|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jaslice
23.1.2012 20:20:27   
selebriti
Cijena je 140KM, u državnom. Nosiš pelene, vlažne maramice, kremu i presvlaku (ovo sve tamo stoji, ne nosas stalno).

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bery)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Jaslice
23.1.2012 20:44:44   
bery
Hvala puno............na informaciji :)

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Jaslice
6.3.2012 12:51:41   
djoisa
kako bebe, do 12 mjeseci, provedu dan u jaslicama, koje su njihove "aktivnosti"?

(odgovor članu bery)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Jaslice
6.3.2012 13:42:53   
selebriti
Isto kao i ove iznad. Ako hodaju, naravno.

Igraju se, jedu, spavaju, jedu, igraju se, ....



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Jaslice
6.3.2012 13:51:08   
djoisa
a ako ne hodaju? vade li ih iz krevetica ili?

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Jaslice
13.4.2012 21:05:08   
agatha
Drage mame,pomoc,zbunjena sam!
Naime.trebam od septembra upisati dijete u jaslice imat ce 20.mjeseci aBd.Statujem u C fazi na Alipasino Polju.
Bila sam danas u vrticu na Mojmilu,gospodja na prijemnom mi rece da prema mjestu stanovanja pripadamo vrticu u Svrakinom.
Iako sam joj rekla da bih zeljela u ovaj upisati dijete,ona kaze da o tome odlucuje komisija.
Nista mi nije jasno jer prema vecini postova sam razumjela da se moze upisati gdje zelimo,mislim na drzavne vrtice,ili sam pogresno razumjela?

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Jaslice
13.4.2012 22:56:23   
leonela
Mislilm sa ide po mjestu stanovanja jer je vrtic na mojmilu pun a pokriva cijelu dobrinju i alipasino a i svrakino ima jaslice pa je logicno da te tamo upute,imas jaslice na otoci...Ne znam da li te interesuju privatni vrtici, mi smo se odlucili za takav i jako smo zadovoljni.

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Jaslice
29.5.2012 21:47:31   
Visnja
ima li neko od Vas ili znate li nekoga da su mu djeca upisana u vrtic Masnica i to u grupu od 2-3 godine? Bila je neka priredba prosli cetvrtak a ja nisam uspjela otici s posla i tako mi je zao, pa rekoh mozda neko ima slikice?

(odgovor članu leonela)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Jaslice
30.7.2012 13:40:18   
BBubica
Drage mame, ima li neko iskustva sa jaslicama vrtica SAN u Starom gradu u Sarajevu (predskolska ustanova AN NUR)?
Hvala

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Jaslice
30.7.2012 13:44:42   
shpagica
Ako je to tamo kod pivare ja sam cula grozne stvari... i to od zene koja je tamo radila kao kuharica. Plate su im neredovne i male i zene su grozno nemotivisane, higijena losa, djecu presvlace rijetko...gazda je neki Arap...ako je to taj vrtic.

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Jaslice
30.7.2012 13:51:08   
BBubica
Mislim da je to neki drugi vrtic. I ja sam cula za jos neka dva vrtica u okolini pivare. Ovaj je u novoj kuci na sprat, unutra izgleda cisto, tete su mlade i jako ljubazne.. Imaju jos jedan vrtic u Hadzicima.Ovo je nesto kao poluprivatni vrtic, tako bih ga nazvala. Opstina daje subvenciju za taj vrtic i priznat je kao predskolska ustanova

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Jaslice
30.7.2012 14:31:51   
Dzenana_G
Mi se jos nismo ni upisali u vrtic, a vec sam zabrinuta kako cemo sve podnijeti.
Koliko sam shvatila da moja curica od 2 godine i 3 mjeseca pripada grupi jaslica.
E sad ona vec vise od mjesec dana ne nosi pelene, hoce li je tete stavljati na tutu?
Ona se uspavljuje iskljucivo uz nekoga i nema sanse da drugacije zaspi. Morat cu probati to promjeniti, ali mislim da ce ici tesko. Kakava je situacija sa takvom djecom jeli neko imas iskustvo?
I jos nam je problem cucla koju koristi samo na spavanje, a poslije toga joj odmah oduzimamo. uh vidim da cemo morati i toga da se rijesimo...user posted image


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Jaslice
30.7.2012 14:39:47   
ladyblue RR
na tutu će je stavljati, ne brini.
što se uspavljivanja tiče....tu će se morati prilagoditi. vaspitačice nemaju vremena da sjede pored djeteta i uspavljuju ga. možda hoće na početku, par dana dok se dijete ne navikne na vrtić a poslije nema šanse.
cuclu bacaj pod hitno jer tamo nema ko čiju cuclu ne stavlja u usta.

< Poruku je uredio ladyblue -- 30.7.2012 14:40:01 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 288
   [Obrisana poruka]
30.7.2012 14:48:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Jaslice
30.7.2012 14:54:48   
Dzenana_G
Ladyblue i Iman hvala vam
Mislim da cemo ipak probati izbaciti cucu iz upotrebe jer svaki dan je frka oko toga kad joj krenemo uzeti. Spremna sam i na par dana nervoze i svega samo da se toga rijesimo.
A sto se tice spavanja nadam se da ce kad vidi ostalu djecu i ona zaspati tako. Morat ce se naviknuti.
E jos nesto sto se tice hranjenja, jel moraju samo jesti?
Joj tek vidim koliko sam stvari do sada mogla djete nauciti bez problema, a meni sve nesto zao, pa hajde neka je jos...


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Jaslice
30.7.2012 14:58:39   
ladyblue RR
djeca jasličkog uzrasta se hrane ali kako tvoja ima 2,5 godine tete će nju tjerati da jede sama.
i ti je malo potjeraj. pa moja N ima 21 mjesec (sutra će jojuser posted image ) i jede sama sva jela koja nisu tečna. tvoja je već velika i vrijeme je da počne sama jesti.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Jaslice
30.7.2012 15:00:45   
Dzenana_G
IZVORNA PORUKA: ladyblue

djeca jasličkog uzrasta se hrane ali kako tvoja ima 2,5 godine tete će nju tjerati da jede sama.
i ti je malo potjeraj. pa moja N ima 21 mjesec (sutra će jojuser posted image ) i jede sama sva jela koja nisu tečna. tvoja je već velika i vrijeme je da počne sama jesti.

Zato i kazem mogla sam je tome davno nauciti user posted image
Ona zna sama jesti, ali je njoj problem sjesti za sto, smiriti se i zavrsiti s obrokom. I onda ja da bi sto prije to zavrsili, nahranim je. I znam da veliku gresku pravim...


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Jaslice
30.7.2012 15:21:38   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: ladyblue

djeca jasličkog uzrasta se hrane ali kako tvoja ima 2,5 godine tete će nju tjerati da jede sama.
i ti je malo potjeraj. pa moja N ima 21 mjesec (sutra će jojuser posted image ) i jede sama sva jela koja nisu tečna. tvoja je već velika i vrijeme je da počne sama jesti.

Zato i kazem mogla sam je tome davno nauciti user posted image
Ona zna sama jesti, ali je njoj problem sjesti za sto, smiriti se i zavrsiti s obrokom. I onda ja da bi sto prije to zavrsili, nahranim je. I znam da veliku gresku pravim...



moja je u hranilici od 4. mjeseca i nema šanse da negdje drugo jede. tako sam je naučila i ne odustajem. ok je kada smo vani ali i tada gledam da je "spengam" u kolica pa da je nahranim.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Jaslice
30.7.2012 23:18:19   
lost

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Ladyblue i Iman hvala vam
Mislim da cemo ipak probati izbaciti cucu iz upotrebe jer svaki dan je frka oko toga kad joj krenemo uzeti. Spremna sam i na par dana nervoze i svega samo da se toga rijesimo.
A sto se tice spavanja nadam se da ce kad vidi ostalu djecu i ona zaspati tako. Morat ce se naviknuti.
E jos nesto sto se tice hranjenja, jel moraju samo jesti?
Joj tek vidim koliko sam stvari do sada mogla djete nauciti bez problema, a meni sve nesto zao, pa hajde neka je jos...



Ne brini ništa ona će se boriti za sebe pa će početi sama da jede... I moja tako ima 25 mjeseci nije znala sama da jede do prije par dana sad se dijete najede ko velika user posted image
U početku su je tete hranile a sad se naučila i baš mi je drago zbog toga neću se brinuti jesu li je nahranile ili ne, nego će imati ispred sebe pa bujrum...


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 294
   [Obrisana poruka]
30.7.2012 23:24:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu lost)
  Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Jaslice
30.7.2012 23:28:26   
vjestica
ja sma svoju prestala hraniti kad je napunila godinu
mada vjerujem da u vrtiću ne prosipa hranu niti (posljedni njen hit) maže svoje noge hranom user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Jaslice
19.1.2013 14:34:47   
taze_mlada
zna li ko u vrticu Skenderija da li primaju djecu mladju od 12 mjeseci?

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Jaslice
6.2.2013 12:54:32   
bebaa
mene interesuje koji je najmladji uzrast da primaju u jaslice ovdje ne mojmilu...ima li neko da je dao malu bebuod 10 mjeseci...kakva su iskustva...

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Jaslice
6.2.2013 13:57:27   
moja suncica

IZVORNA PORUKA: BBubica

Drage mame, ima li neko iskustva sa jaslicama vrtica SAN u Starom gradu u Sarajevu (predskolska ustanova AN NUR)?
Hvala


SVE POHVALE ZA OVAJ VRTIC!!!

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Jaslice
23.6.2013 11:40:15   
lana32
Ima li neko informaciju gdje bi mogla u neki od ovih vrtića odvesti djevojcicu na dva tri sata ,da se polako navikava na djecu i da se pomalo druži s djecom ,sad joj je 18 mjeseci ,curica već uveliko hoda i trči ,voljela bi da se druži malo s djecom ,pa me zanima postoji li mogućnost da je odvedem povremeno na par sati da se druži s djecom ,dok ne dođe vrijeme da je odvedem na puno vrijeme . Odlazila sam u igraone u shopin centrima ,ali u toku radne sedmice su one večinom prazne ,ili barem oni u koje smo mi isle(Alta,Importane)Da li neko ima prijedlog gdje bi je mogla odvesti na igru s drugom djecom

_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu moja suncica)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *