima u Tuzli....Zanima me dali u Tuzli ima privatnih vrtica osim "Aladina" i dali postoji u nekom od vrtica mogucnost upisa djeta,npr na par sati...Sobzirom da sam ja kuci, i imam bebu,stariju bi djevojcicu ( od 2,5 god) ponekad vodila u vrtic na par sati,cisto iz zabave,igre,a ako uspije sta jos novo nauciti super.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vrtici u Tuzli
28.8.2011 13:45:34   
Hannan
Svako obdaniste ima i tzv. poludnevni boravak, do 12h. Za privatne ni ja osim Aladina ne znam ni jedno drugo.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu sweety.tz)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vrtici u Tuzli
28.8.2011 15:10:51   
Nunichi
Ja sam cula da ima neko tamo negdje u Mosniku, blizu biroa. Ali nemam pojma gdje je tacno.
Kazu da je fantasticno, same pohvale sam cula.  Pa eto prosetaj tamo malo, mozda ga nadjes lako.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vrtici u Tuzli
28.8.2011 15:42:08   
Anoniman
Ima privatni vrtić i kod Gimnazije Meša Selimović, raspitat ću se ovih dana i mene to isto zanima...

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vrtici u Tuzli
28.8.2011 17:25:03   
Sonja
i ja cu za par dana posjetiti ovaj u Mosniku jer sam cula da je super..Bas sam razmisljala Adina da upisem da se malo osamostali jer sad kad stigne jos jedna beba bas ce biti potreno i meni a i njemuuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: vrtici u Tuzli
28.8.2011 21:13:49   
sanela.asja
i ja cu za par dana posjetiti ovaj u Mosniku jer sam cula da je super..Bas sam razmisljala Adina da upisem da se malo osamostali jer sad kad stigne jos jedna beba bas ce biti potreno i meni a i njemu

Ja kako znam u Mosniku ima Jelenko al je u okviru obdanista Nase djete,a do njega ima ona privatna skola pa neznam jesul oni sta napravili.Ja isla podavno u Jelenka da vidim kako je i sta sve treba i ja svoju planiram ali mi je MM malo skeptican ako mala bude plakala,super mi je Jelenko prijatne tete user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vrtici u Tuzli
29.8.2011 19:14:08   
sweety.tz
Javite cim neka sazna nesto po pitanju navedenih vrtica....Ma i ja sam svoju stariju malu (od 2,5 god) planirala upisati preko ovih jesenskih i zimskih dana,onako ne obavezno,da i njoj bude zabavno....A i ova manja mi djevojcica (od 8 mjeseci) isto zeli svoju paznju,a ja paralelno na 2 strane nikako ne mogu....user posted image

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: vrtici u Tuzli
19.9.2011 10:54:08   
orchyd
mene zanima mogu li u oktobru dijete upisati u obdaniste?  svekrva ne moze vise cuvati curicu pa bi je u obdaniste od 1 oktobra... al sad citam da je u julu bio neki upisni rok i da su u skoro svim obdanistima mjesta popunjena, ja nisam imala pojma da to tako ide, mislila sam da je mogu upisati u bilo koje doba godine user posted image

(odgovor članu sweety.tz)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: vrtici u Tuzli
24.9.2011 11:25:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nunichi

Ja sam cula da ima neko tamo negdje u Mosniku, blizu biroa. Ali nemam pojma gdje je tacno.
Kazu da je fantasticno, same pohvale sam cula.  Pa eto prosetaj tamo malo, mozda ga nadjes lako.


Raspitala sam se za ovaj privatni vrtić u Mosniku, svi ga hvale, cijena 150KM, nemaju poludnevnog boravkauser posted image . Paze na ishranu djece, imaju uvijek neko voće, cijede im prirodne sokiće itd, itd. Ne znam tačno gdje se nalazi, mislim da je u blizini OS" Mejdan" u nekoj kući sa rozom fasadom (samo prenosim kako su meni govorili)user posted image

A "Jelenko" je drzavno obdaniste, nalazi se u OS "Mejdan" ulaz je poseban i ima puludnevni boravak...samo eto koga god sam pitala nisu zadovoljni sa njihovim radom.

privatno obdaniste kod Gimnazije "Mesa Selimović" nema poludnevni boravak u ponudi.


orhyd
ja mislim da ti za privatno obdanište ne treba upisni rok, mozes kad hoces a u drzavnim to ide tako kako si opisala.

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: vrtici u Tuzli
24.9.2011 18:07:23   
Nunichi
Breskva, jel to planiras A. upisati u poludnevni?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: vrtici u Tuzli
24.9.2011 19:30:13   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nunichi

Breskva, jel to planiras A. upisati u poludnevni?

ako zagustiuser posted image ... samo se informišem
Seka uziva da čuva A, a ako odustane da znam gdje ću

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: vrtici u Tuzli
24.9.2011 19:35:40   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Breskva


IZVORNA PORUKA: Nunichi

Breskva, jel to planiras A. upisati u poludnevni?

ako zagustiuser posted image ... samo se informišem
Seka uziva da čuva A, a ako odustane da znam gdje ću


Ma kakvo odustajanje pored Alima koji onako slusa. Da je ovo moje cudo u pitanju ne bi me cudilo odustajanje. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: vrtici u Tuzli
7.10.2011 21:22:59   
Nunichi
Je li neko iz Tz prijavljen na ovu radionicu?

http://www.unicef.hr/show.jsp?page=171970

http://www.unicef.hr/show.jsp?page=171975


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: vrtici u Tuzli
21.10.2011 15:08:03   
Meri29
Kako se mozes prijaviti ovdje, ja prijavu ne vidim... A nisam cula da je neko isao...

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: vrtici u Tuzli
21.10.2011 21:38:12   
Nunichi
Meni je Zarina vaspitacica ponudila da idem. Medjutim ja nisam pristala, nazalost.
Malo sam u stisci s vremenom, a bas mi je zao, super je ovo stvar.

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: vrtici u Tuzli
22.10.2011 19:36:27   
Meri29
Slazem se, ja bih isla, kako se moze prijaviti ili je sada vec kasno

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: vrtici u Tuzli
22.10.2011 20:59:11   
Nunichi
user posted image   Mislim da je kasno i da je organizovano tako da tete u vrticima roditelje pozivaju na radionicu.

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: vrtici u Tuzli
29.10.2011 21:11:09   
ElNida
Pozz svim mamama... Ja trenutno čuvam svog 14-mjesečnog sina u svom stanu a usput bi mogla čuvati i još nekoliko djece,naravno starijeg uzrasta, od godinu pa nadalje... Imam kompletan sedmični jelovnik, raspored igranja, učenja, izlaska napolje,itd... kao u državnim vrtićima. Cijene su malo veće od onih u državnim ali zato su i grupe djece manje i fleksibilne u svakom pogledu. Npr. cijena boravka za 4 h je oko 60 KM... Ali opet kažem, sve se možemo dogovoriti...Koga zanima neka mi se javi na PP. Hvala svima!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: vrtici u Tuzli
30.11.2011 14:21:03   
Meri29
Gdje je to obdaniste kod Gimnazije? Ne mogu nikako da povezem neku kucu ili bilo sta tamo da bi to moglo da bude to user posted image
Ja odoh sutra da vidim kakve su situacije po pojedinim obdanistima pa vam javim sta je bilo. Pitanje: za drzavno obdaniste sam kontala u glavnu zgradu dole otici pa pitati ima li u bilo kojem slobodnog mjesta ili... Ne ide mi se od jednog do drugog, mada mm kaze da bi on prije tako. Ta kuca u Mosniku je li kod biroa ili OS Mejdan, podaleko je da zagledam svaku kucu na toj relaciji, imas li Breskva kakav broj telefona njihov ili bilo sta slicno

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu ElNida)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: vrtici u Tuzli
30.11.2011 14:23:42   
Meri29
ELNida iskreno meni se cini puno 4h 60km, ali opet je to samo moje misljenje. Kada se sve izracuna jeftinija dode teta koju bi nasla da mi kuci dode pa da se bavi samo mojom curicom onako kako se dogovorimo nego da ti ja dovedem svoje dijete koje cuvas pored jos druge djeceuser posted image Ali opet nemoj zamjeriti ja samo iznosim svoje misljenje

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu ElNida)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: vrtici u Tuzli
30.11.2011 17:13:16   
Hannan
Ja sam u obdanisu Zivinice placala 100KM za 4h.
Obdaniste kod Gimnazije je mislim tako gdje je OS. Jala, sa "ledja" Filozofskog fakulteta.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: vrtici u Tuzli
30.11.2011 19:10:41   
Meri29
E onda je do mene, nisam ja ovo razumjela kao da je mjesecno nego bas kao satnicu. Onda nije toliko puno user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: vrtici u Tuzli
30.11.2011 19:38:01   
Hannan
Ja sam shvatila da je to mjesecna cijena 60Km, pa sam napravila poredjenje jer sam i ja mjesecno placa 100Km...a bilo bi fino kad bi nam forumacisa objasnila da li je cijena na mjesecnom nivou, ili nekako drugacije.
U slucaju da je ovo mjesecna cijena, bilo bi fino i neku dnevnu da stavi, jer nekome mozda zatreba samo jedan dan u sedmici, ili mjesecu.


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: vrtici u Tuzli
30.11.2011 20:04:50   
Anoniman
ovako je meni objasnila Elnida

Cijena za 4 h je 60 KM, odnosno 70 KM ako dijete dolazi i subotama, zatim 6h- 90 (100 KM), 8h -115 (135 KM), 10 h-150 (170 KM) i cjelodnevni boravak od 6-18h (dakle 12 h na dan) je 180 (200 KM). Cijene u zagradama su cijene za radne dane plus subote.

Nalazi se na Pašabunaru! Meri ako hoćeš i od nje imam broj tel.

(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: vrtici u Tuzli
30.11.2011 20:08:34   
Meri29
Ako mi zatreba javim ti se sutra, vazi user posted image Hvala user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *