|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:02:53   
hanabanana
Vi obadvije griješite.
Vi prvo morate biti svoje.
I dobre sebi.
Onda ste mame....i sve ostalo.

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:06:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

.vrlo je okrutno što sve pokušava da svali na tebe.


a zašto bi to radio? razlog?
mislim polazim od sebe, meni kad se ne bi živjelo sa mm ja bi mu lijepo rekla vozdra ne želim te više.... ne bi mi padalo na pamet nikakvo svaljivanje, niti kontam poentu istog



Zato što nisi takva. user posted image
Ali vjeruj da je puno više onih koji nemaju petlje da kažu tako.


možda, svakakvih nas ima, ne kontan ljude koji nisu hrabri i odvažni
reci brate šta je problem i vozdra
Bio si s drugom, voliš je, ne voliš, hoćeš nećeš al konkretno i pusti me da živim svoj život
al vjerovtano ima i onih koji nisu spremni suočiti se sa realnim stanjem nego im je lakše praviti se lud....
al prezirem takve ljude
Sanjalic valjda zna jel joj muž takav ili ne user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:07:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja bih iskreno voljela da se na ovu temu javi osoba koja je slicno prezivila i da da svoje vidjenje i misljenja a bome i po koji savjet ovim zenama .


koki pa možda neko govori iz svog iskustva, vjerujem da da



Pa iz iskustva je nije kese...A koki na pitanje da  odgovorim ljudi koji  imaju cvrste principe u zivotu lakse stvari prebrode,kod principa nema dileme


dileme nema al ako su principi poredani na pogrešan način dileme neće garant biti sl svega drugog bi moglo
Mislim princip "ako on/ona flertuje s nekim razići ćemo se" mi je nidje veze



Pa draga ne znam ja sam uvijek  znala  i dala do znanja dokle idu moje granice,znaci  prevara bila ona fizicka ili emotivna nema oprosta,kad se to desi za mene nije  vazno koje kriv,ja,on ili treci subjekat,jer svako ko imalo koristi mozak zna da kad dodje do frutme ima nacina da se rijesi,ali  ima njih koji prije pobjegnu nekom drugom u krilo,tu je kraj...Opet sama sebe dobro znam nebih mogla oprostiti i nisam,jer ko pljuneu moje povjerenje nema vracanja...Neki to vide  kao slabost a neki kao jakost...Ja takodje nebih mogla zivjeti sa muskarcem koji je prije mj dva,tri bio sa nekom drugom,samo saznanje me odbija...Eh sad da sam oprostila radi djeteta,radi veze ili bilo kojeg drugog razloga,evo pokusavam da ga nadjem(razlog) u mojim ocima ne postoji...Nema dalje....Nisam ja zivjela u oblacima  i mislila ili se nadala hej pa to se meni ne moze desiti,ne ja sam vec unaprijed  znala ako dodje do toga sta mi je ciniti...Tako sam uradila.bolilo  jeste,more suza sam prolila,ali nikom  rijeci nisam rekla...I da dosao je na vrata poslije nekog vremena sa izvinjenjem i suzama u ocima,koja pobjeda i koji osjecaj moci kad sam mu hladno otvorila vrata i rekla caoooo...Pozelila mu sretan put to je to....

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:07:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako je puno zgodan ne šalji ga, ima nekih sklonih koketiranju iliti flertu 


Razvratnica :)



user posted image kad se ja javim uskoro na ovu temu user posted image muž me ostavlja jer malo koketiram



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:07:49   
sanjalic
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Vi obadvije griješite.
Vi prvo morate biti svoje.
I dobre sebi.
Onda ste mame....i sve ostalo.


Naravno da si u pravu, ali iz ove distance je to malo teže izvodljivo. user posted image Nadam se da ću vremenom doći i na to da budem svoja i dobra sebi.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:10:21   
veeseelaa
Opet sama sebe dobro znam nebih mogla oprostiti i nisam,jer ko pljuneu moje povjerenje nema vracanja...Neki to vide kao slabost a neki kao jakost...


u tvom slučaju je to jakost, uvidjela sam
al bitno je i šta će kasnije biti sa ženom koja odluči ostaviti partnera zbog preljuba
neke nisu samostalne, nemaju dom, novca, posao.... nisu sigurne i odvažne itd njima je teže donijeti odluku i ja to donekle i razumijem
Ni sama nisam sigurna da li bi ostavila partnera zbog preljuba, ne što nisam samostalna već onako, možda bi mi bilo mrsko preseliti il sl, ja sam opet takva.....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:13:04   
sanjalic

Vesela,
ja svog mm više ne zna, ne ovakvog. Ovo kao da je neki drugi čpvjek, čiji je svaki komentar podrugivanje i provociranje ili ignorisanje.
On je uvijek bio zatvoren tip, koji nije pričao o problemima, o bilo čemu što ga tišti, da ga je neko iznervirao na poslu ili kući. Zatvoren aknjiga!
Kad se sve desilo, rekao mi je da mu je smetalo i to što su moji bogatiji, uticajniji od njegovih, što živimo u stanu koji su moji platili, da mu smeta što sam ja uvijek odlučivala o svemu (????),a sve su to teme o kojima sa sto puta pokušavala razgovarati sa njim, a on je sve okretao na zezu. I ostala sam u šoku! Kako poslije toliko godina ja to saznajem?
Ali, on je takav, ćutljiv gdje ne treba, a najglasniji i najveseliji u društvu.

(odgovor članu sanjalic)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:13:05   
bananica
IZVORNA PORUKA: sanjalic

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Vi obadvije griješite.
Vi prvo morate biti svoje.
I dobre sebi.
Onda ste mame....i sve ostalo.


Naravno da si u pravu, ali iz ove distance je to malo teže izvodljivo. user posted image Nadam se da ću vremenom doći i na to da budem svoja i dobra sebi.




naravno da hoces
vjerujem da je tesko proci kroz sve to, ali ces vremenom ojacati, prodisati punim plucima, neces se morati nervirati i svadjati sa nekim koji radije provodi sate i sate u kafani opijajuci se nego sa svojom zenom i djecom.....sigurno ce doci vrijeme kada ces se sama zapitati kako si mogla biti sa takvim covjekom

zelim ti srece i vise nego ti je potrebno, budi jaka, budi svoja, ne dozvoli sebi da ga molis da se vrati

(odgovor članu sanjalic)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:15:33   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako je puno zgodan ne šalji ga, ima nekih sklonih koketiranju iliti flertu 


Razvratnica :)



user posted image kad se ja javim uskoro na ovu temu user posted image muž me ostavlja jer malo koketiram




Dobio video zapis iz teretaneuser posted image

< Poruku je uredio Nedi -- 25.10.2011 15:16:55 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:17:36   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sanjalic


Vesela,
ja svog mm više ne zna, ne ovakvog. Ovo kao da je neki drugi čpvjek, čiji je svaki komentar podrugivanje i provociranje ili ignorisanje.
On je uvijek bio zatvoren tip, koji nije pričao o problemima, o bilo čemu što ga tišti, da ga je neko iznervirao na poslu ili kući. Zatvoren aknjiga!
Kad se sve desilo, rekao mi je da mu je smetalo i to što su moji bogatiji, uticajniji od njegovih, što živimo u stanu koji su moji platili, da mu smeta što sam ja uvijek odlučivala o svemu (????),a sve su to teme o kojima sa sto puta pokušavala razgovarati sa njim, a on je sve okretao na zezu. I ostala sam u šoku! Kako poslije toliko godina ja to saznajem?
Ali, on je takav, ćutljiv gdje ne treba, a najglasniji i najveseliji u društvu.



pa ovdje je onda masu stvari povezano..... i tvoj flert i neki njegovi izleti i razlike medju vama.... al sve mi je to nekako opet malo za razvod il je on toliki mangup pa je odlučio da neće više tako živjeti user posted image
i ako ćemo pošteno kad je već došlo do razvoda hB pa si ti u zavidnoj poziciji od njega, neka ti to bude utjeha.... kažem sve ima gore od goreg


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sanjalic)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:18:10   
veeseelaa
Dobio video zapis iz teretaneuser posted image


ja sad ovi mms-ovi letaju tamo - amo user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:21:48   
jasmin
Citam,pa i bih napisala svoje misljenje,a i ne bih......i izgleda da bih.Iako mi trenutno flert,prevara i sl. s moje ili muzeve strane nema apsolutno mjesta u zivotu,ne mogu nikada garantovati da sutra meni nece trebati savjet.Da mi se desi,nikada ne bih mogla zaboraviti,a kako sam tvrdoglava i emotivna ne bih ni mogla preci preko toga,mada covjek ne zna kako ce sutra reagovati.Ni nakon 5 miliona godina braka.Ne vidim sta bih mogla raditi sa covjekom za kojeg sam shvatila da je zaljubljen u drugu i istovremeno vjerovatno misli na vrelinu njenih usana (oprostite,moram biti krajnje slikovita).Tu bih ja bila visak.A sto se tice pitanja,kako flert moze unistiti brak...pa moze.Npr.Flertovanje je otkriveno onda kada se nije imalo sanse krenuti na sljedeci korak,prevareni se vjerovatno pita sta bi se tek desilo da je bila sansa,da li bi zaista samo ostalo na rijecima...mada su i rijeci jaka emotivna prevara.Nadam se da nece zamjeriti nijedna od cura koja ima problem,samo pokusavam razumjeti prevarenu osobu.Brak nije igra,pa kad vidis drugu igracku,koja je tudja,uzmes je,poigras se,ostetis i onda se vratis u svoju igraonu zeleci nastaviti gdje si stao.Svaka steta ima svoju cijenu i svako zna na koji nacin i koliko ce naplatiti stetu.Kakav god savjet da damo,vjerujem da cete opet svi postupiti onako kako zelite.Samo vam zelim puno srece.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu sanjalic)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:22:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Opet sama sebe dobro znam nebih mogla oprostiti i nisam,jer ko pljuneu moje povjerenje nema vracanja...Neki to vide kao slabost a neki kao jakost...


u tvom slučaju je to jakost, uvidjela sam
al bitno je i šta će kasnije biti sa ženom koja odluči ostaviti partnera zbog preljuba
neke nisu samostalne, nemaju dom, novca, posao.... nisu sigurne i odvažne itd njima je teže donijeti odluku i ja to donekle i razumijem
Ni sama nisam sigurna da li bi ostavila partnera zbog preljuba, ne što nisam samostalna već onako, možda bi mi bilo mrsko preseliti il sl, ja sam opet takva.....



Ja  kad sam rekla stop nisam imala ni kuceta ni maceta,imala sam krevetac,kolica,svoje i Adijeve stvari,sav stek koji sam imala smo utrosili kupovinu za malenog....Nikad mi tezeu zivotu nije bilo nego tu noc u gluho doba,nigdje nikog na ulici,svi spavajuuser posted image user posted image Ja sam se snasla,imam danas i krevet i usisivac,sto stolice,sve sam opet nekako stekla,ali najvaznije mi je bilo da nisam izgubila sebe....

Shvatam ja da nsimo svi isti i shvatam da se neke neusudjuju,ali ja sam valjda tvrdogglava,radije bi prosila nego hljeb sa njim dijelila...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:23:22   
sarayk@
Samo oni koji su bili u slicnoj situaciji ce ti dati realan savjet...mozda ce ti se svidjeti , mozda ne...ali je isprican iz iskustva.
Žao mi je sto cu ti ovo reci ali samim tim sto intenzivno mislis o razvodu odnosno da tm nije kao prije i da neces moci zaboraviti sto je bilo je pokazatelj da i mimo toga cina moguće prevare odnosno dopisivanja s tom zenom (koja nije kriva i po meni je nisi trebala zvati koliko god da je mrzis, a kamoli njenog muza to mi je ponizavajuce a time ti nista ne dobivas) nisi istinski sretna s njim...
Zamisli se jeli to to sto ti zelis od zivota, ipak je zivot jedan...Od mene toliko...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:24:19   
hanabanana
Marina, ti u Danskoj ne bi ostala s djecom na ulici.
U BOsni bi....i nikog ne bi bilo briga.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:27:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin

Citam,pa i bih napisala svoje misljenje,a i ne bih......i izgleda da bih.Iako mi trenutno flert,prevara i sl. s moje ili muzeve strane nema apsolutno mjesta u zivotu,ne mogu nikada garantovati da sutra meni nece trebati savjet.Da mi se desi,nikada ne bih mogla zaboraviti,a kako sam tvrdoglava i emotivna ne bih ni mogla preci preko toga,mada covjek ne zna kako ce sutra reagovati.Ni nakon 5 miliona godina braka.Ne vidim sta bih mogla raditi sa covjekom za kojeg sam shvatila da je zaljubljen u drugu i istovremeno vjerovatno misli na vrelinu njenih usana (oprostite,moram biti krajnje slikovita).Tu bih ja bila visak.A sto se tice pitanja,kako flert moze unistiti brak...pa moze.Npr.Flertovanje je otkriveno onda kada se nije imalo sanse krenuti na sljedeci korak,prevareni se vjerovatno pita sta bi se tek desilo da je bila sansa,da li bi zaista samo ostalo na rijecima...mada su i rijeci jaka emotivna prevara.Nadam se da nece zamjeriti nijedna od cura koja ima problem,samo pokusavam razumjeti prevarenu osobu.Brak nije igra,pa kad vidis drugu igracku,koja je tudja,uzmes je,poigras se,ostetis i onda se vratis u svoju igraonu zeleci nastaviti gdje si stao.Svaka steta ima svoju cijenu i svako zna na koji nacin i koliko ce naplatiti stetu.Kakav god savjet da damo,vjerujem da cete opet svi postupiti onako kako zelite.Samo vam zelim puno srece.


Potpisujem ali ovo podebljano je nesto sto samo supruznici djele.kad se to unisti,nema dalje...

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:28:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Marina, ti u Danskoj ne bi ostala s djecom na ulici.
U BOsni bi....i nikog ne bi bilo briga.


baš tako


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:29:39   
bananica
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: jasmin

Citam,pa i bih napisala svoje misljenje,a i ne bih......i izgleda da bih.Iako mi trenutno flert,prevara i sl. s moje ili muzeve strane nema apsolutno mjesta u zivotu,ne mogu nikada garantovati da sutra meni nece trebati savjet.Da mi se desi,nikada ne bih mogla zaboraviti,a kako sam tvrdoglava i emotivna ne bih ni mogla preci preko toga,mada covjek ne zna kako ce sutra reagovati.Ni nakon 5 miliona godina braka.Ne vidim sta bih mogla raditi sa covjekom za kojeg sam shvatila da je zaljubljen u drugu i istovremeno vjerovatno misli na vrelinu njenih usana (oprostite,moram biti krajnje slikovita).Tu bih ja bila visak.A sto se tice pitanja,kako flert moze unistiti brak...pa moze.Npr.Flertovanje je otkriveno onda kada se nije imalo sanse krenuti na sljedeci korak,prevareni se vjerovatno pita sta bi se tek desilo da je bila sansa,da li bi zaista samo ostalo na rijecima...mada su i rijeci jaka emotivna prevara.Nadam se da nece zamjeriti nijedna od cura koja ima problem,samo pokusavam razumjeti prevarenu osobu.Brak nije igra,pa kad vidis drugu igracku,koja je tudja,uzmes je,poigras se,ostetis i onda se vratis u svoju igraonu zeleci nastaviti gdje si stao.Svaka steta ima svoju cijenu i svako zna na koji nacin i koliko ce naplatiti stetu.Kakav god savjet da damo,vjerujem da cete opet svi postupiti onako kako zelite.Samo vam zelim puno srece.


Potpisujem ali ovo podebljano je nesto sto samo supruznici djele.kad se to unisti,nema dalje...


potpis

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:29:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Marina, ti u Danskoj ne bi ostala s djecom na ulici.
U BOsni bi....i nikog ne bi bilo briga.


Mislis mnogi misle da je raj ovdje ,jeste sredjena drzava ali ima slucajeva kao i kod nas...Jeste ovo sredjenija  drzava,ali nema ni  ovdje na lijep obraz

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:31:29   
veeseelaa
pa Mari ti si se ako se ne varam skoro razvela i jako brzo snašla....
znaš i sama da ovdje ljudi sa platom ne mogu se snaći a ne da dobiju od države smještaj i hranu il neku nadoknadu



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:31:47   
bananica
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Marina, ti u Danskoj ne bi ostala s djecom na ulici.
U BOsni bi....i nikog ne bi bilo briga.



ne mislim tako, cak bih rekla da se ne daj Boze nadjem u takvoj situaciji radije nek se to odigra u mojoj domovini nego u nekoj stranoj zemlji

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:33:10   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: jasmin

Citam,pa i bih napisala svoje misljenje,a i ne bih......i izgleda da bih.Iako mi trenutno flert,prevara i sl. s moje ili muzeve strane nema apsolutno mjesta u zivotu,ne mogu nikada garantovati da sutra meni nece trebati savjet.Da mi se desi,nikada ne bih mogla zaboraviti,a kako sam tvrdoglava i emotivna ne bih ni mogla preci preko toga,mada covjek ne zna kako ce sutra reagovati.Ni nakon 5 miliona godina braka.Ne vidim sta bih mogla raditi sa covjekom za kojeg sam shvatila da je zaljubljen u drugu i istovremeno vjerovatno misli na vrelinu njenih usana (oprostite,moram biti krajnje slikovita).Tu bih ja bila visak.A sto se tice pitanja,kako flert moze unistiti brak...pa moze.Npr.Flertovanje je otkriveno onda kada se nije imalo sanse krenuti na sljedeci korak,prevareni se vjerovatno pita sta bi se tek desilo da je bila sansa,da li bi zaista samo ostalo na rijecima...mada su i rijeci jaka emotivna prevara.Nadam se da nece zamjeriti nijedna od cura koja ima problem,samo pokusavam razumjeti prevarenu osobu.Brak nije igra,pa kad vidis drugu igracku,koja je tudja,uzmes je,poigras se,ostetis i onda se vratis u svoju igraonu zeleci nastaviti gdje si stao.Svaka steta ima svoju cijenu i svako zna na koji nacin i koliko ce naplatiti stetu.Kakav god savjet da damo,vjerujem da cete opet svi postupiti onako kako zelite.Samo vam zelim puno srece.


slazem se s jasmin

i da dodam, ne treba nanositi a Boga mi ni trpiti stetu.... a zenama treba posebno podebljati ovo TRPITI stetu, jer mi tu pretjeramo i unistimo samopostovanje i samopouzdanje i onda ne znamo i ne smijemo krenuti dalje


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:34:04   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Marina, ti u Danskoj ne bi ostala s djecom na ulici.
U BOsni bi....i nikog ne bi bilo briga.


baš tako



Ja bih radije odabrala svoj mir na ulici,nego pakleni zivot u kuci s covjekom koji me ne zeli.Uostalom,rijetkost je da zena zavrsi na ulici,uvijek ima negdje otici.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:41:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa Mari ti si se ako se ne varam skoro razvela i jako brzo snašla....
znaš i sama da ovdje ljudi sa platom ne mogu se snaći a ne da dobiju od države smještaj i hranu il neku nadoknadu




Pa  nije niko ni meni dao smjestaj,misli postoje smjestaji za traumaticne slucajeve,mogla sam i ja  iskoristiti drzavu ali nisam budala jedna user posted image user posted image nisma ja taj tip...Sad  da  ne pisem zakon i  paragrafe za razlicite slucajeve,jer ja nisam dopustila da  budem i jedan od tih paragrafa.... Ja ne kazem  da je  ovdje losije ali sama pomisao na to da nemas nista i da si izgubio i ono stosi imao....Htjela sam takodje  reci ostala sam svoja i nakon svega ,sjela razmislila ,spakovala se i put pod noge...Nema veze jel nekou Africi,Danskoj  ili Bosni tesko je i boli

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 15:41:12   
damma
primjecujete li vi kako se kose price ove dvije zene?!
kad se muskarac dopisuje s drugom zenom, pa cak i poljubi s njom (a mozda i nesto vise), njegova zena se trudi iz sve snage da to zaboravi, da ostane s njim u braku, naravno zbog djece.
a kad se zena dopisuje s drugim muskarcem, njen muz ode glavom bez obzira, i odmah trazi razvod. bez obzira na djecu koju imaju...koji paradoks user posted image
samo molim boga da ne padne niko od nas u slicno iskusenje...
a ovim zenama zelim da sto prije nadju rjesenje svog problema i kakvo god ono bilo da pokusaju bit sretne u zivotu, jer zaista nema reprize zivota...

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *