|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 14:44:51   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: mama24sata

joj, joj
kada pokušam da razgovaram sa njim on kaže da niko nije kriv za ovu situaciju , ali i da smo svi krivi, tu ubraja i svoje starce.
Problem je što smo jako malo skupa, imamo odvratno radno vrijeme, a onda kada smo kod kuće tu je kuhinje, peglanje i sve ostalo.
jako malo izlazimo, ustvari nikako
upošte nemam više prijatelja, samo smo nas dvoje
niti ja niti on nemamo sa kim da razgovaramo i da potražimo savjet



To je samo faza aBd. Itekako se ovo da popraviti, ne brini. Obrisi suze, udahni duboko-izdahni lagahno.
Pronasla si kljuc problema. Neko ovo podnosi lakse, neko teze..Ti ocito lakse, muz teze..No dobro..Dobro je dok ima suprotnosti.
Trebate zajednickog vremena malo vise. Uzmite si godisnji odmor u isto vrijeme, iskoristite maksimalno vikende. Iznenadi ga kakvim lijepim docekom, vecerom uz svijece, nabaci kakve romantike, a dijete na cuvanje kod nekog u koga imas povjerenja i ko to zeli..Uz dobru organizaciju vremena vi necete imati problem aBd niti ce se desavati taj feel udaljenosti/odbacenosti.
On te voli i ti volis njega. Zelite sacuvati brak, porodicu, ljubav, sve ono sto ste godinama gradili. Sada se uozbiljite i na *posao*. user posted image
U tvojoj glavi je ovo veliki problem, pises pod uticajem emocija, raspolozenja ali vjeruj mi..Ovo je mala maca.
Imas tacno 5 dana da organizujes vikend. Vikend pocinje u petak navecer i zavrsava u nedjelju navecer sto znaci..Hajde..Ideje na papir i opleti. Uz tebe smo. user posted image  

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 14:46:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

U tvojoj glavi je ovo veliki problem, pises pod uticajem emocija, raspolozenja ali vjeruj mi..Ovo je mala maca.
Imas tacno 5 dana da organizujes vikend. Vikend pocinje u petak navecer i zavrsava u nedjelju navecer sto znaci..Hajde..Ideje na papir i opleti. Uz tebe smo.
user posted image  

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 14:47:12   
mama24sata
hvala do neba i onda se javim poslije vikenda user posted image

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 14:47:20   
Anoniman
Ja mislim (jer nemam iskustva da bih znala) da se ovakve stvari dešavaju kada ljudi upadnu u monotonu kolotečinu života i zaborave zašto su tu gdje jesu... Vama sad treba neki elektro šok da vas probudi...
I mislim da ga ne treba smarati pitanjima, a pogotovo ne treba da plačete nego nova frizura, nova haljina, šminka, cipelice i neka vidi onu "bombu" u koju se zaljubio prije 10 ili 7 godina... možda proradi user posted image u glavi, srcu, stomaku...gdje god ali samo da proradi...

Sretno kako god!

(odgovor članu mama24sata)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 14:48:58   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: mama24sata

da znate da sam sada bar malo  mirnija, nadam se da ću uspjeti uz pomoć vaših savjeta da ponovo probudim i sebe i njega iz sna
nadam se da će uspjeti


GO GO GIRL! user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 14:50:44   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: mama24sata

hvala do neba i onda se javim poslije vikenda user posted image

user posted image  Ako zatreba kakva ideja, tu smo..user posted image  Ne ustrucavaj se. Vidi koliko nas je tvoja podrska. Navijamo za tebe i tvoj brak.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 15:01:05   
Lulu_08
Moj savjet bi bio da organizujete mjesečne "sastanke". Ušli ste u rutinu braka, dosada je uzela maha treba vam osvježenje. Mjesečeva Pratilja je dala konstruktivan savijet kojeg bih se ja pridržala da sam na tvom mjestu, sa tim da bih u početku aktivno radila na tome, odnosno angažovala bih se da ti izlasci i vrijeme za vas 2 budu redovni (bar jednom mjesečno). Važno je da i ti i tm imate također ono što se zove "time-out" odnosno vrijeme samo za sebe. Bavite se nekim sportom, potražite školske prijatelje, obnovite kontakte, nije zdravo da nemate društveni život, iako je porodica važna, prvenstveno je važno da ste vi kao individualci zadovoljni sami sa sobom.

P.S. Malo romantike čini čuda, pogotovo nakon "sastanka" (podsjetit' ćete se vremena kada ste bili mladi i bezbrišni)

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 15:03:11   
bananica
IZVORNA PORUKA: helena_7

bananice niko ne zna kako bi reagovao u situaciji ako se nije nasao u njoj . Mislim nisam ni ja zasad hB nasla se u ovakvoj  ali ako ja njega volim , a on nije siguran, ja se bih potrudila jer kao sto Lejla rece covjek nekad jednostavno pored problema,umora i sitnih svađa postane da ne zna ni kud bi sa sobom,tako da vjerujem da je to prolazno stanje. A kad se ja onda ne bih potrudila,pa onda ni ja njega ne volim. Mislim ako nekog volis,vrijedi se boriti do kraja bez obzira na sve.


za mene su izjave njenog muza jako ponizavajuce, preko toga ja ne bih mogla preci, a ne jos i boriti se, pa nek se gospodin bori za mene

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 15:05:38   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kada bi meni moj mm rekao da ne zna da li me voli i da ne zna zeli li brak cisto sumnjam da bih ja mogla ulagati dodatni trud da ga zadrzim,


isto mislim
čak šta više ne volim nikog da zadržavam, ako hoće neko biti samnom bit će a da se ja nešto lomim ma daj a on još nije ni siguran dal me voli user posted image
al mama ne slušaj ti mene, ja sam možda malo preponosna


i plus mi u lice reci da ne zna voli li me i zeli li brak sa mnom, ma hajde, i nakon toga ja da se trudim i borim za ljubav koje mozda s druge strane i nema, znaci trebala bih ga natjerati da me voli, e radije nek ide svojim putem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 15:34:42   
hanabanana
Vrlo je bitno znati boriti se za nešto što je naše, ili što osjećamo svojim i bitnim.
Ali je bitno i znati kada treba odustati.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 15:35:35   
sarisari
mozda nije problem u posvecenosti jedno drugom nego bas suprotan, mozda ga samo " guse" neke sitnice sa tvoje strane koje ni sam ne moze da prepozna i koje su se nagomilale, npr. ako pokazujes makar malu dozu ljubomore, ili sama cinjenica da niti jedno od vas nema nekoga sa kime moze da razgovara, nekoga od prijatelj, rodbine , brata, sestru...nadam se da ces uspjeti da rijesis svoj probelm i zelim ti sve najbolje

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 15:45:01   
mama24sata
znam da su prijatelji bitni, nažalost dozvolili smo sebi tu grešku, da smo zapostavili prijatlje
i ja se nadam da ćemo to promjeniti,
a što se tiče njegovih osjećanja znam da je izjava bolna i ja sam istog mišljenja bila kao i neke od vas da se ne
trebam *ponižavati* i boriti se za njega i za naš brak,
ali kada dođeš u tu situaciju sve se promjeni, krv mi se zaledila pri samoj pomisli da ću ostati bez njega, bez porodice, da će moj sin da raste bez oba roditelja pored sebe
to može znati samo onaj ko je osjetio na svojoj koži

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 15:46:20   
mama24sata
a što se tiče ideja i prijedloga navalite, potrebno mi je , kao što i same vidite nisam više u fazonu user posted image

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 15:49:46   
henna ze
u današnjoj svakodnevnici..najlaše je srušiti...teško očuvati..
pa i kuću kad praviš koliko znoja proliješ dok sagradiš..a onda dodje ona mašina za rušennje i skrši se za jedan dan..
puno je stvari zbog kojih se treba tu boriti...a tipa izjavama ne bih ja prešla preko toga nikome ne pomažemo..ni sebi ni njoj..jer niti jedna od nas ne zna kako će reagovati u datoj situaciji..
nedavno bila priča o prevari..kažu sve ni jedna ne bi prešla...i nažalost jednoj se desi ..prešla nego šta je..jer kad je sabrala + i -...
e sad prevara nije tema ove priče....
nego curo bori se ako osjećaš da je vrijedno toga..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 15:52:30   
Cickolini
Ne znam iskreno sta da ti napisem ... pokusajte da se vise posvetite jedno drugom. U pocetku ce vjerovatno biti neobicno, pa mozda i cudno, ali s vremenom cete se naviknuti i bit ce vam lijepo i onda cete vidjeti je li moguce da se vatite na pravi put.

Cinjenica je da je svaki problem u braku bolan, a ne i moguce razdvajanje. Ja sam samo osoba koja kad bi mi muz rekao da nije siguran u svoje osjecaje ne bi mogla dalje. Ma u stanju sam isti dan presjeci. Ne volim nista nepotpuno. Osjecanja su veoma bitna i kad budes nacisto da zelite isto, ali samo ne znate put ... onda se vrijedi potruditi. Ja ne bi mogla da se trudim da nekog zadrzim, a da nisam sigurna da on ne zeli isto..

Iskreno se nadam da cete pronaci put jedno do drugog. I sto je mjeseceva pratilja rekla ... organizujte neki vikend samo za vas dvoje. Nesto bas van serijsko i uzivajte jedno u drugom.

< Poruku je uredio Cickolini -- 5.9.2011 15:54:24 >


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 20:39:41   
mersiha 77
Ja se slazem sa ovim zenicama koje kazu da se posvetite vise jedno drugome i da nadjete prijatelje jer je tako zabavnije
mi zivimo u svedskoj pa trazimo prijatelje ali ovdje gdje mi zivimo nema puno naseg naroda,pa bas nam je tuzno ali nema veze ja nadjemiz drugih zemalja samo da se druzimouser posted image

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 22:59:35   
N_N
Eh, da krenemo sa savjetima user posted image

Imaš još 4 dana da smisliš gdje da vam rezervišeš vikend (etno selo, more, fojnica...), obezbjedi čuvanje (mama, svekrva, sestra....) dječaka i u petak, poslije posla, put pod noge sa mužićem.

Vikend iskoristi prvo da se dobro poseuser posted image te user posted image  a iza toga procjeni da li nakon istog treba da započnete razgovor u cilju pronalaženja riješenja za monotoniju koja vas odnosno njega trenutno uhvatila.

Mislim da će ova situacija biti brzo iza vas user posted image  samo lagano...... i sretno!

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 23:02:19   
N_N
Još nešto....
Brak je kao cvijet, mora se stalno zaljevati, njegovati...... u suprotnom vene.... Morate imati dane samo za sebe user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 23:13:44   
veeseelaa
ja ne kontam ovaj dio gdje joj neko savjetuje da nadje prijatelje jer je tako zabavnije user posted image user posted image
ne kužim, neće tebi prijatelji "održaviti" brak
Vas dvoje treba sami da se nadjete u mislima, želji, osjećajima itd
A prijatelji??? to nekad, onako usput



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 23:30:51   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ne kontam ovaj dio gdje joj neko savjetuje da nadje prijatelje jer je tako zabavnije user posted image user posted image
ne kužim, neće tebi prijatelji "održaviti" brak
Vas dvoje treba sami da se nadjete u mislima, želji, osjećajima itd
A prijatelji??? to nekad, onako usput





slazem se

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 23:37:00   
veeseelaa
a tu boriti...a tipa izjavama ne bih ja prešla preko toga nikome ne pomažemo..ni sebi ni njoj..jer niti jedna od nas ne zna kako će reagovati u datoj situaciji..


draga ima nas i koji znamo kako bi reagirale u datoj situaciji user posted image
inače ja sam bila iskrena bez namjere da postvaljačicu teme povrijedim
Nikakav vikend, prijatelji ni ostale karafeke neće pomoći ako on ne zna šta osjeća.... il je samo bio učtiv pa nije htio reći da ništa ne osjeća user posted image ali ona to najbolje zna, kako spasiti brak???? ako ljubav postoji sve se da urediti i oni se razići nećeuser posted image
Ona nije napisala šta je uopće problem kod njih dvoje, zašto se on udaljio od nje, tako da ja sve ovo ukupno ne kužim i ne mogu dati neki savjet....... izuzev pričati i nagadjati općenito kao što čine sve cure koje su se javile na temu




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 23:38:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ne kontam ovaj dio gdje joj neko savjetuje da nadje prijatelje jer je tako zabavnije user posted image user posted image
ne kužim, neće tebi prijatelji "održaviti" brak
Vas dvoje treba sami da se nadjete u mislima, želji, osjećajima itd
A prijatelji??? to nekad, onako usput





slazem se



a sad znaaaam user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 23:40:28   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kada bi meni moj mm rekao da ne zna da li me voli i da ne zna zeli li brak cisto sumnjam da bih ja mogla ulagati dodatni trud da ga zadrzim,


isto mislim
čak šta više ne volim nikog da zadržavam, ako hoće neko biti samnom bit će a da se ja nešto lomim ma daj a on još nije ni siguran dal me voli user posted image
al mama ne slušaj ti mene, ja sam možda malo preponosna


slazem se...

svi savjetuju neke promjene ovo ono, al sta ako on nece, sta ako on nece na romanticni vikend, nece veceru, nece promjenu?

Meni nazalost ovo lici na jednu situaciju moje drugarice koja se razvodi.GODINU DANA se borila za muza, od ugadjanja itd(a njemu odjednom nesto duhnulo) do davanja prostora(sto je velika greska) i na kraju sazna da je on s drugom vec neko vrijeme...Mislim da ako zena ne zna cijeniti sebe nece je cijeniti ni muskarac. Fino nek se spakuje i ohladi glavu van kuce, pa ako mu budes nedostajala dobro i jeste, a ako ne...samo ce se prije ta agonija rijesiti.user posted image al eto...mozda ja jos nisam nakupila toliko godina braka da to razumijem...ne znam...samo znam da ne treba sebe unistiti radi nekoga

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 23:41:47   
veeseelaa
Djana draga đe nadje ove mjesečne sastanke user posted image uh suze me obliše
pa i ja i mm bi na pomen ovakvog nečeg user posted image user posted image user posted image
stvari treba pustiti da olade, ne zapitkivati mnogo, praviti se Memo a uz sve to biti veseo i nasmijan.... vjerovatno se radi o fazi, iskreno se nadam da je to to


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
5.9.2011 23:44:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a tu boriti...a tipa izjavama ne bih ja prešla preko toga nikome ne pomažemo..ni sebi ni njoj..jer niti jedna od nas ne zna kako će reagovati u datoj situaciji..


draga ima nas i koji znamo kako bi reagirale u datoj situaciji user posted image
inače ja sam bila iskrena bez namjere da postvaljačicu teme povrijedim
Nikakav vikend, prijatelji ni ostale karafeke neće pomoći ako on ne zna šta osjeća.... il je samo bio učtiv pa nije htio reći da ništa ne osjeća user posted image ali ona to najbolje zna, kako spasiti brak???? ako ljubav postoji sve se da urediti i oni se razići nećeuser posted image
Ona nije napisala šta je uopće problem kod njih dvoje, zašto se on udaljio od nje, tako da ja sve ovo ukupno ne kužim i ne mogu dati neki savjet....... izuzev pričati i nagadjati općenito kao što čine sve cure koje su se javile na temu




ja nisma nagađala...

ja sma iz svoga isksutav napisla...
samo kod nas je bila obrnuta situacija...

mene da je suprug tada pitao što osjećam...nisma sigurna što bih mu rekla...

tako da vodi računa da ne podništavaš iskreno iz iskustva podjeljen savijet neke od članica ovoga portala...pa i mene ličnouser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *