|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jaslice
25.10.2010 11:45:54   
Monaliza
I ja svog bebača od 11 mjeseci treba da pošaljem u jaslice. Može li mi neko kazati kakav je vrtić "Grad" na Mojmilu i kakvi su uslovi za bebe?

(odgovor članu mikimaus)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Jaslice
25.10.2010 13:46:08   
mamana
Ja lićno nemam iskustva sa jaslicama, ali poznajem jednu vaspitačicu koja radi u tim jaslicama i kaže da je tamo haus i da nikome ne bi preporučila tu varjantu čuvanja djeteta. Imaju veliki broj djece.

(odgovor članu Monaliza)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Jaslice
26.10.2010 0:33:26   
bebac2
IZVORNA PORUKA: Monaliza

I ja svog bebača od 11 mjeseci treba da pošaljem u jaslice. Može li mi neko kazati kakav je vrtić "Grad" na Mojmilu i kakvi su uslovi za bebe?


i moj bebac ce najvjerovatnije tamo ici, a trebao bi krenuti u decembru, odmah nakon 1. rodjendana.
mozda ce nam se djeca druziti :-))


_____________________________

dva djecaka,.2006. i 2009.

(odgovor članu Monaliza)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Jaslice
26.10.2010 10:05:23   
new mama
IZVORNA PORUKA: Monaliza

I ja svog bebača od 11 mjeseci treba da pošaljem u jaslice. Može li mi neko kazati kakav je vrtić "Grad" na Mojmilu i kakvi su uslovi za bebe?

Vrati se jednu stranu nazad,ja sam bas pisala forumasici o tim jaslicama,jer je moja malena tu islauser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Monaliza)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Jaslice
26.10.2010 13:31:55   
malena_t
Da li necije dijete ide u jaslice u vrticu Dunje na Otoci? Kakva su iskustva?
Hvala user posted image


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Jaslice
8.11.2010 13:35:38   
selmoni
Molim iskusne mame za odgovor od koliko mjeseci primaju bebe u jaslice havala

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Jaslice
8.11.2010 13:39:39   
mama75
Zvisi od vrtica. Mislim da je u Djeci Sarajeva donja granici 1 godina, a da u privatnim mogu i mladja djeca. Provjeri u vrticu za koji se odlucis. Sretno!

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Jaslice
8.11.2010 14:43:10   
mamana
Primaju bebe od 6 mjeseci na Mojmilu.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Jaslice
9.11.2010 0:20:51   
N_N
Mi smo danas obišli par jaslica u našoj bližoj okolini (privatni vrtići). Vrtić Suncokret ima mješanu grupu i uslov je da user posted image  ima najmanje 2 godine. Iza toga smo išli u Pipi duga čarapa, i kod njih je mješana grupa, najmlađe dijete, trenutno, ima 3 god., i nije problem B bi mogao ići u taj vrtić (bio bi ubjedljivo najmlađi) ali meni se nije nikako svidjelo user posted image  Na kraju smo otišli u Nur i napravili rezervaciju. Čim se neko ispiše ili pređe u stariju grupu dobit ćemo mjesto. Molim sve mame čije dijete ideu Nur da ga ispiše, da mi dobijemo mjesto user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Jaslice
9.11.2010 9:58:49   
mamana
U vrtiću Ameli meni se nije svidjelo što se svake sedmice mjenja teta koja preuzima djete. Imaju tri grupe i tri tete, jedna dolazi u 7, druga u 9, a treća u 11 sati. U periodu adaptacije to je grozno.  Ujutru sve grupe budu zajedno do 11 sati, dok ne dođu sve tri tete da svaka preuzme svoju grupu.
U vrtić Pipi duga čarapa ide curica od moje sestre več 2 godine i oni su prezadovoljni, vaspitačice su više nego divne, ma da prostor nije baš nešto.

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Jaslice
9.11.2010 22:50:35   
N_N
IZVORNA PORUKA: mamana

U vrtić Pipi duga čarapa ide curica od moje sestre več 2 godine i oni su prezadovoljni, vaspitačice su više nego divne, ma da prostor nije baš nešto.


Ovo boldirano je ono što mi se nije svidjelo. Tamno, osjeti se vlaga, mali prostor.... user posted image  

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Jaslice
10.11.2010 10:07:50   
mama75
N_N ovo sto kazes za vrtic Pipi, da je tamno i malo, je istina. Vlage nije bilo, bar dok je moje dijete islo. Ali ono sto ti ja mogu reci je da sam zaista bila zadovoljna svime tamo. Nista pretjerano, ali sve je bilo OK. I sto mi je jos bitnije, moje dijete se nijednom, za 2 godine, nije ozbiljno razbolilo. Bilo je malih prehladica, nosic i sl. ali nijednom nista duze od 2-3 dana i nijednom nisu trebali antibiotici. Tamo je malo djece, mislim da max primaju 15-ero, tako da je to vjerovatno razlog sto je manje virusa. 

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Jaslice
10.11.2010 10:51:58   
mamana
I sto mi je jos bitnije, moje dijete se nijednom, za 2 godine, nije ozbiljno razbolilo. Bilo je malih prehladica, nosic i sl. ali nijednom nista duze od 2-3 dana i nijednom nisu trebali antibiotici. Tamo je malo djece, mislim da max primaju 15-ero, tako da je to vjerovatno razlog sto je manje virusa.


Ovo je još jedna prednost ovog vrtića. Ni curica od moje sestre za 2 godine nikad nije bola bolesna.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Jaslice
11.11.2010 0:03:37   
N_N
Vjeruj da me je s vrata zapahnuo miris vlage pomješan sa kuhanom hranom user posted image user posted image  
Drago mi je da je tvom djetetu bilo dobro i sekinoj djevojčici od mamana. Da, pozitivno je što ih je tako malo (sada ih ima 9) ali đaba odmah s vrata sam osjetila otpor u sebi i shvatila da ga tu ne mogu ostaviti.....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Jaslice
11.11.2010 10:14:40   
mama75
To za miris hrane si u pravu. Odmah s vrata znas sta se jelo taj dan user posted image
Ima neki novi vrtic u Alipasinoj ulici se otvorio, imaju i jaslice. Moja prijateljica je isla, kaze da je super. Kuca na 3 sprata, odvojene grupe djece, dvoriste... Zaboravila samkako se vrtic zove, ali ako te zanima moguce da ima na temi "vrtici" nesto o njemu.

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Jaslice
11.11.2010 10:32:52   
veeseelaa
a do koliko mjeseci starosti se računa jaslička grupa???

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Jaslice
11.11.2010 11:03:40   
mamana
Ima neki novi vrtic u Alipasinoj ulici se otvorio, imaju i jaslice. Moja prijateljica je isla, kaze da je super. Kuca na 3 sprata, odvojene grupe djece, dvoriste... Zaboravila samkako se vrtic zove, ali ako te zanima moguce da ima na temi "vrtici" nesto o njemu.

Vrtić se zove Smile. Išla sam i ja da vidim taj vrtić, jer mi blizu posla. Dok se popneš do vrtića ima brdo stepenica, oma sam se sjetila zime i leda. Vrtić jese lijep sve je novo, ali unutra ima dosta stepenica, što se meni nije dopalo. Košta 330 KM cijelodnevni boravak. Vaspitačice su dosta mlade i meni baš ne uljevaju neko povjerenje (moje subjektivno mišljenje).

a do koliko mjeseci starosti se računa jaslička grupa???

Do tri godine.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Jaslice
11.11.2010 13:16:54   
mama75
E kad ja jednog dana aBd otvorim vrtic... Prvo dobro iscitam sve sta vam smeta i sta bi voljele... Ih, ima sva djeca sa rr da idu u moj vrtic user posted image

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Jaslice
11.11.2010 13:19:57   
mamana
Može samo požuri da nam djeca ne krenu u školu.user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Jaslice
11.11.2010 22:58:16   
bebac2
IZVORNA PORUKA: mama75

E kad ja jednog dana aBd otvorim vrtic... Prvo dobro iscitam sve sta vam smeta i sta bi voljele... Ih, ima sva djeca sa rr da idu u moj vrtic user posted image


hocemo li zajedno u biznis user posted image user posted image


_____________________________

dva djecaka,.2006. i 2009.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Jaslice
11.11.2010 22:59:56   
bebac2
IZVORNA PORUKA: Monaliza

I ja svog bebača od 11 mjeseci treba da pošaljem u jaslice. Može li mi neko kazati kakav je vrtić "Grad" na Mojmilu i kakvi su uslovi za bebe?


jeste li se upisali u jaslice. ja sam svog bebaca upisala u Labudove, iako mi je prva opcija bila Djeciji grad


_____________________________

dva djecaka,.2006. i 2009.

(odgovor članu Monaliza)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Jaslice
11.11.2010 23:08:52   
N_N
IZVORNA PORUKA: mama75

E kad ja jednog dana aBd otvorim vrtic... Prvo dobro iscitam sve sta vam smeta i sta bi voljele... Ih, ima sva djeca sa rr da idu u moj vrtic user posted image



Dogovoreno!! user posted image user posted image

Mi smo se upisali u vrtić Čarolija user posted image  Mješana grupa i ima ih sa našim B ukupno 10. Nikako nam nije usput, morat ćemo ga posebno voziti u Nedžariće i ići po njega (mi živimo u Novom Sarajevu a radimo u Centru) ali šta je tu je. Sutra ćemo biti par sati a od ponedjeljka puno vrijeme user posted image E da, tu nam je drug Dino, od forumaice malenaa user posted image  Vrtić je krasno urađen, oduševljena sam pa vidjet ćemo kako će nam adaptacija proći.
Držite nam fige.....

< Poruku je uredio N_N -- 11.11.2010 23:10:21 >

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Jaslice
12.11.2010 0:40:21   
mama75
Malom drugaru zelimo puno lijepih trenutaka u jaslicama, a mamici puno zivaca za savladavanje prvih dana user posted image Bas mi je zao sto niste nasli nesto da vam je "na ruku" ali sve za djecu, zar ne? Sretno!

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Jaslice
12.11.2010 9:33:55   
scarlett
Evo ja sam upravo saznala radno vrijeme Čarolije i ne odgovara nam nikako, N_N sad sam bašuser posted image user posted image user posted image
Izvini, ne stignem ti se javiti, a ni azraa se nisam javila, ne stignem, izvinite žene.
Kad stignem, pratim ovu temu, pa počnem sebe analizirati, jel ' ja možda tražim previše, ali zasada najvažniji faktor koji  se ne uklapa je radno vrijeme. Ja sam druga smjena svaki drugi dan i ne završavam prije 19 h a i MM je najmanje 2x sedmično druga smjena do 22h, tako da nijedan vrtić odnosno jaslice koje ne rade duže od 20h ne dolaze u obzir.
Molim vas ako znate neke jaslice da imaju takvo radno vrijeme pleeeeeeaaaaaaaaseee!!! javljajte.

Evo pokušavamo da nađemo i tetu, ako neko ima prijedlog, bila bih veoma zahvalna, ne stižem ni da vidim šta se dešava na temi regionalno druženje, ali valjda ne fulam termin.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Jaslice
12.11.2010 9:38:32   
Mala Selma
scarllet, obdaniste Djeciji grad na Mojmilu ti radi do 22,00 sata  user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *