|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jaslice
23.6.2013 11:44:56   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: lana32

Ima li neko informaciju gdje bi mogla u neki od ovih vrtića odvesti djevojcicu na dva tri sata ,da se polako navikava na djecu i da se pomalo druži s djecom ,sad joj je 18 mjeseci ,curica već uveliko hoda i trči ,voljela bi da se druži malo s djecom ,pa me zanima postoji li mogućnost da je odvedem povremeno na par sati da se druži s djecom ,dok ne dođe vrijeme da je odvedem na puno vrijeme . Odlazila sam u igraone u shopin centrima ,ali u toku radne sedmice su one večinom prazne ,ili barem oni u koje smo mi isle(Alta,Importane)Da li neko ima prijedlog gdje bi je mogla odvesti na igru s drugom djecom


u park

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Jaslice
24.6.2013 21:35:04   
lana32
Obilazila sam par parkova,i vodim je ,ali trebam je negdje ostaviti ,pod nadzorom .

_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Jaslice
25.6.2013 13:16:21   
elmaL
Ne znam bas gdje mozes ostaviti dijete tog uzrasta, bilo koja igraonica i sl. nece uzeti tako malo dijete bez roditelja, bez obzira sto hoda, barem je kod nas tako.

jedino ako planiras da ti krene uskoro u jaslice, pa je onda mjesec prije mozes recimo upisati na puludnevni boravak, tako smo mi uradili, s tim da je u pocetku ostajao po sat-dva pa poslije malo povecavali, cisto da se navikne na djecu i novu sredinu.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Jaslice
25.6.2013 13:21:16   
bebaa

IZVORNA PORUKA: lana32

Ima li neko informaciju gdje bi mogla u neki od ovih vrtića odvesti djevojcicu na dva tri sata ,da se polako navikava na djecu i da se pomalo druži s djecom ,sad joj je 18 mjeseci ,curica već uveliko hoda i trči ,voljela bi da se druži malo s djecom ,pa me zanima postoji li mogućnost da je odvedem povremeno na par sati da se druži s djecom ,dok ne dođe vrijeme da je odvedem na puno vrijeme . Odlazila sam u igraone u shopin centrima ,ali u toku radne sedmice su one večinom prazne ,ili barem oni u koje smo mi isle(Alta,Importane)Da li neko ima prijedlog gdje bi je mogla odvesti na igru s drugom djecom

moja prijateljica je vodila malu nekoljiko dana prije polaska u najbliži vrtić sa jaslicama i ostajala po 2-3 sata i poslije nije imala nikakvih problema sa ostajanjem...to je u vrtiću dječiji grad na mojmilu...i ja planiram isto to krajem augusta uraditi....jer kreće od septembra....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Jaslice
25.6.2013 19:37:04   
lana32
Moracu pronaci par vrtica u blizini ,pa da odem da vidim kako i sta,zivim na Marin dvor,kod Avaz twist tower, mislim da imam par vrtica u blizini .ako neko zna za koji ,nek javi

_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Jaslice
24.10.2013 16:54:56   
Maglicica
A koliko je radno vrijeme jaslica?
Ja radim do 17:30 pa bi trebalo da dijete bude u jaslicama barem do 17:45. I da li se mogu "upisivati" u jaslice bilo kada u toku godine? Meni teta prestaje cuvati malog u februaru, tad ce imati godinu i po. Zivim u Dobrinji, pa ako neko ima prijedlog za jaslice tamo, neka mi javi.. ili pak, na Marin Dvoru gdje radim.. Hvala!

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Jaslice
25.10.2013 9:30:11   
dambolina
jaslice imas u djecijem gradu na Mojmilu, ali je radno vrijeme do 17.00 sati. Ako dijete ostaje iza toga, placa se dodatno. Ja sam par puta zakasnila po dijete i naplatili su mi 5 KM po satu, iako smo mi kasnili maksimalno pola sata. U nase vrijeme, ovaj vrtic je imao i drugu smjenu. A jaslice imas i u vrticu Skenderija, ali je tu samo jedna smjena i vrtic, kao i jaslice, radi do 17.00 sati. E sad ne znam kakva je situacija sa privatnim vrticima, sad ihima u izobilju.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu Maglicica)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Jaslice
14.12.2013 13:12:29   
nina2725
Meni bi trebale info. o jaslicama od Otoke - Stupa nebitno JU ili privatne samo da po mogućnosti imaju drugu smjenu jer bi nam trebale recimo od 15:00-19:00, prvi nam je put pa su nam sve info. dobro došle.
Čitajući vaše postove kako je dječici na početku meni je već muka i strah me user posted image kako će se moja user posted image adaptirati jer je jako vezana za mene,svih 10 mj je najviše vremena provodila sa mnom e sad kad bi trebalo da se vratim na posao sve me više nervoza hvata...........user posted image

_____________________________

mamina sunčica 15.02.2013.

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Jaslice
14.12.2013 23:12:19   
škorpija
maglicica imaš vrtić i jaslice Prvi koraci iza doma zdravlja una mojmilu (nedžarići, novi grad, ne znam ni ja čiji je dom), samo provjeri do kad rade,

nina, tebi onda pomažu samo jaslice na mojmilu, samo oni koliko znam imaju dvije smjene, a provjeri i privatni vrtić san, oni imaju poprilično fleksibilno radno vrijeme, ali su u starom gradu, što ti je podaleko

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu nina2725)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Jaslice
14.12.2013 23:13:02   
škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija

maglicica imaš vrtić i jaslice Prvi koraci iza doma zdravlja una mojmilu (nedžarići, novi grad, ne znam ni ja čiji je dom), samo provjeri do kad rade,

nina, tebi onda pomažu samo jaslice na mojmilu, samo oni koliko znam imaju dvije smjene, a provjeri i privatni vrtić san, oni imaju poprilično fleksibilno radno vrijeme, ali su u starom gradu, što ti je podaleko

Doduše i Nur na grbavici radi do 18 sati i imaju jaslice

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Jaslice
15.12.2013 22:36:31   
nina2725
Hvala puno škorpija provjerit ćemo

_____________________________

mamina sunčica 15.02.2013.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Jaslice
31.1.2014 10:21:19   
Majkovski
Hitno potrebna preporuka jaslica za bebicu od 12 mjeseci u uzem centru I starom gradu. Samo da nemaju prefiks vjerskog. Nemam dobro iskustvo sa zenama koje cuvaju djecu jer u jednom momentu postanu cistacice i kuharice a dijete asocijalno.

(odgovor članu nina2725)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Jaslice
1.2.2014 15:36:45   
Majkovski
Niko?

(odgovor članu Majkovski)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Jaslice
10.5.2014 21:23:08   
Just smile
Da li neko ima iskustva s jaslickom grupom u vrticu "Ciciban" u okviru grupacije Nur i "Dobrinja" u okviru grupacije AmeliNur na Dobrinji? Sve informacije su dobrodosle.

(odgovor članu Majkovski)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Jaslice
14.6.2014 8:14:47   
Just smile
Jutro drage mame. Nas curetak je vec par dana u jaslicama. Za sada nam period adaptacije ide nekako. :) Slabo jede skroz ali fino spava i smanjuje plac. A mene dusa boli hehehhe. Imali smo jednu tetu mjesec dana alu nije islo pa smo se odlucili na ovaj korak. Kakva su vasa iskustva? Koliko im je trebalo da se naviknu? Pisite molim vas. :)

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Jaslice
8.11.2014 14:20:44   
tužna mama
Idemo u jaslice već jedno vrijeme i sve bi bilo ok da u tim jaslicama nije jedan veći dječak koji stalno tuče ove mlađe. Ne pomaže ni upozorenje teta ni roditelja apsolutno ništa. Pa razmišljam ako i pred mnom udara moje dijete kako će tek kad ga ostavim tamo s tim divljakom. Neki dan smo došli i teta okupirana dolaskom djece i ne može sve pohvatati jer je sama a njih 17. Mi uđemo unutra a ono ovaj nasilnik sjedi na leđima jednog dječaka koji i ne hoda još dobro i udara ga šakama a dječak zacenio od plača. Srce mi je stalo, da bi se takva scena ponovila za dan dva unatoč molbi tete da ne tuče malu djecu.

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Jaslice
8.11.2014 14:48:25   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: tužna mama

Idemo u jaslice već jedno vrijeme i sve bi bilo ok da u tim jaslicama nije jedan veći dječak koji stalno tuče ove mlađe. Ne pomaže ni upozorenje teta ni roditelja apsolutno ništa. Pa razmišljam ako i pred mnom udara moje dijete kako će tek kad ga ostavim tamo s tim divljakom. Neki dan smo došli i teta okupirana dolaskom djece i ne može sve pohvatati jer je sama a njih 17. Mi uđemo unutra a ono ovaj nasilnik sjedi na leđima jednog dječaka koji i ne hoda još dobro i udara ga šakama a dječak zacenio od plača. Srce mi je stalo, da bi se takva scena ponovila za dan dva unatoč molbi tete da ne tuče malu djecu.


pa trazi direktoricu i reci sve to...steta sto nisi izvadila mobitel i fotkla i pokazala kao dokaz direktorici

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tužna mama)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Jaslice
8.11.2014 20:49:39   
tužna mama
Ona već zna da je situacija katastrofalna ali ne želi zaposliti još jednu tetu iz ne znam kojeg razloga ta neće je plaćati iz svog džepa.
Već su se neki roditelji žalili pa i same tete ali ona po svom user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Jaslice
8.11.2014 22:21:44   
salmy

IZVORNA PORUKA: tužna mama

Idemo u jaslice već jedno vrijeme i sve bi bilo ok da u tim jaslicama nije jedan veći dječak koji stalno tuče ove mlađe. Ne pomaže ni upozorenje teta ni roditelja apsolutno ništa. Pa razmišljam ako i pred mnom udara moje dijete kako će tek kad ga ostavim tamo s tim divljakom. Neki dan smo došli i teta okupirana dolaskom djece i ne može sve pohvatati jer je sama a njih 17. Mi uđemo unutra a ono ovaj nasilnik sjedi na leđima jednog dječaka koji i ne hoda još dobro i udara ga šakama a dječak zacenio od plača. Srce mi je stalo, da bi se takva scena ponovila za dan dva unatoč molbi tete da ne tuče malu djecu.

mjenjaj vrtic/jaslice

(odgovor članu tužna mama)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Jaslice
9.11.2014 13:56:42   
tužna mama
ima još jedan ali je dosta dalje od nas

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Jaslice
9.11.2014 13:59:15   
bebaa
jesu ti državne jaslice....ili privatne...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu tužna mama)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Jaslice
9.11.2014 15:24:50   
sara123
prvo se vi roditelji skupite i otidjite direktorici, reci joj ili nek zaposli jos teta ili nek mali fura odatle, ili cete vi svi kolektivno ispisati djecuuser posted image
ako ne upali, ti ispisi svoje dijete.
nisi ga riodila da ga neko tuce

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Jaslice
9.11.2014 21:27:01   
tužna mama
državni, a to za roditelje svi oni rade i nemaju izbora i te jaslice su im zadnja opcija. Što je naj gore moj muž se protivi odlasku u jaslice pa mu ovo ne smijem ni reći. Toliki nam je stres odlazak u jaslice da je dijete prestalo jesti a ja dobila garant 4,5kguser posted image . Jedina prilika da se druži s djecom svog uzrasta su mu te jaslice.

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Jaslice
9.11.2014 23:08:38   
Medić*

IZVORNA PORUKA: tužna mama

državni, a to za roditelje svi oni rade i nemaju izbora i te jaslice su im zadnja opcija. Što je naj gore moj muž se protivi odlasku u jaslice pa mu ovo ne smijem ni reći. Toliki nam je stres odlazak u jaslice da je dijete prestalo jesti a ja dobila garant 4,5kguser posted image . Jedina prilika da se druži s djecom svog uzrasta su mu te jaslice.

Sta ima veze pa se muz protivi odlasku pa zbog toga ne smijes reci. Grijesis draga.
Na stranu tvoji kilogrami dijete je najbitnije i njegovo zdravo odrastanje u zdravom i pitomom okruzenju.
Mijenjaj vrtic ako se vec nista od strane nadleznih u vrticu ne poduzima.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu tužna mama)
Neposredna veza do poruke: 324
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *