|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
6.9.2011 14:12:28   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama24sata

Onima koji su mi potpora, i koje su mi dale savjete kako da prevaziđem ovu bolnu situaciju hvala do neba, jer mi je trebalo da mi neko pomogne, a onima koje su u ovom vidjele priliku da se naslađuju i da se zezaju  hvala i nadam
se da neće biti u mojoj situaciji, i da neće morati da razmišljaju dali treba da se bore za svoj brak ili ne user posted image




ja se stvarno nisam nasladjivala, Bože sačuvaj, samo imam malo drugačije mišljenje od ostalih, bar većine
Od srca ti želim sve najbolje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
6.9.2011 14:36:57   
teacher75
ja sam uvijek za spasavanje braka, naravno ako postoji ljubav...mislim da kod vas ljubavi jos ima, jer nije vas po kratkom postupku ostavio kao sto vecina muskaraca ucini kad se ohladi od zene i ne zeli dalje... mislim da rijeci nisu mjerilo ljubavi, to sto se nie izjasnio jel te voli ne mora nista znaciti. ljudi prolaze kroz razlicite faze, u braku nastupi kriza i tada ljudi nisu sigurni sta osjecaju, a kada prodje kriza opet se zaljube u partnerauser posted image nekada naleti krizni period, stres, nervoza i ljudi svasta nagovore jedno drugom u afektu i svadji, il jednostavno padnu u depresiju i sve im se cini crno pa pocnu preispitivati svoj brak, svoje emocije itd... kada to prevazidju i naleti neki ljepsi period, sve se to zaboravi i ponovo se vole. nadam se da je i kod vas takva situacija i da cete uskoro sve biti bolje. slazem se da nekako trebate uljepsati svakodnevnicu, bicete sretniji i pozitivniji i samim time zadovoljniji. vise zajednicki kvalitetno provedengo vremena, izleta u prirodu, putovanja, mozda i renoviranje stana, uljepsavanje, itd...to bi moglo pomoci da se izvucete iz krize

< Poruku je uredio teacher75 -- 6.9.2011 14:37:20 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
6.9.2011 14:50:45   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam uvijek za spasavanje braka, naravno ako postoji ljubav...mislim da kod vas ljubavi jos ima, jer nije vas po kratkom postupku ostavio kao sto vecina muskaraca ucini kad se ohladi od zene i ne zeli dalje... mislim da rijeci nisu mjerilo ljubavi, to sto se nie izjasnio jel te voli ne mora nista znaciti. ljudi prolaze kroz razlicite faze, u braku nastupi kriza i tada ljudi nisu sigurni sta osjecaju, a kada prodje kriza opet se zaljube u partnerauser posted image nekada naleti krizni period, stres, nervoza i ljudi svasta nagovore jedno drugom u afektu i svadji, il jednostavno padnu u depresiju i sve im se cini crno pa pocnu preispitivati svoj brak, svoje emocije itd... kada to prevazidju i naleti neki ljepsi period, sve se to zaboravi i ponovo se vole. nadam se da je i kod vas takva situacija i da cete uskoro sve biti bolje. slazem se da nekako trebate uljepsati svakodnevnicu, bicete sretniji i pozitivniji i samim time zadovoljniji. vise zajednicki kvalitetno provedengo vremena, izleta u prirodu, putovanja, mozda i renoviranje stana, uljepsavanje, itd...to bi moglo pomoci da se izvucete iz krize


Slažem se!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
6.9.2011 15:23:24   
mama24sata
user posted image user posted image user posted image
čak mislim da je i on razgovarao sa nekim jer osjetim blage promjene, počeo je da se trudi, insistirao je da skupa idemo kupiti tv, što sam naravno i uradila, želi da razgovara o nekim sitnim stvarima, šak smo se sinoć i mazili.
Neznam dali je tu reakciju izazvao moj komentar da sam ja spremna da se borim samo ako je i on za to, a u suprotnom da mi kaže kako bih se mogla lijepo spakovati i potražiti smještaj.
Još uvjek glumi ledenu stijenu, ali sada osjetim da je negdje ispod još uvjek čovjek kojeg volim i za kojeg sam se udala.
Sada samo trebam ja da se vratim na stazu, ali morate priznati da se trudim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
6.9.2011 15:30:36   
veeseelaa
opa, ide do na dobro, mazili se user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
6.9.2011 15:33:20   
Nedi
A kad planiraš u akciju zvanu keks?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
6.9.2011 15:44:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedi

A kad planiraš u akciju zvanu keks?


?????? Hm? Hm? Kad, kad, kad.... reci nam?

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
6.9.2011 15:47:07   
Galicia
Nisam se nasladjivala ni sekunde. Ja vama zelim srecu ovog svijeta i sve sto se pozeliti moze. Ali ja pricam samo u svoje ime i kako ja to vidim.
Ja jesam za spasavanje braka, ali nisam da se bori. Ako njemu nije stalo nije onda ni meni. Zasto ja da se borim kad on glumi santu leda i da JA trcim oko njega. Ako bi iko trebao da trci onda bi to on trebao. Na ljubav nema prisile, i nema te sile da bi ja mogla svog muza prisiliti da me voli i da spasimo braki radi djece. Hoces, neces , mozemo pokusati ali prisile nema, samo da bi se situacija izgladila i moglo reci evo nas opet zajedno.
Do krize isto tako moze doci, ali dodje par dana i opet sve ponovo. Ali par mjeseci izgubiti komunikaciju, meni to nikako ne ide u glavu. Ja doduse sve primjetim vrlo brzo, pa mi takva opaska ne bi mogla promaci par mjeseci.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
6.9.2011 15:55:32   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Fortuna

IZVORNA PORUKA: Nedi

A kad planiraš u akciju zvanu keks?


?????? Hm? Hm? Kad, kad, kad.... reci nam?


Zaista ozbiljno pitam jer sve će ti se reći o situaciji prije/u toku/poslije keksauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
6.9.2011 16:34:24   
mama24sata
Nedi javim čim bude


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
6.9.2011 16:36:37   
mama24sata
e ako zu osjetim neku promjenu, znači da je gotovo, ima nekog, a ako ne ondauser posted image

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
6.9.2011 16:52:55   
assmiras
Do sad sam samo citala ovu temu, al ipak moram nesto napisati.

mama24sata pravo mi je zao sto si u takvoj situaciji  user posted image user posted image .... Ne znam sta da ti kazem, nadam se da je samo faza i da ce se sve to aBd pozitivno zavrsit.  Da ce te pronaci put jedno do drugog i ponovo biti sretni..... user posted image

< Poruku je uredio assmiras -- 6.9.2011 16:54:05 >


_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
6.9.2011 16:54:45   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a tu boriti...a tipa izjavama ne bih ja prešla preko toga nikome ne pomažemo..ni sebi ni njoj..jer niti jedna od nas ne zna kako će reagovati u datoj situaciji..


draga ima nas i koji znamo kako bi reagirale u datoj situaciji user posted image
inače ja sam bila iskrena bez namjere da postvaljačicu teme povrijedim
Nikakav vikend, prijatelji ni ostale karafeke neće pomoći ako on ne zna šta osjeća.... il je samo bio učtiv pa nije htio reći da ništa ne osjeća user posted image ali ona to najbolje zna, kako spasiti brak???? ako ljubav postoji sve se da urediti i oni se razići nećeuser posted image
Ona nije napisala šta je uopće problem kod njih dvoje, zašto se on udaljio od nje, tako da ja sve ovo ukupno ne kužim i ne mogu dati neki savjet....... izuzev pričati i nagadjati općenito kao što čine sve cure koje su se javile na temu




vesela razumijem te mislimo slicno ali ja imam svajet , mislim ono sto bih ja u takvoj situaciji uradila.
mam24sata kada bi meni mm dosao s takvom pricom , ne znam ja se ne bih borilaa, ali  ako mi je stalo do njega rekla bih da zelim da ode da bude neko vrijeme bez mene i djeteta , da ode na neko mirno mjesto i da svati sta zeli , i kad se vrati nakon odredjenog vremena da onda zajedno donesemo odluku.
Mene bi puno povredilo da se mm ovako odnosi ovo bi me povredilo ali svakako bi mu pruzila sansu da se presabere sta hoce , ovako ti njemu da ugadjas jos ce se uobraziti , ne nego neka sam odluci.
Puno srece ti kako hoces ja ti napsiah kako bih ja .

< Poruku je uredio Mirkica -- 6.9.2011 17:00:02 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
6.9.2011 17:46:57   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Fortuna

IZVORNA PORUKA: Nedi

A kad planiraš u akciju zvanu keks?


?????? Hm? Hm? Kad, kad, kad.... reci nam?


OT

simpa si skroz

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
7.9.2011 9:31:47   
mama24sata
Dobra vijest :)

Bila u akciji i sve je bilo kao i prije, nema noviteta, i bilo je wauuuuuuuuu user posted image user posted image user posted image

Prije toga smo razgovarali i kaže da ne želi da me izgubi i da ne želi da ga napustim, želi da damo jedno drugom šansu i da pokušamo ponovo da izgradimo odnos koji smo izgubili negdje u ovom ludom tempu života .

Ako Bog da bit že tu hepy end user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
7.9.2011 9:35:07   
mamabb
Nisam ranije pisala jer nisam imala šta pametno da kažem, a i druge su ti već kazale.

Mnogo mi je drago zbog vas, najviše zbog tebe...trud se isplatiuser posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
7.9.2011 9:51:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: Fortuna

IZVORNA PORUKA: Nedi

A kad planiraš u akciju zvanu keks?


?????? Hm? Hm? Kad, kad, kad.... reci nam?


OT

simpa si skroz


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jooooj hvala....

mama24sata drago mi je ko' da sam ja.... svaka čast... samo naprijed... tako je to kad RR žene usmjere energiju na nešto... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
7.9.2011 10:03:28   
mama24sata
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
7.9.2011 10:08:39   
Nedi
Sad samo ostani u kondicijuuser posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image

Ostalo će s vremenom položitiuser posted image

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
8.9.2011 1:08:58   
bina87
Superrrrr! Samo se pazite i polako....


Fortuna najjaca si Allaha mi :):):):):) Kao neki lik iz crtica :)

_____________________________

Mamino malo zlato Ammar 09.12.2010
3.850 kg
52 cm

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
8.9.2011 7:03:17   
vila_7
mama24sata user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Bas mi je drago da se sve lijepo razvija! Ma znala sam ja po tvom postu da cete se vi opet naci,samo je trebalo malo truda i vremena uloziti,a vidis vrijedilo je! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu bina87)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
8.9.2011 8:40:57   
Cickolini
Mama24sata iskreno nisam se nasladjivala i nikad ne bih nicijoj nesreci ili tuznoj situaciju ali sam iznijela svoje misljenje ... ja vam zelim svu srecu ovog svijeta ... i da opet pronadjete put jedno do drugog.



_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
8.9.2011 8:56:00   
damma
super da vas je krenulo, sad se samo nemojte opustit, radite na boljem i dalje user posted image user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
8.9.2011 9:07:47   
veeseelaa
Bila u akciji i sve je bilo kao i prije



user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
8.9.2011 9:12:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bina87
Fortuna najjaca si Allaha mi :):):):):) Kao neki lik iz crtica :)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

eto hvala ti... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bina87)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *