|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 17:17:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gerberka

divne su sve stvarčice i bebara Ajnur user posted image

ja imam turuuser posted image , šta smijem popiti?

smijes paracetamol .

(odgovor članu gerberka)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 17:30:45   
Gift
Sanela je mislim da je ovo za lezanje kupljeno u Adax-u (bar tako pise na naljepnici na vrecici u kojoj je doslo), a ja sam to vidjela da se ima kupit u Bingu al sad dal na Sickom il u Lukavcu nesto se ne sjecam..

Pahuljce user posted image user posted image user posted image prelijepi su i krevetac i komodica, sad si spremna...

xxl trudnice imatel vi kakvih bolova, meni opet poceli kad lezim, doduse nepravilni i nisu jaki, a lakse mi kad hodam....

< Poruku je uredio Gift -- 9.10.2011 17:34:27 >


_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 17:35:58   
animagical
gift to su laznjaci,prave kontrakcije se pojacaju i ucescaju kad hodas, a laznjaci prestanu ili oslabe promjenom polozaja...eto, da se orjentisesuser posted image

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 17:42:11   
Gift
Animagical hvala, ma znam da su lazne i nisu sad za neizdrzat al nerviraju me vise...ovdje samo ja kukam pa kontam jel druge xxluser posted image sute i trpe il stvarno nemaju nikakvih laznjaka...

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 17:51:16   
animagical
pa nema svako iste bolove...normalno je skroz...a hej znam kako je,ja sam citav deveti imala laznjake...dosadno pravo...samo te bez veze muce...

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 17:52:21   
pahuljica_25
Gift ne sekiraj se,i mene bolucka,nekad par puta dnevno,a nekad prođe dan dva i ništa. Meni je najgore kad ustanem,jer imam pritisak velik dole,kad budem mogla da hodam neznam da li ću uopšte moćiuser posted image user posted image
Ma sve su to pripreme ipak smo xxl trudniceuser posted image

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 18:03:16   
Gift
Animagical, Pahuljice user posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 18:18:53   
gerberka
moja tura je 37 user posted image , ne znam dal je ovo za paracetamola..ima li sta prirodnim putem da probam osim tople limunade, caja i meda? 

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 18:24:17   
Bebica11
hello zenice, jedva vas nadjohuser posted image

I'M BACK od svekrve stigliuser posted image

i ima jedna novost....KUPILI SMO KREVETIC BAREKALLAHuser posted image user posted image user posted image drveni, moze se spustati stranica i podizati i spustati nivoi, i madrac bijeli, tako je medenouser posted image

prelistah ove 3 str a nije me bilo od petka pa ne upratih o cemu ste pricali osim gerberkina tura

gerberko istusiraj se mlakom vodom, meni je dr rekla da popijem paracetamol ako predje 38, par sati me mucila blaga temp al sam istrpilauser posted image , organizam se bori protiv virusa

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 18:28:14   
Bebica11
I JOS NESTO MI NAPUNILI 31 SEDMICU, ulazimo u 32. hvala Boguuser posted image user posted image user posted image

hajmo sad cestitkeuser posted image user posted image user posted image

a sutra aBd ulazimo u 8.mi mjuser posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 18:32:10   
pahuljica_25
Joooj ženiceee help meeeeeee.Je li se nekoj desilo da preskoči tj.zaboravi popiti jednu dozu Gyniprala?
Ja sam trebala popiti u 17h i nešto sam se zapričala i zaboravila,tek sad se sjeti,slijedeća doza mi je u 23h....joooj baš me panika uhvatiuser posted image user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 18:32:50   
gerberka
bebice user posted image user posted image za tebe i bebu, bas ste hrabri..joooos malo i aBda cete se maziti user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 18:33:38   
Arina
Bebice...user posted image user posted image user posted image user posted image ....za sedmice i krevetac....mogu misliti kako si sretna....dok ga sklopis slikice naravnouser posted image user posted image ........kako grlo i kasalj ...jel  sveki mazila i pazilauser posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 18:40:13   
Silver
Gerbo zao mi je za turu...ne znam ti nista pametno reci sta da radis a sta ne? Evo javice se sigurno cure koje su to prosle user posted image

Bebice cestitam na kreveticu i na sedmicama! user posted image  Znas sta to znacii...cim sklopis dugujes nam slikeeee....user posted image

A Ajnur  user posted image user posted image user posted image
 
Gift i pahuljice.... stvari su preslatke! jos ce biti ljepse kad u njima budu bebaree...user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 18:41:26   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: pahuljica_25

Joooj ženiceee help meeeeeee.Je li se nekoj desilo da preskoči tj.zaboravi popiti jednu dozu Gyniprala?
Ja sam trebala popiti u 17h i nešto sam se zapričala i zaboravila,tek sad se sjeti,slijedeća doza mi je u 23h....joooj baš me panika uhvatiuser posted image user posted image



jest meni par puta, nista ne sekirajuser posted image , samo popij na vrijeme opet i ne brini

hvala vam zeniceuser posted image

arina kasalj standardno, i nos, za nijansu je blaze, u petak nisam otisla dr, sveki je pazilauser posted image cak je svekar bolje pazio, hajcao kucu, preznojavala sam se al jos nisam istjerala prehladu, hajde polahko sta cu.....

(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 65
   [Obrisana poruka]
9.10.2011 18:41:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu gerberka)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 18:45:28   
gerberka
Iman user posted image user posted image hvala ti...

pahuljice, ja kad sam pila hormonske, pa zaboravim dr mi je rekao da nastavim sa sljedecom, da ne pijem naknadno..bas kao sto ti je bebica rekla, popij na vrijeme sljedecu i nastavi dalje user posted image

bebice, cekamo slike kad sklopis krevetacuser posted image ..koliko je novca bio?


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 18:46:02   
animagical
IZVORNA PORUKA: gerberka

moja tura je 37 user posted image , ne znam dal je ovo za paracetamola..ima li sta prirodnim putem da probam osim tople limunade, caja i meda? 


nije ni za sta,ne briniuser posted image temp se ne skida ako je ispod 38.5...pusti organizam da to sam izdevera..a najprije ce biti da ti je to stres...lezi, odmori, istusiraj se, pogledaj film.... i jos ti je dobra ona supa s horom, ima da te okrijepi odmah...

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 18:51:12   
gerberka
animagical, jedem supicu sa horom user posted image

hvaaajaa user posted image user posted image

vec sam ja ovakva dva dana, pa i nervozna, al nisam mjerila do nocas..hvala vam svima user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 19:02:21   
gerberka
user posted image ma ne dam vas nikom user posted image nije meni bone tura od svađe, ja mislim da bi svako pukao da mu se dijete vrijeđa. nema te majke koja bi ostala ravnodušna..al eto svega u Božijoj bašti...
ja sam slaba od petka, pisala sam da je radna kolegica imala temper na poslu...
bebice11, ako ti se ne gadi uzmi i bijelog luka čehnicu..

iman, meni mm donio 7days kroasane, i upravui ste bile..piše alkohol etil user posted image

< Poruku je uredio gerberka -- 9.10.2011 19:03:37 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 19:10:10   
tajra26
grebo kako si? pokusaj sa bjelim lukom a cula sam da je za temperaturu dobar sok od drenjka...pa eto cuvaj se... nadam se samo da ti nije preslo od one vjestice uhhhhh

bebice sklapaj taj krevetac da vidimo slikice??? ostale zene kako ste???

ja nemam jos nikakvih znakova za bilo kakve kontrakcije samo malo povecan bijeli iscjedak??? ima li neko takve simptome??? joj zene ubi me ovo iscekivanje....

bubim vas sveuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 19:13:20   
gerberka
zajra mila izdrzi, jeste da je iscekivanje ubitacno, ali uz tebe smo i isplatit ce se user posted image

ma jasta je, od nje mi je preslo u petak user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 19:33:40   
tajra26
user posted image

ovo smo kupili,rekose da je prakticno ljula,trese i svira :)))

e da sinoc smo na poklon dobili dormeo lampu osvjezava zrak i svijetli i mirise onako bas cool stvar

user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 19:35:27   
emma2
ja imam nekakve lagane kontrakcije a u 35 sam tjednu nista posebno traju par sekundi i to je tou kojem si ti tjednu?

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 20:29:11   
Nađaa


IZVORNA PORUKA: Bebica11

I JOS NESTO MI NAPUNILI 31 SEDMICU, ulazimo u 32. hvala Boguuser posted image user posted image user posted image

hajmo sad cestitkeuser posted image user posted image user posted image

a sutra aBd ulazimo u 8.mi mjuser posted image


ceestittkkeee! joooss maaaloo!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam ti za petama...ti si samo sedmicu prije mene otprilike!

kakva ti je bebili? jel aktivna? ova mene izlupa pravo!sinoc me bockala ispod rebra! zamisli ti malu bezobjaznicu! nista spavala nisam! imam osjecaj da se ko u ringispilu vrti po mom stomaku :)

stavi slikice krevetica da viidimoo!!! ja nisam nista uzimala...zaova mi dala maltene sve... ma da sam bila u adaxu nedavno i pravo sam se zaljubila u jedan krevetic! al mislim da necu nista za pocetak uzimati s obzirom da imam onu besiku, a kaze sveki da beba moze maltene do 6. mj. u tom spavati! imamo i baby sjedalicu za auto, kolica stizu za par dana...


(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *