|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jaslice
9.3.2011 23:12:39   
Anoniman
Zna li iko neke privatne jaslice osim Nura na podrucju Novog Sarajeva i da rade i posle 17h?

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Jaslice
9.3.2011 23:15:26   
mama75
Jelena, mislim da onaj vrtic na Vracama radi do 18 ali ne znam ima li jaslice, za ostale znam da rade do 17h. Jedino onaj na Mojmilu radi u 2 smjene.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Jaslice
9.3.2011 23:15:34   
Hanady RR
Hvala mama 75 puno...
Mi bi išli na opciju jaslica JU ili skenderija ili iza vojne bolnice...
jeli ima negdje oko grbacice tamo isto jaslička grupauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Jaslice
9.3.2011 23:16:43   
mama75
Ima u Masnici. To je onaj vrtic uz Miljacku, kod Shopinga.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Jaslice
9.3.2011 23:18:03   
Anoniman
Meni odgovara neka relacija npr od holiday in-a pa do Č.Vile. negdje u toj relaciji, da mi je blizu, a i usput mm kad podje na posao, ali mi je bitno da rade posle pet. Jer znam za drzavne da samo na Mojmilu rade.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Jaslice
9.3.2011 23:19:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama75

Ima u Masnici. To je onaj vrtic uz Miljacku, kod Shopinga.

user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala puno...
ovaj iza bolnice rekoše nam nema mjesta ni na skenderiji isto tkao pa odemo it amo...
Hvalauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Jaslice
9.3.2011 23:28:13   
bebac2
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Meni odgovara neka relacija npr od holiday in-a pa do Č.Vile. negdje u toj relaciji, da mi je blizu, a i usput mm kad podje na posao, ali mi je bitno da rade posle pet. Jer znam za drzavne da samo na Mojmilu rade.


državni vrtic na c.vili,u blizini Bosmala ima drugu smjenu, a za privatne ne znam


_____________________________

dva djecaka,.2006. i 2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Jaslice
9.3.2011 23:29:25   
mama75
IZVORNA PORUKA: bebac2

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Meni odgovara neka relacija npr od holiday in-a pa do Č.Vile. negdje u toj relaciji, da mi je blizu, a i usput mm kad podje na posao, ali mi je bitno da rade posle pet. Jer znam za drzavne da samo na Mojmilu rade.


državni vrtic na c.vili,u blizini Bosmala ima drugu smjenu, a za privatne ne znam


O kako dobra i korisna informacija! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebac2)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Jaslice
9.3.2011 23:30:44   
Anoniman
Ja zvala upravu drzavnog vrtica i rekli su mi da samo Djeciji grad na Mojmilu ima drugu smjenu, juce ih zvala user posted image

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Jaslice
9.3.2011 23:36:24   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: bebac2

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Meni odgovara neka relacija npr od holiday in-a pa do Č.Vile. negdje u toj relaciji, da mi je blizu, a i usput mm kad podje na posao, ali mi je bitno da rade posle pet. Jer znam za drzavne da samo na Mojmilu rade.


državni vrtic na c.vili,u blizini Bosmala ima drugu smjenu, a za privatne ne znam


O kako dobra i korisna informacija! user posted image user posted image user posted image



a taj vrtic je jako dobar vrtić

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Jaslice
9.3.2011 23:37:32   
Anoniman
Zna li neko kako se zove vrtic, posto mi kako napisah rekose juce samo za Djeciji grad, da ih sutra opet zovem i pitam.

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Jaslice
9.3.2011 23:39:19   
bebac2
oni sigurno znaju bolje od mene :-), ali ja sam bila ubijedjena da tamo ima druga smjena, cak sam zbog toga djecu mislila tamo upisati. Izvini na dezinformaciji,znas kako kazu - pošto kupila, tako i prodala user posted image user posted image sigurno je i meni neko pogresno rekao

_____________________________

dva djecaka,.2006. i 2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Jaslice
9.3.2011 23:45:14   
Anoniman
Jer ja sam se bas zadala na zvanje i trazenje jaslica, cak imamo i jednu prijateljicu koja radi u Kekecu i ona mi je sama rekla da samo Djeciji grad ima drugu smjenu, nekad su imali i Proljetni cvjetovi ili kako se vec zovu, onaj vrtic pored biroa u N.Sarajevu, ali zbog male "potraznje" ukinuli. Ja opet nazvala upravu reko da provjerim jos jednom i oni mi isto kazu samo Djeciji grad, Mojmilo.

(odgovor članu bebac2)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Jaslice
9.3.2011 23:47:48   
bebac2
ujutru cu pitati uciteljice od moje djece u Svrakinom znaju li one gdje ima druga smjena pa ti javim cim prije

_____________________________

dva djecaka,.2006. i 2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Jaslice
9.3.2011 23:50:07   
Anoniman
Hvala ti od srca. meni je svejedno da li bilo drzavno ili privatno, samo mi je birno da radi minimalno do pola sest. Planiram A dati, i dok se ne porodim nije problem da ja idem po nju svaki dan, ali kad se porodim malo bi mi bilo tesko sa bebom, jos pogotovo jesen ici po nju svaki dan, a mm radi do pet, a na stupu mu kancelarije. A kako ja zbog apaurina ne smijem voziti, a i ne usudjujem se zbog kontrakcija tako da bi neko sto blize pofalica ako je ikako moguce.

(odgovor članu bebac2)
  Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Jaslice
10.3.2011 10:30:34   
mama75
Ja znam da je bio neki privatni vrtic na Ilidzi u kojem je dijete moglo ostajati "prekovremeno", ali se to placalo dodatno, cini mi se 5KM/sat. Vrtic se zvao "Denis". Ne znam da li jos uvijek postoji i ima li tu mogucnost. Ali mislim da se u priv. vrticima mozes dogovoriti da dijete ostaje duze pola sata i da platis za to.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Jaslice
10.3.2011 10:33:50   
Anoniman
Ja sam planirala Anu u NUR dati, ali posto je teta bila toliko neljubazna i kad sam ja pitala moze li moje dijete da ne prisustvuje vjeronauci ona mi je rekla, pa mala je ona sta ona zna sta se prica na casu vjeronauke. Mala ili ne mala ne volim takav pristup za 270km koje bi placala. Tako da ne znam ni jedno vise obdaniste privatno ovdje u blizini nas mama75, da je privatno. To na Ilidži mi daleko kao sto vec navedoh zbog odlaska po nju kad je mm na putu i dok bude na 4 sata.

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Jaslice
10.3.2011 12:57:22   
Rumi
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ja sam planirala Anu u NUR dati, ali posto je teta bila toliko neljubazna i kad sam ja pitala moze li moje dijete da ne prisustvuje vjeronauci ona mi je rekla, pa mala je ona sta ona zna sta se prica na casu vjeronauke.


auuu, boze sacuvaj, pa sto onda one i pricaju uopste, mislim sva su djeca mala...i po toj logici znaci nemaju pojma sta im tete pricajuuser posted image
nadam se da cete pronaci odgovarajuce jaslice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Jaslice
10.3.2011 13:49:19   
Lady26
IZVORNA PORUKA: bebac2

ujutru cu pitati uciteljice od moje djece u Svrakinom znaju li one gdje ima druga smjena pa ti javim cim prije

Ja kao padobranac, sorry...tvoja djeca idu u vrtic u svrakinom? Ili sam ja nesto pogresno skontala? Ako idu, zanima me kakav je?
Mene je taj vrtic "odgojio" ali ne znam kakve su sada tete...to mi je preko puta kuce user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebac2)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Jaslice
10.3.2011 15:45:24   
mama75
Jelena a zasto dajes Anu u jaslice? Jel pocinjes raditi ili zbog 2. bebe? Mozda da probas naci neku tetu koja ce ti dolaziti kuci, po 4 ili 8 sati. Meni zao tako male bebice u jaslice davati ako bas nije da se mora, bar do 2,5 godine user posted image  user posted image
I jos jedan savjet: trazi vrtic koji ti je ili jako blizu ili par stanica tramvajem. Jer ovaj Nur npr je za tebe trudnu ili sa malom bebicom poprilicno daleko ako ne ides autom.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Jaslice
1.4.2011 13:19:33   
bebac2
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: bebac2

ujutru cu pitati uciteljice od moje djece u Svrakinom znaju li one gdje ima druga smjena pa ti javim cim prije

Ja kao padobranac, sorry...tvoja djeca idu u vrtic u svrakinom? Ili sam ja nesto pogresno skontala? Ako idu, zanima me kakav je?
Mene je taj vrtic "odgojio" ali ne znam kakve su sada tete...to mi je preko puta kuce user posted image



ja bas visim na ovoj ringeraji, pa odmah vidim kad me neko nesto pita user posted image user posted image user posted image moja djeca idu u taj vrtić, mladji je u jaslicama vec od 1. rodjendana, a veliki je u starijoj grupi. ja sam zadovoljna, mozda zato što ne znam kako je u drugim vrticima. Salim se, tete mi je svidjaju i cini mi se da su i djeca zadovoljna.
a posto zivis tako blizu, mogla bi mi ponekad pokupiti djecu kad ja ne mogu stici po njih user posted image user posted image


_____________________________

dva djecaka,.2006. i 2009.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Jaslice
3.4.2011 10:05:25   
Malisa 23
Mame veliki pozdrav

Imate jaslice u Pony-ju i to se vrtic upravo upisuje u sudski registar ,znaci jedan od rijetkih privatnih legalnih vrtica...sve mozete provjeriti naravno da Vas ja ne ubjedjujem jer nije dozvoljeno ovako preko javne rsprave ...primaju djecu od 6 mjeseci to znam sigurno...


za nase malisane samo najbolje 
user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu bebac2)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Jaslice
3.4.2011 10:45:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama75

Jelena a zasto dajes Anu u jaslice? Jel pocinjes raditi ili zbog 2. bebe? Mozda da probas naci neku tetu koja ce ti dolaziti kuci, po 4 ili 8 sati. Meni zao tako male bebice u jaslice davati ako bas nije da se mora, bar do 2,5 godine user posted image  user posted image
I jos jedan savjet: trazi vrtic koji ti je ili jako blizu ili par stanica tramvajem. Jer ovaj Nur npr je za tebe trudnu ili sa malom bebicom poprilicno daleko ako ne ides autom.



Mama prvenstveno zbog njene socijalizacije malo sa drugom djecom, jer nisi imala vremena da primjetis, ali ona jednostavno ne podnosi drugu djecu, tj hoce da ih cupa, tuce, a da ne pricam o ljubomori...neda mi ni prici ekom djetetu, a ne se obratiti, odmah sama sebe tuce, pa onda cupa mene, vristi i svu ostalu huju istresa, pa sam onda kontala i zbog druge bebe da se navikne, a i meni ej i dalje rizicna trudnoca pa zato. Sad za sad posto nismo nasli odgovarajuci vrtic nasli smo tetu koja dolazi da cisti po kuci, a ja oko nje, ali izgleda da cemo promijeniti uloge teta oko nje, ja oko kuce posto je ovo malo nepodnosljivo user posted image .

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Jaslice
8.4.2011 17:19:01   
malena131
Drage moje,
interesuje me jaslicka grupa u Masnici ili u Kekecu? Kakve su tete, koliko je dejce u grupi, kakva je hrane?
U potrazi sam za vrticem- jaslicama za moje djecake. Neprestano trazim i sta god skontam mislim nije dobrouser posted image  Jeste li vi bile neodlucne i nesigurne pri upisu svoje djecice u vrtic? Joj tako me nesto strah kako ce se snaci?

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Jaslice
8.4.2011 17:25:59   
ElmaB
Draga imaš i u Kekecu, ali pošto vidim da tvoji dječaci imaju većgodinu dana onda mogu i u Mašnicu. Moji svi idu u Mašnicu i Tea je krenula jako mala, sa nepunom godinom i pol. Hrane ih tete, a ako su ti još na adaptiranom mlijeku onda ti odneseš svoje i naravno daš im upute šta tvoja djeca ne jedu i to im se ne daje. Ja sam Teu odmah dala na puno vrijeme, a blizanci su u početku išli po 4 sata i nakon sedam dana krenuli po 8. Zadovoljna sam, a kada mi nešto zasmeta to im i kažem, uglavnom imam dobru komunikaciju sa njima. U toj maloj jasličkoj grupi su profesionalne, dugogodišnje vaspitačice i one su extra. Moja Tea je kod njih bila dvije godine.Otprilike je oko 22 djece u toj jasličkoj grupi.


< Poruku je uredio ElmaB RR -- 8.4.2011 17:27:20 >


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *