|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
19.2.2012 13:00:11   
sretna_mama
:-((((((((((((((((((((((((((...tuga..Neka joj Allah dž.s. podari lijepi džennet i vječni rahmet njenoj maloj, neiskvarenoj duši...

(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
19.2.2012 13:41:11   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Na žalostuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danas je prestalo da kuca srce, izgubila je bitku za zivot ili bolje da kažem, preselila se među anđele. Ja ovdje neću pisati o osjećaju tuge koji nas je sada obuzeo, a ponajviše njene najbliže. Pisaću o tome šta je taj mali junak učinio za mene, a vjerujem i za mnoge od vas koji ovo čitate. Pisaću obraćajući se direktno njoj koja nas gleda i sluša sa nekog oblačka. Hvala ti, malena, što si postoj...ala! Hvala ti što si u mnoga srca vratila vjeru u ljude i vjeru u ljubav. Uspjela si da okupiš ljude ovdje, i još mnogo drugdje, ujedinila si njihove misli, želje i srca ka istom cilju. Uspjela si da dokažeš da postoje stvari vrijednije od novca, kuća, vjere kojoj pripadamo, filozofije koju živimo, egocentričnih malih priča oko kojih se vrtimo. Pokazala si nam svima da postoje važnije stvari od toga. Bila si, i bićeš spona među njima. Podsjećanje na to da svi smo ljudi. Svakog dana provjeravala sam status tvoje grupe na facebook-u, prateći kako si i šta se dešava. Radila sam to ja, i radili smo svi mi. Nisam ništa pisala, bilo ih je mnogo koji su to činili, rječitijih od mene, prenosili su želje i molitve svih nas. Za tako malo vremena, sa tako malo godina, sa tako nevinim srcem, učinila si više no što mi možemo da sanjamo da ćemo nekad u svojim životima... Kako ovo nije priča o tuzi, već o ljubavi koju si nam dala i natjerala nas da je potražimo i probudimo u sebi, ostaje mi samo još jednom da ti se zahvalim što si postojala i da ti poželim miran san... ♥ ♥ ♥


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mala Dženetska ptičica....user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 52
   [Obrisana poruka]
19.2.2012 13:42:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu sretna_mama)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
19.2.2012 13:43:59   
Lulu_08
user posted image nemam rijeci, samo osjetim kamen na srcu, bol... Duso malena, vjecni Rahmet i prelijepi Dzennet tebi a tvojim roditeljima sabur i snagu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
19.2.2012 13:54:07   
reallove
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

neka joj dragi Allah dz.s. podari lijepi dzennet

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
19.2.2012 14:24:46   
Mirkica
neka joj Allah podari dzenet , dusa mala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
20.2.2012 10:55:46   
hatepsut
" A ti, o dušo smirena,   vrati se Gospodaru svome zadovoljna,   a i On tobom zadovoljan,   pa uđi među robove Moje,   i uđi u Džennet Moj! "

Neka ti Allah dz.s. podari sve dzennetske ljepote,a tvojim roditeljima,bratu i seki sabur ! Amin 


< Poruku je uredio hatepsut -- 20.2.2012 10:56:40 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
20.2.2012 11:09:25   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hatepsut

" A ti, o dušo smirena,   vrati se Gospodaru svome zadovoljna,   a i On tobom zadovoljan,   pa uđi među robove Moje,   i uđi u Džennet Moj! "

Neka ti Allah dz.s. podari sve dzennetske ljepote,a tvojim roditeljima,bratu i seki sabur ! Amin 


user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
20.2.2012 11:11:59   
tajcika
srce se steze zbog tuge koja ga gusi,user posted image Allahu dz.s. pokloni njenim roditeljima sabur,a Amini lijepi Dzennetuser posted image user posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
20.2.2012 11:12:42   
Funky
IZVORNA PORUKA: hatepsut
" A ti, o dušo smirena,   vrati se Gospodaru svome zadovoljna,   a i On tobom zadovoljan,   pa uđi među robove Moje,   i uđi u Džennet Moj! "
Neka ti Allah dz.s. podari sve dzennetske ljepote,a tvojim roditeljima,bratu i seki sabur ! Amin 


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
20.2.2012 11:23:56   
emi7908
Mala ptica dženetska...da joj Allah podari sva prostranstva dženetska a njenim roditeljima sabur i vjeru.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
20.2.2012 11:26:18   
Amam
" Vaša su djeca džennetske pticice pa kad neko od te djece sretne svog roditelja, uzece ga za odjecu i nece ga pustiti sve dok ga Allah sa njim zajedno ne uvede u Džennet",

Molim Uzvisenog da olaksa bol i podari snagu njenim roditeljima amin....

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
20.2.2012 11:32:44   
anidla
user posted image user posted image user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
20.2.2012 13:18:43   
10 mart 2009
user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
20.2.2012 13:19:33   
assmiras
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
20.2.2012 13:25:19   
teacher75
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
20.2.2012 14:10:59   
leona81
Boze tugeuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
20.2.2012 15:19:01   
Mala Selma
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
21.2.2012 9:32:43   
Beppo
Ja sam se tako isplakala user posted image   Roditeljima želim da skupe svu snagu ovoga svijeta i da budu jaki. Duša mala :(

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Hitno potrebna pomoć Amini Tahmiščiji
21.2.2012 22:11:52   
Amyla
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu Beppo)
Neposredna veza do poruke: 70
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *