|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Zivot u inostranstvu, vase misljenje


Da
  70% (120)
Ne, nikad
  5% (10)
Mozda za neki kraci vremenski period
  23% (41)


Ukupno glasova: 171


(Posljednji glas : 9.4.2014 1:03:19)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
30.9.2008 20:14:41   
Lulu_
semi izvini ali bas me boli briga

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
30.9.2008 21:03:11   
iva1974
IZVORNA PORUKA: nikka

Amsterdam je zakon!


tamo je dosta toga dozvoljeno user posted image .

ja kako vidim nezivimo mi ni u BiH niti u inozemstvu sve smo u virtualnoj zemlji user posted image

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
30.9.2008 21:35:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: iva1974

IZVORNA PORUKA: nikka

Amsterdam je zakon!


tamo je dosta toga dozvoljeno user posted image .

ja kako vidim nezivimo mi ni u BiH niti u inozemstvu sve smo u virtualnoj zemlji user posted image

iva, ja sam imala priliku da posjetim amsterdam i vjeruj mi, zamišljala sam da ću tamo naći neko bezređe i te stvari na svakom koraku, ali sam se iznenadila kako je to miran grad... ili ja nisam bila na pravim mjestimauser posted image user posted image
a bravo za virtualnu zemlju! NAJBOLJE JE ŽIVJETI U MAŠTI!

(odgovor članu iva1974)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
30.9.2008 21:52:45   
iva1974
mislim da u Nizozemskoj i jeste OK jer je dosta stvari dozvoljeno pa nisu ni toliko interesantne.U ljudima je mislim uvijek da rade sto"nesmiju"user posted image

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
1.10.2008 17:32:24   
suncan_dan
ja sam bila par puta tamo, meni se isto tamo svida, dok mm se tamo nikako nesvida.
iva sta bi to ti zabranjeno radila ?user posted image nakupovala neki travki???user posted image


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
2.10.2008 17:21:18   
Lulu_
evo zasto mrzim njemce i svu njeamcku i nebi nikad zivjela gore a vi ocjenite dali sam u pravu...

Bilo mi je 10 godina i isla sam u 4 razred kada se zavrsila skolaska godina dobila sam pismo od skole da sam prosla razred odlicnim i da me moji mogu upisati sad u gimnaziju na to je moj tata bio odusevljen i otisao je i kupio mi role koje sam ja izabrala.
raspust je poceo i mama i tata su radili a ja sam imala obavezu da svaki dan odem po mladju sestru u obdaniste i dovedem je kuci oko 16 sati. mi smo zivjeli tada na periferiji i do obdanista se spustala ulica niz brdo a ja djete kao djete reko stat cu ja odmah na role pa cu po seku. i tako sam stala na role prvi put i krenula niz brdo kada sam vidjela da je vrag odnjeo sal i da nemam vremena zakocit a moram proci preko pruge na kojoj se upravo palilo crveno svjetlo odlucila sam tako mala kakva sam bila da se zaustavim tako sto cu se uhvatit za zd jedne garaze.i tako sam skrenula blago u desnu stranu da se zustavim ali nisam znala i nisam mogla znati da sam u tom trenutku picila na rolama vec 40 km na sat.kada sam pukla od zid udarila sam glavom,rukama i koljenima i pala u nesvjest.nakon sto sam se probudila nisam vidjela na jedno oko jer sam imala strasnu cvorugu,okrenula sam se i povratila jer mi je bila strasna muka.ruke nisam osjecala a koljena su mi krvarila. nisam mogla sama ustati pa sam pocela sa zadnjom snagom pozivat u pomoc.znate sta se desilo...NISTA prolaznici su prolazili i gledali u mene i niko mi ije htio pomoci.DJETETU OD  GODINA...lezala sam tu tako puna dva sahta i na kraju zaspala.pretrpila sam jaki potres mozga,vanjske lomove na obadvije ruke koji su se morali operisati i povrede koljena.sa tim moja prica nije gotova.
svi znamo kada pretrpis udarac u glavu malo jaci a kamoli te tezine da ne smijes da zaspes.
kada sam se probudila lezala sam jos uvjek na ulici i mrak se poceo spustati. tada sam necete vjerovati-sve mi idu suze dok ovo pisem jer taj dogadjaj nisam ni dan danas preradila-sama ustala i nisam mogla skinuti role jer sam imala lomove i otpuzala precicom kuci preko stepenica...i sjela na trotuar ispred stana...nasla me curica sto je svaki dan sa mnom isla na autobus u skolu i.njoj je bilo 17 i unjela me je u stan i pozvala moju mamu i tatu i otisla po sekuuser posted image
dosla je hitna i ja sam hitno prebacena na operaciju i na intenzivnu njegu gdje sam lezaa punih 7 dana na aparatima jer sam bila eventualni kandidat za izljev krvi umozag zbog teskog potresa mozga koji ije na vrijeme i adekvatno ljecen...ali sta me je najvise zabolilo je bilo da kada sam lezala tako MALA prosao je jedan momak bil mu je mozda 20 godina koji je se nasmijao i samo prosao.imao je crnu kosu na razdeljak i plave bolesne oci...
niko mi nije htio pomoc...povredenom djetetu od deset godina KOJE JE LEZALO TRI SATA NA ULICI A PROLAZNICI GLEDALI U NJEGA.
NIKAD O TOME NISAM MOGLA RAZGOVARAT I TO JE OSTAVLO NA MOJU PSIHU JEDAN JAKO VELIKI UCINAK

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
7.10.2008 18:58:45   
suncan_dan
draga lulu, stvarno mi je zao sto ti se to desilo.

al ipak mislim da covijek mora bit realan. osim toga ima i ljudi koji ma se ovdje svida, pa bi se i to moralo akceptirat.
ja naprimjer sam ovde stvarno ljepi stvari dozivijela, gdje su ljudi stvarno ljubazni bili.



_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
7.10.2008 19:02:50   
Lulu_
u potpunosti se slazem sa tobom kada kazes svako ima svoje misljenje ali ovdje pojedine dame to nisu vidjele tako p su pocele da mi se ironicno obracaju na pp a i na ovoj temi sto je rezultiralo sa tim da se ovo sve retvori u svadju.
za mene je njemacka nula bodova a i njemci jer danas sutra  kad bi zivjela gore zivjela bih u vjecnom strahu da mi se djetetu nesto desilo a niko joj nije pomogao.mama si zamisli kakjo je to bilo za moje roditelje

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
7.10.2008 19:15:08   
suncan_dan
neznam, al mislim, da su znale sta je se tebi desilo, da nebi to pisale.... tesko je razumijeti nekoga preko slova, kad se toj osobi ne gleda u lice. ja sada znam zasto si to govorila, al dok nisi ovo napisala, pitala sam se kakav ti problem imas.
a sto se tice tvojih roditelja, mogu mislit kako su se osjecali. stvarno mi je zao sto ti je se to desilo.


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
7.10.2008 22:04:05   
Aquarius
Nikad ne bih živjela u drugoj zemlji osim u mojoj Bosni i Hercegovini. Nemam ništa protiv drugih država i njihovih državljana, ali meni je moja Bosna sve na svijetu.
Da ne pametujem, evo šta jedan od mojih najdražih književnika, Meša Selimović, kaže  o Bosni:

"Bosna je moja velika ljubav i moja povremena bolna mržnja. Bezbroj puta sam pokušavao da pobjegnem od nje i uvijek ostajao, iako nije važno gdje čovjek fizički živi. Bosna je u meni kao krvotok. Nije to samo neobjašnjiva veza između nas i zavičaja, već i koloplet naslijeđa, istorije, cjelokupnog životnog iskustva mog i tuđeg, dalekog, koje je postalo moje. Viđena izvana i bez ljubavi, Bosna je gruba i teška, viđena iznutra i sa ljubavlju, koju zaslužuje, ona je ljudski bogata iako i u sebi nesaznana potpuno. Rijetko je ko bolnije i dramatičnije određen istorijom kao Bosanac. Šta se sve kroz vijekove nakupilo u tim ljudima! Osjećanje vlastite neodređenosti, tuđe krivice, teške istorije, neizvjesne budućnosti, straha od promjene, želje za dobrotom i humanošću koja bi se odnosila na sve ljude bez ikakvih ograničenja i čestih razočarenja koja su rađala mržnju. To su veoma složeni i zamršeni ljudi i teško ih je razrješavati po prvim viđenju i po spoljašnjim utiscima."

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
7.10.2008 22:30:53   
Lulu_
nije vise ni stvar u tome dali ce mene neko razumjeti ili nece ja na kraju karejva ovo i nisam htjela ispricati.ali moj stav o tome je takav i one ce se morati pomiriti sa tim i sve sto sam u prvom postu napisala o njemackoj je istina ja nista nisam izmislila

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
8.10.2008 0:27:21   
suncan_dan
IZVORNA PORUKA: Lulu_

e ovako ja mislim
ne volim njemce i njihovu laznu kulturu zivljenja.
ponasaju se kao da su izmislili sve na ovom svijetu a populaciju im je 75 od 100 nenormalno debela i asocijalna.istina je da su njemci puno tih stvari izmislili, kojima se mi svi svakodnevno sluzimo.prepostavljaju da je 10-20% djece debelo
djeca se ne igraju napolju jer im je sav svijet tv i igrice a kamoli da idu u muzicku skolu, ples ili neke druge aktivnosti van skole. vecina njemacke djece idu na igralista, bave se sportom, muzikom ili slicnim, sub/ned. idu s roditeljima da voze role ili biciklo po par km. u zoloske vrt ili slicnoi ako su napolju onda su to uglavnom asocijlana djeca o kojima se niko ne brine . za mene nije neko asocialan ako nema para, za mene se moze samo u glavi bit asocialan.a i dijeci i roditeljima koji finanski nestoje dobro vise se pomaze nego negdje drugo. naravno vidjet cete i par ne njemaca jadnih koji su doveli svoju djecu na igraliste i jos se pokusavaju otrgnuti od tog moronskog nacina zivljenja gdje sa 18 godina odes od kuce jer ti roditelji kazu do sad smo mi za tebe placali sad molim te preuzmi brigu na sebe.tih slucajeva ima, isto tako kao sto ima slucajeva gdje odrasto covjek koji ima posao etc, jos uvijek stanuje kod hotel mama.
UZAS !!!
ne bih se nikada vise tamo vratil;a.mrze malu djecu a okrecu se za svakim stenetom da ga pomiluju i pitaju koliko je staro sta najvise voli da jede i kad piski i kaki...nepoznajem takav slucaj, pitam se zasto radaju djecu, ako ih mrze?a kad vide zenu sa kolicima ne sklanjaju se sa puta jer mi smo ti koji se trebamo skloniti pa za Boga sto uopce radjamo ta mala smetala same smo sebi krive otprilike tako misle oni. poznat slucaj kod turaka ex-jugoslovena, arapa, kod njih nisa dozivijela, jer cak ti pomognu da unesu kolica uz stepenice ili otvorre vratai kad onda jednom sretnes nekoga tko ti zeli pomoci ponjeti kolica uz stube onda ga tako tupavo pogledas jer na to nisi navikao tako da i sam u tom trenutku postanes isti takav moron kao sto su i oni sami.i tako se te stvari vrte u krug iz dana u dan.
a da ti ne pricam kakve su im skole...ma strahote...posaljes djete u skolu gdje ce je garant cvilit jer joj je cista kosa i hlace joj se ne vuku po podu posto je to gore hit.`???
odnos prema familiji im je kranje zalostan. nikad se ne posjecuju a da ne pricam o tome da majke i deke cuvaju unuke ili im poklanjaju paznje ma ni u ludilu.???user posted image
a sto se tice drustvenog zivotu on odprilike izgleda ovako...kad zelis sa nekim na kafu moras da se najavis jedno 3 sedmice unaprijed da te taj netko zabiljezi u svoj notes a potom moras sam svoju kafu platit a druga strana plati svoju kafu i taj izlazak tako glup kakav jest izadje luksuz jer kafe kostaju smjesno puno.vecina ljudi radi, tako da i nemaju puno vremena, jer kad dodu s posla ima ju jos par privatni obaveza, tako da neostaje puno vremena za kafu.a da je toliko puno kafa skupa i nije, prema ovom standardu je ok.
sve one ljepe stvari koje gledamo na tv.one njihove zabavne parkove,bazene , oktoberfest, koncerte, prodavnice to si izbijte iz glave jer za takve stvari se uglavnom nema para osim ako nemas neko strasno radno mjesto a to ako imas poslje njega ti nije ni do tebe.mi svake subote negdje idemo, bio shopping, posjete nekih centri ili ili.....znaci i to ide
i uz to jos dodje da nas iz dana u dan sve vise mrze i da za nas na tako dobrim radnim mjestima uglavnom nema mjesta nije istina imam super radno mjesto, na koje i nasi zavide
eh kad na kraju nesto postignes i ako uopste postignes ondanemas nikoga za kafe jer se sa nasima ne druzis jer nemas vremena za nas bosanski zivot a za njemece si bosanac...zasto se nedruzim puno s nasim ljudima, jednostavno, zato  sto vecina ljudi oje znam zavide, ugovaraju druge etc, stvari koje se meni nesvidaju
huh imam ja jos mnogo toga za reci ali ne moze da sten ovdje
i jos nesto.najvise mrzim ljude koji odzgo dodju i kao ne znaju pricati nas i govore GORE KOD NAS ovo i gore kod nas ono a ustvari stede cjelu godinu da dodju kod nas i da odmore svoju dusu
"NARAVNO IZUZETCI POTVRDJUJU PRAVILA " tu si u pravu


neznam gdje si ti zivjela, al za ovo sve sto si napisala, neslazem se s tim, a zivjela sam na par mjesta


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
8.10.2008 12:16:39   
emina_h
Lulu zao mi je sto si imala tako ruzno iskustvo,ali se ne moze po tome suditi o cijelom jednom narodu.U Njemackoj zivi 80 mil.Njemaca i svakako da ih ima i ovakvih i onakvih,kao naipak i svugdje.
Generalizovati jedan narod na takav nacin pa stvarno me to iznenadjuje.Ne zaboravi da su Njemci primili 200 000 bih izbjeglica i pruzili im bezbjedno utociste.Pa koga bismo mi to primili bogati.
I kahvenisemo li mi to s Kinezima.Nasi ljudi uglavnom mrze strance ovdje u Bosni pogotovo ako dolaze iz siromasnijih drzava iako nasa drzava ne pruza ni nama nikakvu socijalnu sigurnost a ne nekim strancima.
Tvoje iskustvo je ruzno ali vjeruj da je iskustvo miliona Bosanaca dozivljeno ovdje od sunarodnjaka puno,puno strasnije od tvog.
Tvoj post o traumi je smijesan spram mog zivotnog dozivljaja gdje mi je pola porodice ubijeno pred mojim ocima,gdje sam se sa 17 god jedva izvukla ispod noza i ostalih stvari koje su se nazalost ovdje desavale...I meni ne pada napamet da ja kazem ja mrzim jedan cijeli narod jer se to meni desilo,ili da kazem oni su takvi i takvi.
Ljuti me ta netolerencija i generalizovanje.




(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
8.10.2008 12:28:23   
Lulu_
stvarno je meni vise dosadilo sa vama se naduravat. semi ti si bila ta koja je rekla svako ima svoje misljenje. to je moje iskustvo i moje misljenje i bilo bi ljepo da me sad ostavite na miru 

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
8.10.2008 12:38:45   
Lulu_
i kad vec tako detaljno citas i analiziras onda analiziraj i recenicu IZUZETCI POTVRDJUJU PRAVILA I JEDNOSTAVNO NE KOMENTARISES NA MOJ POST...jer to je moj post a ti imas prostora napraviti svoj...ova tema se zove VASE MISLJENJE O INOSTRANSTVU i to je moje misljenje i ne znam zasto se dame  tako grcevito bore da se svadjaju

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
8.10.2008 12:41:59   
Blue rose RR
Slažem se sa konstatacijom: "To je moje mišljenje", i bilo bi lijepo da svako uvaži svačije mišljenje, ma kako to bilo/zvučalo suprotno našim ubjeđenjima.
Ja obično (mada nije pravilo user posted image ) iznesem svoje i ne pokušavam da nekog ubijedim u predmetno mišljenje. Ali isto tako analiziram i tuđa mišljenja i nadograđujem svoje, jer Bože moj, ljudi smo. Volim reći da je naše da pričamo, slušamo, usvajamo...i opet, pričamo, slušamo i usvajamo....

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
8.10.2008 12:46:51   
Lulu_
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
8.10.2008 13:50:15   
suncan_dan
MaryamAmina RR

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
8.10.2008 13:51:03   
suncan_dan
emina_h  slazem se s tobom

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
8.10.2008 22:12:38   
maida 28
Draga luly zao mi je sto ti se to dogodilo. Ja zivim u Austriji i lijepo mi je, imam sve sto mi treba. volim Bosnu ali, boze moj zivot me donio ovdje. Desava se i ruzni i lijepih stvari kao i svugdje. Cesto na internetu citam Dnevni avaz i vidim da se i u Bosni desavaju grozne stvari. Recimo ,djecak je ubijen u punom tranvaju a  niko nista nije poduzeo.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
9.10.2008 9:51:45   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: emina_h

Tvoj post o traumi je smijesan spram mog zivotnog dozivljaja gdje mi je pola porodice ubijeno pred mojim ocima,gdje sam se sa 17 god jedva izvukla ispod noza i ostalih stvari koje su se nazalost ovdje desavale...I meni ne pada napamet da ja kazem ja mrzim jedan cijeli narod jer se to meni desilo,ili da kazem oni su takvi i takvi.
Ljuti me ta netolerencija i generalizovanje.







zao mi je zbog tog gubitka ali sta to ima sad sa ovom temom i svim ovdje

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
9.10.2008 9:53:08   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: maida 28

Dnevni avaz i vidim da se i u Bosni desavaju grozne stvari. Recimo ,djecak je ubijen u punom tranvaju a  niko nista nije poduzeo.....user posted image user posted image user posted image



u njemackoj je zena koja je cuvala malog djecaka od godinu dana toliko ga tresla jer nije htio da spava da je imao izliv krvi u mozak i umro...NJEMICA

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu maida 28)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
9.10.2008 13:02:12   
ja_naiva
mene su jedva iselili iz Ze u Sa, ne d'o mi Bog gdje dalje.... zivio turizam i turisticke vize (i to samo za odabrane destinacije, tamo gdje je toplo). i kad bi se opet "zakuhalo", ne bi mrdnula!!!!!

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
9.10.2008 17:52:42   
suncan_dan
lulu, haman nisi skontala sta ti je emina h htjela reci s njezinom porukom!

a u ostalom se stvarno pitam ko ovde svadu trazi???

dize mi se kosa i pritisak user posted image


< Poruku je uredio semi83 -- 9.10.2008 18:01:04 >


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
9.10.2008 22:38:50   
emina_h
Lulu siris negativnu energiju u svojim postovima,to sto sam ja napisala nema veze s temom,ali kako si ocigledno uskih pogleda na zivot nisi shvatila poentu.Ne mogu shvatiti kad kazes ja mrzim Njemce,zivjela si tamo iz ovih ili onih razloga,oni nisu dosli u tvoju zemlju.Ja sam imala uglavnom pozitivna iskustva s tim narodom i uopste se mogu sloziti s tvojim opisima,jer to zaista ne stoji.
A uostalom ne mislim samo na Njemce nego uopste ne mogu da shvatim nekog ko kaze ja mrzim ovaj ili onaj narod.
Ja hvala Bogu ni poslije svega nikog ne mrzim i to je jako lijep osjecaj.
Lose stvari se desavaju i ovdje i tamo,samo ako zazmirimo necemo vidjeti sta se ovdje desava,i kad komentarisemo bilo koje druge narode trebamo se osvrnuti oko sebe pa biti realni da ni mi nismo tako sjajni niti merhametli kakvo misljenje o sebi imamo.


(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *