|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Psiho test
16.9.2011 23:48:58   
bananica
popularni sangvik

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Psiho test
16.9.2011 23:54:00   
milenium

IZVORNA PORUKA: muaaa

Evo i ja kao licnostuser posted image

 Vaš tip ličnosti: Praktičan, tradicionalan i organizovan. Volite da budete u formi. Ne zanima Vas teorija ni apstraktnost osim ako vidite praktičnu primenu. Imate jasnu predstavu o tome kako bi sve trebalo da izgleda. Lojalni ste i vredan radnik. Volite da budete nadređeni. Izuzetno ste sposobani u organizaciji i upravljanju aktivnostima. „Dobar građanin“ koji ceni sigurnost i miran život. Poslovi koji Vam odgovaraju: Vojska, poslovni administratori, menadžeri, policajci/detektivi, sudije, finansijski radnici, profesori, menadžeri prodaje, radnici u vladi, agenti osiguranja, medicinski tehničari, profesori tehničkih i ekonomskih nauka.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

istouser posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Psiho test
16.9.2011 23:54:39   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica

popularni sangvik

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Psiho test
17.9.2011 0:01:21   
niki83
Ja sam kombinacija, ona teska...Sangvinik/Melanholikuser posted image
Imam snage sangvinika a slabosti melanholika...uh kad me ovako opisu, ispada da mi je tesko zivjeti sama sa sobom, a nije, casna pionirskauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Psiho test
17.9.2011 0:04:20   
SREĆNA
Evo još jedan

Opis: Vaš tip ličnosti: Praktičan, tradicionalan i organizovan. Volite da budete u formi. Ne zanima Vas teorija ni apstraktnost osim ako vidite praktičnu primenu. Imate jasnu predstavu o tome kako bi sve trebalo da izgleda. Lojalni ste i vredan radnik. Volite da budete nadređeni. Izuzetno ste sposobani u organizaciji i upravljanju aktivnostima. „Dobar građanin“ koji ceni sigurnost i miran život. Poslovi koji Vam odgovaraju: Vojska, poslovni administratori, menadžeri, policajci/detektivi, sudije, finansijski radnici, profesori, menadžeri prodaje, radnici u vladi, agenti osiguranja, medicinski tehničari, profesori tehničkih i ekonomskih nauka.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Psiho test
19.9.2011 19:42:54   
Mjeseceva Pratilja
http://www.iq-testovi.com/IQ-test-slike.php 
Ovakvi slicni testovi se rade po prijemu na fakultet i polaganja vozackog ispita.

Sto je voda prema casi, to je pismo prema________? user posted image  

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Psiho test
23.9.2011 15:45:06   
malena sharena
Koverti.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Psiho test
23.9.2011 15:46:45   
malena sharena
I kod mene je kao kod niki, teska kombinacija - snage sangvinika i slabosti melanholika. Ta cu, geni su to, na babu povukla. Ne znam samo kako se ne bacih na mamu, ona je kolerik.

< Poruku je uredio malena sharena -- 23.9.2011 15:47:05 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Psiho test
23.9.2011 19:36:09   
jasmin
Evo ja uradih i rezultat:
Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Psiho test
23.9.2011 19:56:46   
Mjeseceva Pratilja
Jasmin, to si ti. user posted image  user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Psiho test
23.9.2011 20:10:48   
Anoniman
Meni je isalo 15 poena za sangvinika, i 14 za melanholika, tako da sam podebljala ono u cemu s epronalazim.
Osobine popularnog sangvinika
Emocije sangvinika Dopadljiva osoba Brljiv, pričalica Duša društva Dobar osećaj za humor Pamti boje Fizički se lepi za slušatelja Osećajna i prostodušna osoba Zanesen i izražajan Vedra, iskričava osoba Znatiželjan Dobar na pozornici Široko otvorenih očiju i bezazlen Živi u sadašnjosti U duši iskren Večito dete Sangvinik kao roditelj Unosi radost u dom Vole ga deca Pretvara tragediju u humor Cirkuzant Sangvinik na poslu Smišlja nove aktivnosti Sjajnog spoljnog izgleda-pa sad...kazu da nisam losauser posted image
Volonter Kreativan i uzbudljiv Pun energije i zanosa Na prvi pogled počinje razmetljivo Podstiče ostale da se uključe Oduševljava druge i nadahnjuje ih na posao Sangvinik kao prijatelj Lako sklapa prijateljstva Voli ljude Obožava komplimente Vrlo je uzbudljiv Drugi mu zavide Nije mrzovoljan Brzo se izvini Sprečava trenutke dosade Voli spontane aktivnosti-ovo baska




Ali ja sam i user posted image Osobine savršenog melanholika Emocije melanholika Dubok i promišljen Analitičan Ozbiljan i odlučan Sklon genijalnosti Nadaren i kreativan Umetnički ili muzički nadaren Filozof i poeta Ceni lepotu Saosećajan Samopožrtvovan Savestan Idealista Melanholik kao roditelj Postavlja vrlo visoke norme Želi da se sve uradi kako treba Održava kuću u redu Sakuplja za decom Žrtvuje svoju vlastitu volju radi drugih Podstiče obrazovanje i talenat Melanholik na poslu Sklon programiranju Perfekcionista, ima visoke standarde Sitničav Istrajan i temeljan Uredan i organizovan Kratak i jasan Ekonomičan Uočava probleme Nalazi kreativna rešenja Mora završiti započeto Voli popise, karte, grafičke prikaze i brojeve Melanholik kao prijatelj Oprezno  sklapa prijateljstva Zadovoljan i u pozadini Izbegava privlačenje pažnje Odan i privržen Sluša prigovore Može rešiti tuđe probleme Pokazuje duboku brigu za druge Ganut do suza od saosećanja Traži idealnog partnere

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Psiho test
23.9.2011 21:37:41   
malena sharena
Pratiljo, reci nam tacan odgovor. Voda prema casi, pismo prema ___________? user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Psiho test
24.9.2011 17:11:53   
Mjeseceva Pratilja
Pahuljo..Ovi bi testovi mogli biti i tacni. user posted image
Ja se plasim da svoje rezultate copy paste. Malo je reci da sam iznenadena. user posted image
Malena Sharena..Ne znam. To me je pitao jedan ciko iz Bosne neki dan..Pa pretpostavljam da je odgovor koverta..Ne znam. user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Psiho test
24.9.2011 17:38:30   
ananas_ze
To me je pitao jedan ciko iz Bosne neki dan..Pa pretpostavljam da je odgovor koverta..Ne znam. user posted image

prema koverti je tacan odgovoruser posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Psiho test
24.9.2011 17:59:55   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: ananas_ze

To me je pitao jedan ciko iz Bosne neki dan..Pa pretpostavljam da je odgovor koverta..Ne znam. user posted image

prema koverti je tacan odgovoruser posted image


Ju hu huu. user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Psiho test
24.9.2011 18:12:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

http://www.iq-testovi.com/IQ-test-slike.php 
Ovakvi slicni testovi se rade po prijemu na fakultet i polaganja vozackog ispita.

Sto je voda prema casi, to je pismo prema________? user posted image  
meni sve ovdje tacno...odoh se nafurat...ah jesam pametnauser posted image user posted image

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Psiho test
24.9.2011 18:19:51   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

http://www.iq-testovi.com/IQ-test-slike.php 
Ovakvi slicni testovi se rade po prijemu na fakultet i polaganja vozackog ispita.

Sto je voda prema casi, to je pismo prema________? user posted image  
meni sve ovdje tacno...odoh se nafurat...ah jesam pametnauser posted image user posted image



Ko da do sad nisi bila nafurana user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Psiho test
24.9.2011 18:23:10   
Mjeseceva Pratilja
Hajde, dadada, ko te ne zna..A ko te tek zna..user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Psiho test
24.9.2011 18:25:06   
koka i po
opasno ti nas testiras u posljednje vrijeme user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Psiho test
24.9.2011 18:28:17   
koka i po

IZVORNA PORUKA: jasmin

Evo ja uradih i rezultat:
Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.



jos jedna user posted image
ima nas masallah user posted image
e sad bi rekla..da se ostale ne uvrjede...za ideale ginu budale....e sta cu takvu me mati rodilauser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Psiho test
24.9.2011 19:30:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

http://www.iq-testovi.com/IQ-test-slike.php 
Ovakvi slicni testovi se rade po prijemu na fakultet i polaganja vozackog ispita.

Sto je voda prema casi, to je pismo prema________? user posted image  
meni sve ovdje tacno...odoh se nafurat...ah jesam pametnauser posted image user posted image



Ko da do sad nisi bila nafurana user posted image user posted image user posted image

ko, ja?!?! neeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Psiho test
24.9.2011 19:55:22   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

http://www.iq-testovi.com/IQ-test-slike.php 
Ovakvi slicni testovi se rade po prijemu na fakultet i polaganja vozackog ispita.

Sto je voda prema casi, to je pismo prema________? user posted image  
meni sve ovdje tacno...odoh se nafurat...ah jesam pametnauser posted image user posted image



Ko da do sad nisi bila nafurana user posted image user posted image user posted image

ko, ja?!?! neeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image


ja jedan fulilauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Psiho test
24.9.2011 20:46:23   
ananas_ze
Evo i mene: Mocni kolerik user posted image Pa eto ... 95% tacno user posted image

i ja isto user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Psiho test
24.9.2011 20:48:37   
ananas_ze
Evo još jedan

Opis: Vaš tip ličnosti: Praktičan, tradicionalan i organizovan. Volite da budete u formi. Ne zanima Vas teorija ni apstraktnost osim ako vidite praktičnu primenu. Imate jasnu predstavu o tome kako bi sve trebalo da izgleda. Lojalni ste i vredan radnik. Volite da budete nadređeni. Izuzetno ste sposobani u organizaciji i upravljanju aktivnostima. „Dobar građanin“ koji ceni sigurnost i miran život. Poslovi koji Vam odgovaraju: Vojska, poslovni administratori, menadžeri, policajci/detektivi, sudije, finansijski radnici, profesori, menadžeri prodaje, radnici u vladi, agenti osiguranja, medicinski tehničari, profesori tehničkih i ekonomskih nauka.


sve su pogodili osim poslova, pa ja sam buduca teta u vrticu, a ne policajac user posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Psiho test
25.9.2011 1:45:46   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: koka i po

opasno ti nas testiras u posljednje vrijeme user posted image

user posted image  u posljednje vrijeme mi svasta pada na pamet.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *