|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Danas sam tužna :(
7.2.2012 22:35:43   
chantal
baš,baš tužnaaa...jer je moja dobra prijateljica imala pobačaj u 6 mj,ne mogu ni zamisliti tu bol-rađati,a znati da je mrtva beba uhhh  user posted image

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Danas sam tužna :(
22.2.2012 13:35:28   
pepika
Tuzna sam zato sto nista ne ide kako treba,Boze znam da sve ima svoje razloge,al opet se pitam zasto? Nikad nista nismo nikom uradili nazao ni nekog povrijedili,al nece pa nece...sve nizbrdo pa hajde...Boze pogledaj nas molim te i da bar nesto bude kako treba. I ova zima ubi,pa sam jos vise depresivnija i sve mi se cini jos gore nego sto jest. user posted image user posted image user posted image Sao pad,za padom...

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Danas sam tužna :(
22.2.2012 13:40:36   
felix
ma nisam toliko tuzna, koliko sam nikakva .user posted image Jer mi dosta svega , nešto se sastalo . Al bit ce abd.i bolji dana ja se nadam .
user posted image user posted image

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Danas sam tužna :(
22.2.2012 13:47:28   
jasmin
>>Ne volite nešto, a ono može biti dobro za vas; nešto volite, a ono ispadne zlo po vas. - A Allah zna, a vi ne znate.<<

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Danas sam tužna :(
26.2.2012 14:42:34   
SdZ
.... jer mi sve, sto kazu, skupilo. user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Danas sam tužna :(
26.2.2012 14:44:25   
veeseelaa
drage ženice dok ste dobro i zdravo vi i vaši članovi porodice nemate razloga biti tužne
ja zaista ne padam u iskušenja te vrste..... naravno gubici voljenih nas obilježe, i zbog toga znam biti tužna.... ali brzo se trgnem... ne daj te se


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Danas sam tužna :(
27.2.2012 14:03:09   
felix
jer mi je majka stara slaba , puno slaba ... Dragi Allah da joj olaksa njenu bol ...."BOZE, OLAKSAJ, A NE OTEZAJ, BOZE ZAVRSI S DOBRIM! AMIN!".


(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Danas sam tužna :(
27.2.2012 14:05:47   
Lady26

IZVORNA PORUKA: felix

jer mi je majka stara slaba , puno slaba ... Dragi Allah da joj olaksa njenu bol ...."BOZE, OLAKSAJ, A NE OTEZAJ, BOZE ZAVRSI S DOBRIM! AMIN!".



Nana?Jel bolesna ili starost? user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Danas sam tužna :(
27.2.2012 14:10:54   
Hannica

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

.... jer mi sve, sto kazu, skupilo. user posted image

Da potpisem. user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Danas sam tužna :(
27.2.2012 14:14:06   
felix
jeste nana , a starost je i uz to teska bolest .... Zao mi je puno (to je od mm nena al je volim kao svoju ) draga zena ja je smatram svojom nenom maltene ....
Jer moje su nene davno umrle jednu nisam ni zapamtila od mog oca majka user posted image a djeda isto nisam nikad upoznala on je umro jos dok je moj otac imao 12est samo godina .
Da joj Bog samo olaksa bol , znas kako je kad jednu noc ne spavas a ona od bolova ne spava nocima ....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Danas sam tužna :(
27.2.2012 14:17:43   
felix

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

.... jer mi sve, sto kazu, skupilo. user posted image

Da potpisem. user posted image

nemoj biti tuzna, danas je tvoj dan . Sretan rodjendan i ovdje user posted image da budes vesela jesi cula user posted image pusa djeci lijepoj .

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Danas sam tužna :(
27.2.2012 14:21:11   
Lady26



Tuzno ali sta da covjek radi, pomoci ne mozes, ako se muci bolje da se rijesi user posted image .....Obilazite je user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Danas sam tužna :(
27.2.2012 14:29:08   
Rabi

IZVORNA PORUKA: felix

jeste nana , a starost je i uz to teska bolest .... Zao mi je puno (to je od mm nena al je volim kao svoju ) draga zena ja je smatram svojom nenom maltene ....
Jer moje su nene davno umrle jednu nisam ni zapamtila od mog oca majka user posted image a djeda isto nisam nikad upoznala on je umro jos dok je moj otac imao 12est samo godina .
Da joj Bog samo olaksa bol , znas kako je kad jednu noc ne spavas a ona od bolova ne spava nocima ....



Nemoj da se brines zbog toga, moli Boga da joj olaksa...
Ipak, kad ide po redu nekako je lakse...


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Danas sam tužna :(
28.2.2012 13:22:10   
Malenaoduvijek
tuzna,mrljava,nesto me sve mrzi......a ide mart user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Danas sam tužna :(
28.2.2012 13:36:58   
Mirkica
nedajte se zene , kao sto vesela kaze samo smrt najblizih nas obilejzi i to ona smrt koja dodje previse rano jer tada je kasno za sve , kada odu najmiliji . ZElim da svaka tuga ode od vas znam dodje mi i samoj ali oept kazem Elhamdulillah

pepika mene bas tvoj psot raztuzi . AMIN JA RABBI DA VAS KRENE , s Bozijom pomoci drzi se glavu gore i bice svega , nekada nije sudbine bas sada bas u tom trenutku ali dodje sve dodje , strplejn spasen user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Danas sam tužna :(
7.3.2012 20:29:26   
Vinetu
Htjedoh i ja napisati zašto sam tužna danas, a onda ugledah ovo...
IZVORNA PORUKA: jasmin
>>Ne volite nešto, a ono može biti dobro za vas; nešto volite, a ono ispadne zlo po vas. - A Allah zna, a vi ne znate.<<

... Hvala mom Gospodaru na svemu! On je zaista velik, On odlučuje i On zna zašto mi je nešto namijenio, a nešto uskratio!

Jasmin,user posted image !

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Danas sam tužna :(
7.3.2012 20:44:35   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: jasmin

>>Ne volite nešto, a ono može biti dobro za vas; nešto volite, a ono ispadne zlo po vas. - A Allah zna, a vi ne znate.<<

.

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Danas sam tužna :(
19.3.2012 18:10:20   
Lulu_08
Osjetim jaku bol u dusi i u srcu spoznajom da su obje djevojcice, Emili i Nina Prusac preminule nakon nesretne tragedije. Nemam rijeci ovo bas izbija dah iz grudi.

Dragi Boze molim Te, cuvaj moju i svu djecu svijeta, podari im zdravlja, srece i veselja i da se ovakva tragedija vise NIKADA ne ponovi user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Danas sam tužna :(
19.3.2012 21:06:06   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: Djana

Osjetim jaku bol u dusi i u srcu spoznajom da su obje djevojcice, Emili i Nina Prusac preminule nakon nesretne tragedije. Nemam rijeci ovo bas izbija dah iz grudi.

Dragi Boze molim Te, cuvaj moju i svu djecu svijeta, podari im zdravlja, srece i veselja i da se ovakva tragedija vise NIKADA ne ponovi user posted image user posted image user posted image .


I mene je dokrajcila ova vijest...koji je to um?Bog svakom da djecu tobejarabi:(((((

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Danas sam tužna :(
19.3.2012 22:06:37   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Vinetu

Htjedoh i ja napisati zašto sam tužna danas, a onda ugledah ovo...
IZVORNA PORUKA: jasmin
>>Ne volite nešto, a ono može biti dobro za vas; nešto volite, a ono ispadne zlo po vas. - A Allah zna, a vi ne znate.<<

... Hvala mom Gospodaru na svemu! On je zaista velik, On odlučuje i On zna zašto mi je nešto namijenio, a nešto uskratio!

Jasmin,user posted image !




_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Danas sam tužna :(
19.3.2012 22:35:55   
Pingvina
Nisam vise ni tuzna...ovo nije tuga..Ovo je neko stanje iz kog cini se nema izlaza..Od 5.3. kako je srce mog malog leptirica, moje mrvice prestalo da kuca-sve je stalo. Nazad se ne moze, naprijed ne vidim.
Malo bi to...rodica na porodu izgubi jednu od svoje dvije bebice...disao je samo 20 minuta.
Prijatelj umrije u 31 godini zivota...dedo mi preseli..i kad covjek misli da srce vise nece podnijeti...jos mi javise da mi je prijateljica porodjena.Beba mrtva u 7 mjesecu trudnoce.user posted image user posted image
Allahu smiluj se...Dovite molim vas...dovite..Neka vas svako zlo zaobidje..
Ja suza vise nemam..ne placem..cvilim.Jel srce moze puci???

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Danas sam tužna :(
19.3.2012 22:38:10   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Pingvina

Nisam vise ni tuzna...ovo nije tuga..Ovo je neko stanje iz kog cini se nema izlaza..Od 5.3. kako je srce mog malog leptirica, moje mrvice prestalo da kuca-sve je stalo. Nazad se ne moze, naprijed ne vidim.
Malo bi to...rodica na porodu izgubi jednu od svoje dvije bebice...disao je samo 20 minuta.
Prijatelj umrije u 31 godini zivota...dedo mi preseli..i kad covjek misli da srce vise nece podnijeti...jos mi javise da mi je prijateljica porodjena.Beba mrtva u 7 mjesecu trudnoce.user posted image user posted image
Allahu smiluj se...Dovite molim vas...dovite..Neka vas svako zlo zaobidje..
Ja suza vise nemam..ne placem..cvilim.Jel srce moze puci???

zao mi je Pingvin nisam znala da je trudnoca tako se zavrsila zao mi je :((( , budi hrabra i glavu gore posle kise MORAAA sunce doci

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Danas sam tužna :(
19.3.2012 22:41:25   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Pingvina

Nisam vise ni tuzna...ovo nije tuga..Ovo je neko stanje iz kog cini se nema izlaza..Od 5.3. kako je srce mog malog leptirica, moje mrvice prestalo da kuca-sve je stalo. Nazad se ne moze, naprijed ne vidim.
Malo bi to...rodica na porodu izgubi jednu od svoje dvije bebice...disao je samo 20 minuta.
Prijatelj umrije u 31 godini zivota...dedo mi preseli..i kad covjek misli da srce vise nece podnijeti...jos mi javise da mi je prijateljica porodjena.Beba mrtva u 7 mjesecu trudnoce.user posted image user posted image
Allahu smiluj se...Dovite molim vas...dovite..Neka vas svako zlo zaobidje..
Ja suza vise nemam..ne placem..cvilim.Jel srce moze puci???


Dusi moj.....tu sam, rijeci utjehe nemam, ali podrsku ti saljem zato neizmjernu. Nece puci srce, izdrzat' ce, slomljeno ali doci ce tracak sunca aBd da ga zalijeci pa da krenes dalje. Veliki zagrljaj ti saljem dusice user posted image ...


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Danas sam tužna :(
19.3.2012 22:45:50   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Pingvina

Nisam vise ni tuzna...ovo nije tuga..Ovo je neko stanje iz kog cini se nema izlaza..Od 5.3. kako je srce mog malog leptirica, moje mrvice prestalo da kuca-sve je stalo. Nazad se ne moze, naprijed ne vidim.
Malo bi to...rodica na porodu izgubi jednu od svoje dvije bebice...disao je samo 20 minuta.
Prijatelj umrije u 31 godini zivota...dedo mi preseli..i kad covjek misli da srce vise nece podnijeti...jos mi javise da mi je prijateljica porodjena.Beba mrtva u 7 mjesecu trudnoce.user posted image user posted image
Allahu smiluj se...Dovite molim vas...dovite..Neka vas svako zlo zaobidje..
Ja suza vise nemam..ne placem..cvilim.Jel srce moze puci???


Mila pojma nisam imala user posted image
Zao mi je draga zbog svega user posted image Neka ti dragi Allah da snage da prebrodis ovo sve user posted image

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Danas sam tužna :(
19.3.2012 22:50:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pingvina

Nisam vise ni tuzna...ovo nije tuga..Ovo je neko stanje iz kog cini se nema izlaza..Od 5.3. kako je srce mog malog leptirica, moje mrvice prestalo da kuca-sve je stalo. Nazad se ne moze, naprijed ne vidim.
Malo bi to...rodica na porodu izgubi jednu od svoje dvije bebice...disao je samo 20 minuta.
Prijatelj umrije u 31 godini zivota...dedo mi preseli..i kad covjek misli da srce vise nece podnijeti...jos mi javise da mi je prijateljica porodjena.Beba mrtva u 7 mjesecu trudnoce.user posted image user posted image
Allahu smiluj se...Dovite molim vas...dovite..Neka vas svako zlo zaobidje..
Ja suza vise nemam..ne placem..cvilim.Jel srce moze puci???

user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *