|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  446 447 448 449 [450]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 15:31:29   
soraya
Dush kod mene ti je sve odavno vec spremno sve za dolazak bebija, sad smo u slatkom iscekivanju, svako jutro kad ustanem pomislim hocu li danas roditi, vise me puca neka neizvjesnost zato sto ne znam sta da ocekujem i kako sam porod izgleda, ali eto....nadam se najboljem.
Uh, sto me nasmija sa tim stvarima od tvog muza kad je bio bebica. naravno ti odluci ali ja na tvom mjestu ne bih to nosila bebi. ako svekrva bas bude insistirala kulturno joj objasni da je sad druga moda i da su se mnoge stvari promijenile od prije 30 i kusur godina, a da cete te stvari pod tm ostaviti kao uspomenu...nesto u tome fazonu. uh, nadam se da ne pametujem pretjerano user posted image
KAd smo vec kod toga moja svekrva je od nekog majstora narucila dubak uz objasnjenje da danasnje hodaljke ne valjaju i da djeca hodaju na prstima a to nije zdravo, no,no user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 11226
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 15:32:31   
Visnja RR
OBAVJEŠTENJE

Uvođenjem novih pravila na forumu RR-a početkom ove godine, takođe je pojačano praćenje tema koje imaju karakter „chat-a“, od strane svih moderatora.
Primijećeno je da na temama: bebe 0-1, i bebe 1-2, je oznaka „chat“ dovela do toga, da ono što smo do sada zvali u žargonu „bebini dnevnici“, su postale klasične teme za chat, u kojima gubi masa pitanja, korisnih savjeta i uputa, što je dovelo do donošenja sljedećih odluka:
1. teme „bebe 0-1/chat“ - se zatvaraju,
2. teme „bebe 1-2/chat“ - se zatvaraju,
3. tema „Hanuma-grad“ - se zatvara,
4. tema "Razgovori u očekivanju bebe" - ostaje otvorena, ali se prebacuje na PDF "Razgovori o svemu i svačemu"
U cilju zadržavanja neobavezne komunikacije među članicama otvara se nova tema „RR mame – chat“, u kojoj će majke djece, neovisno o dječijoj dobi, moći imati neobavezne razgovore, čime ćemo doprinijeti poboljšanju funkcije foruma.
Predmetna chat - tema će biti na PDF-u "Razgovori o svemu i svačemu" i podlijegat će tromjesečnom brisanju.

Razgovori u ocekivanju bebe - januar

RR Team


< Poruku je uredio Visnja RR -- 19.1.2012 15:34:16 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu soraya)
Neposredna veza do poruke: 11227
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  446 447 448 449 [450]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  446 447 448 449 [450]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *