|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 13:48:13   
veeseelaa
odoh....dobismo slobodno
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

odoh....dobismo slobodno

nećem mužu reći da sada krećem da obiđem koji šoping centaruser posted image

al kad dođe kući nema da me neće provalit...user posted image


hahahah blago tebi i ja bi rado išla, al evo brzo će 16 sati


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 13:49:48   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

A zar je "intima" samo sex?!


ne nije
imam osjećaj da ti kompenziraš sex kroz nešto drugo pa na takav način pišeš user posted image
sex ti nije bitan? il te muž ne želi sexati? ne kontam

O ne,ne-da znaš kakav sexualni život imam, i ti bi mi pozavidilauser posted image
A ovo o inti-mislim-nije samo intima sex-pa i ti maloprije reče da nije...da ne nabrajamo sad u nedogled...
Samo-"jadno" je brate da se sve u braku svede na sex-bar sa mog aspekta. Bilo koja tema-ma posexamose....ma bolje je posexati se...na to sam mislila...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 13:54:54   
veeseelaa
pa to nije bona jadno, to je super
kad smo se već dotakli izreka i poslovica da i ja kažem koju a vezano za dio kojeg smo se dotakle

Ljubav nije rezultat seksualnog zadovoljenja, već je seksualno zadovoljenje rezultat ljubavi

< Poruku je uredio veeseelaa -- 23.12.2011 13:55:19 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 13:57:21   
snijeg
Pa znaš anonimna, nije u sex-u sve, ali je veoma važna karika za sve.
Ako ima sex-a ima ljubavi, požude, razumjevanja, blizine, relaksacije fizičke i psihičke, opuštenosti, ležernosti, usklađenosti, organizovanosti, želje za partnerom...kad nema sex-a brak je navika i partneri su distancirani, nema istinske intime, polako ali sigurno se pretvaraju u "rođake" koji djele istu postelju - vrlo često ni to..... ili ćemo se sad ubjeđivati da nije tako user posted image
S tim da se podrazumjeva da su oba partnera željna istog i da im seks nije obaveza, ispunjenje bračnih dužnosti nego lična želja i osjećaj za bliskošću sa partnerom.

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 13:58:50   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

odoh....dobismo slobodno

nećem mužu reći da sada krećem da obiđem koji šoping centaruser posted image

al kad dođe kući nema da me neće provalit...user posted image


Odoh i ja a taman je postalo zanimljivo i samo da se zna ja nisam nijedna anonimnauser posted image

Ne znam trebam li prijaviti mm-u da necu iz istih stopa kući jer idem vidjeti tortu za malenog i brat će me voziti. Zadržati ću se pola sata. Jel dovoljno detaljno ili treba jos?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:01:13   
D_K
IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

odoh....dobismo slobodno

nećem mužu reći da sada krećem da obiđem koji šoping centaruser posted image

al kad dođe kući nema da me neće provalit...user posted image


Odoh i ja a taman je postalo zanimljivo i samo da se zna ja nisam nijedna anonimnauser posted image

Ne znam trebam li prijaviti mm-u da necu iz istih stopa kući jer idem vidjeti tortu za malenog i brat će me voziti. Zadržati ću se pola sata. Jel dovoljno detaljno ili treba jos?



treba još.. jesi li piskila i kakila i koliko mislis da ces muskaraca sresti u putu.. takodje, molim izvjestaj koliko sekundi ces kuziti ramena a koliko sekundi noge zgodnog frajera na semaforu dok ceka/s zeleno..



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:01:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: snijeg

Pa znaš anonimna, nije u sex-u sve, ali je veoma važna karika za sve.
Ako ima sex-a ima ljubavi, požude, razumjevanja, blizine, relaksacije fizičke i psihičke, opuštenosti, ležernosti, usklađenosti, organizovanosti, želje za partnerom...kad nema sex-a brak je navika i partneri su distancirani, nema istinske intime, polako ali sigurno se pretvaraju u "rođake" koji djele istu postelju - vrlo često ni to..... ili ćemo se sad ubjeđivati da nije tako user posted image
S tim da se podrazumjeva da su oba partnera željna istog i da im seks nije obaveza, ispunjenje bračnih dužnosti nego lična želja i osjećaj za bliskošću sa partnerom.


upravo tako, na to sam i mislila
i od kud počesmo o sexu uopće a pričasmo o laganju user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:02:24   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jeste li ikad slagale nesto muzu ili ste 100% iskrene?


Nikada nisam slagala, ali sam nešto prešutila.

IZVORNA PORUKA: AnonimanJeste li ga nekad na neki nacin provjeravale da bi se uvjerile da vas ne laze ili nesto drugo?


Ne, nemam povoda niti razloga za takvo nešto. Dovoljno je što provjeravam pola svijeta.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Kakve ste u tom segmentu? Tema jednostavno za pricu.  user posted image


Mislite u segmentu slagati - kako kada i kako kome. Obično su to "laži" koje je pametnije izreći negoli istinu.



Kao blue rose,osim zadnji odgovor,bude to istina,no drugacije upakirana :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:05:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

odoh....dobismo slobodno

nećem mužu reći da sada krećem da obiđem koji šoping centaruser posted image

al kad dođe kući nema da me neće provalit...user posted image
i provalit bez r

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:06:03   
Blue rose RR
Jah eto snebivajte se oko starih izreka, a ovamo se pretresaju teme oko sex-a i intime :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:09:25   
D_K
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

odoh....dobismo slobodno

nećem mužu reći da sada krećem da obiđem koji šoping centaruser posted image

al kad dođe kući nema da me neće provalit...user posted image
i provalit bez r



U wish user posted image user posted image ..



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:09:49   
veeseelaa
ma ok su izreke al mi je ona maloprije pominjana uvrijedljiva za ženski rod a pritom opravdanje za muškarce koji navale na ženu ko sivonje....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:10:55   
D_K
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Jah eto snebivajte se oko starih izreka, a ovamo se pretresaju teme oko sex-a i intime :)


kad smo kod starih izreka evo jedne koja mi pade na pamet i koja spominje sex i intimu:

nema džabe ni u stare babe..

pase li temi, nemam pojma.. skontacemo nesto.. mozda da je metnem na ''onu nasu'' temu user posted image

< Poruku je uredio D_K -- 23.12.2011 14:11:17 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:12:16   
Blue rose RR
D_K dobra :))) ali eto i ta je uvredljiva za žeMski rod - najvjerovatnije.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:15:48   
D_K
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

D_K dobra :))) ali eto i ta je uvredljiva za žeMski rod - najvjerovatnije.


more bit bidne a more bit i ne bidne.. ja cu eksperimentalno svome reci u sred akcije 'nema dzabe ni u stare babe' pa javim sta se desilo user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:16:18   
veeseelaa
POSTOJI LI DOBRA LAŽ

Poznato je od davnina da je laganje grijeh. Tako je laž nazvana u Bibliji, svetoj knjizi kršćanstva pa i u drugim religijama. Ni bonton ne odobrava laganje, iako je teško biti ljubazan u svim situacijama i pri tome uvijek govoriti istinu.Što je na primjer izjava: „Drago mi je“ prilikom upoznavanja osobe koju nikako nisi želio ni sresti niti upoznati. Osjećaš da ti nimalo nije drago, međutim, bonton ti nalaže da izgovoriš upravo suprotno.Ili kad te starija osoba u odjeljku jurećeg vlaka upita smeta li ti ako malo otvori prozor  jer ne može disati-nedostaje joj zraka. Tebi baš smeta otvaranje prozora jer znaš da će ti i malo strujanje  zraka pojačati glavobolju s kojom se cijeli dan boriš. Kako ostati pristojan i uviđavan a pri tome ne lagati?Kako ne lagati dragoj osobi koja se bori s opakom bolešću želeći ozdraviti, a ti znaš da su prognoze vrlo loše, znaš da ne postoji nikakva šansa za ozdravljenje. Hoćeš li joj reći istinu kad joj dođeš u posjet?  Možeš li izbjeći laganje?Kako reći istinu kolegi ili kolegici koja očito zadovoljna svojim izgledom, pita kako izgleda u novom kompletu, ako misliš da u tome izgleda svakako, samo ne lijepo?Pitam se postoji li uopće razlika između laži i laži. Je li istina da je svaka laž – laž, bez obzira na okolnosti u kojima je nastala?  Koliko bi se smanjio ili povećao broj brakorazvodnih parnica kad bi svi supružnici međusobno govorili samo istinu ?Jesu li dobrim namjerama opravdane „dobre“ laži, ipak samo laži koje u osnovi imaju isti cilj kao i svaka - vlastitu korist?Nije li izreka: „Put do pakla popločen je dobrim namjerama“ upozorenje svima?! Jesmo li na kraju svi na putu za pakao, jer svi ponekad lažemo? Što je i postoji li uopće pakao? Je li to stanje uma ili mjesto na kojem završava svijest „loših-griješnih ljudi“?

< Poruku je uredio veeseelaa -- 23.12.2011 14:17:34 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:16:42   
snijeg
Izvini BR, ali to što neko ostavi komentar na temi sex, intima ne znači da "maše repom". Masa nas ostavi šaljiv komentar, damo mišljenje kad ga neko traži bez da iznosimo detalje svoje intime i kakve to veze ima sa prevarom i lažima user posted image
Osim toga do kad sex treba da bude tabu tema u našem društvu i dok kad će se neko ko otvoreno priča o sexu, koji je prirodna pojava i biološka potreba, smatrati manje vrijednim, nemoralnim ili kakvim već, joj žene drage i mi smo kao u tridesetim sa izgrađenim samopouzdanjem i odgajamo djecu spremajući ih za sutrašnji život....  user posted image


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:18:17   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jeste li ikad slagale nesto muzu ili ste 100% iskrene? Jeste li ga nekad na neki nacin provjeravale da bi se uvjerile da vas ne laze ili nesto drugo? Kakve ste u tom segmentu? Tema jednostavno za pricu.  user posted image



ja sam sa mojim muzem 100% iskrena ne lazem ga ni po bilo cemu , kada su drugi ljudi u pitanju user posted image onda stvarno po potrebi nekada prevelika doza iskrenosti i nije dobra , tj. hocu reci bolje slagati nego nekoga povrediti ili presutiti samo u tim slucajevima inace sam poznata kao zena ostra jezika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:21:18   
veeseelaa
meni je šega ta fraza "o intimi  se ne priča" user posted image "to je samo za nas dvoje"
a više sam ovdje pročitala intimnih stvari nego igdje, haman svak je opisao svoju kuću, metnuo slike, znamo šta se jede, pije, gdje djeca idu u vrtić, ko ih čuva, kad se ide kod ginića, kakve su nam bradavice, gdje ko ima čir na guzi uglavnom,  šta nose od garderobe, šta kupuju, koliko novca  itd a kad je riječ o seksu e tu je tajac i izigravanje svetih ljudi user posted image da se neježiš


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:21:56   
snijeg
Ove izreke su samo dokaz da smo predugo živjeli u dominantno muškom društvu, gdje je žena smatrana objektom bez osjećaja i razuma... ono što je žalosno je da sad kad više ne živimo takvim životom same ga sebi namećemo kao "obavezu" moralisanja, ako ništa drugo...ah te žene user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:22:20   
veeseelaa
inace sam poznata kao zena ostra jezika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


isto al mi se desi da nekad slagim supruga, jednostavno jer mi se ne da o tome


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:23:32   
Blue rose RR
Snijeg, jedno je ostaviti komentar o sex-u,a drugo ga je "pretresati" i mislim da znaš o čemu sam pričala, a ako ne sorry...
A na kraju krajeva nisam ja izmislila poslovicu, već stotine godine iza nas.

A što se povezivanja teme "sex-a i mahanja repa" uopšte nije bila poistovjećena, već je bila sa postom:

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al zamisli neko ti se šlepa npr i ti to ne prijavljuješ mužu, PREĆUTIŠ
i tako prolaze mjeseci a dotični navalentan i ti nemaš kud nego da prijaviš mužu da ti budalu skine s vrata a muž pita od kad to traje, ti kažeš npr ima pola godine, on poludi jer si PREĆUTILA
to je skrivanje istine , jednostavno i i to povrijedi kao laž





_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:23:43   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: snijeg

Ove izreke su samo dokaz da smo predugo živjeli u dominantno muškom društvu, gdje je žena smatrana objektom bez osjećaja i razuma... ono što je žalosno je da sad kad više ne živimo takvim životom same ga sebi namećemo kao "obavezu" moralisanja, ako ništa drugo...ah te žene user posted image


čuj ni u babe nema džabe? user posted image
a nije sapun neće se izlizat? user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:24:52   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Snijeg, jedno je ostaviti komentar o sex-u,a drugo ga je "pretresati" i mislim da znaš o čemu sam pričala, a ako ne sorry...
A na kraju krajeva nisam ja izmislila poslovicu, već stotine godine iza nas.

A što se povezivanja teme "sex-a i mahanja repa" uopšte nije bila poistovjećena, već je bila sa postom:

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al zamisli neko ti se šlepa npr i ti to ne prijavljuješ mužu, PREĆUTIŠ
i tako prolaze mjeseci a dotični navalentan i ti nemaš kud nego da prijaviš mužu da ti budalu skine s vrata a muž pita od kad to traje, ti kažeš npr ima pola godine, on poludi jer si PREĆUTILA
to je skrivanje istine , jednostavno i i to povrijedi kao laž






draga Blue Rose to što se tebi nije desilo ne znači da se ne dešava




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 14:26:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je šega ta fraza "o intimi  se ne priča" user posted image "to je samo za nas dvoje"
a više sam ovdje pročitala intimnih stvari nego igdje, haman svak je opisao svoju kuću, metnuo slike, znamo šta se jede, pije, gdje djeca idu u vrtić, ko ih čuva, kad se ide kod ginića, kakve su nam bradavice, gdje ko ima čir na guzi uglavnom,  šta nose od garderobe, šta kupuju, koliko novca  itd a kad je riječ o seksu e tu je tajac i izigravanje svetih ljudi user posted image da se neježiš

pa svako mora o necemu pisat sta ta osoba misli i koje je slobodna da pise , ja eto ne sramim se pisat o sex nemam ga sta pisat kad ga bude kako kad
user posted image kao ti recimo ja sam tebe zapamtila po tome sexsuuser posted image user posted image mislim ko o cem ti o sex
ne mislim nimalo u neg smislu  al eto sta ja znam tako si mi se utufila u glavu po tome ....


(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *