|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 18:32:00   
veeseelaa
ma znaaaaam, mada sve banke znaju koji je br žiro računa za lica koja imaju tekući račun u UniCredit banci u ovom slučaju, al svakako bi trebalo to i ovdje napisati....
ja u ofisu, u kompu, imam te sve račune, mislim svih banaka, al jbg danas ne radim



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 18:33:50   
ElmaB
Ne mogu sve banke znati sve račune. Unicredit banka ima masu svojih internih računa+partije klijenata. Treba nam tačan broj računa+ova partija Omera Karića i tako smo sigurni da je novac otišao na pravo mjesto. Jer broj računa koji sam navela, sadrži se u IBANU (za devizne uplate), tako da sam skoro sigurna da je to KM račun.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 18:34:21   
veeseelaa
ma već neko javi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 18:41:55   
AMELIC
Fatimice draga sva sam se naježila kad pročitah tvoj postuser posted image user posted image user posted image
Mi ćemo dati sve od sebe da pomognemo tebi i tvojoj Imančici,a ti budi hrabra i misli pozitivno...

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 18:50:29   
Visnja RR
sad sam zvala eminicu vidjece sa svekrom on je otvorio taj broj...
Elma je u pravu drugacije je kad se direktono uplacuje u Unicredit banku sto ja mogu uraditi snovce sa BB jer mi je banka u zgradi ali kad neko hoce preko druge banke da uplati onda treba taj jos neki broj...
javice nam eminica

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 19:12:50   
Semica
http://www.facebook.com/media/set__/?set__=a.149959305091163.39939.100002312841360

U ovom albumu nalazi se unikatni nakit koji nasa prijateljica Dajana pravi,a koji prodaje da bi pomogla nasoj maloj Iman...Kupite nesto za sebe ili drugoga po vrlo povoljnim cijenama i pomozite malij bebi da ozdravi!!!

Album mozete naci na fb na profilu pod nazivom dajanin nakit ili Dajaana Huremovic Divkovic ( ime je sa dva A )...A tu je i link....

< Poruku je uredio Semica -- 31.8.2011 19:16:39 >


_____________________________

Mami i tati poklon za 5 mjeseci braka-nasa princeza Sarah 15.09.2011 :)

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 19:52:01   
riba78
Fatimice draga  ,pretužno je što morate prolaziti kroz sve ovo ,šaljem ti veliki  vam veliki user posted image ,uz vas smo .

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Pomoc malenoj Iman Karic!
31.8.2011 21:05:45   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: fatimica09

Iman je moja kcerka...


Mila moja... user posted image user posted image user posted image user posted image Rijeci su suvisne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Znam da si hrabra i jaka zena i majka user posted image user posted image user posted image user posted image Vjerujem u tebe i tvoju princezu i zato dolazim u subotu ZA TEBE I ZA IMAN user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 21:07:50   
Anoniman
-Fatimice zao mi je ,ja cu uplatiti od srca ....
Prevest cu tekst na Dk i na eng pa cu postaviti na par
mjesta mozda neko iz svijeta pruzi ruku pomoci....
Saljemo vam veliki zagrljaj , budi jaka lutko za sebe i tu malenu pahuljicu ....

< Poruku je uredio MarinaDK -- 31.8.2011 21:11:40 >

(odgovor članu riba78)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 21:18:08   
Anoniman
Da pitam u svakom slucaju , vidjela sam da Batko svojim akcijama pomaze u prikupljanju novaca , mozemo li proslijediti ovu pricu njemu????

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 21:38:51   
reallove
zenice,kako ja mogu uplatiti,gdje,moze li mi neko objasniti

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 21:44:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: reallove

zenice,kako ja mogu uplatiti,gdje,moze li mi neko objasniti
  

i meni

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 21:44:52   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Da pitam u svakom slucaju , vidjela sam da Batko svojim akcijama pomaze u prikupljanju novaca , mozemo li proslijediti ovu pricu njemu????


dok doktori sve ne izdefinisu i dok se ne potvrdi odlazak u Tursku obicno niko ne radi neku vecu akciju osim nas koji smo vodjeni emocijama prema nasoj forumasici i njenoj bebici...
Dakle kad budemo tacno znali sve u detalje , gdje se ide, kad se ide i koliko tacno novca treba onda cemo moci ici agresivnije u medije... ali se najiskrenije nadam da ce sve to idefinisati za par dana...ceka se i povratak doktora sa godisnjeg...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 21:56:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Da pitam u svakom slucaju , vidjela sam da Batko svojim akcijama pomaze u prikupljanju novaca , mozemo li proslijediti ovu pricu njemu????


dok doktori sve ne izdefinisu i dok se ne potvrdi odlazak u Tursku obicno niko ne radi neku vecu akciju osim nas koji smo vodjeni emocijama prema nasoj forumasici i njenoj bebici...
Dakle kad budemo tacno znali sve u detalje , gdje se ide, kad se ide i koliko tacno novca treba onda cemo moci ici agresivnije u medije... ali se najiskrenije nadam da ce sve to idefinisati za par dana...ceka se i povratak doktora sa godisnjeg...


Ok, gledala sam kako su uspjesne bile  njegove akcije pa reko drukcije je kad se cuje vijest iz njegovih  usta...

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 21:59:33   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Da pitam u svakom slucaju , vidjela sam da Batko svojim akcijama pomaze u prikupljanju novaca , mozemo li proslijediti ovu pricu njemu????


dok doktori sve ne izdefinisu i dok se ne potvrdi odlazak u Tursku obicno niko ne radi neku vecu akciju osim nas koji smo vodjeni emocijama prema nasoj forumasici i njenoj bebici...
Dakle kad budemo tacno znali sve u detalje , gdje se ide, kad se ide i koliko tacno novca treba onda cemo moci ici agresivnije u medije... ali se najiskrenije nadam da ce sve to idefinisati za par dana...ceka se i povratak doktora sa godisnjeg...


Višnja, ni za malu Ajšu Hajdarević ništa nije bilo izdefinisano, pa je Batko pokrenuo cijelu lavinu.Mislim da je ideja za Batka pun pogodak. Treba pitati Fatimicu i njenog supruga da li su oni za to?


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 22:04:02   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ElmaB

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Da pitam u svakom slucaju , vidjela sam da Batko svojim akcijama pomaze u prikupljanju novaca , mozemo li proslijediti ovu pricu njemu????


dok doktori sve ne izdefinisu i dok se ne potvrdi odlazak u Tursku obicno niko ne radi neku vecu akciju osim nas koji smo vodjeni emocijama prema nasoj forumasici i njenoj bebici...
Dakle kad budemo tacno znali sve u detalje , gdje se ide, kad se ide i koliko tacno novca treba onda cemo moci ici agresivnije u medije... ali se najiskrenije nadam da ce sve to idefinisati za par dana...ceka se i povratak doktora sa godisnjeg...


Višnja, ni za malu Ajšu Hajdarević ništa nije bilo izdefinisano, pa je Batko pokrenuo cijelu lavinu.Mislim da je ideja za Batka pun pogodak. Treba pitati Fatimicu i njenog supruga da li su oni za to?



ja sam dobila zeleno svjetlo za sve sto radimo za melanu Iman od fatimice i njenog muza...
a mogu stupiti u kontakt i sa batkom , to nharavno uopste nije problem

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 22:06:07   
Mirkica
je li se moze uplatit preko paypal ??? 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 22:07:16   
ElmaB
Pa onda treba obavijestiti i Batka.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 22:10:37   
koka i po
koliko god su roditelji angazovani u ovom trenutku toliko se treba vise angazovati ljudi sa strane pogotovo oni koja zaista mogu pokrenuti lavinu.
majka i otac sada trebaju da budu uz svoje dijete zato mi i nama slicni trebamo da pokrenemo sto vecu inicijativu da se spasi jedan zivot.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 22:10:51   
snowrose
IZVORNA PORUKA: riba78

Fatimice draga  ,pretužno je što morate prolaziti kroz sve ovo ,šaljem ti veliki  vam veliki user posted image ,uz vas smo .


Draga Fatimice,baš mi je žao,uz tebe smo i malu princezu,snaći ćemo se za novac.

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 22:11:46   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: koka i po

koliko god su roditelji angazovani u ovom trenutku toliko se treba vise angazovati ljudi sa strane pogotovo oni koja zaista mogu pokrenuti lavinu.
majka i otac sada trebaju da budu uz svoje dijete zato mi i nama slicni trebamo da pokrenemo sto vecu inicijativu da se spasi jedan zivot.


Upravo tako, a Batko je jedan od njih.


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 22:24:14   
klemzi
Ziro Racun za uplate u BiH
Ime i Prezime primaoca: Karic Omer

Adresa: Zagrebacka 61

Broj Ziro Racuna u KM: 40069794001

De mi molim vas kažite je li ovo dovoljno za uplatu u UniCredit banci?


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 22:28:00   
Visnja RR
poslala sam mail Batku
sutra cu ga zvati na telefon

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 22:29:45   
ledy blue
Fatimice user posted image Mila budi jaka...zao mi je to sve prolazis...nadam se da cemo uspjeti uz Boziju pomoc...i da ce Iman biti dobro!!!

_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
31.8.2011 22:31:11   
Cickolini
Draga nasa ne znam sta da ti kazem sto vec nije receno ... na zalost moju, ali znam kako se osjecas jer sam i ja nedavno saznala da i moja curica boluje od teske bolesti. Molit cu dragog Boga da pomogne tvojoj djevojcici kao sto za svoju molim. Uskoro stizem u BiH i od srca cu donirati koliko mogu i iz sveg srca se nadam da cemo svi zajedno uskoro skupiti novac kako bi tvoje zlato dobilo svu potrebnu pomoc.

Vjerujem u dragog Boga i vjerujem u sve dobre ljude i vjerujem da ce nase curice imati sretnu i bezbriznu buducnost.

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *