|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje pelene koristite?
17.3.2008 20:06:46   
akica b
SAMO PAMPERSuser posted image

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koje pelene koristite?
17.3.2008 21:41:03   
seki
Pelene          PAMPERS
Maramice      PAMPERS I NIVEA
Sampon        Johnson
Lasion          Johnson

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koje pelene koristite?
17.3.2008 23:37:41   
triplemama
Mi koristimo Pampers Active i super smo zadovoljni. Maramice Nivea ili Pampers. Pošto mali ima atopični dermatitis koristimo Mustela Stelatopia kupku i mlijeko za mazanje.  

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koje pelene koristite?
18.3.2008 9:19:06   
haidy
A sta mislite o Violeta pelenama? Cula sam da su one sada pravo dobre, i da su ulozili oko milion KM da poboljsaju kvalitet pelena.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koje pelene koristite?
18.3.2008 9:21:32   
haidy
E da, i sta mislite o NUK proizvodima za bebe?

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koje pelene koristite?
18.3.2008 9:29:30   
lejlašh
Mi smo prešli na Violeta pelne, Pampers 3 mi propušta sa strane, propusti ponekad i Violeta, ali rjeđe. Guza se redovno pere, bebača u tome pravo uživa. Još ću probati i Molfix, pa da vidimo.
Inače Haidy, Violetini proizvodi su mi super, svi redom, od pelena pa nadalje, a što se tiče Nuka, nisam probala ,koristim uglavnom babynova proizvode. Varalica je babynova dentistar za pravilan razvoj zuba, a i flašice su ima super, a duplo su jeftinije od Nuka.

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koje pelene koristite?
18.3.2008 10:40:21   
Lel@
Pozdrav!

Mi smo probali i violetine pelene,ali su jako grube,i propuštale su...user posted image
A što se tiče Nuk proizvoda,koristimo samo NUK i jako smo zadovoljni!user posted image

Skupo jeste,ali bitno da smo zadovoljniuser posted image


_____________________________

Nejla 06.01.2006 - 07.01.2006 :(
Sadin 08.11.2007 :)
Dzana 19.01.2012 :)

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koje pelene koristite?
18.3.2008 11:15:00   
mirjana
Mustelini proizvodi su super, mi smo dobili po Edijevom rodjenju, tecnost za suho pranje (dok se beba jos ne kupa), kupku, mlijeko za tijelo i kremu protiv osipa, za guzu. I danas sve to koristim i prezadovoljna sam. Jeste jako skupo al se isplati. Kazu da je to najkvalitetnija i najtrazenija kozmetika za bebe trenutno na trzistu. A sto se pelena tice...hm...nama su svake propustale, a probali smo ih gotovo sve "marke"-valjda se puno vrti pa svaka propusti ili sa strane ili gore, kazu da je to normalno kod djecaka, pogotovo ako mu dizete kiticu prema gore. Ipak koristim pampers i to uvijek malo veci broj. Kad je imao 7,5 kg poceli smo koristiti pampers4, iako je trica do 9 kg

(odgovor članu Lel@)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Koje pelene koristite?
18.3.2008 15:11:45   
ebru
IZVORNA PORUKA: haidy

E da, i sta mislite o NUK proizvodima za bebe?

Ja koristim nuk od pocetka i prezadovoljna sam!Mada i avent ima dobre proizvode,ali oni mi nekako poskupiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Koje pelene koristite?
18.3.2008 15:59:17   
amdi
a gdje se mogu kupiti Mustela proizvodi, u apoteci ili...
i ja koristim Nuk flasicu i varalicu i zadovoljna sam


_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Koje pelene koristite?
19.3.2008 9:42:14   
mirjana
Musteline proizvode mozes kupiti u gotovo svakoj apoteci, znam da ih ima u apotekama sarajevo, znam sigurno za apoteku u robotu u hrasnom

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Koje pelene koristite?
19.3.2008 13:42:21   
M kao Mama
kada sam krenula da se porodim ponijela sam sa sobom Lajline stavri pampers pelene i tako je i dan danas. Nikada nisam ni pokušala da pređem na neke druge, ako mogu sebi kupovati alway uloške, a ne neke od marku, e odna što ne bi i djetetu kupovala najbolje pelene. One su meni najbolje i slažem se sa mojom imenjakinjom travničankom da ove naše pampersice nisu ni blizu onih orginalnih, ali i takve su boje od molfiksa ili violete.
Koristimo i pampers maramice, a NUK-ovi proizvodi u meni predobri. Obavjest za sve mame NUK asortiman je najjeftiniji u drogerijama DM-a, npr. flašica u apoteci je 12 km, a u dm 7,5 ????

(odgovor članu mirjana)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Koje pelene koristite?
17.5.2008 23:33:46   
lejlašh
Ja sam eksperimentisala sa skoro svim vrstama pelena, pošto malena nema osjetljivu guzu i još ni od jednih nije dobila osip, hvala Bogu. Pampers mi propušta, Violeta takođe,a i deblja je, Babylove puno stežu sa strane, najbolji od naših mi se pokazao Molfix, tanke su i ne stežu previše, a imaju lijep anatomski oblik kao i Pampers. Za sada ostajemo pri njima.
Od svih su mi ipak najbolje holandske pelene Kruidvat, ali nemam uvijek priliku da ih dobijem.
I još jedna obavijest za mame koje koriste Molfix: još sutra je u Bingo marketima sniženje Molfixa, npr. broj 4 koji ja koristim (72 kom) košta 22,99 KM. Nadam se da će nekome dobro doći ova informacija.
Pozdrav

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Koje pelene koristite?
17.5.2008 23:49:42   
camm
Od pocetka smo na pampers pelenama i maramicama,nije bilo nikad problema sa propustanjem a ni sa osipom,niveu maramice sam koristila jedno vrijeme ali sam skuzila da nisu puno vlazne kao pampers,mi smo na odvikavanju od pelena nadam se da cemo se u kratkom roku rijesiti pelene.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Koje pelene koristite?
18.5.2008 11:16:01   
nikka
 Od rođenja pampers pelene i maramice,nikad nije bilo problema sa guzom.
Nerazumijem kako pelena može propustiti?
Možda je mala ili velika,nije dobro postavljena,nemijenja se često,jer pelena kao pelena,osim platnenih nemože propustiti.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Koje pelene koristite?
18.5.2008 20:25:11   
kana
pampers pampers i samo pampers i da,,,propusti ponekad kad se bebac dooobro ukaka i to sa strane,a jos dobro stegnemuser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Koje pelene koristite?
18.5.2008 21:24:00   
Amrino
Prva tri mjeseca smo koristili sleep&play ali smo se onda poslije jedne probe brze bolje presaltali na Babylove (one DM- ove, ako neko ne zna). Odlicne su!
Inace koristim sve njihove proizvode od vlaznih maramica, pelena, stapica za usi pa nadalje. Licno sam se uvjerila da su najkvalitetniji i najpovoljniji.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Koje pelene koristite?
18.5.2008 21:35:41   
Emina*
IZVORNA PORUKA: kana

pampers pampers i samo pampers i da,,,propusti ponekad kad se bebac dooobro ukaka i to sa strane,a jos dobro stegnemuser posted image


Mi isto koristimo pampers, i zaista su mekane i super....
Kano, sreco, kad ga presvlacis i oblacis mu pelene, namjesti chunu na sredinu pelene,
i onda ga umotaj, jer djecaci kad piske kod njih se chuna digne gore ili pomjeri u stranu user posted image   user posted image ,
tako da uvijek propusta sa strane....
Kod djevojcica je uvijek puniji onaj donji dio........ user posted image   user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Koje pelene koristite?
18.5.2008 23:17:26   
bebacha
ni koristimo sleep&play i nikad nisu propustile.pamper su mi nekako debele i grube,violete i molfiks takode.bebem ima groznu trakicu koju je nemoguce odlijepit ako pogresno zalijepis,puno suste i imaju cudan miris.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Koje pelene koristite?
19.5.2008 12:05:22   
kana
rijetko kad da se popiski i da prodje,vecinom kad se ukaki,bude malo zuckasto na tetra peleni ,ali Tarik je jako zivahan pa mislim da je zbog toga,i mozda ne skuzim na vrijeme da se pokakao ,a to kad uradi.....bas budu pune(hvala Bogu) user posted image
al u svakom slucaju -hvala Eminiceuser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Koje pelene koristite?
19.5.2008 21:05:56   
rozi


Mi isto koristimo pampers, i zaista su mekane i super....
Kano, sreco, kad ga presvlacis i oblacis mu pelene, namjesti chunu na sredinu pelene,
i onda ga umotaj, jer djecaci kad piske kod njih se chuna digne gore ili pomjeri u stranu user posted image   user posted image ,
tako da uvijek propusta sa strane....
Kod djevojcica je uvijek puniji onaj donji dio........ user posted image   user posted image
[/quote]

Neki dan sam procitala da se vise djecacima prilikom stavljanja pelena cunica ne dize prema gore  (znate ne sto mislim user posted image ) , kao sto su to generacije radile.  Sta su vama novopecenim mamicama rekli ? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Koje pelene koristite?
20.5.2008 6:55:31   
kana
mislim da nema potrebe s obzirom da je pelena dovoljna velika i moze mu se sam dignuti i bez nase pomoci,ali i ja mu nekad podignem user posted image ah recenice user posted image user posted image

< Poruku je uredio kana -- 20.5.2008 6:56:03 >


_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Koje pelene koristite?
20.5.2008 8:48:45   
Emina*
Ja mu ne dizem user posted image  user posted image  user posted image
Ostavim onako kako i stoji.....
Samo ga namjestim na sredinu da ne bi procurilo kroz pelenu.....
U skoli su nama rekli da ne dizemo, nego da ostavimo kako jeste....
Joj recenica user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Koje pelene koristite?
20.5.2008 10:12:33   
peanut
Svaka pelena moze procuriti sa strane... Moj savjet je da bebama ne kopcate bodi preko noci jer se desi da se pelena natopi, a bodi, ukoliko nije bas komotan, stisne pelenu i sadrzaj pocne da curi sa strana. To pogotovo vazi za djecake, nije bas pozeljno da ih bodi steze jer onda potiskuje testise prema unutrauser posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Koje pelene koristite?
20.5.2008 10:35:23   
Visnja RR
kad treba preci sa pampers 1 na pampers 2 ?
moja Asja ima 4.450
pampers 1 je od 2-5 kg a pampers 2 od 3 -6 kg...
Drage moje kad prelazite na 2?

(odgovor članu peanut)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *