|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jaslice
18.5.2011 10:32:57   
leona81
imas PP

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu amis)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Jaslice
12.6.2011 21:19:53   
sherpa
Molim hitno preporuku za Jaslice u Sarajevu, podrucje Novi Grad i Novo Sarajevo - cula sam sve naj za Djeciji Grad i vrti Nemo - za Nemo ne mogu naci kontakt?!
Da li imate jos neki info?

Hvala unaprijed...

_____________________________

"Ništa mi neće ovaj dan pokvarit'''''''''''''''', nikakvi crnjaci ni ružne stvari..."

(odgovor članu amis)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Jaslice
12.6.2011 21:43:33   
škorpija
ne znam da li taj nemo još postoji, bio je enkad u nedžarićima, ali su se izgleda ugasitli, dječiji grad je nekad bio super, ali od kad je novi ministar drastično smanjio broj teta situaicja je haotična, naročito sad u vrijeem godišnji odmora,

čula sma pozitivno o jaslicama u amel i nur, i u vrtiću čarolija (kod OMV pumpe u nedžarićima, mislim da su neke tribra zgrade ili tako nešto)

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu sherpa)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Jaslice
29.6.2011 12:43:36   
miny
Evo i mene na ovoj temi...Nas sin ce, ako Bog da, od avgusta u jaslice. Upisali smo ga u privatni vrtic ( u stvari rekli su da sa ljekarskim uvjerenjem dodjemo i onda cemo potpisati ugovor), jer u drzavni bi mogao krenuti tek u septembru sto nama zbog posla nikako ne odgovara...
Isli smo u vrtic, super sve izgleda, super uslovi..jeste da je duplo skuplji nego drzavni ali za moju bebicu mi nista nije puno..samo da njemu bude lijepo i da ja budem koliko toliko mirna...mada znam da ce mi misli stalno biti s njim...ali sta mogu, drugog izbora nemam...

_____________________________

27.07.2010 mama je zagrlila i poljubila svog sina, i od tada ga ne prestaje grliti i ljubiti :=)

Apsolutno sve znacis za mene
i bilo gdje da krenem
ne mogu bez tebe
i svaki novi dan zivim za tebe
jer ja ne mogu i ne znam drukcije

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Jaslice
1.9.2011 12:37:42   
ladyblue RR
mi smo danas krenule u jaslice. moja curica jučer je napunila 10 mjeseci i danas je prvi dan bila u jaslicama. za mene šok a njoj ništa značajno. za početak ćemo ići po par sati, dok se ne navikne. upisala sam je namjerno 2 mjeseca prije nego krenem nazad na posao da bi imala vremena da se polako adaptira.
ja sam bila sva potrešena kada sam je ostavila a ona nije ni skontala da me nema. igrala se, puzala, ustajala....uspjela je i doručak na sebe prosutiuser posted image
uglavnom, prvim danom sam zadovoljna.

< Poruku je uredio ladyblue -- 1.9.2011 12:38:04 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu miny)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Jaslice
1.9.2011 13:39:34   
mama i nora
blago vama ladyblue...mi danas bili prvi put, jaslice u vrtiću "Dunje"...bilo je ok, ali nije jela, nije pila i povratila kad smo otišli...a tamo provela samo 4 sata...vidjećemo kako će sutra biti...

_____________________________

N O R A... se riješila peleneeee....nanananana...
NOVA BEBA dolazi uskoro...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Jaslice
1.9.2011 13:54:50   
Alma 2009
Moj sin (2 godine) je danas prvi put krenuo u vrtić Dječiji grad na Mojmilu, u jaslice naravno. Bilo je relativno ok s obzirom da je prvi dan. Ušao je bez problema kada je ugledao djecu i igračke user posted image . Međutim , kada je shvatio da će tu ostati i još bez mame ili nekog drugog poznatog, počeo je plač user posted image . Učiteljica kaže da nije htio da jede osim što je popio čaj, ali da ni druga djeca nisu baš nešto naročito jela. Valjda je i to reakcija na novi ambijent i ljude. Za njih uopšte nije zabrinjavajuće ako dijete stalno plače, naročito u početku, ali zabrinjavajuće im je kada dijete duže vrijeme odbija hranu. Jako mi se obradovao kada sam došla po njega.Kada sam ga pitala da li ćemo i sutra ponovo ići sa djecom on se samo smješkao kao znak odobravanja user posted image . Međutim, ne smijem se mnogo pouzdati u to user posted image . Vidjet ćemo kako će to sutra izgledati user posted image

(odgovor članu mama i nora)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Jaslice
1.9.2011 23:09:13   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: mama i nora

blago vama ladyblue...mi danas bili prvi put, jaslice u vrtiću "Dunje"...bilo je ok, ali nije jela, nije pila i povratila kad smo otišli...a tamo provela samo 4 sata...vidjećemo kako će sutra biti...


moja je bila 3 sata. nije mnogo jela jer sam je ja nahranila u 8h a tamo je doručak u pola 9 pa nije mogla. pojela je par kašika i uspjela prevrnuti na sebe zdjelicu sa doručkom. ponijela joj ja flašicu vode ali nije pila. kada sam je pokupila, dala sam joj doručak koji inače jede kod kuće (čokolino i sl.) to je pojela i zaspala istog momenta. meni je jedino problem to spavanje. ona jujtro bude budna 1,5 sat i ide na spavanje a tamo ih stavljaju da spavaju oko 11:30h. valjda će se nekako prilagoditi.
nadam se da će i sutra biti kao i danas

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama i nora)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Jaslice
2.9.2011 21:18:55   
la bomba
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: mama i nora

blago vama ladyblue...mi danas bili prvi put, jaslice u vrtiću "Dunje"...bilo je ok, ali nije jela, nije pila i povratila kad smo otišli...a tamo provela samo 4 sata...vidjećemo kako će sutra biti...


moja je bila 3 sata. nije mnogo jela jer sam je ja nahranila u 8h a tamo je doručak u pola 9 pa nije mogla. pojela je par kašika i uspjela prevrnuti na sebe zdjelicu sa doručkom. ponijela joj ja flašicu vode ali nije pila. kada sam je pokupila, dala sam joj doručak koji inače jede kod kuće (čokolino i sl.) to je pojela i zaspala istog momenta. meni je jedino problem to spavanje. ona jujtro bude budna 1,5 sat i ide na spavanje a tamo ih stavljaju da spavaju oko 11:30h. valjda će se nekako prilagoditi.
nadam se da će i sutra biti kao i danas


Joj Lady, .. i ja se brinem za to spavanje, ... doduše nismo krenuli, ... ali uskoro će , a isto ujutro nakon sat i pol nastavi spavat, ... a kasnije jos jednom poslijepodne. Oni su jos mali, .. moraju dva sata spavati, a tamo je to samo jednom, .. ne znam živa kako ce, ...

_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Jaslice
2.9.2011 22:07:37   
ladyblue RR
danas je bila mrtva umorna kada sam je pokupila. tačno joj je falilo spavanje. zaspala mi je u autu, dok sam je dovezla do kuće. dok sam je unijela, probudila se...nahranim je i stavim da spava...e tada ne nastao haos. ona je dijete koje nikada ne plače ali je danas toliko plakala jer je, izgleda, bila previše umorna.
mormo nekako taj ritam uspostaviti.
ni jutros nije bilo problema kada sam je ostavljala. ovaj put sam i ja dobro podnijelauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Jaslice
18.9.2011 12:11:14   
lost
Mi ćemo morati odustati od jaslica definitivnouser posted image
Pa dijete mi je bolesno od kako je krenula u jaslice znači od juna mjeseca, svaki mjesec je bila na antibiotiku... Ona se prilagodila , jede pije spava sve uredno ok ali bolesna stalno...
Nisam više pametna šta da radim, nemam puno opcija, teško ću naći tetu a i ne bih tetu... Fazon je što ja radim u smjenama pa mi samo treaba svaki četvrti dan da je neko čuva pa kontam da se krpim nekako da je vozimo svojim taj dan, iako su u drugom gradu... Ma stvarni nisam pametna šta da radim... Drago mi što se fino adaptirala a s druge žane žao mi djeteta čovječe svaki mjesec antibiotik...
Ima li sličnih iskustava i šta ste radile??? Ima li nade da će prestati to bolovanje... I by the way uzimamo stalno preparate za imunitet ili multivitaminske sirupe...

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Jaslice
21.9.2011 17:19:20   
emirita
ima li neko da mu dijete ide u djeciji grad na mojmilu u skupunu od 1-2 kod dine i ire i kakva su vasa iskustva?
mi smo bili svega 5 dana,a onda se mala razbolila,upala grla,kasalj,proliv...
a tek kako se vezala za mene,nece vise ni sa mojim roditeljima da bude,a ludo ih je voljela,znala je sa njima po cijeli dan biti da joj ne naumpadnem,a sad ako je uzmu odma plac i mama mama,odma je moraju vratiti jer sta god joj ponude il cime god  pokusaju da je zabave ne pali :)

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Jaslice
12.10.2011 23:21:20   
almedinaSA
pozdrav svima..tek sam uclanjena na forum,ima jedno pitanje i molim sto prije za odgovor,imam sina 2 godine i hitno mi je potreban vrtic po mogucnosti privatni ako nekao ima nekog iskustva nek pise,podrucje centar....

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Jaslice
13.10.2011 10:22:22   
Victoria
Na podrucju opcine Centar imas vrtic Pony. Ja sam tu upisala svoju djevojcicu. Ovo  joj je druga sedmica kako ide i zadovoljni smo. Vrtic se nalazi u Alipasinoj ulici i radi navecer do 18.00 sto je nama bilo vrlo bitno zbog posla. Osim tog vrtica, ima jako puno drugih na ovom lokalitetu. Znam za Palcic na Kosevskom a ima i dosta drugih po gradu. Eto, ako treba jos kakvih info, tu sam :)

(odgovor članu almedinaSA)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Jaslice
13.10.2011 20:06:28   
almedinaSA
e hvala na brzom odgovoru,i meni odgovara sto radi do 18 sati zbog posla...ako mozes da mi das broj telefona,i da li imaju poludnevni boravak...user posted image

(odgovor članu Victoria)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Jaslice
14.10.2011 9:10:50   
Victoria
Imaju poludnevni, dnevni i produzeni boravak. Imaju stranicu na internetu www.pony.ba (izvinjavam se ako je reklama), i stranicu na facebooku gdje ima jako puno slicica i info o vrticu. Na njihovoj stranici naci cete broj telefona kao i sve ostale informacije, tipa prijavnica i jelovnik. Imaju 4 vrste jelovnika koji se mijenja iz sedmice u sedmicu. Iskreno meni su super. Jest da je moja curica bila bolesna odmah 3. dan al sad se i to popravilo hvala Bogu, evo vec cijelu sedmicu ide bez problema...jede, spava, igra se, ....ma ja sam prezadovoljna. Tete su divne, sve slusaju kako im se kaze i saradjuju sa roditeljima, bar sa mnom :) Ja sam znala biti dosadna i nazvati po 5 puta dnevno, i svaki put mi podnesu kompletan izvjestaj. Ako ih zamolim nesto specificno i to urade. Samo da ostane ovako :)

(odgovor članu almedinaSA)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Jaslice
19.10.2011 13:48:06   
Almaa
ja bih svoju curu trebala upisati u Caritasov vrtic, odmah ispod zgrad mi je, ali me malo buni da 2 tete cuvaju 17 bebauser posted image , kako to ide nije mi bas jasno, pa bih voljela da mi napiset_e kako je u jaslicama u koje vi vodite djecu?
Naravno jos neka preporuka za vrtic na podrucju Centra je vise nego dobro došla.

< Poruku je uredio Almaa -- 19.10.2011 13:49:25 >


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Victoria)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Jaslice
19.10.2011 14:30:24   
leona81
u nasem vrticu u jaslicama, do 3 godine je 11 beba na 2 tete. mislim da je do 15 beba ok, i to ako nisu sve bebe u pitanju. npr kod nas su 3 bebe od 12 mj a ostalo su sve toddleri

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Jaslice
20.10.2011 17:48:24   
MicoTico
Kod nas u jaslicama je upisano 16 mališana sa 2 tete, ali ih nikad nema toliko (mislim na djecu). Oko 10-12 je prosjek ( uvijek je neko ili bolestan ili su godišnji odmori i sl). Bebaća je malo, moj sin je najmlađi (ima skoro 17 mj). 

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Jaslice
20.10.2011 18:00:03   
niki83
IZVORNA PORUKA: MicoTico

Kod nas u jaslicama je upisano 16 mališana sa 2 tete, ali ih nikad nema toliko (mislim na djecu). Oko 10-12 je prosjek ( uvijek je neko ili bolestan ili su godišnji odmori i sl). Bebaća je malo, moj sin je najmlađi (ima skoro 17 mj). 


Isto i kod nas..


_____________________________

N&N

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Jaslice
15.12.2011 13:20:55   
daris
jeli ima neko iskustva sa jaslicama u Svrakinu .Mislim da se zove Labudovi???



_____________________________

volim svog malog dečka!

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Jaslice
20.12.2011 20:58:07   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: daris

jeli ima neko iskustva sa jaslicama u Svrakinu .Mislim da se zove Labudovi???




moja mala ide u te jaslice i ja sam prezadovoljna! tete su super, paze je, presvlače redovno, hrane. imala je problema sa spavanjem u jaslicama i one su našle način kako da je uspavaju i da spava sat vremena jer je 3 mjeseca spavala 20-ak min. a ja je nikada ne uspavljujem, ona sama sebe uspava. valjda joj smetaju zvuci koji joj nisu poznati ali eto uspjele su je navići i sada spava.
i da upisala sam je sa 10 mjeseci i evo ide već 4 mjeseca.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu daris)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Jaslice
9.1.2012 16:21:26   
Miila
Vjerujem da je neko već spominjao jaslice Kekec na C.Vili, ali ne stižem sve iščitati pa ako neko ima informaciju o tim jaslicama jesul' ok, kakve su tete i ostalo..hvala..

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Jaslice
21.1.2012 13:37:16   
selebriti

IZVORNA PORUKA: emirita

ima li neko da mu dijete ide u djeciji grad na mojmilu u skupunu od 1-2 kod dine i ire i kakva su vasa iskustva?
mi smo bili svega 5 dana,a onda se mala razbolila,upala grla,



Mi smo u ovim jaslicama. Doduše samo je 7 dana išla, .. ali zbog rasta zubića doslo je do pada imuniteta pa je fasovala upalu grla...
Nastavljamo čim bude bolje... a i zubici ce skroz izrasti, čini mi se.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu emirita)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Jaslice
23.1.2012 18:34:59   
bery
imam jedno pitanje u vezi jaslica, moj djecak treba krenuti u martu pa me interesuje koja je sada cijena vrtica i sta treba ponijeti za bebe......ako neka ima bilo kakav info o jaslicama neka napise.....
unaprijed hvala!!!!!

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *