|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  201 202 203 [204] 205   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
12.6.2017 2:26:08   
Galicia
To se pita doktora na sta misli, a ne nas na forumu.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 5076
   RE: Da li sam trudna ?
20.1.2018 21:44:01   
BabyJane
Pozdrav svima,

Zeljela bih s vama podijeliti iskustvo, mozda je neko imao nesto slicno, pa mi koze dati savjet. Naime, par dana nakon ovulacije pocela sam osjecati pritisak u donjem abdomenu, nadutost, i bol u ledjima. To je trajalo skoro citavu sedmicu. U pocetku sam mislila da je jednostavno u pitanju PMS, no kako su dani odmicali, ja sam osjecala sve veci pritisak, nadutost. Par dana sam imala bas jake grceve i osjecaj kao da mi se pupak siri i hoce da se odveze - toliko neugodno da sam morala otkopcati hlace. Prije par dana sam imala i smedjkasti iscjedak, vrlo malo. Od tada, evo vec treci dan, pomalo osjecam grceve i bol kao da trebam dobiti, grudi su mi malo osjetljive na dodir. Medjutim, uradila sam 2 testa - oba su bila negativna. Takodjer, menstruacija bi trebala stici ili sutra ili u ponedjeljak. Zbunjena sam. Nikad nisam imala ovakve simptome, obicno 5 dana ranije me pocne boljeti stomak, i imam migrene. Ne znam sta da mislim. :/

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 5077
   RE: Da li sam trudna ?
20.1.2018 23:07:58   
Visnja RR
ako su dva testa negativna ona vjerovatno i nisi trudna... Ali možda je najbolje da ipak posjetiš doktora da mi ne bi nagađali

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu BabyJane)
Neposredna veza do poruke: 5078
   RE: Da li sam trudna ?
21.1.2018 12:19:33   
manuela RR
Rano si radila test jer nije ti ni kasnio ciklus...
Dva tri dana poslije kasnjenja uradi test...ali po svemu sudeci najvjerovatnije je da ces dobitiuser posted image ...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5079
   RE: dali sam trudna ?
22.3.2018 21:16:03   
Nana1988
Pozdrav zene...ja sam vam ovdi nova.
Zanima me dali je kojoj od vas test bio negativan 3 dana prije OM a da je zapravo bila trudna?
Inace;
1. Trudnoca-neplanirana, zavrsila kao biokemijska
2. Trudnoca-trebalo nam je 9mj...spontani u 12.tjednu
3.Trudnoca-nakon 2god...rodila mj dana ranije zbog preeklampsije
4. Trudnoca-neplanirana..spontani u 9.tjednu
....sad ponovo pokusavamo..
Cirkus...

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 5080
   RE: dali sam trudna ?
22.3.2018 22:39:35   
Visnja RR
Nana1988 dobro nam došla... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Nana1988)
Neposredna veza do poruke: 5081
   RE: Da li sam trudna ?
25.4.2018 11:56:50   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: Nana1988

Pozdrav zene...ja sam vam ovdi nova.
Zanima me dali je kojoj od vas test bio negativan 3 dana prije OM a da je zapravo bila trudna?
Inace;
1. Trudnoca-neplanirana, zavrsila kao biokemijska
2. Trudnoca-trebalo nam je 9mj...spontani u 12.tjednu
3.Trudnoca-nakon 2god...rodila mj dana ranije zbog preeklampsije
4. Trudnoca-neplanirana..spontani u 9.tjednu
....sad ponovo pokusavamo..
Cirkus...



Dobro dosla na forum...
Zao mi je zbog svega sto ti se dogodilo ali samo pozitivno i bice to sve ok...
Bitno je da imas povjerenja u svog ginekologa i da slusas sve sto ti kaze...

Saljem pozitivne vibrice da uspijete sto prijeuser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 28.5.2018 8:41:34 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Nana1988)
Neposredna veza do poruke: 5082
   RE: Da li sam trudna ?
25.4.2018 15:39:48   
LieToMe RR
ja ne mogu da garantujem da necu u neka doba ovdje da se tuspasim tako da eto...

< Poruku je uredio malena27 RR -- 28.5.2018 8:20:06 >


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 5083
   RE: Da li sam trudna ?
25.4.2018 19:43:20   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

ja ne mogu da garantujem da necu u neka doba ovdje da se tuspasim tako da eto...


Ma stauser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 29.5.2018 13:31:14 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 5084
   RE: Da li sam trudna ?
25.4.2018 19:46:58   
ijaa
IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

ja ne mogu da garantujem da necu u neka doba ovdje da se tuspasim tako da eto...


Ma stauser posted image

ma je li nam sta nagovjestavas

< Poruku je uredio malena27 RR -- 28.5.2018 8:20:18 >

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 5085
   RE: Da li sam trudna ?
25.4.2018 20:33:04   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: ijaa


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

ja ne mogu da garantujem da necu u neka doba ovdje da se tuspasim tako da eto...


Ma stauser posted image

ma je li nam sta nagovjestavas


Sve je moguce user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 28.5.2018 8:42:01 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 5086
   RE: Da li sam trudna ?
26.4.2018 10:02:10   
manuela RR
Zene ne zachatavejte temuuser posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 28.5.2018 15:36:39 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 5087
   RE: Da li sam trudna ?
26.4.2018 18:46:24   
ijaa
Evo ja dosla da vidim je ltm trudna

< Poruku je uredio malena27 RR -- 28.5.2018 8:20:31 >

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 5088
   RE: Da li sam trudna ?
27.6.2018 14:48:40   
Josipaa
Ženicee, pređite u temu odbrojavanje, tamo ćemo napisati kada imamo ciklus i zajedno se nadati da user posted image neće doći..
I bodriti jedna drugu.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 5089
   RE: Da li sam trudna ?
13.7.2018 10:09:48   
AnU_
Pozdrav svima,

nova sam na forumu i željela bih podijeliti iskustvo s vama, te vidjeti da li je neko imao slično iskustvo.
Krajem januara sam imala spontani, od tada ciklusi variraju, prvo 30 dana, pa 33, pa 38, do zadnjeg koji je bio 28 dana.
Zadnju menstruaciju sam imala od 06.06.-10.06. Mislila sam evo ga ustabilio se ciklus, ali evo sad već 37 dana je pršlo od prvog dana prošle menstruacije.
Sinoć test radila negativan, a inače imam policistične jajnike. Sve izbjegavam otići doktoru, u neku ruku me strah šta će mi reći, a opet s druge strane
ukoliko nije trudnoća izbjegavam rayočarenje. user posted image Prošli petak sam osjetila dole nisko, pogotovo desno jako probadanje i kao da ću dobiti, ali ništa.
Povremeno imam probadanja dole desno, ali ništa strašno i samo sam konstantno umorna. Mimo toga nemam nekih simptoma.
Ukoliko je neko imao sličnu situaciju voljela bih čuti neki savjet.

Hvala

(odgovor članu Josipaa)
Neposredna veza do poruke: 5090
   RE: Da li sam trudna ?
8.8.2019 10:52:59   
sweet insanity
Pozdrav! Vidim da tema nije toliko aktivna no pokusat cu ovdje prvo. Unaprijed se izvinjavam na dugom postu.

Imam kcerku, a pocetkom ove godine imala sam medicinski indiciran pobacaj. Ciklusi su bilo sasvim normalni. Kod mene je skracen ciklus, 25 dana. No, u julu sam dobila 10.7. pa prokrvarim 21.7. (ne mnogo nego onako tackasto). 22.7. idem ginekologu, trebali smo planirati trudnocu no nalazi cistu od oko 4cm i daje Diane 35 sa pocetkom ciklusa. Ciklus je trebao doci 3. avgusta (obje prethodne bebe su pokazale pozitivan test 26 dan:D), no opet je krenulo samo tackasto krvarenje koje je trajalo sasvim malo nekoliko dana. Testovi negativni, ne znam dal da pijem Diane 35 i javljam se ginekologu. On radi betu koja je negativna. user posted image

Odnos koji je mogao biti kritican bio je 27.7. (ginicu sam rekla 25.7. jer sam pobrkala datume). Nakon negativne bete dovila sma poruku da trudnoce nema i da pocnem sa Diane 35 bez obzira na to sto jos nisam dobila.

Kolika je vjerovatnoca da je krvarenje 21.7. poremetilo ciklus, da sam ostala trudna 27.7. a da 6.7. beta bude negativna?

Imali smo i dva odnosa 3.8. mada tu su sanse slabe. Uglavnom, ja se nisam jos usudila piti Diane 35 jer sam radi lijekova i izgubila drugu bebu. Moguce je da kasni radi ciste ali ja razmisljam da cekam jos malo prije lijekova i radim test.

Ako neko ima slicnog iskustva, bit cu sretna da ga podijeli. Hvalaaa!

(odgovor članu AnU_)
Neposredna veza do poruke: 5091
   RE: Da li sam trudna ?
17.9.2019 9:04:49   
Anoniman
Nova sam na bloku pa odmah postavim pitanje. Zadnju Mjesecnicu sam imala 1.10 i bila je ok, osim sto je kasnila 2 dana, 10 dana imam uzasnu mucnina, los apetit skroz, nepodnosenje mirisa, spavanje. Da li je moguce Da je trudnoca uprkos sto je bio ciklus. 


(odgovor članu dea)
  Neposredna veza do poruke: 5092
   RE: Da li sam trudna ?
17.9.2019 10:41:02   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

<span style="font-size: 12.6px;">Nova sam na bloku pa odmah postavim pitanje. Zadnju Mjesecnicu sam imala 1.10 i bila je ok, osim sto je kasnila 2 dana, 10 dana imam uzasnu mucnina, los apetit skroz, nepodnosenje mirisa, spavanje. Da li je moguce Da je trudnoca uprkos sto je bio ciklus. </span>




Vjerujem da si mislila na 1.9.
Moguće je da si trudna iako si dobila. Dešavaju se mjesečnice na početku trudnoće...Rijetko ali se dešavaju...
Uradi test i javi nam!
Držimo ti fige! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5093
   RE: Da li sam trudna ?
17.9.2019 21:25:26   
Anoniman
Hocu cim bude uradila javim vam ❤️❤️


(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 5094
   RE: Da li sam trudna ?
21.9.2019 10:44:36   
Anoniman
Danas idem po test pa Cemo vidjeti, nadam se najboljem 🤰


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 5095
   RE: Da li sam trudna ?
21.9.2019 15:10:09   
Visnja RR
Sretno! Javi user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5096
   RE: Da li sam trudna ?
21.9.2019 17:37:52   
Anoniman
Cure ne znam sta da kažem, pojavila se bijela linija nakon desat minuta, blgo vidljiva. ☹️🙁Ipak Cu ponoviti za koji dan 


(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 5097
   RE: Da li sam trudna ?
21.9.2019 21:23:31   
sweet insanity
Hello! Htjela sam da vidim zna li neko da li mi je rano za test. Bebu sam izgubila u martu, pred ulazak u treci mjesec, a sada se borim sa cistama na jajniku. Bila je jedna 37 mm na desnom jajniku, pila Diane 35 ali prestala nakon 13 dana. Dobila sam vjesticu 26.8. ali sam 8.9. imala blago krvarenje koje je trajalo tri dana. Nezasticen odnos smo imali 12.9. 19.9. sam bila kod ginekologa i vidio je da je cista nestala, ali ima nova na drugom jajniku koja je 27 mm. Ne iskljucuje mogucnost trudnoce jer su se vjerujem i ciklus i ovulacija poremetili-na UZ je svakako rano da se ista vidi. Radila sam testove tih dana ali on je rekao da je bilo prerano za bilo koji test. Sada, kako su mi ciklusi bili 25 dana, ne znam da li da racunam da je menstruacija bila 26.8. ili 8.9. te da li je danas 26. dan ciklusa ili ce se pomjeriti. Kupila sam opet Clearblue easy i Gravignost mini ali se bojim uraditi....mislila sma jedan ujutro, a drugi mozda u utorak. Ginekologu idem svakako krajem narednog tjedna radi rezultata Papa testa. Ima li smisla raditi test sutra? :/

P.S. Dao mi je Duphaston ako dobijem da krenem 18.dan ciklusa ali je rekao da cu ga piti i kad budem trudna (ako sad nisam).

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5098
   RE: Da li sam trudna ?
22.9.2019 17:03:25   
Visnja RR
Mislim da je još jako rano...ja bih pričekala odlazak ginekologu...
sretno i javi nam rezultate user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 5099
   RE: Da li sam trudna ?
25.9.2019 11:49:52   
Anoniman
Cao cure, odlazak ginekolgu se odgodio zbog smrtnog slucaja. Ali moram uskoro evo vec 2 dana mokrim uzasno i dan i noc, ali nije prehlada. Nadam se da je to jos jedan simptom za 🤰


(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 5100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  201 202 203 [204] 205   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  201 202 203 [204] 205   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *