|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  446 447 [448] 449 450   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 8:32:37   
anđelo
Dobro jutro
Naša draga Arina se sinoć u pola 8 porodila.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dječak težak 3,230 grama,dug 53 cm.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dobro se osjeća,malo je boli rana ,al ništa strašno,što mi žene ne možemo izdržat.Puno vas sve pozdravlja javit će se čim mogneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu bigmama5)
Neposredna veza do poruke: 11176
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 8:45:19   
veki_aki
Arina cestitam!!!!user posted image user posted image Nek ti je sincic ziv i zdrav, a tebi zelim da se sto prije oporavis!user posted image
Bigmama super za pregleduser posted image , sigurno privatno ides cuj cd dobilauser posted image ...Koja si sedmica? Meni u 21 opet rekao dad misli da je musko al jos uvijek nije siguranuser posted image

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 11177
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 9:03:03   
anđelo
Veki aki,pitaš za mene.Dobro sam ,nekad se stvrdne stomak,pa ću ovaj ginipral počet pit.Dr.kaže da bi ovo drugo trebal arodit iza 34 nedelje,tj tamo u 38 ili 39 nedelji.Kaže da čak možemo probat prirodno,pošto je carski bio prije 6 godina.Pod uslovom da beba ne bude teža od 3,200.Samo da ja uđem u deveti ,lakše bi disalauser posted image

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu veki_aki)
Neposredna veza do poruke: 11178
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 9:48:57   
veki_aki
ej andjelo drzim ti fige da izdrzis do kraja 9-og i jos prirodni brzinski porod!!!Ma bice to sve ok, ti se samo ne sekiraj puno. Saljem user posted image

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 11179
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 9:57:17   
gerberka
mama21, kupila sam u Fisu, bila je jos jedna , iste boje samo sto je gornji dio taman, donji boje bijele čokolade..ja kupila ovaj, a neka teta sinu taj..to su bila dva modela, nema više

evo mene, jedva dođogh sebi od sinocnih radova, mm me masirao od glave do pete, jedva sam tijelo smirlila, izgleda da sam se preforsirala..i tek onda sam uspjela zaspati

hato
, i mene je mama probala smuntati da ne pripremam, ali ja kažem ako ne piše u Kur anu za mene ne vrijedi i toga se strogo držim u životu..jer vjerovati u nešto što nije određeno svetom knjigom znaci pripisivati druga Uzvišenom, a to nikako ne želim..samo On zna šta će iu kako će biti kupovali mi ili ne kupovali
nimalo nisam opterecena time user posted image   i ti isto kupuj, uzivaj, a i mi cemo malu pincezu obradovati sa necim jepimuser posted image user posted image user posted image jesi ti mila doro, sta radi K? user posted image Hoces danas na kafu, ja necu stici, jer idem na ctg, pa u kupovinuza tebe jedan vejikiiii user posted image user posted image user posted image

žene banjice za kupanje bebe? kakve vi imate, koliko ste ih platile? mi smo onu skupu zamijenili, jer nije funkcionalna, ja bih neku obicnu skroz user posted image
( nadam se da cete mi makar odg na ovo pitanje, pomnozile ste me kad sam pitala za sluzbi čep user posted image )

cmokic user posted image

< Poruku je uredio gerberka -- 19.1.2012 10:02:04 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu bigmama5)
Neposredna veza do poruke: 11180
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 10:01:21   
star
Gerbo kod nas je banjica iz KIdioza..zelena zabica..preslatka i nju smo od majke dobili..ona ti je oko 30tak KM..ako se hoces folirati..a sasvim su ok i one obicne od 15tak KM...ima ih u svim bojama sa slicicama i bez...

Arina cestitamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11181
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 10:02:07   
dush
Dobro jutro drage moje user posted image !


Arina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

Ja sam jucer malo pretjerala sa setnjom, isla pjeske u skolicu za roditelje, pjeske nazad i onda u shopping jedno 2h. Bas me stomo bolio. Danas pauza, nigdje ne idem :D Ima samo da zabusavam i da kuham ono sto smo jucer kupili :)


Kakve duseke ste vi kupili za bebice za krevetac?




(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11182
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 10:04:11   
Sandrich
Gerbic kupi najobicniju jer je najprakticnija...bebu ces ionako kupati drzeci je na rukama dok je mala.poslije mozes kupiti ko ona lezaljka sto stavis unutra kad malo poraszte a vec poslije kad mogne sjedit brckat ce se sam user posted image
Arinaaaaa cestitam nek vam je ziva i zdrava bebica user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja zene odo prati,peglati odjecicu,uhvati me neka trema,panika pa da manje razmisljam....
Budite mi dobro user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11183
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 10:05:39   
gerberka
Arina srceee, brzo se oporavi i dođi da nam pokažeš pile slatko user posted image user posted image

čestitam ti draga od srca, da bude ponos svojim roditeljima i da samo sretne trenutke provodite user posted image user posted image user posted image


star
, hvala draga moja

što se tiće dušeka mi smo se odlucili za onu malo skuplju varinantu , nije dormeo nego nekako drugacije se zove..dušek za bebe user posted image a zaglupila, ne mogu se sjetiti ...kao anatomski dušek user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 11184
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 10:06:41   
gerberka
hajmo svi ruke gore, ušli smo u 38. sedmicu, mashAllah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11185
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 10:15:02   
star
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11186
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 10:20:50   
gerberka
 star, to one cool banjice, kao beba se kupa u žabici, jel?user posted image
hehe, cupeeerrr user posted image




_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu star)
Neposredna veza do poruke: 11187
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 10:22:00   
veki_aki
Gerbo za nove sedmiceuser posted image user posted image user posted image ! jos malo samo i eto nereda po komodici i novom krevetcu!
Sto se kadice tice mi smo imali 2 najobicnije i super su nas sluzile i kontam opet tako.
Sandrich pa kakva trema, imas jos vremenauser posted image , samo polako, sad odmaraj i uzivaj.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11188
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 10:23:15   
veki_aki
Dush draga polako, nemoj se sad preforsirat kad je sve ok, samo laganini!

(odgovor članu veki_aki)
Neposredna veza do poruke: 11189
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 10:27:25   
Lana_
Jutrooo mi napunili 4mj user posted image ,sinoć bila na pregledu sve uredu,bebica super,seki mahala a seka sva u euforiji koga je god srela ispričala kako joj je beba mahala,i pliva u maminom pupi...joj kako je volim povest samnom njoj je to baš doživljaj user posted image user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu veki_aki)
Neposredna veza do poruke: 11190
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 10:32:26   
megi
jutroooo
Arina user posted image user posted image user posted image  za bebaca da nam se sto prije oporavis

Tiki i mene je sinoc ubila kiselina, nisam povracala al mi ne da spavati user posted image

Gerbo user posted image user posted image user posted image  za sedmice
sto se tice kadice mi smo imali obicnu, tako da je ona sasvim dovoljna

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 11191
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 10:34:37   
star
IZVORNA PORUKA: gerberka

 star, to one cool banjice, kao beba se kupa u žabici, jel?user posted image
hehe, cupeeerrr user posted image





user posted image user posted image   eh bas te ...preslatke su...samo sto moj Muhamed jos malo pa nece moci stati u nju...pravo se mashalla izduzio user posted image user posted image user posted image kad bude mogao sjesti onda ce mu biti taman...

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11192
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 10:44:08   
anđelo
IZVORNA PORUKA: veki_aki

ej andjelo drzim ti fige da izdrzis do kraja 9-og i jos prirodni brzinski porod!!!Ma bice to sve ok, ti se samo ne sekiraj puno. Saljem user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Danas kod interniste i na ekg da mi potvrdi da se mogu kljukat bobamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,javim kad se vratim
Gerbo za 38 sedmicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Najobičnije kadice idu,jer one male bebe brzo prerastu,a i poslije im smetaju ona izvajana anatomska čuda ,pa se ne mogu fino brčkat i ispružituser posted image user posted image user posted image user posted image .Nama tako rekla i babica


_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu veki_aki)
Neposredna veza do poruke: 11193
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 10:45:08   
KupusLivada
Arina user posted image sve najbolje tebi i user posted image user posted image

evo i mi smo happy, bili na kontroli, sve ok, malo samo trebamo krvnu sliku popraviti (ustvari sve je na donjoj i gornjoj granici al ok user posted image ), user posted image je dobro, ima cca 2,5 kg, samo nije dao teta doktorici da snimi fino protoke, mnogo se vrtio i pomjerao pupcanu vrpcu hehehe ... ginipral smo jos smanjili, u 37-oj sedmici ukidamo konacno
eto vec od iduce sedmice ctg i vadimo nalaze za porod u vodi, ako budemo imali zivaca i vremena user posted image

ja mislim da nikad necu biti spremna, vazda ce biti jos nesto da se kupi i ocisti user posted image btw ne mogu nigdje da nadjem fine peskirice za bebe, dobila sam jedan komplet, al trebat ce nam bar jos jedan?

ej, gerbo, nama je sestra na vjezbama rekla, zapravo 2 sestre, da mozes da nikad i ne skontas da ti je ispao sluzni cep...

kadicu smo mi uzeli u sklopu komode, trebala bi nam biti ok prvih sest mjeseci...

(odgovor članu star)
Neposredna veza do poruke: 11194
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 10:50:20   
gerberka
ej cure, onda cu obicnu za pocetak..kako sam shvatila bez dodataka..obicna mala banjica kao lavor user posted image

a kad naraste pravac kada, pa necu ja stotinu banjica kupovat user posted image user posted image user posted image

kako bona livado da se ne skonta sluzzni user posted image oj mene sve boli, mozda sam ja i otvorena, al se pravim indijanac user posted image
trebala bih i ja uradili opce nalaze, jest mi mrsko user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 11195
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 10:59:31   
jakosretna
Arinauser posted image user posted image cestitam za sina puno srece i tebi zelim brz oporavak.
Ostake debele sta je sa vama kako ste mi vi,ja sad ustala ,kisa pada a ja leptop i ispijam caj.user posted image user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11196
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 10:59:56   
Lulu_08
Jutro moje bebele evo i teme za cestitanje nasoj dragoj Arini:

Nasa Arina rodila svog djecaka !!!

Inace kako ste mi jutros, kako su terminuse, ima li treme/bolova/iscekivanja?

Ja sinoc legla sa nekom blagom glavoboljom, fino spavala hB, ustala jutros ne mogu da gledam na oci od glavobolje, mislim da su sinusi u pitanju. Odvela L. u vrtic, dosla kuci - doruckovala i opet zatvorila oci jedno sat vremena. Tek tada sam pila kafu.

Sada odoh doktoru da vidim hoce li biti komisija za bolovanje danas i kako to vec funkcionise, a ne mogu stajati na nogama od glavobolje smrc...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11197
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 11:02:13   
jakosretna
de mi recite u kojem mijesecu pregledaju vaginalno da vide koliko si otvorena.

(odgovor članu jakosretna)
Neposredna veza do poruke: 11198
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 11:03:18   
KupusLivada

IZVORNA PORUKA: jakotuzna

de mi recite u kojem mijesecu pregledaju vaginalno da vide koliko si otvorena.


i mene zanima?

(odgovor članu jakosretna)
Neposredna veza do poruke: 11199
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 11:07:03   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Sandrich

Djana mozel se naruciti zA Bosnu direktno sa te stranice iz Casrtersa? Jel ti narucujes? Jesi zadovoljna?
Gerbo super komodica, bas mi je zanimljiva user posted image



Ne moze mila nazalost haman pa nista za Bosnu hehehe, do sada sam samo preko GAP-a narucivala a aBd kada saznamo spol bebice planiramo naruciti sa Cartersa.

Gerbo super je komodica, da je sa srecom koristite i da vam bude funkcionalna! user posted image MashAllah za ulazak u 38mu sedmicu, vidis ti kako si fino dogurala sa srecom!!!!!


IZVORNA PORUKA: Lana_

Jutrooo mi napunili 4mj user posted image ,sinoć bila na pregledu sve uredu,bebica super,seki mahala a seka sva u euforiji koga je god srela ispričala kako joj je beba mahala,i pliva u maminom pupi...joj kako je volim povest samnom njoj je to baš doživljaj user posted image user posted image



Ej mila pa ti 4ti mjesec gazis vec od ulaska u 14tu sedmicu, znaci sada si na pola puta 4og vec ako se ja ne varam! Sa srecom da ti ja!!!!! I ja sam svoj curetak sa tajom dovela na pregled u 12oj sedmici, i ona je tako radovala se a beba bas bila aktivna i vrtila se nevjerovatno hehehehe. ABD ja idem u ponedeljak, u 15oj sedmici pa ce mi raditi fetalni skrining i sve kompletno sto vec ide uz to.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 11200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  446 447 [448] 449 450   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  446 447 [448] 449 450   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *