|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jaslice
9.5.2011 13:36:43   
ivanak
Imam jedno pitanje???
E sad, jaslice su od koje godine? Moj sin ima 2 godine.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Jaslice
9.5.2011 13:39:04   
bebacha
zavisi od vrtica al vecinom od 11-12 mjesci

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Jaslice
9.5.2011 13:42:10   
ivanak
Znači, on ne može ići u jaslice, nego u koju kategoriji bi spadao.
S obzirom da ima 2 godine i ne priča baš.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Jaslice
9.5.2011 13:44:24   
bebacha
jaslice su do 3 godine

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Jaslice
9.5.2011 13:46:01   
ivanak
aha... do tri godine... super.
pisala sam na polasku u vrtić što je problem kod mog maloga i mislim da bit odlazak u vrtić riješio problem.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Jaslice
9.5.2011 20:58:58   
Nunichi
lost, u koji vrtic ide tvoja beba?

Moja je na Slatini u Poletarcu, i do 1,5 godinu je bila u baby grupi, a onda je prebacena u jaslice. A kako rekoh, krenula je sa 10 mjeseci, sad ima 25 i stvarno sam prezadovoljna njenim tetama.
Mozda da je prebacis ovamo, ako nema baby grupe u tom u koje ide?

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Jaslice
9.5.2011 22:40:52   
lost
IZVORNA PORUKA: Nunichi

lost, u koji vrtic ide tvoja beba?

Moja je na Slatini u Poletarcu, i do 1,5 godinu je bila u baby grupi, a onda je prebacena u jaslice. A kako rekoh, krenula je sa 10 mjeseci, sad ima 25 i stvarno sam prezadovoljna njenim tetama.
Mozda da je prebacis ovamo, ako nema baby grupe u tom u koje ide?



Mi smo u Kolibriju na Stupinama... Pa ne znam sad da je premještam da li je to rješenje... Mi smo je upisali u Kolibri najviše zato što nam je najbliže mada to nije toliko važno jer imamo auto a i MM je usput kad ide na posao...
Hvala ti za info Nunichi pa vidjećemo kako se stvari budu odvijale, ako ne bude išlo na bolje probaćemo i to. A ovde u Kolibriju kako sam ja skontala nema baby grupe nego jaslička grupa i uglavnom su djeca preko 1,5 god... A ima ih i puno valauser posted image  Nisam više pametna šta da radim i ja sam skoro poludilauser posted image
Danas me je teta zvala u 12.30 da dođem po nju jer puno plače i ostala djeca ne mogu da spavaju od njeuser posted image  A inače kaže da je danas bila za nijansu bolja nije plakala cijelo vrijeme, odspavala je pola sata malkice jela i takouser posted image user posted image user posted image
Sve u svemu jako nam je teško, ne znam kome je teže njoj ili meni... Tako bude tužna kad je dovedem kući i treba joj par sati da malo "nadođe" da se počne igrati kao ranije. Hvala Bogu kod kuće dobro jede i pije i to mi je olakšanje jer tamo u vrtiću su to neznatne količine....
A meni valja ujutro na posao ne znam kako ću preživjeti sutra danuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Jaslice
9.5.2011 22:59:03   
N_N

IZVORNA PORUKA: lost

A meni valja ujutro na posao ne znam kako ću preživjeti sutra danuser posted image user posted image user posted image




A da je odvede tm??? Našeg sina je vodio mm, on je to lakše podnosio nego što bih ja, mada sam bez obzira na to ipak ludila...... prvih 15-tak dana....

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Jaslice
9.5.2011 23:10:19   
lost
IZVORNA PORUKA: N_N


IZVORNA PORUKA: lost

A meni valja ujutro na posao ne znam kako ću preživjeti sutra danuser posted image user posted image user posted image


Sutra će je i odvesti MM, ja sam je vodila prethodnih dana ali sutra ne želim da je vidim onako uplakanu kad krenem na posao srce će mi pućiuser posted image user posted image user posted image
A stalno sebi ponavljam da će sve ovo proći, i da većina mama ide na posao kao i ja, bla bla bla... Ali džaba sve ja opet user posted image user posted image user posted image





< Poruku je uredio lost -- 9.5.2011 23:11:12 >


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Jaslice
10.5.2011 9:57:23   
veeseelaa
A meni valja ujutro na posao ne znam kako ću preživjeti sutra dan


lost polakoooo
nemoj toliko da brineš, dijete je na sigurnom, niko mu neće nauditi
možda će plakati malo dok vi ne odete a kasnije će se sigurno zaigrati
bitno je da je sit, suh a oni će već naći načina da ga zabave


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Jaslice
10.5.2011 21:28:51   
lost
Eto preživjeh ja ovaj prvi dan na poslu ali jedvauser posted image
MM je jutros odveo M u vrtić i prvo što me je zabrinulo je to što ona njena teta nije bila tu nego neka druga, ova uzela slobodan danuser posted image  Ona je naravno plakala i plakala, ja sam zvala nakon sat vremena i dalje je plakala...
Pa sam opet zvala nakon jednog sata i teta kaže da samo plače neće ni da jede ni pijeuser posted image  Onda je MM zvao i teta je pitala ako ikako možemo doći da je malo smirimo... Nazvala sam svoju sestru da ode do vrtića i cura je s fakulteta otišla malo je smirila, nahranila i uspavala... međutim kad se probudila opet isto samo plače... I onda je MM otišao s posla oko13h i pokupio je i doveo meni na posao na dojenje... Jao kad me je ugledala te radosti ali i suza, a jadnica sva promukla od plača... Ma srce mi se cijepalo, bilo mi je došlo da odem i s posla da  batalim sve toliko me pogodila kad sam vidjela koliko je ona potresena... Ali vratimo se u realnost kažem sama sebiuser posted image
Kasnije je MM otišao s njom u šetnju pa kući i sve je bilo ok a i ja sam bila dosta mirnija na poslu...
A tete mi nisu nikako jasne majke mi ja te žene ne kontam... Samo pitaju kad ćemo po nju doći, te plače te ona je mala za vrtića itd... Ma ja sam se raspametila, ne znam više šta da radim. Sutra opet ispočetka pa sam zamolila sestru da opet ode kad se uznemiri da je malo smiri, ma joj slom živaca ću dobiti user posted image user posted image user posted image  Kud ja radim od 07-19h ,ma ludilo pravo
Dođe mi da odustanem od vrtića da tražim kakvu ženu mada mi se to nikako ne sviđa ali mi se sada čini da se moja M nikada neće naviknuti na vrtićuser posted image
Neka nam je Bog na pomoći user posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Jaslice
10.5.2011 21:35:18   
mala86
bas mi je zao user posted image ,al polako ako vidis da jednostavno ne ide sa vrticem,jer je premalena uzet ces tetu,naviknut ce se na nju,bit ce u poznatom okruzenju,ovako joj je sve neobicno,strano

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Jaslice
10.5.2011 22:19:24   
škorpija


lost pa tek sad vidim da ona nema ni godinu, joooj pa možeš li ikako naći ženu da je čuva, baš, baš je malauser posted image user posted image user posted image
nit se ona zna igrati sa djecom, nit će kakve koristi imati od vrtića

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Jaslice
10.5.2011 22:40:08   
ziki
Lost polako. Probaj sa direktorom/direktoricom da porazgovaras o ponasanju teta. Jeste mala al nije premala. Ako bas ne ide probaj da promijenjis vrtic ili eventualno varijantu sa tetom neko vrijeme1.2 mj pa onda vrtic. (Ja sam iz mojih 101 razloga uvijek za vrtic)

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Jaslice
12.5.2011 22:17:58   
lost
Izgleda da ipak ima nade i za nas user posted image
Danas je bila za nijansu bolja nego prethodnih dana kad je bila baša drama...
Teta mi kaže da je fino jela, igrala se odspavalauser posted image  Nisam mogla vjerovat...
Plakala je ona i danas ali ne kao prije nije to više onaj plač, i ja sam primijetila kad sam otišla po nju da nije toliko uplakana, promukla izmučena. Jeste bila nervozna i kenjkava ali to je super kakva je bila do sad.
Hvala dragom Bogu da se nazire bar mali napredak jer sam bila počela gubiti nadu da će se ikada naviknuti...

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Jaslice
12.5.2011 22:24:55   
R&T@
lost, bit ce boljeuser posted image

Ponavljam se, ali djeca, pa i tako mala kao tvoja, znaju sta mogu postici ako placu...

Ujutro recite tetama da niko, bas niko nece doci jer ste svi zauzeti i one ce se vise potruditi, vjeruj miuser posted image
Nije ni njima prijatno slusati plac, a i to budi i podstice ostalu djecu da placu...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Jaslice
16.5.2011 10:18:23   
lost
Evo da javim dobre vijesti: naša adaptacija napreduje hvala Bogu user posted image user posted image user posted image
Sada manje plače, fino jede i nekad i odspavauser posted image user posted image user posted image
Pao mi je kamen sa srca user posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Jaslice
16.5.2011 10:20:58   
Lady26
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bravo, hvala Bogu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Jaslice
16.5.2011 10:26:38   
R&T@
Bas mi je drago, lostuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Djeca su nasi mali-veliki herojuser posted image user posted image user posted image

"Pogodit" ce te, vjerovatno, u ovom periodu adaptacije i neka upala grla, ali sve to prodjeuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Jaslice
16.5.2011 19:03:19   
lost
Hvala ženeuser posted image
Već nam nosić curi ali nije to ništa strašno... Samo da se ona navikne i bude sretna ostalo ćemo sve prevazići ako Bog da...

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Jaslice
16.5.2011 19:21:27   
Mala Selma
divna vijest lostuser posted image
bravo za djevojcicu, a i roditeljeuser posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Jaslice
16.5.2011 20:04:59   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: lost

Evo da javim dobre vijesti: naša adaptacija napreduje hvala Bogu user posted image user posted image user posted image
Sada manje plače, fino jede i nekad i odspavauser posted image user posted image user posted image
Pao mi je kamen sa srca user posted image


Super user posted image user posted image user posted image
Sad ce sve ici lakse i lakse...vidjeces. user posted image

A tek sam sad procitala da smo kolegice, na kojoj si klinici? Sorry za ot, nesto ne mogu da posaljem pp za lost. user posted image

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Jaslice
17.5.2011 0:55:01   
mama i nora
čitala i čitala i nemogu više...evo i bilješke napravila user posted image user posted image user posted image
sve u svemu, ima li vrtića JU (državnih) oko stupa? koliko sam ja skontala nemauser posted image
koji su najbliži? zna li ko? a da su državni? mi planiramo u septembru, pa da rezervišemo na vrijeme. mojoj curi će biti 2 god i 2 mjeseca.kako li će to proći bog sami zna...


_____________________________

N O R A... se riješila peleneeee....nanananana...
NOVA BEBA dolazi uskoro...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Jaslice
17.5.2011 12:12:03   
lost
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: lost

Evo da javim dobre vijesti: naša adaptacija napreduje hvala Bogu user posted image user posted image user posted image
Sada manje plače, fino jede i nekad i odspavauser posted image user posted image user posted image
Pao mi je kamen sa srca user posted image


Super user posted image user posted image user posted image
Sad ce sve ici lakse i lakse...vidjeces. user posted image

A tek sam sad procitala da smo kolegice, na kojoj si klinici? Sorry za ot, nesto ne mogu da posaljem pp za lost. user posted image


 
Nunichi imaš PP

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Jaslice
17.5.2011 22:19:42   
amis
HITNO,

molim za informacije o broju djece i teta u jaslickoj grupi, kao i adresu i kontakt telefon vrtica kids N1;

moj sin,zivot moj, 12 mjeseci

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *