|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
8.9.2011 10:16:56   
mama24sata
Ženice , stvarno vam hvala od srca, kada mi je neko bio potreban za komentar, mišljenje i podrčku našle ste se pore mene, bez obzira što se ne znamo.

I komentari koje sam smatrala provokacijom su mi trebali da me probude iz sna,
HVALA SVIMA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
8.9.2011 10:23:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama24sata

Ženice , stvarno vam hvala od srca, kada mi je neko bio potreban za komentar, mišljenje i podrčku našle ste se pore mene, bez obzira što se ne znamo.

I komentari koje sam smatrala provokacijom su mi trebali da me probude iz sna,
HVALA SVIMA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za RR ženice...

(odgovor članu mama24sata)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
8.9.2011 10:37:12   
Lulu_08
mama24sata JAKO mi je drago što ste imali te neke lijepe intimne trenutke ponovo. Sada se držite toga i redovno podsjetite jedno drugog zašto ste u braku i ne stidite se pokazati svoju ljubav. Bolje je pokazati i rizikovati povrijedu nego je sakriti i kajati se kada ionako budeš povrijeđen.

Sretno mila!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
8.9.2011 13:16:19   
Mjeseceva Pratilja
Hej, pa nije jos vikend. user posted image user posted image user posted image
Svaka cast! Da tako aBd i ostane. Da nam budete zivi, zdravi, sretni duga vijeka.
Ova tema se moze zakljucati, a ti mama24sata, opleti po drugim temama. Nije ovo vise za tebe. user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
8.9.2011 15:00:53   
mama24sata
Još nije gotovo, ali napreduje, malo me strah zbog promjena raspoloženj, isto kao da ga je strah da se opusti samnom, sada je ok, pa je kao rezervisan i sve tako

Ali vrijeme je pred nama, vidjet ćemo user posted image
Bit će dobro aBd



(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
8.9.2011 15:02:23   
assmiras
Bit ce aBd

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 11:18:43   
mama24sata
Nisam se dugo javljala je sam u sranju do grla.
Ispostavilo se na kraju da mm ipao, i kaže da tu nema ničega niti je kada bilo.
ima drugu, kolegica sa posla.Našla sam mu poruke u telefonu, ljubavnog karaktera.
On kaže da je to samo flert, ali ja mu ne vjerujem.
Svi lijepi trenutci su pali u vodu kada sam mu uzela telefon i vidjela da se dopisuje sa drugom i to i u vrijeme kada je bio samnom i našim sinom.
Kada sam ga pitala da izabere , rekao je da se neće više dopisivati, ali je u biti samo počeo brisati poruke.
prije 10 dana sam mu uzela telefon, i pošto je sada uvjek isključen, upalila sam ga i vidjela da mu je stigla opet poruka.
Ona je udata, ima 2 djece, ali je zaljubljena u njega, niti on nije ravnodušan sigurno , mada on poriče sve to i kaže da tu nema ničega niti je kada bilo.
Ja sam poludila.Sjela sam sa njim i reklamu da se vraćam svojima, jer sam prije 2 mjeseca ostala bez posla, pa sam tanka sa lovom.
Počeo je da se vadi i da me moli da ne idem da će sve biti gotovo , kako će on sa njom da prekine sve kontakte, kako ne želi da nam brak propada, kako želi da rješavamo naše prave probleme......
A da , i njoj sam poslala poruku da se povuče, međutim ona mi je drsko odgovorila kako ona noje niti uzrok niti rješenje našeg problema, i kako treba da razgovaram sa svojim m.
a ona će uvjek popiti kafu samnom ako želim.FUJ
Od tada je prošlo 10-ak dana , i on se promjenio prema meni, sada je pažljiviji, nježniji, .....
ali sa više nisam niušta sigurna.Kune se da je sa njom gotovo i da netrebam da mislim o tome više, da pokušam da zaboravim, ali kakao.
Neznam dali više želim ovaj brak, dali želim njega, jako me povrijedio, sve me jako boli, nisam sigurna niti dali mogu bez njega, niti dali ga više volim.
Poludjet ću.
sada ništa ne mogu da primjetim na njemu, telefon je na stolu, više nije isključen, dolazi na vrijeme kući, ali ona je tu .

Vesela pomoć ti imaš najmoćnije komentare:((((((((((

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 11:26:35   
chuci
jel mu ti vjeruješ?

da je to samo flert

da nema ničega i da nije ničega ni bilo

da neće ponoviti ovu cijelu situaciju koja te povrijedila

da neće nešto još gore uraditi


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 11:37:28   
mama24sata
U ovom momentu nevjerujem niti da mi kaže da je snijeg bijel, jako sam povrijeđena, mozak mi ne radi , pokušavam da se kontrolišem, da suzbijem emocije, da razmišljam trezveno, ali ne ide.
Jednostavno neznam kako dalje

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 11:38:40   
bananica
licno mu nikad vise ne bih mogla vjerovati, muljao i petljao je od samog pocetka, tj od otvaranja ove teme
normalno mi je njegovo trenutno ponasanje, sada je logicno da je super,pazljiviji,itd. da se ulizuje, zna i on sta gubi,ili sta moze izgubiti, a isto tako zna da ta druga zena nece sigurno ostaviti svoju porodicu zbog njega,tako da bi na kraju mogao zavrsiti sam ili eventualno imati ljubavnicu,koja ce uvijek biti tudja zena
nesto mislim da se ta druga zena razvela i tvoj bi dragi ucinio isto

tebi sretno i zelim ti da izadjes iz ove situacije sretna i vesela, kako god se ona zavrsila, ipak ti najbolje znas sta i kako raditi

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 11:39:07   
veeseelaa
Vesela pomoć ti imaš najmoćnije komentare:((((((((((



draga moja, tu sam
sad pročitah tvoj post
Vidi možda je to stvarno bio samo flert, ja imam par prijatelja koji apsolutno nisu imali ništa sa odredjenom ženom al se nekad tako dopisuju sa golicavim porukicama i da oni stvarno vole svoje žene i svoju djecu
Ne mora da znači da je on s njom u vezi, znam da si sad povrijedjena, naravno nikom nije drago saznati da joj suprug šalje poruke nekoj tamo al daj da sagledamo činjenice:
1. moguće je samo da je u pitanju zezanje
2. što bi ti išla svojima? ko ga hebe nek vas izdržava
3. ne skači oko njega, nemoj da ti on bude centar svijeta, okreni se sebi koliko god možeš
4. zabavi se, nemoj da tuguješ, prema njemu budi ozbiljna i pohladna i nemoj da ti vidi tugu u očima, da osjeti da si slomljena
5. Vjeruj mi većina muškaraca šalje sms, mms, poruke putem fb nekim ženama a pritom su oženjeni, to im dodje kao izduvni ventil

Ti budi lijepa, nasmijana i vesela a on nek crkne od muke i nek se slomi dumajući šta je tvoj korak sljedeći user posted image
Budi tajanstvena, imaj vrijeme samo za sebe i izadji ponekad.... nek se on zadevera kad skonta da te može izgubiti

Sretno

i da ne piši poruke toj njegovoj, ne diži joj cijenu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 11:39:23   
bananica
IZVORNA PORUKA: mama24sata

U ovom momentu nevjerujem niti da mi kaže da je snijeg bijel, jako sam povrijeđena, mozak mi ne radi , pokušavam da se kontrolišem, da suzbijem emocije, da razmišljam trezveno, ali ne ide.
Jednostavno neznam kako dalje


mogu samo  zamisliti kako se osjecasuser posted image user posted image

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 11:42:03   
bananica
i da ne piši poruke toj njegovoj, ne diži joj cijenu



sa ovim se u potpunosti slazem, nemoj sebe podcjenjivati

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 11:50:18   
veeseelaa
hej pa nije svijet propao, daj sredi misli
ma ko je on da utiče na tvoje raspoloženje????? takvih kuronja pun grad, ne padaj u depresiju i ne daj da te safata tuga
Vjerujem da je to tvoje stanje samo trenutno, ne sjedi i ne dumaj, uhvati se nečeg što će ti skrenuti misli.... za koji dan će sve izgledati bolje a i imaćeš sredjenije misli za donijeti eventulane odluke
Nikakve odluke u takvom stanju ne donosi! nipošto! sve možeš i za 10-20 il mjesec dana uraditi kako želiš.... pazi nemoj da se izradiš, sada moraš biti mudra


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 11:52:57   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hej pa nije svijet propao, daj sredi misli
ma ko je on da utiče na tvoje raspoloženje????? takvih kuronja pun grad, ne padaj u depresiju i ne daj da te safata tuga
Vjerujem da je to tvoje stanje samo trenutno, ne sjedi i ne dumaj, uhvati se nečeg što će ti skrenuti misli.... za koji dan će sve izgledati bolje a i imaćeš sredjenije misli za donijeti eventulane odluke
Nikakve odluke u takvom stanju ne donosi! nipošto! sve možeš i za 10-20 il mjesec dana uraditi kako želiš.... pazi nemoj da se izradiš, sada moraš biti mudra




user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 11:54:14   
ja92
Ma ne bi ja pisala poruke toj zenetini, vec bi se potrudila da njen muz sazna za te sms-ove.
Pa ako ona vec ucestvuje u rasturanju moje porodice ne bi niti njena bila sigurna i mirna...

A za muza ti bas ne znam sta reci, kada covjek dobije djecu onda nije tako lako ni okrenuti ledja i otici. Zelim ti svu srecu. Pozz

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 11:57:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ja92

Ma ne bi ja pisala poruke toj zenetini, vec bi se potrudila da njen muz sazna za te sms-ove.
Pa ako ona vec ucestvuje u rasturanju moje porodice ne bi niti njena bila sigurna i mirna...


A za muza ti bas ne znam sta reci, kada covjek dobije djecu onda nije tako lako ni okrenuti ledja i otici. Zelim ti svu srecu. Pozz


neee, pa nije rješenje da se sad svi međusobno poubijaju, ko zna kakav je muž od te žene, šta treba da dodje do obračuna, ja to ne bi tako, neee, svak nek svoj obraz nosi, to mi je tako očajno i nidje veze, ne i ne
ja tu ženu i njenu porodicu ne bi uopće petljala, pa čemu? eto ko milo za drago, osveta je slabost a i ako se kome treba svetiti to je njen suprug a ne ljudi okolo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ja92)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 12:12:37   
ja92
Ma ja bih tako, a ne znaci da drugi trebaju...

Kod mene vazi ona oko za oko, pasta za zube... Nema milosti....
I bas bi me bilo briga kakav joj je muz. Uh mrzim takve zenetine, kosa mi se dize od njih...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 12:16:09   
veeseelaa
znam draga al tuga će samo veća biti
eto ako si se ikom ikada osvetila ne vjerujem da si se ikada bolje osjećala, već gore nakon osvete
Ja lično to breme ne bi nosila, mislim da tek ne bi ni mama, prenježna je za takvo što....



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ja92)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 12:29:26   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: mama24sata

A da , i njoj sam poslala poruku da se povuče, međutim ona mi je drsko odgovorila kako ona noje niti uzrok niti rješenje našeg problema, i kako treba da razgovaram sa svojim m.
a ona će uvjek popiti kafu samnom ako želim.FUJ


Pa žena ti je rekla istinu.
Nema ona ništa ni s tobom i sa tvojim brakom.
Ti možeš odlučiti: želiš li ili ne želiš preći preko toga.
Otvoreno pitati svog muža gdje je došlo do prekida komunikacije.

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 12:42:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: mama24sata

A da , i njoj sam poslala poruku da se povuče, međutim ona mi je drsko odgovorila kako ona noje niti uzrok niti rješenje našeg problema, i kako treba da razgovaram sa svojim m.
a ona će uvjek popiti kafu samnom ako želim.FUJ


Pa žena ti je rekla istinu.
Nema ona ništa ni s tobom i sa tvojim brakom.
Ti možeš odlučiti: želiš li ili ne želiš preći preko toga.
Otvoreno pitati svog muža gdje je došlo do prekida komunikacije.



U redu je kad zena kaze nekome nemam ja nista sa tobom i tvojim brakom sve dok ta ista nema nista sa muzem iz tog braka,sto u ovom slucaju nije tako,obraz joj je ravan nuli...Ne znam za mene bi   bilo ponizenje imati vezu sa ozenjenim covjekom ili sa nekim ko je  vec u vezi,ali  to sam samo ja...

Mama24sata ja bih  to lako i pokratkom postupku allahimanet,pa nek se hvata za glavu,znas kakav je  sadrzaj tih poruka,daje  covjek ne bi doslo do toga,vecako nije stimalo trebao je pokusati razgovorom a netraziti utjehu u medjunozju druge poput njega,haman se nasli...

I da nikad se ne bih spustila nisko da joj saljem poruke,mailove,itd ali bi se potrudila da se i ona malo uhvati za tikvu

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 12:44:49   
Anoniman
Izvinjavam se na sastavljenim rijecima Adi mi sredio tastaturuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 12:52:53   
hanabanana
Marina, istina uvijek najviše boli.
Tražimo istinu, kad je dobijemo ne znamo šta ćemo s njom.
Tražiti objašnjenja od osobe s kojom nas je muž prevario ( ili ima platonsku vezu, ili flert ) je nepotrebno poniženje.
U tim slučajevima samo nam je jedna osoba dužna dati odgovore - to je naš supružnik.

Meni je zaparalo ono što je njoj žena rekla:
ona nije niti uzrok niti rješenje našeg problema, i kako treba da razgovaram sa svojim m.

Meni govori da ta žena, ko god da je ona, i kakva god da je ona, je žena kojoj se moj muž otvorio i koja zna šta njega " žulja ". Pa ma kakav odnos medju njima bio.





< Poruku je uredio hanabanana -- 25.10.2011 12:53:29 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 12:59:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Marina, istina uvijek najviše boli.
Tražimo istinu, kad je dobijemo ne znamo šta ćemo s njom.
Tražiti objašnjenja od osobe s kojom nas je muž prevario ( ili ima platonsku vezu, ili flert ) je nepotrebno poniženje.
U tim slučajevima samo nam je jedna osoba dužna dati odgovore - to je naš supružnik.

Meni je zaparalo ono što je njoj žena rekla:
ona nije niti uzrok niti rješenje našeg problema, i kako treba da razgovaram sa svojim m.

Meni govori da ta žena, ko god da je ona, i kakva god da je ona, je žena kojoj se moj muž otvorio i koja zna šta njega " žulja ". Pa ma kakav odnos medju njima bio.






PoDapisujem u potpurnosti.

Ovdje je negdje izgubljena komunikacija supružnika...gdje ??? na to trebaju supružnici dati odgovor... mama24sata vi ste se negdje izgubili...koliko se on mora potruditi moraš i ti.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 12:59:40   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: mama24sata

Još nije gotovo, ali napreduje, malo me strah zbog promjena raspoloženj, isto kao da ga je strah da se opusti samnom, sada je ok, pa je kao rezervisan i sve tako

Ali vrijeme je pred nama, vidjet ćemo user posted image
Bit će dobro aBd


Bit će dobro ili se ti nadaš da ćeš biti "prividno" dobro?

Mišljenja sam da prvo trebaš da riješiš sama sa sobom šta ti želiš od sebe, muža i vašeg braka, i kakvi su vaši viđenji  -  povjerenja.

Ako ti imaš nijet da svaki dan pregledaš njegov telefon, da strepiš od svake poruke na njegovom mobitelu, da mu ne vjeruješ kada ti kaža da nema više poruka, mora ti biti jedno jasno  - ti mu više nikada nećeš vjerovati.

Na tebi je, a ne na nama ovdje da  sebi odrediš život i kako i sa kim ćeš da hodiš kroz njega.





_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *