|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:37:12   
veeseelaa
ja bih iskreno voljela da se na ovu temu javi osoba koja je slicno prezivila i da da svoje vidjenje i misljenja a bome i po koji savjet ovim zenama .


koki pa možda neko govori iz svog iskustva, vjerujem da da


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:41:12   
D_K
IZVORNA PORUKA: sanjalic


Naravno da su meni moja djeca dovoljna i više od toga. Nek su oni samo zdravi i živi, a sve ostalo se da pregurati.
Ja sam se samo nadala da mi možemo sve probleme riješiti i flert i izlaske, i zato sam predlagala da popričamo sa stručnim licem o svemu, da vidimo gdje su nastali problemi  i da to probamo riješiti. I boli me što tako olako diže ruke od svega, na prvoj prepreci on odustaje. Bitan je on i njegova osjećanja, jer on neće da živi lažni život, čak ni zbog djece.

I moji su mi savjtovali da budem dostojanstvena, da ne moram ništa da trpim. Ali u trenutku kad je zatražio da se što hitnije razvedemo, svijet mi se srušio.
Niko od nas nema savršen brak, to je jasno, ali vjerujte da sam se klela da nikad ovo ne može meni da se desi.
Ja sam zaista sve pokušala i od kako je otišao trudim se da budem mirna, zovem ga da dođe da vidi djecu i kad je tu ja izađem napolje, jer on tako traži. U svemu mu izlazim u susret, i rekla sam mu da ću mu uvijek biti prijatelj, nikada obrnuto.
Hvala vam na podršci i na drugim komentarima...




izvini sto sam bila preostra.. malo sam van ravnoteze u posljednje vrijeme ali moje misljenje je da je ona pronasao idealan alibi da prekine brak, ko fol on povrijedjen i uvrijedjen. eto, to je. zato i ne zeli da se bori za brak. jos mu super doslo da moze tebe da okrivi i da se ti jedes i kontas da treba da se boris. to je to. zato ti je najbolje da se lijepo pokupis i furas dalje.


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu sanjalic)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:45:37   
D_K
IZVORNA PORUKA: sanjalic


Naravno da su meni moja djeca dovoljna i više od toga. Nek su oni samo zdravi i živi, a sve ostalo se da pregurati.
Ja sam se samo nadala da mi možemo sve probleme riješiti i flert i izlaske, i zato sam predlagala da popričamo sa stručnim licem o svemu, da vidimo gdje su nastali problemi  i da to probamo riješiti. I boli me što tako olako diže ruke od svega, na prvoj prepreci on odustaje. Bitan je on i njegova osjećanja, jer on neće da živi lažni život, čak ni zbog djece.

I moji su mi savjtovali da budem dostojanstvena, da ne moram ništa da trpim. Ali u trenutku kad je zatražio da se što hitnije razvedemo, svijet mi se srušio.
Niko od nas nema savršen brak, to je jasno, ali vjerujte da sam se klela da nikad ovo ne može meni da se desi.
Ja sam zaista sve pokušala i od kako je otišao trudim se da budem mirna, zovem ga da dođe da vidi djecu i kad je tu ja izađem napolje, jer on tako traži. U svemu mu izlazim u susret, i rekla sam mu da ću mu uvijek biti prijatelj, nikada obrnuto.
Hvala vam na podršci i na drugim komentarima...




zato se ne kunem da se meni ovo nece desiti. molim dragog Boga da mi se ne desi jer smatram da svojim ponasanjem necu dovesti do ovoga ali niko ne zna koja ga iskusenja ocekuju.
ima u svemu jedna sreca, djeca su ti zdrava. zato budi sretna, mnogo gorih stvari se desava a razvod jeste stresan i tezak i bolan ali nije nesto najgore sto covjek moze da dozivi.
sretno ti bilo i sta god da bude ostani dostojanstvena, odlicno su ti savjetovali..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu sanjalic)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:45:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja bih iskreno voljela da se na ovu temu javi osoba koja je slicno prezivila i da da svoje vidjenje i misljenja a bome i po koji savjet ovim zenama .


koki pa možda neko govori iz svog iskustva, vjerujem da da



Pa iz iskustva je nije iz kese...A koki na pitanje da  odgovorim ljudi koji  imaju cvrste principe u zivotu lakse stvari prebrode,kod principa nema dileme

Eto Koko ispunih i zeljuuser posted image

< Poruku je uredio MarinaDK -- 25.10.2011 14:48:01 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:46:20   
veeseelaa
heh pa možda i nije tako.... ima sujetnih ljudi, kapricioznih.... 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:46:28   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: mama24sata

JA SE SAMO NADAM DA TI NISI ŽENA KOJA JE RAZORILA MOJ ŽIVOT


greska broj 1..
nije tebi nikakva zena razorila zivot!! to ti se pokusava reci. da nije ta zena sa posla naletila, naletila bi neka druga, treca, peta. problem je negdje drugje, mozda u pogresnom izboru partnera ali sta je tu je.
ako ga ne mozes promjeniti a volis ga, prihvati ga onakvim kakvim jeste. imas nekih 20 godina strepnje da ce te prevariti a onda, kada ne bude mogao - znas vec sta, onda je samo tvoj. imas i tu opciju. a imas i opciju da ga ostavis i da se nadas da ce doci da place za tobom i djecom i moli te da se vratis jer ce se ubiti bez tebe. to je opcija koju svakako prizeljkujes. ako se to ne desi imas opciju da se zaljubis u bogatog princa koji ce te prihvatiti onakvu kakva jesi, biti savrseni otac tvojoj djeci i sa kojim ces roditi jos djece dok ce tvoj ex muz patiti siromasan, sam i ostavljen. treca opcija i najrealnija je da ces konacno naci SVOJ mir sa svojom djecom. ako vam se gospodin pridruzi i skonta da je zivio zivot u zabludi onda super a ako ne, pa nije kraj svijeta. imas svoju djecu, pa to je najvece bogatstvo na dunjaluku..


potpisujem

imam jednu drugaricu ciji je muz nasao drugu i ostavio i nju i djecu i ona najvise krivi tu zenu a nikako ne vidi koliki je on kreten i prije bio a i sad, i da je imao jos zena prije te sad sto je otisao zivjeti s drugom

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:48:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja bih iskreno voljela da se na ovu temu javi osoba koja je slicno prezivila i da da svoje vidjenje i misljenja a bome i po koji savjet ovim zenama .


koki pa možda neko govori iz svog iskustva, vjerujem da da



Pa iz iskustva je nije kese...A koki na pitanje da  odgovorim ljudi koji  imaju cvrste principe u zivotu lakse stvari prebrode,kod principa nema dileme


dileme nema al ako su principi poredani na pogrešan način dileme neće garant biti sl svega drugog bi moglo
Mislim princip "ako on/ona flertuje s nekim razići ćemo se" mi je nidje veze


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:48:49   
mama24sata
IZVORNA PORUKA: mama24sata

JA SE SAMO NADAM DA TI NISI ŽENA KOJA JE RAZORILA MOJ ŽIVOT



Ovo je trebalo da nas malo nasmije, izvinjavam se ako je pogrešno svaćeno, ali u zadnje vrijeme nemam smisla za šalu user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:49:24   
Emica_sa
MOje misljenje je da njemu uopce nije stalo do tebe,i to sto si ti uradila mu je super doslo,jer sad ima razlog da se razvede,stvarno mi je zao,ali mislim da nemas vise sta traziti u takvom braku,sto prije sama sa sobom to rascistis bice ti puno lakse user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:49:55   
Anoniman
Nije brak nego veza...5 godina. Ljubav do neba i nazad, snovi, planovi, zajednička ulaganja, stan-koji sam JA namjestila po svom ćejfu sve idealno a o sexu da ne govorim. I prevari me. I to onako usputni sex sa radnom kolegicom u smjenama. Zatvorila se u 4 zida 7 dana, umrla i oživila, izgubila 8kg. Sama sa sobom rasčistila, stavila tačku i gotovo. Ali znala sam da moram staviti tačku i krenuto dalje iako nisam željela. Željela sam da se to nije desilo, nedostajao mi je strašno. Sredili smo troškove i nikad više nisam komunicirala sa njim. Zvao me u svaka doba dana i noći, zvao ljude s kojima se družim, pratio svuda. Nikad nisam pokleknula iako sam plakala u svoja 4 zida danima, a vani hodala dotjerana, visoko dignute glave a on je samo "mogao pratiti miris parfema iza mene pa da ima šta snit"-malo sutra.
Reći ćete nije isto brak i veza ali poenta je da se u glavi mora posložiti kako i šta trebamo urediti u životu pa tome težiti. Najgore je ne raditi ništa ili raditi na silu.

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:50:44   
veeseelaa
opa imamo i jako oprečna mišljenja user posted image
kako možemo sa sigurnošču tvrditi šta je nekom u glavi i to još preko kompa, pa preko njegove žene pa sve do njega user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:52:14   
Nedi
IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: sanjalic


Naravno da su meni moja djeca dovoljna i više od toga. Nek su oni samo zdravi i živi, a sve ostalo se da pregurati.
Ja sam se samo nadala da mi možemo sve probleme riješiti i flert i izlaske, i zato sam predlagala da popričamo sa stručnim licem o svemu, da vidimo gdje su nastali problemi  i da to probamo riješiti. I boli me što tako olako diže ruke od svega, na prvoj prepreci on odustaje. Bitan je on i njegova osjećanja, jer on neće da živi lažni život, čak ni zbog djece.

I moji su mi savjtovali da budem dostojanstvena, da ne moram ništa da trpim. Ali u trenutku kad je zatražio da se što hitnije razvedemo, svijet mi se srušio.
Niko od nas nema savršen brak, to je jasno, ali vjerujte da sam se klela da nikad ovo ne može meni da se desi.
Ja sam zaista sve pokušala i od kako je otišao trudim se da budem mirna, zovem ga da dođe da vidi djecu i kad je tu ja izađem napolje, jer on tako traži. U svemu mu izlazim u susret, i rekla sam mu da ću mu uvijek biti prijatelj, nikada obrnuto.
Hvala vam na podršci i na drugim komentarima...




izvini sto sam bila preostra.. malo sam van ravnoteze u posljednje vrijeme ali moje misljenje je da je ona pronasao idealan alibi da prekine brak, ko fol on povrijedjen i uvrijedjen. eto, to je. zato i ne zeli da se bori za brak. jos mu super doslo da moze tebe da okrivi i da se ti jedes i kontas da treba da se boris. to je to. zato ti je najbolje da se lijepo pokupis i furas dalje.



Potpisujem, trebao mu je samo razlog

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:52:15   
hanabanana
Sanjalice ne bih da te uvrijedim, ali meni se čini da je on jedva čekao da se desi neki kiks da bi se on izvukao iz braka.
Nema to veze sa tvrdoglavošću.
On je živio život samca, ali nije htio da te povrijedi okrutno i kaže da ne želi više brak. Tvoja dva tri maila su mi dala krila.....vrlo je okrutno što sve pokušava da svali na tebe.

Nakon 11 godina braka, i 16 godina veze, ne znam ima li nešto što ne bih pokušala svom suprugu oprostiti. Sve dotle dok me ne počne smatrati budalom i praviti budalom. I još biti uvjeren da mu to uspjeva.

(odgovor članu sanjalic)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:53:33   
hanabanana
D_K i ja smo pisale u isto vrijeme. user posted image

btw, eto me u ponedeljak hoćeš biti na poslu.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:54:00   
veeseelaa
.vrlo je okrutno što sve pokušava da svali na tebe.


a zašto bi to radio? razlog?
mislim polazim od sebe, meni kad se ne bi živjelo sa mm ja bi mu lijepo rekla vozdra ne želim te više.... ne bi mi padalo na pamet nikakvo svaljivanje, niti kontam poentu istog


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:54:13   
mama24sata
hahahhahahah
a da mukažem da se prijavi na forum pod tata24sata, samo me srah da ne smuva neku od vas , pa opet ja bez podrške ostado user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:55:37   
sanjalic
Ja jesam najsrećnija žena i majka na svijetu zato što imam dvoje zdrave djece. I kad samo vidim silne apele za pomoć bolesnoj djeci, bude me sramota same sebe i svojih muka, u odnosu na one koje prolaze roditelji te dječice.
Da je strašno teško i bolno, jeste, i nisam nikada ni sanjati mogla da je razvod ovako stresan i bolan. pogotovo kad ga ne želiš...Užasna osjećaj bespomoći, propadanja, rušenja svega...Ali biće bolje, mora tako!
Jer mene niko ne pita mogu li i kako sam, moja djeca me trebaju veselu i nasmijanu, i koliko god mi je teško, zbog njih se trudim biti vedra. Sama sam sa njima, oni su mali, imam milion obaveza oko kuće i njih, ali jedan njihov zagrljaj mi vraća snagu i volju.
Hvala vam svima, ali stvarno vam hvala. Vjerovale ili ne, podigle ste me danasuser posted image
Na rubu sam suza od kako sam došla na posao, ali sad sam bolje.
Hvala, hvala user posted image  
Javiću se ponovo ako bude nekih dešavanja po ovom pitanju

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:56:16   
veeseelaa
ako je puno zgodan ne šalji ga, ima nekih sklonih koketiranju iliti flertu 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:57:14   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

.vrlo je okrutno što sve pokušava da svali na tebe.


a zašto bi to radio? razlog?
mislim polazim od sebe, meni kad se ne bi živjelo sa mm ja bi mu lijepo rekla vozdra ne želim te više.... ne bi mi padalo na pamet nikakvo svaljivanje, niti kontam poentu istog



Zato što nisi takva. user posted image
Ali vjeruj da je puno više onih koji nemaju petlje da kažu tako.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:58:42   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

.vrlo je okrutno što sve pokušava da svali na tebe.


a zašto bi to radio? razlog?
mislim polazim od sebe, meni kad se ne bi živjelo sa mm ja bi mu lijepo rekla vozdra ne želim te više.... ne bi mi padalo na pamet nikakvo svaljivanje, niti kontam poentu istog



Ni ja ovo ne kontam ali masa ljudi ima problem u komunikaciji. Posebno kada treba reći istinu. Radije će smuljati mlilion i jednu stavr i "okolokole pa na mala vrata" nego jasno i direktno reći.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:59:01   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako je puno zgodan ne šalji ga, ima nekih sklonih koketiranju iliti flertu 


Razvratnica :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:59:38   
bananica
IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: sanjalic


Naravno da su meni moja djeca dovoljna i više od toga. Nek su oni samo zdravi i živi, a sve ostalo se da pregurati.
Ja sam se samo nadala da mi možemo sve probleme riješiti i flert i izlaske, i zato sam predlagala da popričamo sa stručnim licem o svemu, da vidimo gdje su nastali problemi  i da to probamo riješiti. I boli me što tako olako diže ruke od svega, na prvoj prepreci on odustaje. Bitan je on i njegova osjećanja, jer on neće da živi lažni život, čak ni zbog djece.

I moji su mi savjtovali da budem dostojanstvena, da ne moram ništa da trpim. Ali u trenutku kad je zatražio da se što hitnije razvedemo, svijet mi se srušio.
Niko od nas nema savršen brak, to je jasno, ali vjerujte da sam se klela da nikad ovo ne može meni da se desi.
Ja sam zaista sve pokušala i od kako je otišao trudim se da budem mirna, zovem ga da dođe da vidi djecu i kad je tu ja izađem napolje, jer on tako traži. U svemu mu izlazim u susret, i rekla sam mu da ću mu uvijek biti prijatelj, nikada obrnuto.
Hvala vam na podršci i na drugim komentarima...




izvini sto sam bila preostra.. malo sam van ravnoteze u posljednje vrijeme ali moje misljenje je da je ona pronasao idealan alibi da prekine brak, ko fol on povrijedjen i uvrijedjen. eto, to je. zato i ne zeli da se bori za brak. jos mu super doslo da moze tebe da okrivi i da se ti jedes i kontas da treba da se boris. to je to. zato ti je najbolje da se lijepo pokupis i furas dalje.




upravo sam ovakvog misljenja
citajuci tvoj prvi post iznad glave mi je stajao upitnik da li tebe taj covjek uopce voli, i prvo na sta sam pomislila jeste da ima ili je imao drugu pa mu ti samo smetas
ozenjen,porodican covjek nema sta da radi svaku drugu noc po kafanama i da se opija, za mene to nije normalna osoba i puno je bolje za tebe licno sto je doslo do kraja, jer ne mislim da bi se on vremenom promijenio

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:59:52   
mama24sata
TO si u pravusanjalice, znam kako izgleda, cijelu noć plakati a ujutro slagati kockice i glumiti veselu mamu, ali neka su oni nama živi i zdravi, jer mi smo prije svega mame pa onda žene muževa koji nas očito ne zaslužuju,user posted image

(odgovor članu sanjalic)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:02:22   
sanjalic
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Sanjalice ne bih da te uvrijedim, ali meni se čini da je on jedva čekao da se desi neki kiks da bi se on izvukao iz braka.
Nema to veze sa tvrdoglavošću.
On je živio život samca, ali nije htio da te povrijedi okrutno i kaže da ne želi više brak. Tvoja dva tri maila su mi dala krila.....vrlo je okrutno što sve pokušava da svali na tebe.

Nakon 11 godina braka, i 16 godina veze, ne znam ima li nešto što ne bih pokušala svom suprugu oprostiti. Sve dotle dok me ne počne smatrati budalom i praviti budalom. I još biti uvjeren da mu to uspjeva.


Upravo mi ovo nije jasno. kako jedan flert može uništiti brak i kakva je to onda ljubav bila sa njegove strane (a uvijek je govorio da on mene više voli), ako tako lako nestade?
Nema stvari koju ja njemu ne bih pokušala oprostiti, rekla sam mu to, jedino da mi kaže da čeka dijete sa drugom ženom-mislim da je to jedino o čemu ne bi trebalo dalje pričati.
Zato me sve i boli toliko, zato što je tako lako odustao. Kao da smo u vezi par mjeseci, pa brzo sve prekrižiš i ideš dalje.
I ako je već otišao od kuće, da nađe svoj mir, da razmisli sam, pa zar je samo 15 dana momačkog života dovoljno da doneseš osluku o razvodu? Ja ne znam jesam li ja luda, preispitujem sebe stalno, ali njegovo ponašanje mi je nezrelo, klinačko.


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:02:34   
Nedi
IZVORNA PORUKA: mama24sata

TO si u pravusanjalice, znam kako izgleda, cijelu noć plakati a ujutro slagati kockice i glumiti veselu mamu, ali neka su oni nama živi i zdravi, jer mi smo prije svega mame pa onda žene muževa koji nas očito ne zaslužuju,user posted image


Prije svega ste osobe, pa mame i želim vam da ovaj period što lakše prebrodite
user posted image user posted image

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *