|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
5.1.2012 13:53:12   
koka i po
http://www.ringeraja.ba/forum/Hitno_potrebna_pomo%C4%87_Amini_Tahmi%C5%A1%C4%8Diji/m_1090561/tm.htm

evo je

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 726
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
5.1.2012 13:54:41   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: koka i po

http://www.ringeraja.ba/forum/Hitno_potrebna_pomo%C4%87_Amini_Tahmi%C5%A1%C4%8Diji/m_1090561/tm.htm

evo je


e super...ovaj letak je moj suprug donio kući sa posla...pa smo uplatili svoj skromni doprinos...
i za snaju opet na poslu ksupljaju inače mu je to do rođaka žena...
eh tuga Bože...al pomoći svako do sraca koliko može user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 727
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
5.1.2012 13:55:36   
fatimica09
eno ja sam na svom profilu već danima stavljala apele, na grupi od Iman isto....mnoge od vas sam evo jutros učlanila u grupu, ma ustvari sve svoje prijatelje, mislim da si i ti....ali pokušajte potražiti Pomoć Amini Tahmiščija, ja baš nisam stručnjak za linkove i to user posted image ljubim te punooo i hvala ti od sveg srca na svemu

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 728
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
5.1.2012 13:57:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: fatimica09

eno ja sam na svom profilu već danima stavljala apele, na grupi od Iman isto....mnoge od vas sam evo jutros učlanila u grupu, ma ustvari sve svoje prijatelje, mislim da si i ti....ali pokušajte potražiti Pomoć Amini Tahmiščija, ja baš nisam stručnjak za linkove i to user posted image ljubim te punooo i hvala ti od sveg srca na svemu

user posted image
imamo evo i na forumu...koka nam pustila...user posted image
¸
da nam svi ozdrave i budu dobro ko Nejra i Imačica user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
5.1.2012 14:01:06   
Mirkica
ja sam sada vidjela evo link http://www.facebook.com/pages/Hitno-potrebna-pomoc-9mjesecnoj-djevojcici-Amina-Tahmiscija-iz-Zenice/278219035542073?ref=ts&sk=wall 


naravno da cemo se odazvati , dao Bog da nikom ne trebalo .

Fatimice drago mi je da je Iman dobro da dragi ALLAH ucini da ostane zdrava sretna ljubim vas objeeee punoo


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
5.1.2012 14:04:53   
fatimica09
AMIN JA RABI! Niko ko dragi Allah, ali eto da i mi ljudski, kolko ko može.....svijet je malo čudan, al bogami dok te ne snađe i ne vidiš kako je...a ima još dobrih ljudi, mi smo se uvjerili...zahvaljujući i vama....pa bogami, u svoj onoj muci, kad vidiš neka uplata legla, znači nekako, da ti nadu, ma koliko bilo ozbiljno stanje....tuga jest da se zdravlje, život faktički kupuje danas al eto...tako nam je kako je....sevap je pokušati i nek se svakome upiše amin ja rabi....da abd svi ozdrave i više nikom ne zatreba ovakvo sakupljanje....
evo Iman počela po tastaturi lupkati haha rano je počela.....user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 731
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
5.1.2012 14:07:16   
fatimica09
user posted image user posted image ljubimo te puno Mirkiceeee

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 732
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
5.1.2012 14:09:48   
assmiras
Hocemo li napraviti neko sakupljanje nnovca na sledecem BB? Nemam vremena do banke, a rado bih nesto uplatila, kolko tolko. A  PayPal mogucnosti nema kako sam vidjela .....

Dusa mala, samo da se aBd na vrijeme sakupe novci i da ona idrzi i bude dobro....user posted image user posted image
Boze pomozi....

Draga fatimice,  drago mi je da je mala Iman sve to dobro izdrzala i aBd da u potpunosti bude vesela i zdrava djevojcica.....

< Poruku je uredio assmiras -- 5.1.2012 14:11:30 >


_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 733
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
5.1.2012 14:10:54   
Anoniman
fatimice mila ljubi nam Imančicu puno punooooooooooooouser posted image i hocemo nove slicice nasmijane mame i djevojcice da izbrisemo iz sjecanja one iz bolniceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fatimica09)
  Neposredna veza do poruke: 734
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
5.1.2012 14:19:01   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image hoće hoće uskoro...ih otkad je meni želja da se pojavim na onoj temi slike naših beba user posted image

NOA potpis ti je superuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 735
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
5.1.2012 14:21:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: fatimica09

user posted image user posted image user posted image hoće hoće uskoro...ih otkad je meni želja da se pojavim na onoj temi slike naših beba user posted image

NOA potpis ti je superuser posted image




ih znas da je to bila i moja zelja za tebeuser posted image a potpis eto ti ga tebi i onako pristajeuser posted image

(odgovor članu fatimica09)
  Neposredna veza do poruke: 736
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
6.1.2012 12:33:05   
emi7908
Kako je lijepo vidjeti ove rijeci da je nasa Imancica dobro, hvala dragom Bogu.... oci su mi zasuzile kad sam pro;itala post nase Fatimice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 737
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
6.1.2012 16:41:56   
Apotekarka
Fatimice drago mi je zbog vas,zbog male lavice Iman....
Zelim da i nadalje sve bude u redu i da osmjeh zaiuvijek sija na vasim licima....


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 738
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
7.1.2012 2:21:39   
fatimica09
hvala vam punoooo mile moje...user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 739
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
28.1.2012 0:58:31   
Visnja RR

Nasa fatimica09 pise:

Napisah prije ovih slika esej cijeli....ali nesta dok ja nešto tipnuh...nema veze....riječi su nekada suvišne....
Želim ipak još jednom da zahvalim svim prijateljima, članovima grupe, svim ovim divnim ljudima koji su bili uz nas u proteklom periodu...koji je bio težak, najteži od gubitka naše prve kćerkice...moje Fatimice.....
Iman je mašalah super kao što vidite...hvala Allahu dž. š. odlično se oporavlja!

Beskrajno hvala odjeljenju Neonatalogije bolnice Jezero, na čijem je čelu prekrasna žena dr. Hajra Maksić.....dr. Junuziju, dr. Spahoviću, dr. Aniću, gl. sestri Elmi, sestrama Ameli, Elmi, Vesni, Amiri, Muameri, Mahiri.....
Beskrajno hvala dr. Ibrahimu Omerhođiću, o čijoj ljudskosti i stručnosti sam već govorila.....u ovom eseju spomenuh i da je malo ters, ali da je bogdom više takvih.....al hajd ode taj esej negdje...hahahah....smišlj​amo još uvijek način kako da mu se bar simbolično ,,zahvalimo" a da ga ne uvrijedimo....ma skontaću ja nešto taman me tužio za povredu časti :)))

Veliko hvala svim mojim RR curama koje su uvijek tu kad ih trebam, koje su brinule, zvale, pitale i pisale, skupile novac....još odavno ste uz mene....ljubim vas punooooo

Hvala svim ovim ljudima širom svijeta....ove nam, kako kažu okrugle planete, mada se meni činila jako čoškasta u zadnje vrijeme....hvala što ste vjerovali u nas, što ste se potrudili i bili tu.....

Najveća hvala svakako pripada dragom Allahu dž. š. koji je učinio da naša Iman ozdravi i ne iskoristi novac koji je skupljan putem ove grupe....Taj novac je proslijeđen malenoj Amini i ja znam da ste svi zadovoljni tim!
Molim dragog Allaha dž. š. da se i Amini smiluje i olakša joj....izliječi je i vrati njenim roditeljima u zdravlju i berićetu!

Hvala vam što ste bili uz nas.......i moram na kraju reći stih najljepše pjesme na svijetu.....NEKO TO ODOZGO VIDI SVEEEEEE......

http://www.facebook.com/Ringeraja.ba#!/photo.php?fbid=344123245612794&set_=o.241317645906154&type=1&theater

< Poruku je uredio Visnja RR -- 28.1.2012 0:59:11 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 740
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
28.1.2012 0:59:34   
mamine oci
user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 741
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
28.1.2012 9:06:05   
niki83
Masallah!!! To je sve sto mogu reci..ove dvije djevojke na fotografiji su prave ljepotice..user posted image user posted image
I mnogo vam hvala sto ste svoja sredstva uputili u prave ruke, Amini je sad zaista potrebno to..da ozdravi insallah!


_____________________________

N&N

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 742
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
28.1.2012 9:07:29   
vjestica
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 743
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
28.1.2012 9:29:08   
Mirkica
Allah je dosta velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zeno suze me  oblise samod a ste nam dobro i zdravo .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 744
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
28.1.2012 9:31:56   
juni
Divna vijest, uljepsala mi je dan user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 745
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
28.1.2012 9:39:51   
emma.L
Divan početak dana user posted image . Fatimice, svu sreću vam želim sa Imančicom i nadam se da je ružno vrijeme iza vas i da sad predstoji jedno krasno djetinjstvo u kojem ćete svi uživati. user posted image

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 746
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
28.1.2012 9:58:04   
lepetetka
Hvala Allahu dragom pa je malena dobro...Dušica draga user posted image ...Želimo joj puuuuuuuuuuuuuuuno zdravlja, sretno djetinjstvo, dug život našoj Imančici i njenim roditeljima....user posted image user posted image Ja plačem kada vidim da je neko bolestan, a sada suze idu radosnice.......sretna sam što je izborila svoju bitku..

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 747
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
28.1.2012 10:16:09   
Rabi
MasAllahuser posted image
Male, lijepe, vesele, zdrave okiceuser posted image
Nek je ziva i zdrava sto godina!!!!!

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 748
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *