|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 20:38:17   
Sensia
IZVORNA PORUKA: tajra26

user posted image

ovo smo kupili,rekose da je prakticno ljula,trese i svira :)))

e da sinoc smo na poklon dobili dormeo lampu osvjezava zrak i svijetli i mirise onako bas cool stvar

user posted image


tajra ljulja je extra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ima da bebi uziva u njoj user posted image  kod nas ljulja ne trese user posted image user posted image user posted image  moracemo mi rucno da tresemo

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 20:45:51   
Private
Mogu li da pitam koliko ova ljulja kosta?Jer kod nas samo se ja tresem,mala na jastuku velikom,ljuljam na nogama,a ukljucim vibraciju treskajuci.

_____________________________



Ja se ne bojim ljudi, već onog neljudskog u njima.

Ivo Andrić

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 20:46:22   
tajra26
hehehe sensia ova trese ali da li ce beba htjeti da trese ili cemo mi morati tresti vidjet cemo hehehe kako si mi ti duso??? lupa li beba? ja evo gledam supertalent i jedem kokice....

sta su nam se zenice usutile??? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 20:48:04   
tajra26
ovo ti je chipolino ljulja i kosta 147km u baby shopu na pofalicima... svira,ljula i trese user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 20:49:04   
animagical
tajra hehe htjece beba da se trese ne briniuser posted image bar ovaj nas voli... osim iza jelauser posted image tad bljucne

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 20:51:02   
Private
Ima li sto i za mamu da trese,danas mi je mozak popila?Bebe izgledaju divno samo na slici,a Boga mi kad se rode,onda nastaje borba.Ja sa prvim djetetom nisam imala ovakih da kazem problema,ona je gora 100 x.

_____________________________



Ja se ne bojim ljudi, već onog neljudskog u njima.

Ivo Andrić

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 20:53:31   
Bebica11
Nađaa aktivna je hvala Bogu samo nije ona puno jaka, njeznija je...osjetim pomalo, blago al stalno, mozda je i zbog polozaja posteljiceuser posted image , nikad me ne boli kad udara, nit da mi ne da spavati, nisu toliko jaki udarci, valjda je takva, ponekad me trzne neki pokret kad je u neki organ i to pod rebrima zna biti neugodno...bas danas muz vozio i malo neravan put i ona se uzvrtila i nogu mi pod rebro ubacilauser posted image

krevet cu postaviti cim prije, muza spremam, sutra ce za sloveniju najvjerovatnije, a ima i nekog posla kuci pa jos nismo stigli sklopiti krevetic

a dugujem i sliku pube prosle su 4 sedmiceuser posted image

(odgovor članu Nađaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 20:54:46   
tajra26
private ti si se izgleda malkice umorila....gdje je tatica da malo protrese...ili se ovi muzevi promjene kad se porodis...hehe nije valjda da cu morat kupit nesto da me trese heheheheuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 21:02:00   
Private
Ma trese i stariuser posted image mamu,nego nam je mala razlika izmedu djece,ovo beba a njemu tek 2 god.Umor je definitivno,nepamtim kad sam odspavala 3 h u komadu,mala je kriza,place kad god je spustis,a kad se uzme onda niko sretniji.Niko te ne nauci kako biti mama,to se uci uz svako djete i definitivno se bar u mom slucaju dokazalo da si mama onoliko puta koliko imas djece jer svako ima svoj karakter.

_____________________________



Ja se ne bojim ljudi, već onog neljudskog u njima.

Ivo Andrić

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 21:16:10   
Sandrich
user posted image bebice cestitam user posted image user posted image
ej super su vam stvarcice, sobice za bebace user posted image  ova ljulja sto trese mi je ekstra

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 21:30:03   
Mamolina
evo da i ja mahnem , drage moje user posted image user posted image .. nemam vremena da vas citam tako da nisam u toku .. XXL trudnice a i ostale nadam se da ste dobro !Ja sa svojim piletom nekako deveram .. dosta smo umorni ... rekord nam je 2h da smo u komadu odspavali ..kad jos pri tome dodam da dnevno primim i po 15 gostiu ... uzas.. al sve se nadam proco ce !ljubim vas puno ,,, samo da znate da vas nisam zaboravila!!

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 21:31:55   
Sandrich
uhhh mamolina kad procita tvoj post dodje mi da sad zaspim i probudim se na porodjaju user posted image user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Mamolina)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 21:42:20   
drznica
Heeeloooooo
Ja danas u fazi slaganja ormara (pravim prostor za user posted image )  Sad stvarno zavidim zenama koje imaju sobu samo za bebu...puno znaci. Bas sam se umorila, pocela me ledja bolit, a i pupa...ne mogu sad ni sjet ni leci user posted image bas sam se preforsirala. Sutra idem po prvi put u VOJNU i onako malo sam nervozna, sta me ceka gore hehehe.
Slike su super user posted image

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 21:52:56   
drznica
Da se malo nasmijete user posted image

Došao novi efendija u mekteb... "Kako se, sine, zoveš?", upita dječaka. "Fatih." "Lijepo ime, sigurno znaš proučiti Fatihu!" On je prouči. "A kako se ti zoveš?", upita jednu djevojčicu. "Kevser." "Lijepo ime, mora da znaš proučiti suru Kevser! (Inna eatajna)" Ona je prouči. Tada efendija primijeti da se jedan mali stalno sakriva iza stola, pa i njega upita za ime, a on će: "Jasin", ali me svi zovu Subhaneke."

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 21:58:13   
gerberka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za efendiju 

< Poruku je uredio gerberka -- 9.10.2011 21:59:14 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
9.10.2011 22:57:21   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Sensia

IZVORNA PORUKA: tajra26

user posted image

ovo smo kupili,rekose da je prakticno ljula,trese i svira :)))

e da sinoc smo na poklon dobili dormeo lampu osvjezava zrak i svijetli i mirise onako bas cool stvar

user posted image


tajra ljulja je extra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ima da bebi uziva u njoj user posted image  kod nas ljulja ne trese user posted image user posted image user posted image  moracemo mi rucno da tresemo


Moje dijete nesto nije ovim odusevljeno. MOze par minuta, istrpi on, ali de ti mene negdje da se ja rasirim ko co'ek. Sva sreca pa dobismo na poklon, eno sad stoji u cosku, u nju stavljam ves za peglanje.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
10.10.2011 0:09:33   
minie
Zenice pa gdje steeeee?????

Meni se bas nesto ne spava, evo oci mi ko fildzani user posted image


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
10.10.2011 1:11:08   
Sensia
Eh moja minie evo i meni oci ko fildzani, lezala pola sata i vidim nista od sna.......

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
10.10.2011 1:27:26   
drznica
I ja sam tu, ne mogu spavati... Osjecam se jako cudno...user posted image Mislim puno o porodu...

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
10.10.2011 1:33:46   
Sensia
IZVORNA PORUKA: drznica

I ja sam tu, ne mogu spavati... Osjecam se jako cudno...user posted image Mislim puno o porodu...


ma ja ne znam ni o cemu mislim user posted image  al nema sanse da zaspim, sigurno me neka podsvjesna trema uhvatila.....
Ma samo polako, misli na lijepe stvari bar ja tako, a za lijepe stvari se u zivotu treba izboriti

eno gledam mm kako lijepo spava user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zavidim mu, inace bi ga budila da ne mora ujutro na posao....

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
10.10.2011 9:55:25   
gerberka
pahuljice , jel sve ok sa ginipralom user posted image nije bilo posljedica? 

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
10.10.2011 10:01:06   
Bebica11
jutro zenice

sta je ovo nema nikoga???

gerberka kako zdravlje? jel spala tura?


ja se jutros prvi put nakon 9 dana probudila bez kaslja Barekallah, i ne slinim punouser posted image user posted image user posted image prolazi hB.al kao sto vodolija rece 10 dana traje, ko kad ne smijemo trudne nista piti

iiii usli smo danas u 8mi mjesec hBuser posted image user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
10.10.2011 10:06:28   
gerberka
Bebice user posted image čestitam mila za 8. neka vam je s hajrom  user posted image sad si u još sigurnijoj zoni  user posted image

meni dr rekao da popijem dva puta po pola paracetamola na 6 sati i evo me ko nova user posted image nos curi, ali njega cu ja lahko user posted image

< Poruku je uredio gerberka -- 10.10.2011 10:07:17 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
10.10.2011 10:12:04   
mamina princeza
Nesto se nije moglo na rr uci jutros Bebice pa valjda zato nema puno raje:)
Cestitam na 8 mjesecu:))))

Ja evo deveram s stomakom ... neki stomacni virus haman.Sad vise nema proljev al nekako cudno zaboli me stomak naglo grcevi ihitno u wc. i tako sta god pojedem svem dvopeka i keksa. A joj kako sam gladna izejna svega. Bas ruzno kad mi se ovo desi u periodu kad mi se sve jede al sta ces tako je kako je.

Trebal sam sutra kod svog dr na uzv i nem aga jos desetak dana ne smijem toliko cekati ... morala se negdje drugo naruciti i skontala da odradimo taj 4d u Suncu. Jel neka od vas radila . Ja cu tada biti 19 sedmica i apr dana  narucila se u cetvrtak. Ne mijem cekati svog doktora ne osjetim bebu bas pa me strah i zbog ovog proljeva sto je bio danima i sve nesto mi se veze suha i nervozu sama sebi unosim a u vojnoj sam narucena 25.10. pa taman eto na pola mi dodje.

Samo da bude akoBog da uredu sve.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
10.10.2011 10:13:30   
Vodolija83
Evo da se i ja javnem.
Kafica da se razbudite ... user posted image

user posted image

Bebice,cestitke na ulasku u 8.user posted image Masallah ! A super,pa i prehlada prolazi,rekoh ti ja 10-ak dana .
Gerbo,kakva si ti jutros ? Javila je mi je Hanady vezano za primanja na porodiljskom,na 360 KM dolazi rjesenje za nas na kantonu Sa,ali to je samo formalnost,i dalje se prima 60% od prosjecne plate na kantonu,a ona se nije mijenjala,tako da...superiska !

Nije se moglo uci ni na jednu temu prije nekih pola sata,ja pokusavala,vjerovatno se zato skoro niko ne javlja.
Ja se evo spremam do ambulante da mi sa sutrasnjim datumom zakljuce bolovanje,pa onda otvaram godisnji,onda do faxa,pa na GAK na CTG.
Imala sam neke ruzne snove,na hajr ! Samo da mi je vidjeti na pregledu da je sve uredu sa user posted image

Javim vam se !


_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *