|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:40:40   
Anoniman
ja i mm isto imamo zajednicke prijatelje...jos iz doba dok smo bili prijatelji...tj. sjedili po kafanama...tako da kad se nadjemo sa tim ljudima idemo skupa...meni normala...makar bila jedino zensko...ako oni svoje cure ne vode jer nisu "iz raje"user posted image ...kada idem sa prijateljima sa faksa...ne ide mm...osim ako nije neka izlozba u pitanju pa ga bukvalno natjeram da se malo "kulturise"user posted image ...tada sjedi i sa mojom rajom sa faksa...a inace...ja ne idem sa njegovima sa posla...bezze mi...koji cu klinac

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:41:35   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vala ilha svaki put si sama dosla i na bb


pa došla je samo na 1-2 na BB

svaki put kad je dolazila jel bb ili kafa bila je samauser posted image

Eto ti Ilhana...sama si rekla...ne sjedi mu se sa 30 zena + djece...da ste fakat nerazdvojni...ssjedio bi on...ne bi mu smetalouser posted image



Mislim da ga je vise strah nego sto mu smeta hahahahahahah

a ne, ima ovdje jedan momak... ozenio se prije tri godine i zena mu sluzi samo "za kuce" ili da se ona "sa svojim drugaricama druzi" sto je za mene uzas i sad on misli mm isti i nedavno kad smo bili kod njih on govori "Kad cemo na jedno pice" a mm odgovara "ne znam sta je Ilhana planirala sledeci vikend, ako bude ona htijela mogli smo otici" a on na to odgovara "Sta ce ti zena sa tobom, zena treba kod kuce da sjedi" a mm njemu odgovara "Ja najvise volim izaci sa mojom zenom i bez nje necu"....

sad ovaj tip gleda nas kao cudni ljudi al to je za nas normala... i svi nas znaju tako i u Sa i u Swe jer smo tako od pocetka...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:46:40   
veeseelaa
"Sta ce ti zena sa tobom, zena treba kod kuce da sjedi" a mm njemu odgovara "


e ovo je jedino gore od onog kad su stalno zajedno user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:47:06   
veeseelaa
Mislim da ga je vise strah nego sto mu smeta hahahahahahah


ma nije bona, tm je fin, neugodno mu sa tolikim ženama

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:49:19   
veeseelaa
ko oni svoje cure ne vode jer nisu "iz raje"user posted image


a meni se ne da ići ni na svadbu nekog njegovog jarana, meni to dosadno, aaa odem pola sata i već mi nije dobro heheheh niti volim svadbe niti takve vrste proslava
Pojavimo se, čestitamo, uručimo poklon i idemo user posted image

ja i mm najviše volimo kad smo sami nas dvoje, jedno drugom smo dovoljni, smetaju nam ljudi okolo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:51:42   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ko oni svoje cure ne vode jer nisu "iz raje"user posted image


a meni se ne da ići ni na svadbu nekog njegovog jarana, meni to dosadno, aaa odem pola sata i već mi nije dobro heheheh niti volim svadbe niti takve vrste proslava
Pojavimo se, čestitamo, uručimo poklon i idemo user posted image

ja i mm najviše volimo kad smo sami nas dvoje, jedno drugom smo dovoljni, smetaju nam ljudi okolo



Kod nas je sto se tice toga okej, mi jedini u drstvu koji smo muz i zena... sve ostalo su parovi al su parovi odkako smo i mi skupa tako da ce biti zabavno ici na svadbe kad krenu ako Bog da... ubrzo ocekivamo da nam se kum zeni...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:57:10   
ziki
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Kao sto mamabb rece ne voda me a ni ja njega... imamo puno zajednicki stvari i zato smo cesto i skupa... moj muz voli kada mi izadjemo zajedno, a i ja takodjer... volimo otici i na kaficu i na utakmicu kakvu i kod raje... gdje "ne treba" tu i ne ide ni ja ni on... on kad hoce negdje sa svojom rajom ide a ja kad hocu sa mojom idem bez pitanja...

Meni je bezveze sto se "drustvo" podsmijava jer to za mene nisu prijatelji... to su ne prijatelji, ja da sam na njihovom mjestu mjenjala bih drustvo podhitno!!!

Ja i mm muz smo s ponosom taj par koji je nerazdvojni i nama je super =)

Slazem se sa Ilhanom. Meni je mm najbolji prijatelj, bio i ostao.
pa niste nerazdvojni...ako ti je ovo biti nerazvdvojan, onda sam i jauser posted image ...vala ilha svaki put si sama dosla i na bb i onda na kafu...a i ti ziki...nisam vam vidjela muzeveuser posted image


doveo me do vrata doma mladih i ceko u komsilukuuser posted image
Ovo je inace jedina tema na koju se moja majka mijesa u nas brak, sto previse vremena provodimo zajedno, sto zajedno idemo u kupovine, ne samo kucne potrepstine negi i odjecu i kozmetikuuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:57:32   
SdZ
Nisam upoznala takve parove, a i da ih upoznam ne bi mi smetao njihov odnos. Skupa, pa sta sad? Ne bih ih ismijavala, pase njima- pase meni.
A sto se tice mm i mene, hmmm.... Mi uzivamo, naravno kao i svi, kad smo zajedno, ali da smo priljepci jedno drugom nismo. Nikad nije pozelio da ide sa mnom na moja druzenja. Mislim da kad bih ga i pitala da ide on bi rekao da nisam normalna.user posted image
Isto tako ja i ne pomisljam da idem s njim na neka druzenja gdje su samo muskarci. Bezveze mi je to. Cesto mm dodju prijatelji jer ima neke igrice, pa da igraju ja ih lijepo pozdravim i odem, on ih posluzi i sl. Isto tako je kad ja imam svoje goste.
Druzenja na kojima se trebamo pojaviti skupa i posjecujemo skupa. Ako imamo goste s kojim trebamo sjediti skupa i sjedimo skupa. Ako igra BiH gledamo skupa bez obzira na gosteuser posted image
Kupovinu koju trebamo obaviti zajedno i obavljamo.
I to je to. Za nas je ovakav zivot uredu, ekstra. Oboje imamo svoje vrijeme, a zajedno imamo nase vrijeme.
Pa sta bismo tracali jedno drugom da smo stalno skupa?user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 12:00:17   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Kao sto mamabb rece ne voda me a ni ja njega... imamo puno zajednicki stvari i zato smo cesto i skupa... moj muz voli kada mi izadjemo zajedno, a i ja takodjer... volimo otici i na kaficu i na utakmicu kakvu i kod raje... gdje "ne treba" tu i ne ide ni ja ni on... on kad hoce negdje sa svojom rajom ide a ja kad hocu sa mojom idem bez pitanja...

Meni je bezveze sto se "drustvo" podsmijava jer to za mene nisu prijatelji... to su ne prijatelji, ja da sam na njihovom mjestu mjenjala bih drustvo podhitno!!!

Ja i mm muz smo s ponosom taj par koji je nerazdvojni i nama je super =)

Slazem se sa Ilhanom. Meni je mm najbolji prijatelj, bio i ostao.
pa niste nerazdvojni...ako ti je ovo biti nerazvdvojan, onda sam i jauser posted image ...vala ilha svaki put si sama dosla i na bb i onda na kafu...a i ti ziki...nisam vam vidjela muzeveuser posted image


doveo me do vrata doma mladih i ceko u komsilukuuser posted image
Ovo je inace jedina tema na koju se moja majka mijesa u nas brak, sto previse vremena provodimo zajedno, sto zajedno idemo u kupovine, ne samo kucne potrepstine negi i odjecu i kozmetikuuser posted image


haha ovako je bilo kad je bila kafica u skenderiji... jos nas njegov jaran zezo "Jel to ti zena ode sa svojim RR zenicama na kafu pa mene zoves" hahahhhaha

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 12:02:31   
pocahontas
ja kada idem s prijateljicama na kafu, naravno da ne vodim muza niti sam ga ikada "vodila"..doduse, ne pamtim kada sam otisla na kafu ali heto user posted image
uglavnom, imamo zajednicka druženja sto podrazumijeva nas dvoje plus jos 2-3 para, tako da je logicno da smo skupa...
ja kada imam poslovne, službene vecere sto nje tako cesto ili vecere s kolegama s posla sto je jednom godisnje, naravno da mm ne ide..iskreno, meni ne bi smetao ali bi njemu bilo truba da sjedi s mojim kolegama...
sve ostalo skupa radimo user posted image idemo u kupovinu zajedno ako mozemo, zajedno set_amo s djetetom, idemo na izlete, parkove, planine, i sl.
kada idem u shopping, povedem mamu (s drugaricama nikada nisam isla jer mi je s mamom najbolje) i on tada definitivno, sve i da ga zovem, ne ide user posted image

šta ja znam..mi uglavnom sve glavne stvari radimo zajedno i skupa smo..i na svadbama (njegovog ili mog prijatelja, svejedno-ali idemo zajedno!), izlazimo navecer zajedno, i td.
ali sada ako je samo musko drustvo u pitanju ili samo zensko, naravski da ne vodamo jedno drugo..ali opet kazem, takve situacije su jako rijetke..jednostavno nemamo vremena da se zajedno druzimo, a kamoli jos da mi tamo on negdje landara s rajom i ja s jaranicama...kojom  rajom, moš misliti! user posted image svak se o svom jadu danas zabavio, nema se vremena user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 22.11.2011 12:17:55 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 12:03:59   
dinaa
IZVORNA PORUKA: ziki
doveo me do vrata doma mladih i ceko u komsilukuuser posted image
Ovo je inace jedina tema na koju se moja majka mijesa u nas brak, sto previse vremena provodimo zajedno, sto zajedno idemo u kupovine, ne samo kucne potrepstine negi i odjecu i kozmetikuuser posted image

user posted image user posted image user posted image i moj isto


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 12:24:56   
mala_sa
Ja poznajem jedan takav par - to su moj roditelji user posted image al stvarno oni sve rade skupa i svugdije idu skupa

Za razliku od njih ja i mm jako puno stvari radimo zajedno, jedino kad su u pitanju njegove poslovne vecere (jednom godisne) tada on ide sam, kad ja izlazim sa mojim jaranicama uviek idem sama (on je sam rekao da nemoze da slusa 3 sata o sminci, celulitu i sl user posted image ). U kupovinu vijek idemo skupa jer ja nevolim kupovati sama user posted image ), osim kad ja dodjem u Sa i idem u kupovinu sa mamom i sekom (tad se on odmara jer i nevoli bas puno shopping)

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 12:28:44   
bebacha
Ako mm nije na poslu svugdje idemo zajedno,kupovina,posjete i slicno.znaci sve.dok je on na poslu ja normalno idem gdje mi se ide i gdje trebam.al ako trebam negdje otic gdje on nije pozeljanuser posted image naravno da ga necu vodit.kafe,djecij rodendani i slicno.al u bitno uzivamo sve radit zajedno jer on puno radi i onda koristimo svo njegovo slobodno vrijeme da budemo zajedno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 12:37:58   
Blue rose RR
Valjda postoji granica i u tom dijelu zajedničkog života. Volim da odem sa mužem negdje, ali isto tako volimo i da odvojeno provedemo određene dane/događaje.

U suštini ovisi o rasposloženju.




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 12:49:31   
SailorMoon
Mogu samo reci grozim se na takve parove. Kad vidim zajednicki fb profil jos vise. Pa brate mili kako ste zivili prije braka. Kada ja hocu da izadjem sa prijateljicama hocu nekad i muza da odtracam, ne u losem smislu, ali neke njohove blamove da iznesem itd, gdje 100% znam da to nemogu kad je on tu, jer to onda nije fino jer je to onda ismijavanje. I sta cu ja da gledam utakmnicu?? bezveze samo da im smetam.
Mi hvala Bogu nismo vezani pupcanom vrbicom i hvala Bogu znam, da dodje do necega i razvoda braka da necu pasti u depresiju jer sam odjednom sama.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 13:04:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Mogu samo reci grozim se na takve parove. Kad vidim zajednicki fb profil jos vise. Pa brate mili kako ste zivili prije braka. Kada ja hocu da izadjem sa prijateljicama hocu nekad i muza da odtracam, ne u losem smislu, ali neke njohove blamove da iznesem itd, gdje 100% znam da to nemogu kad je on tu, jer to onda nije fino jer je to onda ismijavanje. I sta cu ja da gledam utakmnicu?? bezveze samo da im smetam.
Mi hvala Bogu nismo vezani pupcanom vrbicom i hvala Bogu znam, da dodje do necega i razvoda braka da necu pasti u depresiju jer sam odjednom sama.


bravooo draga moja, ista sam ti
a ovo za zajednički profil bum vidjel kad se tiki javi user posted image
pocahontas šta bona nemaš vremena? ma daj user posted image
ja kad odem kod mame a mm kaže da će naletiti ja nadjem odmah izgovor da nema potrebe hahahah rekoh šta ćeš ti medju tri žene (mama, Ajša i ja) daj ba, mi pričamo o grudnjacima user posted image

kad mi dodju drugarice obično se prije ispali a ako se slučajno zatekne tu učtivo se pozdravi, progovori koju i nadje se u poslu, van kuće naravno jer nama je malo za spiku jedna soba hahahah nekad se rasporedimo po sobama
Naravno na babine, sunete, rodjendane familije idemo zajedno al ja imam jako puno aktivnosti bez mm i on bez mene
U kupovinu odjeće volim ići s drugaricama a u kupovinu namirnica o ne, nikako ne idemo zajedno jer se ne slažemo oko izbora artikala user posted image a i ne treba mi, imam svoj bibi, sve što kupim utovarim a istovarit će mm kad dodjem kući user posted image porodično se družimo svakako, malenu izvodimo jako često zajedno, od šetnji do igranja tenisa, odlaska na planinu, ručkove i sl
mislim da sam umjerena, ni previše ni premalo, a najviše uživam sa mm biti sama

Skoro smo sjedili s jednim bračnim parom koji se raskukao kako im je dosadno, kako nemaju raje i sl
kad smo se razišli kaže meni mm : jao hvala Bogu, mi nikada ovakvi nećemo biti

Mislim da treba imati vrijeme samo za sebe i svoje prijatelje, neke susrete s familijom i sl a naravno i vrijeme za svog muža, druženje sa njim i sa zajedničkim prijateljima
Sve umjerenouser posted image

Ja zaista imam potrebu sjesti sama i sa bratom, i sa mamom, i sa prijateljicama itd i ne smatram da mm treba biti nazočan

Hvala mu što respektuje moj prostor


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 13:07:31   
Hanady RR
Svako ima pravo izbora i svoje razloga. Ako ovako nazvani parovi vole to i oboje u tome uživaju...ko ima pravo da im sudiuser posted image

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Osobito kad čujem ono "on imam moj pasvord na e-mailu, moj pin na kartici i sl".... da li je to ok po vama?
na mailu moj suprug ne zna pasword al on jadan ne zna ni svoj bez meneuser posted image
pin znamo al kartice jedno drugom nemamo potrebe davati u ruke...u tome ne vidim ništa loše...sve je stavr dogovora i mogućnosti, ja recimo na trduničkom nisma imala priliku ni vrmena hodati puno s advoje male dijece...znala sam njemu dati karticu d ami digne žive love...a sve ostalo plaćam internet bankarstvom i često puta koristimo token jedno drugoga u zavisnosti ko ima više vremena u roku plaćanja dospjelih obveza i čiji račun se istim azdužuje taj mjesec.


pitam se da li ti muškarci takodje "vodaju" svoje supruge kad gledaju utakmice sa svojom ekipom, kad piju pivo negdje u bašti itd

uvijek ne idem s anjim,a l ima situacija kada sma i bila na njegovo insistiranje jer smo jako malo vremena zajedno i on voli da sma tu...sa njegovim društvom stalnim sam u super odnosima i neki do njih nemaju supruge neki imaju la jedna sma od prvih supruga ekipe pa sma ima svima poželjna za sjediti sa njima. U zavisnosti od rapoloženja odlazim i na druženja.

Da li se vi ne rado odvajate od partnera ili on od vas? Mora li se baš partner svugdje pojaviti s vama?

ja se ne rado odvajam od svoga supruga i kad moram na posao...user posted image ali sasvim logično da nismo uvijek zajedno, on sa mnom ide kako želi i kada želi....

da li često sjedi s vašim drugaricama? da li se nadje u poslu kad vam cure dodju kući ili prosto obožava sjediti s vama i "smetati"?

sa mojim drugaricama sjedi kada hoće i koliko hoće i ako želi meni to ne smeta...
ako mi dođu drugarice i sjedimo u kući a i on tu ta neću čovjeka istjerati napolje samo zato da mi sjedimo same
user posted image

Gdje je rampa za "sve mi zajedno"? dal je potrebna il smatrate da su parovi koji svo svoje slobodno vrijeme utroše zajedno sasvim ok?

ne mislim da treba zamjerati onima koji su donijeli zajedničku odluku da uvijek budu zajedno. Ako je njima njihovo slodbono vrijeme ljepše i vrijednije kada su zajedno meni je to sasvim OK.


Šta mislite u svemu tome? pretjeruju li neki parovi?
Ponavljam svako ima pravo izbora kako uspostaviti svoju vezu, brak i odnos sa partnerom. nikada mi ne mseta ono što moje prijateljice čini zadovoljnima...ako je to priustvo supruga na kafi neka joj ga...to se tiče nje i sve što je njoj ugodno i čini je sretnom meni je zadovoljstvo podržati.




I pored svega nagašavam da ja i suprug radimo i on radi svako veče privatno...
u trenutcima kada imamo slobodno vrijeme za izaći i družiti se jedno drugome uskažemo u čuvanju djece...
svoj život organizirammo tako da imamo vrijeme da idemo i smai i zajedno...i ako želimo d abudemo zajedno nedgej a neko nas zbog toga osudi to je baš blesavo jer ako mi tako želimo...ko ima pravo da nas osudi.user posted image

no da se razumijemo moj suprug izlazi i s aprijetljicama a i ja s aprijateljima i ako naše raposloženje uvijetuje druženje onda i biramo dlai pratimo jedno drugo...koliko rapoloženje toliko i potreba čuvanja dvoje djece...neko mora ostati kući :)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 13:11:48   
veeseelaa
ako mi dođu drugarice i sjedimo u kući a i on tu ta neću čovjeka istjerati napolje samo zato da mi sjedimo sameuser posted image


ma mm se odmah nadje u poslu user posted image ja naravno najavim kad mi drugarice dolaze dan prije i priupitam ako nisi planirao provesti vrijeme tada kući user posted image mm ima radnju nadomak naše kuće tako da uvijek ima gdje otići da šta pametno odradi user posted image dok ja mahalam s drugaricamauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   [Obrisana poruka]
22.11.2011 15:05:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 16:37:40   
dush
Moj mm i ja smo non stop zajedno user posted image Cak smo gori od onoga "ako vidis jedno, drugo mora biti u blizini" user posted image


Niti jedno od nas ne zivi u mjestu gdje su nam roditelji i prijatelji koje smo imali tokom skole/faxa/prvih par godina rada. Tako da sada u mjestu gdje zivimo imamo zajednicke prijatelje, koji su uglavnom bracni parovi sa ili bez djece, sa ili bez kucnih ljubimaca.


Radimo zajedno vec 5 godina, tako da zajedno idemo na posao, zajedno s posla. Poslije posla spremamo veceru zajedno i onda idemo u setnju s psom ili kod nekih prijatelja. U shopping idemo zajedno, pogotovo za namirnice, jer smo oboje poguzije i biramo sta cemo jesti narednih nekoliko dana user posted image . On ima ovlastenje za moj racun, ja imam za njegov, pare su nam zajednicke (btw nije mi jasno kako bi drugacije uopste to frceralo, ali dobro, to nije ova tema). Najvise volim ici s njim u shopping, jer mi pregleda sve stvari koje hocu da kupim (jesu li dobri savovi, ima li kakvih rupa, ...) i drzi mi stvari koje hocu da probam dok ja hodam po radnji i gledam sta bih jos mogla da probam user posted image I nije mu tesko user posted image Doduse, ne pretjerujem sa shoppingom, da bih bila 5h po prodavnicama.


Kada je lijepo vrijeme on obicno ide sam da leti sa paraglajderom, ja obicno ne idem s njim, nego sam sama kuci ili vani sa cukom. To je jedino vrijeme kada nismo zajedno ili nesta ne radimo zajedno. Letenje mu je jedini sport koji ga zanima, fudbal samo gleda na tv-u kada mu se spava, jer ga fudbal ne interesuje pa lijepo zaspi pred TVom. Da, i jos gleda skijanje, ja obicno tada kuham. Mailovi i Facebook: ja nemam njegov password, on nema moj (rekli smo jedno drugome, ali ja nisam zapamtila njegov, niti je on moj), ali i onako su nam racunari non stop upaljeni, tako da ako hoce da pogleda moze pogledati kad god hoce. Nemam vala sta ni da krijem od njega user posted image

Neki se sigurno pitaju kako ne dosadimo jedno drugome... Mi ovako funkcionisemo vec 5-6 godina. Ja kada sam sama, jednostavno mi fali. Navikli smo da sve zivo radimo zajedno, od kuhanja, spremanja stana, vesa, setnje s psom,.... Na more smo isli zajedno samo po 14 dana, nije nam bilo dosadno. Doduse, mm non stop valja neke gluposti, ima fix ideje, tako da s njim nikada nije dosadno user posted image


Kada dodjemo u SA vidimo se sa prijateljima, obicno na jednom druzenju, gdje svi prijatelji dodju sa svojim curama, tj sada zenama, jer smo i onako u SA 3-4 dana, pa nemam vremena sa svima da se vidim posebno. Dok smo zivjeli zajedno u SA, ja sam isla sama vani s prijateljicama, on je bio kuci ili je isao sa muskom rajom vani. Ali i tada je uglavnom bilo druzenje sa ostalim parovima.


Zajedno idemo i kod njegovih roditelja, i onako odemo ili na 1 dan ili na nekoliko sati, maximalno jednom mjesecno. Ja sam inace cudna, volim da se druzim sa porodicom (i njegovom i mojom), pordica mi je uvijek nekako na visokom mjestu. I jako se dobro slazem i ja sa nejgovim i on sa mojim (mozda i ne bi ako bi zivjeli u istim gradovima/drzavama user posted image ).


Ne znam, nekako smo tako navikli i svidja mi se tako. Jedina mana ovakvog zivota je sto puno vremena "trosimo" zajedno. Npr dok jedno kuha drugo bi moglo ici u shopping. Ali dobro, neka nas jos malo tako dok ne dodje user posted image , tada sigurno necemo moci bas sve zajedno, morat cemo se malo rasporediti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 16:39:07   
dush
Uh kakav roman napisah, nije tako izgledalo u ovom pop-upu kojem sam pisala :)

Btw veeseelaa, svaka ti cast na takvom rapsoredu i kada sve stignes user posted image

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 18:25:24   
ananas_ze
IZVORNA PORUKA: Iman83


Pasworde na FB, mailu ne...to mi je već stvar nepovjerenja.





meni ovo nije stvar nepovjerenja, cesto zamolim mm da mi provjeri sta ima na FB , imam li kakav mejl, da nekom posalje mejl i to mi super dođe, jer mi nekako nije na ruku kad ja moram mahsuz sve zivo provjeravat ko da sam neka centralauser posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 22:22:50   
veeseelaa
Opet s druge strane, djelimo pinove i kartice, šedne knjižice, al to je stvar povjerenja.

Pasworde na FB, mailu ne...to mi je već stvar nepovjerenja.


ovo prvo stvar povjerenja ovo drugo neovjerenja
ja bi mu radije dala ovo drugo a ovo prvo teže user posted image user posted image user posted image
šalim se, naravno, nikada ga nisam ni pitala gdje ima otvoren račun user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 48
   [Obrisana poruka]
22.11.2011 23:12:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 23:18:10   
Ilhana RR
Ja i mm imamo iste sifre i na karticama i na mailovima i ostalim sranjima al to zato sto nam je lakse za zapamtiti i ako bi slucajno zamjenili kartice posto su nam iste ne moramo se kontati koji je kod...

Na mom kompjuteru se automatski ulazi na sve, ni ne trazi sifru a takodjer i na njegovom.... nemamo jedno od drugog sta da krijemo ali zajednicki profil na FB mi je bezveze, kad bi mi nesto tako predlozio radije bih se skroz izbrisala...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *