|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  346 347 [348] 349 350   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
2.1.2019 23:09:35   
canim
cim se sjetim mrsanja sjetim se ove teme. Visnja sta se ovo sve nesto promjenilo, jeste uveli aplikaciju ili ste samo stranicu promjenili. 
Azra jel to opet mrsamo (sad ide onaj smajli sto pljesce, ne znam naci haha) 

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 8676
   RE: Mršajmo zajedno !
3.1.2019 1:09:22   
Visnja RR
canim ako ulaziš preko moba onda je aplikacija koju imamo od ljeta

ako ti ne odgovara uvijek možeš promijeniti na staru verziju user posted image

preko laptopa je isto user posted image

ja vam se pridružujem za par dana user posted image oj user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8677
   RE: Mršajmo zajedno !
3.1.2019 14:56:35   
azra I ADI
Konačno neko na ovoj temi! Mršamo Canim, nego šta! Kod mene 60,5 - cilj je 56, tih dosadnih 4-5 kg nikako da odu, a ruku na srce ni ne trudim se mnogo. Nadam se da ćemo se zajedno motivirati i bit će i rezultata...Hajde da od sutra krenemo, da ne čekamo da prođe vikend!!!Pozzuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8678
   RE: Mršajmo zajedno !
4.1.2019 14:28:08   
canim
Visnja ma super je promjena, i treba da mjenjate stalno nesto. Nego mi bi cudno, valjda ja navikla na staru verziju, vidi se da nisam odavno bila user posted image

Azra ja imam rodjendanke ovaj vikend, tako da nece biti dijetalna ishrana user posted image , od ponedeljak pocinjem oficijalno aBd user posted image

Kod mene cilj standardni, 1-1.5 kg sedmicno, pa dokle doguram user posted image

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8679
   RE: Mršajmo zajedno !
4.1.2019 18:45:31   
azra I ADI
Uh Canim, visoko si postavila ciljeve...1-1,5 sedmično?? Kamo sreće da ti uspije..Predlažem da se vagamo ponedjeljkom, jer ako to bude petak - znamo unaprijed da ćemo vikendom brljatiuser posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8680
   RE: Mršajmo zajedno !
4.1.2019 19:49:35   
canim

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Uh Canim, visoko si postavila ciljeve...1-1,5 sedmično?? Kamo sreće da ti uspije..Predlažem da se vagamo ponedjeljkom, jer ako to bude petak - znamo unaprijed da ćemo vikendom brljatiuser posted image

Pa to ti je oko 150 gr dnevno, nekad vise nekad manje user posted image samo se treba nakaniti i pratiti obroke i vodu, al et od ponedeljka.

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8681
   RE: Mršajmo zajedno !
13.1.2019 17:47:09   
azra I ADI
Što smo aktivne, što mršavimo...user posted image
A praznici odavno prošli......

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8682
   RE: Mršajmo zajedno !
14.1.2019 9:50:14   
manuela RR
Evo mene da se prijavim...Kod menw nije neka radikalna dijeta...Krecem ovako:izbacila slatko i veceru...Ostalo normalno...To mi uvijek da rezultate...😉
Kakav je tvoj plan?

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8683
   RE: Mršajmo zajedno !
14.1.2019 10:00:41   
azra I ADI
Zdravo Manuela, drago mi je da nisam sama na ovoj temi, pa dobrodošla!
Ja sam se jutros vagala i tako ću svakog ponedjeljka. Jutrošnja kilaža 60,750
Cilj je 55-56 kg
Ja ne jedem bijeli hljeb, uvijek crni sa sjemenkama. Doručak je uvijek neki sirni namaz sa jogurtom. Ne znam, ja najviše griješim sa slatkim i tu znam dobro pretjerati, a odatle potiče i ovaj rezultat. Pokušat ću to izbaciti i možda da večera bude bez hljeba.
Sretno nam objemauser posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8684
   RE: Mršajmo zajedno !
14.1.2019 10:05:45   
manuela RR
Nisam se vagala poslije praznika al prije njih sam imala 62...Meni je cilj nekih 57,58 ...
Ni ja ne jedem hljeba puno...Slatko me unisti...Jucer sam se dobro pocas_tila za kraj 😂..Od danas postepeno izbacujem...Do kraja sed nadam se da mi nece pasti na pamet...Najgora mi je kafa..Obicno kolac il cokolada uz kafu...Jutros sam pola cok bananice...a za mene je to isto nista 😂

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8685
   RE: Mršajmo zajedno !
14.1.2019 10:39:32   
azra I ADI
Isto kao i kod mene, uz kafu mora biti nešto slatko. Mada je problem u tome sto ja ne znam stati na kocki čokolade ili jednom keksu, da se tu može stati nikad probleme sa kilažom ne bih imala. Mene isto unisti neki momenat kad sam svjesna da mogu relativno brzo smrsati, pa se onda svjesno opustim.. Ono "ma ja cu to za mjesec - dva riješiti". Onda se osvijestim da opet imam 60 kg i tako sve ispočetka!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8686
   RE: Mršajmo zajedno !
15.1.2019 11:02:06   
manuela RR
Evo mene ..Jutros sam 2 reda cokolade hladno uz kafu smazala...Sreca sjetim se da kao vodim racuna pa sam se zaustavila da ne pojedem cijelu...😂Umjesto vecere par mandarina sinoc...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8687
   RE: Mršajmo zajedno !
15.1.2019 12:05:11   
azra I ADI
I ja sam tu! Ujutro mi se uz kafu nikad slatko ne traži, ali zato uz one dvije popodnevne moram, makar po keksić ili kockicu čokolade. Jutros kriška crnog hljeba sa sirnim namazom i čaša jogurta (inače moj standardni doručak), za ručak ću neku čorbicu (sebi ću pripremiti tanjir prije nego što je zapržim lagano), a za večeru palenta sa jogurtom. U međuvremenu uzmem voća, ali to ni ne računam, jer je zdravo i jedino ako su banane u pitanju vodim račune o količini, a ostalo baš i ne. Prije doručka popijem čašu mlake limunade. Manuela, hoćeš li se i ti vagati ponedjeljkom, da zajedno pratimo napredak? Pozz

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8688
   RE: Mršajmo zajedno !
1.2.2019 11:00:19   
manuela RR
Hm pocetak ove sedmice mi je odmah u haosu...Sinoc dosta kaloricne i teske hrane na drugaricinom rodendanu...Onda mi slijedi djeciji rodjendan pizza grickalice torta o sve ostalo...Kad prodje OVA sedmica koji cemo zaboraviti da se desila nastavljam svojim tempom...Nisam se vagala al mo je stomak ispuhao..Ako mene pitas meni je to super napredak 😂

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8689
   RE: Mršajmo zajedno !
4.2.2019 13:54:13   
azra I ADI
Ja sam kao na nekoj UN dijeti, s tim što se ne pridržavam baš svih pravila...Sad sam na 58.9(friško jutrošnje vaganje). Počela sam sa 61 i za 12 dana oko 2 kg. Ja sam prezadovoljna, još 2-3 i to je to...Dajte da se malo pokrenemo i na ovoj temi, treba nam motivacije...Gdje su one ženice što su govorile da kreću posle praznika...????

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8690
   RE: Mršajmo zajedno !
7.2.2019 23:34:17   
canim
Draga Azra cuj kod tebe 6 prva user posted image haj i to da vidim, ja te se uvijek sjecam ovako ispod 60 pa kaburis sa onih par kilice gore dole.
Iz iskustva znam da tih par kilica je najteze skinuti, bilo mi je lakse skinuti 10 tak kila viska a kad sam dosla do 62, nikad spustiti na 58 user posted image . Drago mi je da si uspjela doci do 58 user posted image
Meni je motivacija na velikom minusu, pratim par dana da jedem redovno na vrijeme, pa se opet vratim na staro i preskacem obroke i tako.
Zadnja dva dana sam fina, valjda nastavim tako.



< Poruku je uredio canim -- 7.2.2019 23:35:22 >

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8691
   RE: Mršajmo zajedno !
8.2.2019 15:22:44   
Visnja RR
Krećem sljedeće sedmice user posted image user posted image

u planu za 2 mjeseca želim 6-7 kg user posted image bilo bi idealno 8-10 ali ne želim biti mršvica user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8692
   RE: Mršajmo zajedno !
9.2.2019 0:47:29   
ijaa
Dodjem ovdje s vremena na vrijeme radi motivacije... Vi sve mrsavice, ima li vas sa vecim viskom? Da dojite, da uspjevate bar regulisati ishranu... Ja kako dojim strasno sam gladna.... U trudnoci nisam nista mogla jesti

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8693
   RE: Mršajmo zajedno !
9.2.2019 15:37:36   
azra I ADI
E moja Canim, ja toliko dugo nisam imala svoih 55-56, da sam sad sa 58 sama sebi mršava. Ja i dalje pazim sta jedem, po principima UN dijete, mada sam je malo korigovala ali eto kod mene daje rezultate. Za 15 daana skoro 3 kg manje. Pozdrav...

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 8694
   RE: Mršajmo zajedno !
9.2.2019 16:58:43   
canim

IZVORNA PORUKA: ijaa

Dodjem ovdje s vremena na vrijeme radi motivacije... Vi sve mrsavice, ima li vas sa vecim viskom? Da dojite, da uspjevate bar regulisati ishranu... Ja kako dojim strasno sam gladna.... U trudnoci nisam nista mogla jesti

Ja otkako sam se porodila skoro svake godine sam na nekom rezimu ishrane ili se bar trudim biti jer se bas lako udebljam. I sad sam otisla puno vise od ovih 62kg al trudim se da smrsam i kad dodjem do te tacka, nece dole, meni je kao curi idealno bilo 55-56kg sad mi je top 58kg user posted image . Ali idem polako, ima do ljeta vremena, bitno je poceti.


(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 8695
   RE: Mršajmo zajedno !
9.2.2019 17:00:46   
canim

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

E moja Canim, ja toliko dugo nisam imala svoih 55-56, da sam sad sa 58 sama sebi mršava. Ja i dalje pazim sta jedem, po principima UN dijete, mada sam je malo korigovala ali eto kod mene daje rezultate. Za 15 daana skoro 3 kg manje. Pozdrav...

Ja sam jedno vrijeme bila na UN ali isto korigovanoj tj samo sam vodila racuna koji je dan jesu li proteini, UH itd. pa sam samo npr taj dan kombinovala te namirnice.

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8696
   RE: Mršajmo zajedno !
9.2.2019 18:28:24   
azra I ADI
I ja slično radim, samo što za doručak ne mogu pojesti samo voće, pa sam uvidjela da mi paše uz to i npr.pola šolje jogurta sa kašikom-dvije zobenih pahuljica. Nisam mogla vjerovati da uz jednu krišku hljeba mogu prezivjeti dan. Ja sam inače i uz makarone ili špagete morala pojesti barem pola kriške hljeba! I slatko sam skroz izbacila, pa samo jednom u 4 dana pojedem red crne čokolade. Iznenađujuće je koliko me motivacija drži, evo 17 dana kako guram polako, a vagam se posle svakog V dana, znači svako peti dan...i super je kad svako malo vidiš minus!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8697
   RE: Mršajmo zajedno !
9.2.2019 22:14:58   
boombar
Pozz zenice, evo i mene opet ako me se neko jos sjeca.  Ijaa ja imam skinuti dvadeset_ak kg 🐘 Ova zadnja trudnoca me dotukla! Nisam mogla jesti u trudnoci pa navalila nakon poroda .. Imam vise kg nego kad sam se porodila 😱 Pocela sam neki svoj rezim .. pet obroka dnevno.. puno vode.. slatko samo u vidu voca za dorucak .. .. cak i neke vjezbice sa neta .. i sletilo 5 kg za dvije sedmice. Onda naisli neki rodjendani, gosti i tako stadoh. Srecom, sto sam skinula, skinula sam.. nisu se vratile.. sad skupljam snagu da krenem dalje i nastavim! Hajmo zajedno da motiviramo jedna drugu 😊 I vas dvije Canim i Adi .. iako ste vi vec mrsavice 😉

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 8698
   RE: Mršajmo zajedno !
10.2.2019 20:03:28   
canim
Boombar nek si nam dosla user posted image
Ma kakva ja mrsavica user posted image user posted image da bar imam trudnocu kao izgovor, nemam ni to, porodila se prije vise od osam godina user posted image al idemo polako, pa dokle stignemo user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 8699
   RE: Mršajmo zajedno !
11.2.2019 8:07:36   
boombar
Hvala Canim, bolje te nasla! 😊 Trenutno si ti za mene mrsavica .. cim cifra pocinje sa 6! 😄 Ja sam ovaj put bas izgubila kontrolu ., trenutno 86 😖 A idealno mi isto kao i tebi 56-58. Ne znam hocu li ikad vise to dostici, ali evo bar na tu sesticu da se zgulim. Evo preko vikenda sam napravila neki plan, danas cu u kupovinu pa od sutra startam! Odmah imam volje uz vas 😊

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  346 347 [348] 349 350   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  346 347 [348] 349 350   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *