|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
12.11.2011 19:36:40   
Dida79
Pec je dostavljena i ostatak novca predatuser posted image
Ne mogu vam opisati osmjeh zene kad ju je ugledala njene rijeci su bile napokon imam svojupecuser posted image

user posted image
user posted image
Pec sam pregledala u odlicnom je stanju samo je malo plata od masnoce isflekana ali mislim da se to da srediti vazno je da je samot u njoj citav
Slike nisu nesto slikala sam mobitelom na brzinu

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
12.11.2011 19:45:40   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dido bravouser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
12.11.2011 20:38:56   
mama75
Dido svaka ti cast! user posted image  user posted image  user posted image
Eto zenice, mislim da smo uradile veliku stvar. Nadam se da ih necemo zaboraviti, mozemo svako malo skupiti nesto novca i upaltiti im na racun.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
13.11.2011 2:03:16   
Visnja RR
Dida user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
13.11.2011 11:41:52   
mamine oci
Didauser posted image user posted image Ako Bogda da se dogovorimo za jos jednu kafu gdje mozemo skupiti malo namirnica potrebne za zivot neko brasno neko ulje,secer ,so,nama mozda sitnica a njia puno


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
13.11.2011 13:47:06   
Medić*
Dido bravo za tebe i muza user posted image Svaka cas_t. Da vam se upise aBg u dobra djela.

Evo mama75 je stavila podatke o porodici i broj ziro racuna tako da s vremena na vrijeme moze se uplacivati po nesto novca, koliko smo u mogucnosti i na taj nacin im malo pomoci i olaksati njihovu situaciju. Ja cu narednih dana ici im u posjetu aBg.


< Poruku je uredio medic slatki -- 13.11.2011 13:48:20 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
13.11.2011 13:56:32   
mila81
Nisam ja ni sumnjala u naše hanume, a posebno u Didu, svaka čast, da te Allah nagradi svakim dobromuser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
13.11.2011 19:23:40   
Lejla Ka
user posted image user posted image user posted image user posted image Draga Dido da tvoj trud bude nagrađen onim što će tvoju porodicu činiti sretnom i zadovoljnom! Lahko je nama uz kahvu pare skupit, ali valja se pomučiti, a i emotivno uključiti kad se upoznaš sa teškoćama u kojima ljudi žive. Svaka vam čast mama75 i Dida!

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
19.11.2011 22:57:50   
mama75
Za one koji nisu veceras gledali Dnevnik TVSa: bio je prilog o ovoj porodici; neki dobri covjek im je renovirao kupatilo tako da sada imaju gdje da se okupaju. Na proljece je obecao nastavak radova user posted image Prvi prilog u Dnevniku, pa ko zeli moze pogledati i na www.tvsa.ba

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
20.11.2011 0:25:45   
mamine oci
user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
20.11.2011 0:58:01   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

user posted image user posted image user posted image user posted image Draga Dido da tvoj trud bude nagrađen onim što će tvoju porodicu činiti sretnom i zadovoljnom! Lahko je nama uz kahvu pare skupit, ali valja se pomučiti, a i emotivno uključiti kad se upoznaš sa teškoćama u kojima ljudi žive. Svaka vam čast mama75 i Dida!


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 136
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *