|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  345 346 [347] 348 349   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
26.4.2018 20:15:50   
Gospodja Pufna
Ja sam dobila pa sam juce pretjerala sa mesom, van obroka sam krkala ko matora user posted image
Samo slatko mi se trazi i jedva cekam sutra veceru da jedem kolace. Zao mi da zeznem ili odustanem jer sam ionako labilna kad je hrana u pitanju.

Sacekaj da prodje meca pa onda kreni, najbolja ti je setnja, nemas ti puno za skinuti. Kolega mog muza je hodanjem, a zatim trcanjem smrsao preko 40 kg za godinu dana, a sve jede bukvalno, samo hljeb je smanjio. Ja imam dvije lijeve noge tako da slabo trcim user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 8651
   RE: Mršajmo zajedno !
27.4.2018 0:40:06   
aidana
Canim hajd s nama podijeli svoj plan. Svidja mi se sto se ne drzis striktno neke dijete vec samo pazis sta jedes.


(odgovor članu Gospodja Pufna)
Neposredna veza do poruke: 8652
   RE: Mršajmo zajedno !
27.4.2018 9:57:34   
canim
Jutric,

Evo mene malo.

Sto se plana tice sve zavisi kakve su mi aktivnosti te sedmice pa u skladu s tim pravim i plan. Puno mi je lakse ako imam manje obaveza pa su uglavnom obroci kod kuce a uzine mogu negdje usput, jer se onda uspijem drzati plana, inace tesko to sve uskladim.

Kod mene je standard prica prvi obrok je cim ustanem i na svaka 3-4h po jedan obrok plus oko 2l vode dnevno. Od aktivnosti setam ponekad user posted image ja sam misljenja da se mrsa od hrane a ne od fitnessa i sl.

Slatko mi je jednom do dva puta sedmicno, najbolje u jutarnjim satima, ali ako nekad pojedes navece u gostima i slicno nece ti nista posebno biti, samo nastavi plan i program.
UH jedem prije 15h i zadnji obrok min oko 4h prije spavanja. Ne mislim da se mora neka hrana ukidati zbog mrsanja samo mislim da se mora organizovati i planirati kad sta jesti i naravno jesti u malim porcijama.

Inace debljam se jer ne jedem male obroke u toku dana, vec dva glavna obroka, dorucak i kasni rucak, po nekad neku uzinu, ali rijetko. Nemam ja problema sa sokovima, kolom, grickalicama i slicno, nisam ja u fazonu da non stop jedem nesto, meni to ide na zivce, vec ja volim sjesti i najesti se i to je to ali problem je sto mi je spor metabolizam i moram ga ubrzati malim obrocima a meni je tako mrsko sve to pratiti user posted image ali mora se ponekad.

Nemam puno vremena za ovaj rezim, do ramazana pa pauza mjesec dana i onda cu opet nastaviti ako Bog da.

Sretno nam user posted image

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 8653
   RE: Mršajmo zajedno !
27.4.2018 18:34:19   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Gospodja Pufna

Ja sam dobila pa sam juce pretjerala sa mesom, van obroka sam krkala ko matora user posted image
Samo slatko mi se trazi i jedva cekam sutra veceru da jedem kolace. Zao mi da zeznem ili odustanem jer sam ionako labilna kad je hrana u pitanju.

Sacekaj da prodje meca pa onda kreni, najbolja ti je setnja, nemas ti puno za skinuti. Kolega mog muza je hodanjem, a zatim trcanjem smrsao preko 40 kg za godinu dana, a sve jede bukvalno, samo hljeb je smanjio. Ja imam dvije lijeve noge tako da slabo trcim user posted image

Nema odustajanja user posted image furas dalje

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Gospodja Pufna)
Neposredna veza do poruke: 8654
   RE: Mršajmo zajedno !
27.4.2018 18:34:59   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: canim

Jutric,

Evo mene malo.

Sto se plana tice sve zavisi kakve su mi aktivnosti te sedmice pa u skladu s tim pravim i plan. Puno mi je lakse ako imam manje obaveza pa su uglavnom obroci kod kuce a uzine mogu negdje usput, jer se onda uspijem drzati plana, inace tesko to sve uskladim.

Kod mene je standard prica prvi obrok je cim ustanem i na svaka 3-4h po jedan obrok plus oko 2l vode dnevno. Od aktivnosti setam ponekad user posted image ja sam misljenja da se mrsa od hrane a ne od fitnessa i sl.

Slatko mi je jednom do dva puta sedmicno, najbolje u jutarnjim satima, ali ako nekad pojedes navece u gostima i slicno nece ti nista posebno biti, samo nastavi plan i program.
UH jedem prije 15h i zadnji obrok min oko 4h prije spavanja. Ne mislim da se mora neka hrana ukidati zbog mrsanja samo mislim da se mora organizovati i planirati kad sta jesti i naravno jesti u malim porcijama.

Inace debljam se jer ne jedem male obroke u toku dana, vec dva glavna obroka, dorucak i kasni rucak, po nekad neku uzinu, ali rijetko. Nemam ja problema sa sokovima, kolom, grickalicama i slicno, nisam ja u fazonu da non stop jedem nesto, meni to ide na zivce, vec ja volim sjesti i najesti se i to je to ali problem je sto mi je spor metabolizam i moram ga ubrzati malim obrocima a meni je tako mrsko sve to pratiti user posted image ali mora se ponekad.

Nemam puno vremena za ovaj rezim, do ramazana pa pauza mjesec dana i onda cu opet nastaviti ako Bog da.

Sretno nam user posted image

Svaka cast.svidja mi se ovo

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8655
   RE: Mršajmo zajedno !
30.4.2018 12:08:37   
Daliyah92
Heej evo i mene
Kad vidim ovako da se tema aktivirala odmah se i ja aktiviram lakse user posted image
Dobro dosla nova clanice, sretno ti sa dijetom user posted image

Canim, ja sam svasta probala ali mi tvoj nacin ishrane najbolje rezultate daje.
Kad se sjetim da sam imala 54 kg i htjela mrsaviti user posted image Da ne bi neko mislio da sam bila anoreksicna, moja visina je 156, tako da mi se svaka kila vidi. A tek sad... 66 kg user posted image Krajnje je vrijeme da se uozbiljim malo user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 8656
   RE: Mršajmo zajedno !
30.4.2018 18:32:30   
canim
daliyah user posted image dobro nam dosla opet

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8657
   RE: Mršajmo zajedno !
30.4.2018 20:21:01   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Heej evo i mene
Kad vidim ovako da se tema aktivirala odmah se i ja aktiviram lakse user posted image
Dobro dosla nova clanice, sretno ti sa dijetom user posted image

Canim, ja sam svasta probala ali mi tvoj nacin ishrane najbolje rezultate daje.
Kad se sjetim da sam imala 54 kg i htjela mrsaviti user posted image Da ne bi neko mislio da sam bila anoreksicna, moja visina je 156, tako da mi se svaka kila vidi. A tek sad... 66 kg user posted image Krajnje je vrijeme da se uozbiljim malo user posted image

Isto slucaj kod mene .. ka 162 a 68,5user posted image
Dobro dosla nazad pa da se podrzavamo:)
I ja cu probat ovako ko canim samo sto je mwni problwm voda ,n epijem je bas puno :(

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8658
   RE: Mršajmo zajedno !
1.5.2018 11:12:03   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Heej evo i mene
Kad vidim ovako da se tema aktivirala odmah se i ja aktiviram lakse user posted image
Dobro dosla nova clanice, sretno ti sa dijetom user posted image

Canim, ja sam svasta probala ali mi tvoj nacin ishrane najbolje rezultate daje.
Kad se sjetim da sam imala 54 kg i htjela mrsaviti user posted image Da ne bi neko mislio da sam bila anoreksicna, moja visina je 156, tako da mi se svaka kila vidi. A tek sad... 66 kg user posted image Krajnje je vrijeme da se uozbiljim malo user posted image

Isto slucaj kod mene .. ka 162 a 68,5user posted image
Dobro dosla nazad pa da se podrzavamo:)
I ja cu probat ovako ko canim samo sto je mwni problwm voda ,n epijem je bas puno :(


Meni nije voda problem od kako sam kupila veliku casu od pola litre user posted image Onako kad svaki cas moram sipati po malu casu vode, dosadi a i zaboravi se user posted image

Juce sam bila dobra, a i danas se trudim user posted image Sad do kad cu biti ovako dobra ne znam user posted image


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 8659
   RE: Mršajmo zajedno !
2.5.2018 21:17:02   
Gospodja Pufna
Hvala puno Daliyah :) Vec sam spala ispod 87 i osjecaj je nevjerovatan. Nadam se da cu uspjeti da istrajem svih 90 dana koliko dijeta traje. Zainatila sam se, pa vidjecemo :)

Srecno i tebi sa mrsavljenjem. user posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8660
   RE: Mršajmo zajedno !
3.5.2018 9:58:24   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Daliyah92


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Heej evo i mene
Kad vidim ovako da se tema aktivirala odmah se i ja aktiviram lakse user posted image
Dobro dosla nova clanice, sretno ti sa dijetom user posted image

Canim, ja sam svasta probala ali mi tvoj nacin ishrane najbolje rezultate daje.
Kad se sjetim da sam imala 54 kg i htjela mrsaviti user posted image Da ne bi neko mislio da sam bila anoreksicna, moja visina je 156, tako da mi se svaka kila vidi. A tek sad... 66 kg user posted image Krajnje je vrijeme da se uozbiljim malo user posted image

Isto slucaj kod mene .. ka 162 a 68,5user posted image
Dobro dosla nazad pa da se podrzavamo:)
I ja cu probat ovako ko canim samo sto je mwni problwm voda ,n epijem je bas puno :(


Meni nije voda problem od kako sam kupila veliku casu od pola litre user posted image Onako kad svaki cas moram sipati po malu casu vode, dosadi a i zaboravi se user posted image

Juce sam bila dobra, a i danas se trudim user posted image Sad do kad cu biti ovako dobra ne znam user posted image


I ja napunim bokal al dzaba user posted image stoji tako skoro pun ... juce sam skontala da sam samo jednu xasu cijeli dan popila user posted image uzas..


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8661
   RE: Mršajmo zajedno !
3.5.2018 9:58:53   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Gospodja Pufna

Hvala puno Daliyah :) Vec sam spala ispod 87 i osjecaj je nevjerovatan. Nadam se da cu uspjeti da istrajem svih 90 dana koliko dijeta traje. Zainatila sam se, pa vidjecemo :)

Srecno i tebi sa mrsavljenjem. user posted image

user posted image user posted image samo tako nastavi user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Gospodja Pufna)
Neposredna veza do poruke: 8662
   RE: Mršajmo zajedno !
6.5.2018 13:16:32   
Visnja RR
gdje su mi uporene ženice

hajmo jedan izazov uz plan redukovane ishrane koji je svako sebi zadao

a može i za one koje nemaju redukciju hrane

http://www.ringeraja.ba/forum/Plank_-_IZAZOV!/m_2467066/tm.htm

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 8663
   RE: Mršajmo zajedno !
6.5.2018 13:36:15   
bejbibi
Dokad? Vala jos nisam kasiku smanjila .vratila kile user posted image metem sve pred sobomuser posted image
Al mogla bi se pridruziti 🤔😅

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8664
   RE: Mršajmo zajedno !
6.5.2018 13:52:01   
manuela RR
Ja bas kafu i cokoladu sad ..user posted image ..
I ja se pridruzujem izazovu...cisto fore radi a vala ako se ista zategnem dobro i jestuser posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 8665
   RE: Mršajmo zajedno !
22.12.2018 16:14:33   
azra I ADI
Da li je moguće da su sve ženice zgodne i niko neće da mrša? Ili čekate da prođu praznici? Ja sam odavno prešla svoju "dozvoljenu granicu" i imam 5-6 kg viška...Ako ima neko od članica ko se želi uhvatiti u koštac sa viškom kilograma, voljela bih da se na ovoj temi zajedno pratimo i motivišemo....Kako je ovde nekada bilo aktivnouser posted image
Pozdrav!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8666
   RE: Mršajmo zajedno !
22.12.2018 20:16:04   
Visnja RR
azra ja sam trebala jos prije mjesec dana krenuti sa nekom korigovanom ishranom...ali nisam se uspjela izorganizovati

pa krećem tamo negdje iza praznika ...
iako mogu ipak ne želim se nešto kontrolisati kada su praznici...mada ja generalno ne jedem za praznike mnogo.... jer ne volim velike količine hrane na stolu....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8667
   RE: Mršajmo zajedno !
22.12.2018 20:51:23   
azra I ADI
Višnja, javi se posle praznika pa možemo uporedo u borbu sa kilogramima..Ja već od danas krećem sa nekim svojim načinom ishrane i nadam se da neću pokleknuti..Pozdrav!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8668
   RE: Mršajmo zajedno !
22.12.2018 21:18:26   
Visnja RR
sretno draga .... pratim te je .... i bodrim user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8669
   RE: Mršajmo zajedno !
23.12.2018 8:56:44   
manuela RR
Pisemo poslije praznika 😉

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8670
   RE: Mršajmo zajedno !
23.12.2018 16:28:41   
azra I ADI
Evo mog današnjeg jelovnika:
D: kriška crnog hljeba sa sirnim namazom i šolja jogurta (inače moj najčešći doručak)
R: tanjir graha sa kriškom crnog hljeba i salata (prirodna)
V: bit će palenta sa jogurtom
Između obroka bilo je crnih kafica bez mlijeka i šećera, naranča i banana

Nadam se da će mi se uskoro neko pridružiti ili ćete sve čekati da se završe praznici...
user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8671
   RE: Mršajmo zajedno !
23.12.2018 20:38:38   
Visnja RR
odlično...izbaci bananu...
jedi više jabuka, naranči ili mandarina

ne brini bodrimo te user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8672
   RE: Mršajmo zajedno !
24.12.2018 8:41:07   
vedada
evo i mene malo. 3 mjeseca sam bila na dijeti i uspjela smrsati oko 7 kg. dosla do idealne kilaže. Ima mjesec kako brlljam tako da sam vratila nesta, tako da mi je do 63 održati, bila bih sretna. Pratim Vas.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8673
   RE: Mršajmo zajedno !
24.12.2018 12:23:28   
azra I ADI
Vedada, nemoj nas samo pratiti, uključi seuser posted image
Inače, volim svo voće, ali banana me najviše zasiti a i na poslu mi je najjednostavnije pojesti je.
Meni je cilj sa 60 doći do nekadašnjih 55-56, pa evo motivisana sam bez obzira sto su praznici i nadam se rezultatu.

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 8674
   RE: Mršajmo zajedno !
24.12.2018 13:25:42   
vedada
ma ukljućim se ja, samo sto u zadnje vrijeme krsim pravila, al opet nije loše.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  345 346 [347] 348 349   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  345 346 [347] 348 349   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *