|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:14:16   
veeseelaa
ja naravno ko sav normalan svjet po kući hodam u gardarobi za kuću..


a zašto misliš da je to normalno? ja trenerku oblačim u rijetkim trenucima, kao treniram i sl
zar to nije to, trenerka za trening? takav joj je i naziv
nisam znala za pravila šta se po kući nosi user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:14:46   
Dida79
ja naravno ko sav normalan svjet po kući hodam u gardarobi za kuću...trenreke i stavri prilagođene vremenskim uvjetima. moj suprug isto.


E mi smo nenormalni user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:15:22   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lady26

Prodjem i ja u vesu kroz stan, da uzmem sto mi treba i sl ali ne paradiram....
Kad idem u wc zatvorim vrata, i kod mene Lana i kuca, i doziva...
Kupam se kad ona spava....


ni ja ne paradiram, ja lijepo šećeš, ko da sam obučena skroz
ne mogu se samo kupati kad spava, moram se tuširati kad dodje s posla
a i sad voda nestaje u ponoć heheh
ne kontam šta je problem u razgolićavanju?
moja Ajša sjedne u krilu pa mi strgne nagliže i lupa po dojkama i pjeva eci peci pec user posted image
ma ajde, mala su to djeca, još ako su curice ne kontam u čemu je frka?




user posted image user posted image ja ne bih mogla setati po stanu u vesu, cak i kad sam sama ja sam obucena, ne vidim svrhu zasto bih bila u vesu,a ne u trenerci

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:15:52   
Lady26
Polako, nece biti smijesno kad ti pred nekim ili u javnosti zavrati majicu pa odigra eci peci pec....
A da ti muz seta tako prd njom? Mozda i seta...
Pa da mu zavrati ves? Mislim nidje veze....ne bi tako pricala da imas sina sigurno...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:15:52   
Blue rose RR
Ja se kupam ili tuširam sa njom često i ne vidim u tome nikakav bauk, mada da imam sina, takvo nešto ili pak hodanje ispred njega bilo samo kada sam obučena.
I kad mi postavi neko "neugodno" pitanje, odgovorim na njega površno, i njoj je to za sada dovoljno.
Mislim da što bi više krila njoj bi to bilo zanimljivije i možda bi bilo i "izvala" na taj račun.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:16:04   
veeseelaa
joj ja bi crkla kad bi tako imala pravila za sve i svašta user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:16:11   
*pcelica*
Kad sam u kupatilu uvijek sam sama i zakljucam vrata Desava se da se pred njima presvlacim. Ukuci hodam u odjeci. Meni je najveci blam bio neki dan kad sam sa malenom bila u merkatoru na Dobrinji. Primijetim na pantalonama da me je isprljala i odem u toalet da se ocistim a ona ispred ostala ssa mojom sestrom i dere se na sav glas mama piski. Izadjem ja sva crvena od sramote a ona me sva vazna pita mama jesi li piskila aj majko mila svi su se zamnom okrenuli i nasmijali

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:16:26   
veeseelaa
Polako, nece biti smijesno kad ti pred nekim ili u javnosti zavrati majicu pa odigra eci peci pec....


nema veze user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:18:16   
bebacha
ja se presvlacim pred Ajlom.nekad ude u kupatilo kod se kupam al joj fino objasnim to to nije lijepo i bla,bla.uglavnom ne pricam joj o sramoti nego kako je to vid privatnost.samo joj objasnim onako kako ona moze skontat.zna da ni u kom slucaju nesmije uci u kupatilo kad je tajo tamo,ako nesto treba pokuca.mm se nikad ne presvlaci pred njom,sad vise i ne hoda u boksericama kroz kucu.ja smatram da netreba pravit bauk od toga al i da nema potrebe da mi je u kupatilu ko iventar kad  se kupam il da presvlacim gace pred njom.Alen je jos mali za to al vec sad ih polahko razdvajam kad su u pitanju situacije gdje su goli

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:18:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

Polako, nece biti smijesno kad ti pred nekim ili u javnosti zavrati majicu pa odigra eci peci pec....
A da ti muz seta tako prd njom? Mozda i seta...
Pa da mu zavrati ves? Mislim nidje veze....ne bi tako pricala da imas sina sigurno...


a ne, muž ne šeta, ipak je ona curica
naravno da je dječak da bi ja drugačije, al ja volim tako biti gologuza, cijeli dan smo obučene, zar vam ne dosadi? user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:18:48   
*pcelica*
Ne hodam u vesu po kuci ne zbog djece nego sto bi bila non stop trudna trebao bi mi autobus a ne auto user posted image user posted image

< Poruku je uredio *pcelica* -- 7.12.2011 15:20:15 >


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:20:38   
Hanady RR
daj dido molim te...imaš dva sina u kući i sad ćeš mi još reći da im zadaću pomažeš raditi u nagližeuuser posted image

vesela vidiš da čitaš sve pročitala bi sve...
lijepo sma rekla ja nosim trenerke i gardarobu prilahgođenu kući...mislim neću sigurno odjelo koje nosim na posao nosati po kući...
a kad već tako spajaš što je za šta...trenreka za trening...kako onda nagliže ide u kućnu atmosferu pred djetetomuser posted image





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:23:59   
Dida79
Ama necu u naglizeu..ja sam napisala samo kad je prevruce i to je to.
Naravno da nisam sad gola trenerka je na meni

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:24:16   
snijeg
MM ne, ali ja se skoro nikad ne okupam bez nje, što vesela reće dodati mi peškir na kraju. Sike su joj poznat pojam od perioda dojenja, ostali djelovi tijela objašnjeni po zahtjevu user posted image  Pomaže mi pri depilaciji nogu i to joj je merak pravi, čak je i higijenski uložak primjetila, pa je komentarisala "Što mama ne piskis u tutu"?

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:27:34   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ne hodam u vesu po kuci ne zbog djece nego sto bi bila non stop trudna trebao bi mi autobus a ne auto user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image kako divan opis. I u pravu si 100 %.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:28:30   
veeseelaa
kako onda nagliže ide u kućnu atmosferu pred djetetomuser posted image


nagliže je bona normalna stvar, kao ogrtač user posted image o moj Bože


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:29:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: snijeg

MM ne, ali ja se skoro nikad ne okupam bez nje, što vesela reće dodati mi peškir na kraju. Sike su joj poznat pojam od perioda dojenja, ostali djelovi tijela objašnjeni po zahtjevu user posted image  Pomaže mi pri depilaciji nogu i to joj je merak pravi, čak je i higijenski uložak primjetila, pa je komentarisala "Što mama ne piskis u tutu"?


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:33:49   
ziki
Ljeti sam u vesu po kuci, grudnjak i gacice, mm takodje u vesu hoda, vrucina je a ni klima ne pomaze. Ves presvlacim u kupatilu, tusiram se samo kad ko ima da ih cuva, kad sam sama nema sanse, ne smijem a ne vodila ih sa sobom, tamo nikog ne tolerisem. Do prije nekih pola godine upadao mi je u wc i bilo mi je grozno al smo pricom to rijesili. Do kad cu se u vesu setat ljeti pred njima ne znam, zavisi od toga kako se budu ponasali. I da dodam da dojim normalno pred troipogodisnjim sinom jer ne znam kak bih skrivanje izvela kad smo sami nas troje a on nemiran i pun ideja za ludiranje, sve dohvati pomocu stolice, terasa nam nije ogradjena resetkama a ispod nas je 6 spratova. Neka fala nije ziki budala neka gleda

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:35:35   
veeseelaa
a ne bih mogla setati po stanu u vesu, cak i kad sam sama ja sam obucena, ne vidim svrhu zasto bih bila u vesu,a ne u trenerci


ma nema svrhe, jednostavno te ništa ne stišće, nema grudnjaka, hlača a ni trenerke, neke gaćice i laganini nešto preko, ja imam i neku super široku maicu, prekrije samo guzu i volim biti u njoj
sve je stvar navike, osim toga ja nisam često kući, pred spavanja 2 -3 sata tako da mi se ne isplati presvlačiti par puta, odmah nešto u čemu ću da zzzz
sve je stvar navike, ja trenerke ne nosim, mislim izbjegavam ih nositi, ja volim seksi stvarčice a trenerke mi bar to nisu.... obučem ih vrlo vrlo rijetko, kad imam gripu il kad je neka sportska aktivnost u pitanju
kažem stvar navike, bitno je da je nama tako dobro.... a da se smaram hoćel mi curica ući u kupatilo, ne kontam, pa žensko je kao i ja.... i ona uopće ne ispituje o dijelovima mog tijela....



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:37:36   
bebacha
eto meni dojenje nesto skroz drugo.recim da imam sina od 3-4 godinu nebi mi bio problem dojit pred njim al nebi mogla setat bez grudnjaka.to je vjeravatno isto al meni nijeuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:38:48   
bananica
ja volim da me stisce,al da sam ja posteno zabundanauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:39:22   
bananica
pred spavanja 2 -3 sata tako da mi se ne isplati presvlačiti par puta, odmah nešto u čemu ću da zzzz



a vikendom, kad si cijeli dan kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:40:36   
veeseelaa
vjerovatno da sam cijeli dan kući nekad bi se i obukla.... al čisto sumnjam user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:41:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

pred spavanja 2 -3 sata tako da mi se ne isplati presvlačiti par puta, odmah nešto u čemu ću da zzzz



a vikendom, kad si cijeli dan kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



heheh taman dumam o tome.... pa tada spavam do 10-11-12, ma Bgm da se ne lažemo ni tada se ne oblačim... izuzev ako nekog očekujem


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:42:21   
mamine oci
ah pametovanja na svakoj temi ja bi ovako ja bi onako kao da su sva djeca ista nekoj mozes dokazati nekoj ne mozes ne kapiraju sva isto mogu ga pdojiti a nemogu hodat u brusu ne vidim razliku mada nemam potrebe da hodam bez odjece ili se presvlaciti ali da zivimo u vrijeme kada se sve desavalo u jednoj sobi nebi izlali u ostavi  se presvucemuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *