|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Alkohol u trudnoci
16.6.2012 15:15:13   
leona81

IZVORNA PORUKA: koka i po

strucnjaci preporucuju i casu rakije za cirkulaciju,casu vina takodje,pivo za probavu itd,itd.
kad se sve sabere i oduzme veca steta nego korist.
vesela sta ce ti uopste alkohol u trudnoci kad se bez toga i da nisi trudna moze.
pij sokove.


pa da - jednu casicu...ne dvije, ni tri...a ni litar...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Alkohol u trudnoci
16.6.2012 21:28:39   
niki83

IZVORNA PORUKA: vjestica

i možda se većini vas čini da neće ništa biti od jedne pive, vina ma kako razblaženog, ali alkohol prolazi placentarnu barijeru i nama neće ništa biti od jedne pive, ali za mrvicu od nekoliko centimetara ta količina je dovoljna da izazove tešku opijenost


user posted image
Ja zaista ne vidim razlog zasto bi neka potencijalna majka svjesno posegnula za alkoholom u trudnoci..
Da li su trenutci zabave, trenutnog uzivanja i sl. bitniji od cjelokupnog razvoja djeteta koje ona nosi i ne daj Boze komplikacija koje alkohol moze prouzrokovati.

_____________________________

N&N

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Alkohol u trudnoci
16.6.2012 21:32:59   
Anoniman
Ma dajte zene, ta nije nam zivot u casici alkohola, pa da ne mozemo zbog nase mrve u pupi bez istog. Da je hljeb u pitanju, odrekla bih ga se 9 mujeseci, a ne nesto tako nevazno...

(odgovor članu niki83)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Alkohol u trudnoci
16.6.2012 21:36:21   
niki83
Hej zene se cijelu trudnocu odreknu sexa..a da ne mogu alkohola user posted image user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Alkohol u trudnoci
16.6.2012 21:36:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: niki83

Hej zene se cijelu trudnocu odreknu sexa..a da ne mogu alkohola user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Alkohol u trudnoci
16.6.2012 21:43:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: niki83

Hej zene se cijelu trudnocu odreknu sexa..a da ne mogu alkohola user posted image user posted image user posted image
user posted image
Mozda te sto se odreknu sexa tugu blaze u alkoholuuser posted image user posted image

(odgovor članu niki83)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Alkohol u trudnoci
16.6.2012 21:46:39   
niki83
Ma ja sam nekako zapamtila felix dok smo bile trudne kako je zudila za sexom, ali nikad se nije napila user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Alkohol u trudnoci
16.6.2012 23:33:51   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ma dajte zene, ta nije nam zivot u casici alkohola, pa da ne mozemo zbog nase mrve u pupi bez istog. Da je hljeb u pitanju, odrekla bih ga se 9 mujeseci, a ne nesto tako nevazno...


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Alkohol u trudnoci
16.6.2012 23:35:51   
Alma_27
jel ide alkohol u krv? ide
jel ide krv preko posteljice bebi? ide


zasto novorodjencetu ne damo koju kap alkohola kad mu nece nista biti user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 59
   [Obrisana poruka]
16.6.2012 23:40:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Alma_27)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Alkohol u trudnoci
17.6.2012 0:10:29   
veeseelaa
a ja ne kužim ovu temu, jer svakako sve znamo da se alkohol ne bi trebao konzumirati u trdunoći, a i ne vjerujem da ima ovisnica o istom pa da pišemo o odvikavanju i sl
i sad šta da radimo sa ovom temom? da pišemo jedna ispod druge kako to ne valja?
meni smarno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Alkohol u trudnoci
17.6.2012 0:13:01   
teacher75
user posted image a sta je sa dojenjem i pivom i cigarama? ja do sad popila nekoliko piva od kako se rodio (po jednu naravno) i zapalim uz kafu ponekad

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   [Obrisana poruka]
17.6.2012 0:17:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Alkohol u trudnoci
17.6.2012 0:17:59   
veeseelaa

ja čuh da je piva dobra za dojilje user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Alkohol u trudnoci
17.6.2012 0:18:46   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a ja ne kužim ovu temu, jer svakako sve znamo da se alkohol ne bi trebao konzumirati u trdunoći, a i ne vjerujem da ima ovisnica o istom pa da pišemo o odvikavanju i sl
i sad šta da radimo sa ovom temom? da pišemo jedna ispod druge kako to ne valja?
meni smarno



Pa očito neke ženice konzumiraju alkohol i tokom trudnoće...ja napisah za sebe, svako neka radi kako želi i misli da je najboljeuser posted image


koje žene Allaha ti? ako je neko popio pivu il čašu vina u toku trudnoće nije redovan konzument


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Alkohol u trudnoci
17.6.2012 0:20:21   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


ja čuh da je piva dobra za dojilje user posted image


i jauser posted image prije par dana ja sjela s djecom u lokalni kafic ovdje gdje izlazimo u ljetnu bastu i cekajuci mm narucila jednu pivu i on dolazi i kaze: fino bogami, majka dvoje djece pije pivuuser posted image valjda ga stid bilo sta ce narod reci kakva mu je zenauser posted image rekoh popij i ti koju, i ti si otac dvoje djeceuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 17.6.2012 0:22:15 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Alkohol u trudnoci
17.6.2012 0:23:30   
teacher75
djeca mi vec mog pjevati:
http://www.youtube.com/watch?v=dhMZLVYiaUE
user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Alkohol u trudnoci
17.6.2012 0:23:57   
veeseelaa
ja van trudnoće nisam neki pivopija, radije sam za neke likere al u ove tople dane piva fakat mami
a tm si dobro rekla user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Alkohol u trudnoci
17.6.2012 0:24:38   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja van trudnoće nisam neki pivopija, radije sam za neke likere al u ove tople dane piva fakat mami
a tm si dobro rekla user posted image


pripremas se za dojenjeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Alkohol u trudnoci
17.6.2012 0:25:38   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


ja čuh da je piva dobra za dojilje user posted image




ja pila bezalkoholno koliko hoces ali nije pomoglo...


mozda je trebalo ono pravo? user posted image user posted image


salim se, ne pijem inace ali kazem da bih odrekla da ponekad popijem koju casu. kad sam se odrekla kafe o kojoj sam bila ovisnik i danima hodala praveci osmice jer sam se nafuraalda ce naskoditi i jedna solja dnevno... kasnije sampila one 3u1 a ne srcenu tursku kafu :D

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Alkohol u trudnoci
17.6.2012 0:27:13   
veeseelaa
user posted image ma treba pripit otići na porod user posted image moš mislit tih scenauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Alkohol u trudnoci
17.6.2012 0:27:43   
teacher75
meni se kafa u trudnoci nije pila, bas mi je smetao taj ukus al u 9.mj. sam popila par piva i u prvoj i u drugoj trudnoci, bas mi doslo da popijem,evo djeca hb ok oboje e sad ne znam kad odrastu hoce li postati alkosi do sad nisu pokazivali nikakve simptome ovisnostiuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Alkohol u trudnoci
17.6.2012 0:29:02   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image ma treba pripit otići na porod user posted image moš mislit tih scenauser posted image



beba izleti i umjesto da zaplace zapjevauser posted image user posted image user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=dhMZLVYiaUE

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Alkohol u trudnoci
17.6.2012 0:33:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image ma treba pripit otići na porod user posted image moš mislit tih scenauser posted image



beba izleti i umjesto da zaplace zapjevauser posted image user posted image user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=dhMZLVYiaUE


i zapjeva

i tebeee sam sit kafaaaanooooooo user posted image user posted image user posted image

il pusto, pusto mi je sveeee

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2499380045413&set_=a.1278791171454.2039260.1280265878&type=3&theater

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 74
   [Obrisana poruka]
17.6.2012 0:35:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *