|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Danas sam tužna :(
22.3.2012 11:25:02   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: taze_mlada

tuzna sam jos od ponedjeljka jer sam na UZV saznala da nije sve ok sa bebom, ulazim u 7.mjesec, i sad sam u iscekivanju nalaza a vec je jedna bio i dr kaze nije dobar znak... pocinjem se miriti da cu morati na prekid trudnoce a tesko je.... vjernica nisam pa da mi bude "lakse" iako nikome ne bi bilo lako.... najgore mi je kad me neko pita kako sam, kako beba i ja moram da lazem da je sve ok......

neka ti je Allah na pomoci

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Danas sam tužna :(
22.3.2012 11:25:57   
Mirkica
tuzna sam jer je tako kako je , a ja nemam moc da to promjenim Boze njima na bolje , smiluj se user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Danas sam tužna :(
22.3.2012 11:32:54   
Rabi
IZVORNA PORUKA: taze_mlada

tuzna sam jos od ponedjeljka jer sam na UZV saznala da nije sve ok sa bebom, ulazim u 7.mjesec, i sad sam u iscekivanju nalaza a vec je jedna bio i dr kaze nije dobar znak... pocinjem se miriti da cu morati na prekid trudnoce a tesko je.... vjernica nisam pa da mi bude "lakse" iako nikome ne bi bilo lako.... najgore mi je kad me neko pita kako sam, kako beba i ja moram da lazem da je sve ok......


Eh draga moja, zao mi je sto prolazis kroz ovo! ja sam nedavno procitala jednu jako potresnu pricu jedne majke koja je dobila tako neku dijagnozu sa svoju majusnu bebicuuser posted image PA sam se sva potreslauser posted image

Potrazi jos neko misljenje, jer oni znaju da pogrijese!

Ja imam jedan primjer iz svoje okoline, gdje su bebici u 6. mjesecu (trudnoce) ustanovili veeeeeliki tumor. Da bi zenu porodili, a dijete zivilo, zivilo i zivilo....i dan danas zivi hvala dragom Bogu! Tu cistu su mu uklonili, mada su i tu vrdali, nece-hoce! Na kraju, izmjestanjem cista je uklonjena negdje vani, ali je djecak veeeeliki borac! I ovo je znak da je sve u Bozijim rukama!

Na tebi je sve da odlucis, ja ti zelim sve najbolje i da se nikom ne desi ni slicno....ma ni da dodje u bilo kakvo iskusenje primanja losih informacija po pitanju svoje djece!
Da Bog da da to sve bude dobro!

< Poruku je uredio Rabi -- 22.3.2012 11:33:55 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Danas sam tužna :(
22.3.2012 12:25:33   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: taze_mlada

tuzna sam jos od ponedjeljka jer sam na UZV saznala da nije sve ok sa bebom, ulazim u 7.mjesec, i sad sam u iscekivanju nalaza a vec je jedna bio i dr kaze nije dobar znak... pocinjem se miriti da cu morati na prekid trudnoce a tesko je.... vjernica nisam pa da mi bude "lakse" iako nikome ne bi bilo lako.... najgore mi je kad me neko pita kako sam, kako beba i ja moram da lazem da je sve ok......


draga baš se iznenadić kad ovo pričitah, jako mi je žao
ne kontam šta to nije sve ok sa bebom? potraži i drugo i treće mišljenje
Želim ti sreću


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Danas sam tužna :(
22.3.2012 13:50:49   
Emmy

IZVORNA PORUKA: taze_mlada

tuzna sam jos od ponedjeljka jer sam na UZV saznala da nije sve ok sa bebom, ulazim u 7.mjesec, i sad sam u iscekivanju nalaza a vec je jedna bio i dr kaze nije dobar znak... pocinjem se miriti da cu morati na prekid trudnoce a tesko je.... vjernica nisam pa da mi bude "lakse" iako nikome ne bi bilo lako.... najgore mi je kad me neko pita kako sam, kako beba i ja moram da lazem da je sve ok......

Nadam se da je greška u dijagnozi. Iako zvučiš da si sigurna da nešto nije u redu, bolje je da se konsultuješ sa više ljekara, iapk ovo nije mala stvar. Ti znaš najbolje, ali u ovakvim situacijama čovjek zaista nema riječi utjeheuser posted image . Ja ti šaljem pozitivne vibracije i želim ti da na kraju bude sve uredu user posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Danas sam tužna :(
22.3.2012 14:24:00   
taze_mlada
puno vam svima hvala.... cekam taj sljedeci petak ili eventualno pocetak one tamo sedmice pa cemo mm i ja zajedno na kontrolu pa cemo vidjeti sta i kako dalje... nazalost vrsta sam osobe koja kad postojio iole neka sumnja ona nije tamo bez razloga, razumijete, sad kad se pojavilo vazda bi moglo nesto biti, u pitanju je prosirenje mozdane komore....ja ne volim patnju i da drugi pate i znam da ima zena ovdje koje nikad ne bi uradile prekid u tom slucaju ali eto ja nisam od tih.... imam jedno dijete pravo i zdravo sto bi se reklo, a i ova trudnoca je bas neplanska bila pa ono pocinjem misliti da je to sve neki znak..... hvala vam jos jednom drage moje....

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Danas sam tužna :(
22.3.2012 15:09:47   
Super Beba
IZVORNA PORUKA: taze_mlada

puno vam svima hvala.... cekam taj sljedeci petak ili eventualno pocetak one tamo sedmice pa cemo mm i ja zajedno na kontrolu pa cemo vidjeti sta i kako dalje... nazalost vrsta sam osobe koja kad postojio iole neka sumnja ona nije tamo bez razloga, razumijete, sad kad se pojavilo vazda bi moglo nesto biti, u pitanju je prosirenje mozdane komore....ja ne volim patnju i da drugi pate i znam da ima zena ovdje koje nikad ne bi uradile prekid u tom slucaju ali eto ja nisam od tih.... imam jedno dijete pravo i zdravo sto bi se reklo, a i ova trudnoca je bas neplanska bila pa ono pocinjem misliti da je to sve neki znak..... hvala vam jos jednom drage moje....


Držim ti fige da sa bebicom bude sve OK...S tim da nisam znala da je kod proširene moždane komore jedino rješenje prekid trudnoće...Iskreno se nadam da će ispasti sve u najbolje redu i po tebe i po bebicu...sretno na pregledu!


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Danas sam tužna :(
22.3.2012 15:11:43   
Lady26
IZVORNA PORUKA: taze_mlada

puno vam svima hvala.... cekam taj sljedeci petak ili eventualno pocetak one tamo sedmice pa cemo mm i ja zajedno na kontrolu pa cemo vidjeti sta i kako dalje... nazalost vrsta sam osobe koja kad postojio iole neka sumnja ona nije tamo bez razloga, razumijete, sad kad se pojavilo vazda bi moglo nesto biti, u pitanju je prosirenje mozdane komore....ja ne volim patnju i da drugi pate i znam da ima zena ovdje koje nikad ne bi uradile prekid u tom slucaju ali eto ja nisam od tih.... imam jedno dijete pravo i zdravo sto bi se reklo, a i ova trudnoca je bas neplanska bila pa ono pocinjem misliti da je to sve neki znak..... hvala vam jos jednom drage moje....


Mislim da bih postupila isto...nek mi Bog oprosti, jer od Boga je sve, ali to je patnja i za bebu i za roditelje user posted image
Vama zelim od srca sve najbolje

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Danas sam tužna :(
22.3.2012 15:12:31   
Lady26
IZVORNA PORUKA: nutellica

Tuzna sam jako jer je moja jako dobra prijateljica, nakon sto joj je uradjena serklaza kao i meni izgubila sinoc svoju mrvicu!
Jako sam se potresla zbog nje, a i sama cinjenica da i sama imam serklaz koji nam je radio isti dr tako sam zabrinuta!
Dragi Allahu,budi uz mene i da ova moja mrvica izdrzi do krajauser posted image user posted image

Bit ce to sve u redu aBd...... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu nutellica)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Danas sam tužna :(
22.3.2012 15:19:20   
nutellica
Hvala Ladyuser posted image user posted image nadam se da ce biti dobro, imala sam vec jedan gubitak blizance, ovo zaista ne bih mogla podnijetiuser posted image

_____________________________

Svatko želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i rast događa se penjući se na nju.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Danas sam tužna :(
22.3.2012 15:28:00   
D_K

IZVORNA PORUKA: taze_mlada

puno vam svima hvala.... cekam taj sljedeci petak ili eventualno pocetak one tamo sedmice pa cemo mm i ja zajedno na kontrolu pa cemo vidjeti sta i kako dalje... nazalost vrsta sam osobe koja kad postojio iole neka sumnja ona nije tamo bez razloga, razumijete, sad kad se pojavilo vazda bi moglo nesto biti, u pitanju je prosirenje mozdane komore....ja ne volim patnju i da drugi pate i znam da ima zena ovdje koje nikad ne bi uradile prekid u tom slucaju ali eto ja nisam od tih.... imam jedno dijete pravo i zdravo sto bi se reklo, a i ova trudnoca je bas neplanska bila pa ono pocinjem misliti da je to sve neki znak..... hvala vam jos jednom drage moje....


moja kuma je tako imala stresova.. doktorica sa Koseva joj je rekla da joj djiete ima poremecaj u razvoju mozdane komore i da ce roditi poremeceno dijete.. ona je odmah isla po drugo misljenje i cak na VMA u Beogradu gdje joj je doktor nakon pregleda rekao da je sa bebicom sve u redu.. i zaista jeste tako.. nemoj da stresas prije nego sto cujes jos misljenja.. mislim da joj je 'dijagnozu' dala jedna od razvikanih doktorica sa Koseva pa malo provjeri ko ti sta govori, ne prepustaj nista slucaju..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Danas sam tužna :(
22.3.2012 15:42:20   
taze_mlada

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: taze_mlada

puno vam svima hvala.... cekam taj sljedeci petak ili eventualno pocetak one tamo sedmice pa cemo mm i ja zajedno na kontrolu pa cemo vidjeti sta i kako dalje... nazalost vrsta sam osobe koja kad postojio iole neka sumnja ona nije tamo bez razloga, razumijete, sad kad se pojavilo vazda bi moglo nesto biti, u pitanju je prosirenje mozdane komore....ja ne volim patnju i da drugi pate i znam da ima zena ovdje koje nikad ne bi uradile prekid u tom slucaju ali eto ja nisam od tih.... imam jedno dijete pravo i zdravo sto bi se reklo, a i ova trudnoca je bas neplanska bila pa ono pocinjem misliti da je to sve neki znak..... hvala vam jos jednom drage moje....


moja kuma je tako imala stresova.. doktorica sa Koseva joj je rekla da joj djiete ima poremecaj u razvoju mozdane komore i da ce roditi poremeceno dijete.. ona je odmah isla po drugo misljenje i cak na VMA u Beogradu gdje joj je doktor nakon pregleda rekao da je sa bebicom sve u redu.. i zaista jeste tako.. nemoj da stresas prije nego sto cujes jos misljenja.. mislim da joj je 'dijagnozu' dala jedna od razvikanih doktorica sa Koseva pa malo provjeri ko ti sta govori, ne prepustaj nista slucaju..


ma nisam kosevu ni primirisala, idem privatno kod strucnjaka.... vidjecemo st ace reci, ovo oko prekida je moje misljenje nakon citanja neta......

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Danas sam tužna :(
23.3.2012 21:33:49   
emma.L
Nisam tužna, samo smorena do bola nakon 7 ustajanja noćas, buđenja u pola 7, od temperature i bolesnog djeteta, od bebe koja ne može kakiti i plače... samo želim da mi se pojačanje sutra vrati s puta da malo odahnem user posted image .
I da se sad istuširam bez izlijetanja iz wc-a zbog nečijeg dozivanja ili plača.
Samohrano roditeljstvo mora da je najteža stvar na svijetu user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Danas sam tužna :(
25.3.2012 18:07:21   
Medi_87
Babuka moj danas je tvoj dan tvoj rođendan, a ti nisi sa nama odavno, nedostajes mi svakim danom sve vise i vise, moje pile i njegove oci pjave podsjecaju na tebe, voji te babuka Miki tvojuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Danas sam tužna :(
25.3.2012 18:11:26   
reallove
Mediuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 115
   [Obrisana poruka]
25.3.2012 19:17:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Medi_87)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Danas sam tužna :(
25.3.2012 21:05:43   
Vinetu
IZVORNA PORUKA: taze_mlada

tuzna sam jos od ponedjeljka jer sam na UZV saznala da nije sve ok sa bebom, ulazim u 7.mjesec, i sad sam u iscekivanju nalaza a vec je jedna bio i dr kaze nije dobar znak... pocinjem se miriti da cu morati na prekid trudnoce a tesko je.... vjernica nisam pa da mi bude "lakse" iako nikome ne bi bilo lako.... najgore mi je kad me neko pita kako sam, kako beba i ja moram da lazem da je sve ok......


Postoji negdje moja tema "Prekid trudnoće u trećem trimestru"... gdje sam pričala svoju potresnu priču. Prognozirano mi je svašta, predlagan prekid trudnoće u 7. mjesecu... a ja sam, nakon dvije sedmice tugovanja, skupila snage i potražila još 2-3 mišljenja. Prognoze nisu bile tačne!!! Moja se curica rodila živa i zdrava... Sad uživam u njenim nestašlucima i radujem se svakom danu provedenom sa njom! Šta god da je u pitanju, potraži drugo, treće... deseto mišljenje!!!! I ne tuguj unaprijed, jer ne znaš šta će se sutra desiti!!!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Danas sam tužna :(
25.3.2012 21:15:10   
Vinetu
IZVORNA PORUKA: taze_mlada

puno vam svima hvala.... cekam taj sljedeci petak ili eventualno pocetak one tamo sedmice pa cemo mm i ja zajedno na kontrolu pa cemo vidjeti sta i kako dalje... nazalost vrsta sam osobe koja kad postojio iole neka sumnja ona nije tamo bez razloga, razumijete, sad kad se pojavilo vazda bi moglo nesto biti, u pitanju je prosirenje mozdane komore....ja ne volim patnju i da drugi pate i znam da ima zena ovdje koje nikad ne bi uradile prekid u tom slucaju ali eto ja nisam od tih.... imam jedno dijete pravo i zdravo sto bi se reklo, a i ova trudnoca je bas neplanska bila pa ono pocinjem misliti da je to sve neki znak..... hvala vam jos jednom drage moje....
------------------------------

ma nisam kosevu ni primirisala, idem privatno kod strucnjaka.... vidjecemo st ace reci, ovo oko prekida je moje misljenje nakon citanja neta......


taze_mlada, imaš pp! I mene je vodila veoma stručna osoba privatno!!!... potraži temu, pa pročitaj, ako ti nije teško.

Evo teme:

http://www.ringeraja.ba/forum/Prekid_trudno%C4%87e_u_tre%C4%87em_tromjese%C4%8Dju/m_161111/tm.htm

< Poruku je uredio Vinetu -- 25.3.2012 21:19:29 >

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Danas sam tužna :(
26.3.2012 13:47:12   
taze_mlada

IZVORNA PORUKA: Vinetu

IZVORNA PORUKA: taze_mlada

puno vam svima hvala.... cekam taj sljedeci petak ili eventualno pocetak one tamo sedmice pa cemo mm i ja zajedno na kontrolu pa cemo vidjeti sta i kako dalje... nazalost vrsta sam osobe koja kad postojio iole neka sumnja ona nije tamo bez razloga, razumijete, sad kad se pojavilo vazda bi moglo nesto biti, u pitanju je prosirenje mozdane komore....ja ne volim patnju i da drugi pate i znam da ima zena ovdje koje nikad ne bi uradile prekid u tom slucaju ali eto ja nisam od tih.... imam jedno dijete pravo i zdravo sto bi se reklo, a i ova trudnoca je bas neplanska bila pa ono pocinjem misliti da je to sve neki znak..... hvala vam jos jednom drage moje....
------------------------------

ma nisam kosevu ni primirisala, idem privatno kod strucnjaka.... vidjecemo st ace reci, ovo oko prekida je moje misljenje nakon citanja neta......


taze_mlada, imaš pp! I mene je vodila veoma stručna osoba privatno!!!... potraži temu, pa pročitaj, ako ti nije teško.

Evo teme:

http://www.ringeraja.ba/forum/Prekid_trudno%C4%87e_u_tre%C4%87em_tromjese%C4%8Dju/m_161111/tm.htm



procitala sve zivo na ringeraja i prije nego sam s vama ovdje podijelila.. iscitavala i po hr, samo slabo nalaazim....poslala sam ti pp....user posted image

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Danas sam tužna :(
30.3.2012 16:08:51   
riba78
beskrajno sam tužna danas ,zato što svaki moj pokušaj da user posted image završava potpuno isto ,kao preslikano od prošlog puta user posted image user posted image user posted image Postupak u MB od koga sam očekivala ,mnogo nadala se previše je završio isto kao i prethodni ,već sedmi dan od transfera crvene kapi na vešu ,naravno jasno, mi je da je iščekivanje gotovo ,da smo ponovo na početku user posted image user posted image



_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Danas sam tužna :(
30.3.2012 16:15:48   
felix
riba zao mi je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Danas sam tužna :(
30.3.2012 16:24:31   
Emmy
riba78 žao mi je, ne gubi nadu

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Danas sam tužna :(
30.3.2012 16:25:02   
gerberka

IZVORNA PORUKA: riba78

beskrajno sam tužna danas ,zato što svaki moj pokušaj da user posted image završava potpuno isto ,kao preslikano od prošlog puta user posted image user posted image user posted image Postupak u MB od koga sam očekivala ,mnogo nadala se previše je završio isto kao i prethodni ,već sedmi dan od transfera crvene kapi na vešu ,naravno jasno, mi je da je iščekivanje gotovo ,da smo ponovo na početku user posted image user posted image




ribice, ne mora to mila da znaci user posted image user posted image nemoj da tuguješ prije vremena..kad trebas raditi test, lezis li mila?

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Danas sam tužna :(
30.3.2012 16:25:18   
Emmy
taze_mlada jesi li bila na kontroli kod dr? Nadam se da je sve OK. Oprosti moda nisam dobro shvatila, o narednom petku je ipak rije? elim ti sreu i drim fige da sve bude u najboljem reduuser posted image

< Poruku je uredio Emmy -- 30.3.2012 16:26:29 >


_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Danas sam tužna :(
30.3.2012 20:18:00   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: riba78

beskrajno sam tužna danas ,zato što svaki moj pokušaj da user posted image završava potpuno isto ,kao preslikano od prošlog puta user posted image user posted image user posted image Postupak u MB od koga sam očekivala ,mnogo nadala se previše je završio isto kao i prethodni ,već sedmi dan od transfera crvene kapi na vešu ,naravno jasno, mi je da je iščekivanje gotovo ,da smo ponovo na početku user posted image user posted image




ribice draga, ja se iskreno nadam da to krvarenje ne znaci da nije uspjelo. Cuvaj se mila a ja drzim fige iz sve snage!


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *