|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Danas sam tužna :(
30.3.2012 20:28:20   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: riba78

beskrajno sam tužna danas ,zato što svaki moj pokušaj da user posted image završava potpuno isto ,kao preslikano od prošlog puta user posted image user posted image user posted image Postupak u MB od koga sam očekivala ,mnogo nadala se previše je završio isto kao i prethodni ,već sedmi dan od transfera crvene kapi na vešu ,naravno jasno, mi je da je iščekivanje gotovo ,da smo ponovo na početku user posted image user posted image




user posted image ti si zena zmaj ! Od srca ti zelim da se uskoro svega ovog samo sjecas i citas u pauzi dok tvoj beboni bude pajkio user posted image


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Danas sam tužna :(
31.3.2012 19:58:25   
zumbulcica
tuzna sam zato sto je moj covo u bolnici,zato sto mi puno nedostaje,zato sto smo ja i nasa bebana prvi put bez njegauser posted image .
Molim te Allahu da sto prije dodje kuci i da sa njegovim srcem bude sve u redu.Amin

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Danas sam tužna :(
31.3.2012 20:03:59   
Honey3

IZVORNA PORUKA: zumbulcica

tuzna sam zato sto je moj covo u bolnici,zato sto mi puno nedostaje,zato sto smo ja i nasa bebana prvi put bez njegauser posted image .
Molim te Allahu da sto prije dodje kuci i da sa njegovim srcem bude sve u redu.Amin

Aminuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Danas sam tužna :(
31.3.2012 20:12:48   
reallove

IZVORNA PORUKA: zumbulcica

tuzna sam zato sto je moj covo u bolnici,zato sto mi puno nedostaje,zato sto smo ja i nasa bebana prvi put bez njegauser posted image .
Molim te Allahu da sto prije dodje kuci i da sa njegovim srcem bude sve u redu.Amin

Amin

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Danas sam tužna :(
1.4.2012 3:15:23   
Hannan
Nemam vremena da trazim pogodniju temu, mlim moderatore da otkljucaju temu :
http://www.ringeraja.ba/forum/m_504045/mpage_3/key_/tm.htm#591069
Auto mi je ukradeno...nisam tuzna, Allah najbolje zna zasto, ali da vidim sta mozemo uraditi. Sarajevo, Tranzit, Pasat...kud traziti, sta, kako?
Dosli smo u goste, u pola sata samo vidjeli da nije na prakingu...

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Danas sam tužna :(
1.4.2012 12:49:54   
R&T@
Hannan, ima li ikakvih vijesti?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Danas sam tužna :(
1.4.2012 14:46:57   
Hannan
Nista jos

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Danas sam tužna :(
1.4.2012 15:22:32   
Dida79
Sve mi se skupilouser posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Danas sam tužna :(
1.4.2012 15:33:11   
Hanady RR
pretužna...user posted image
i boli...
i gledam u svoju djecu i plačem...
prije nekoliko minuta su obe uz mene i supruga poručile sa dječaka kojega nisu upoznale....
Gledam ih podigle rukice, mlađa ne zna ni poručiti kako treba..al šuti i čeka da ja završim...vidi važno je....

Nema tih riječi koje više mogu dočarati što zamišljam i pred očima sada vidim...steže me u grudima, samo da Sonja dobro bude, da starijeg sina na put izvede....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Danas sam tužna :(
1.4.2012 15:36:41   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Hannan

Nemam vremena da trazim pogodniju temu, mlim moderatore da otkljucaju temu :
http://www.ringeraja.ba/forum/m_504045/mpage_3/key_/tm.htm#591069
Auto mi je ukradeno...nisam tuzna, Allah najbolje zna zasto, ali da vidim sta mozemo uraditi. Sarajevo, Tranzit, Pasat...kud traziti, sta, kako?
Dosli smo u goste, u pola sata samo vidjeli da nije na prakingu...


Draga moja :(.A svasta.....

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Danas sam tužna :(
1.4.2012 16:43:48   
SREĆNA
Riječ tužna je pre pre mala da se njom opiše osjećaj koji se zove tuga, žalost, jad, šta sve moramo da podnesemo Bože zašto, daj nam neki znak, pripremi nas , zar je ovo život, zar ne može malo bezbolnije da se živi, nema više kud da stene, nema više prostora za tugu, nema Bože smiluj se Sonji,Klemzi, Mirkici, Enči, meni svimma onima kojima si uzeo male bebice, svima čija su srca uplakana do kraja života, pomozi nam Bože da krenemo dalje, pomozi Sonji da izdrži, daj joj snage, Bože preteško je ovo što nam zadaješ, znam da volja je Tvoja, ali Bože smiluj nam se, pa mi smo samo žene, krhka bića, srce nam je najveće oružje, Bože izliječi ga , previše je patnje.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Danas sam tužna :(
1.4.2012 17:53:52   
Pingvina

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Riječ tužna je pre pre mala da se njom opiše osjećaj koji se zove tuga, žalost, jad, šta sve moramo da podnesemo Bože zašto, daj nam neki znak, pripremi nas , zar je ovo život, zar ne može malo bezbolnije da se živi, nema više kud da stene, nema više prostora za tugu, nema Bože smiluj se Sonji,Klemzi, Mirkici, Enči, meni svimma onima kojima si uzeo male bebice, svima čija su srca uplakana do kraja života, pomozi nam Bože da krenemo dalje, pomozi Sonji da izdrži, daj joj snage, Bože preteško je ovo što nam zadaješ, znam da volja je Tvoja, ali Bože smiluj nam se, pa mi smo samo žene, krhka bića, srce nam je najveće oružje, Bože izliječi ga , previše je patnje.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Amin!!!

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Danas sam tužna :(
1.4.2012 20:57:37   
Hannan

IZVORNA PORUKA: Pingvina


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Riječ tužna je pre pre mala da se njom opiše osjećaj koji se zove tuga, žalost, jad, šta sve moramo da podnesemo Bože zašto, daj nam neki znak, pripremi nas , zar je ovo život, zar ne može malo bezbolnije da se živi, nema više kud da stene, nema više prostora za tugu, nema Bože smiluj se Sonji,Klemzi, Mirkici, Enči, meni svimma onima kojima si uzeo male bebice, svima čija su srca uplakana do kraja života, pomozi nam Bože da krenemo dalje, pomozi Sonji da izdrži, daj joj snage, Bože preteško je ovo što nam zadaješ, znam da volja je Tvoja, ali Bože smiluj nam se, pa mi smo samo žene, krhka bića, srce nam je najveće oružje, Bože izliječi ga , previše je patnje.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Amin!!!

Amin

Boze mili podaj snage i sabura nasoj Sonji...cijeli dan mi je u mislima, kad god pogledam svoje dijete na nju pomislim, Boze dragi, cuvaj joj starijeg sina, neka joj on bude razgala u vim teskim danima.

Samo da vam javim stigli smo kuci, niko nas nije zvao za auto, nikakvih vijesti nema...


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Danas sam tužna :(
2.4.2012 10:21:30   
taze_mlada

IZVORNA PORUKA: Emmy

taze_mlada jesi li bila na kontroli kod dr? Nadam se da je sve OK. Oprosti moda nisam dobro shvatila, o narednom petku je ipak rije? elim ti sreu i drim fige da sve bude u najboljem reduuser posted image


svi nalazi koje mi je dr rekao da uradim su gotovi, narucila sam se sad u srijedu, pa cemo vidjeti kakvo je stanje i sta ce dr reci... ja kao laik vidim da je jedan los nalaz (AFP protein) a ostalo je ok, (izuzev CMV-a ali dio tog nalaza je znak da sam davno neku infekciju prebolovala)...

hvala sto pitasuser posted image

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Danas sam tužna :(
2.4.2012 10:30:59   
Emmy

IZVORNA PORUKA: taze_mlada


IZVORNA PORUKA: Emmy

taze_mlada jesi li bila na kontroli kod dr? Nadam se da je sve OK. Oprosti moda nisam dobro shvatila, o narednom petku je ipak rije? elim ti sreu i drim fige da sve bude u najboljem reduuser posted image


svi nalazi koje mi je dr rekao da uradim su gotovi, narucila sam se sad u srijedu, pa cemo vidjeti kakvo je stanje i sta ce dr reci... ja kao laik vidim da je jedan los nalaz (AFP protein) a ostalo je ok, (izuzev CMV-a ali dio tog nalaza je znak da sam davno neku infekciju prebolovala)...

hvala sto pitasuser posted image

Je li povećan ili umanjen AFP protein? I koliko odstupa? Iskreno se nadam da će biti sve OK.

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Danas sam tužna :(
2.4.2012 10:36:00   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Hannan

Nista jos

Jako mi je zao, ali tesko da cete naci auto, nazalost...ili ce vas mozda neko kontaktirati i traziti novac za povrat auta....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Danas sam tužna :(
2.4.2012 10:46:34   
mala_sa
Hannan znam kako ti je, nama su ukrali ispod prozora od spavace sobe, jos mm i ja spavali u toj sobi; i nista culi nismo. Nas niko nikad nazvao nije, niti smo uspjeli naci ikakav trag, a bilo je u decembru 2010god.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Danas sam tužna :(
2.4.2012 11:07:00   
Blue rose RR
Nadam se da su krađe prijavljene policiji?!

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Danas sam tužna :(
2.4.2012 11:10:58   
mala_sa
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Nadam se da su krađe prijavljene policiji?!


Mi odmah to jutro, i inspektor nam kad smo davali izjavu kaze: "Iskreno, nemojte se previse nadati, pola policije je u ovome, i vrlo tesko ce se bilo sta saznati." Vijet je prosla par puta na radiostanici, i to je sve user posted image

< Poruku je uredio mala_sa -- 2.4.2012 11:11:15 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Danas sam tužna :(
2.4.2012 11:14:42   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: mala_sa

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Nadam se da su krađe prijavljene policiji?!


Mi odmah to jutro, i inspektor nam kad smo davali izjavu kaze: "Iskreno, nemojte se previse nadati, pola policije je u ovome, i vrlo tesko ce se bilo sta saznati." Vijet je prosla par puta na radiostanici, i to je sve user posted image

Drugi put uzmi njegovo ime i  prezime i lijepo ga prijavi unutrašnjoj kontroli, pa nek onda da imena kolega za koje je tako nešto rekao.
Fuj - koja stoka.user posted image

Podaci vašeg vozila se sigurno nalaze u bazi ukradenih vozila u BIH i Interpol-u, tako da sam ubijeđena da će isto kad-tad biti pronađeno.

Kod nas u BIH je dobra stvar da svako auto prilikom registracije prolazi kontrolu kroz gore navedene baze, i ne može se desiti da neko registruje vozilo koje je/bilo ukradeno.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Danas sam tužna :(
2.4.2012 11:24:28   
SREĆNA
Eh moja Blu rose nažalost, mogu oni sve i ti to dobro znaš, vozit, registrovat, prekucat, ma sve što požele.
Meni je inspektor kada su mi stan obili i ukrali nov novcijat računar, koji je bio oko 3,500 km.kad sam mu ponudila zapiše specifikaciju i osobine računara, kaže ma nema potrebe ionako se nikad neće naći, reko fala kolega baš ste me obradovali niste trebali ni dolaziti na uviđaj, čemu onda ovo sve.Ali šta ćemo, tako nam je kako nam je.Pa su mi auto ukrali, isto inspektor kaže obiđite parkinge, ja da obilazim, a šta će te vi raditi, sjediti za računarom igrat igrice, ma žalosno, ali opet sam obišla Sarajevo uzduž i poprjeko pa nikad ništa, kažu ne traži , već je izrezan negdje za dijelove.Žalosno, nemam šta drugo da kažem.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Danas sam tužna :(
2.4.2012 11:30:02   
Blue rose RR
Znam da mogu, znam da mogu pokušati, ali znam i daće nekad pasti.Ljuti me činjenica da jedna zaštitnik građana takvu glupost izvali, i ostane raditi.Ljuti me što zbog takvog jednog škarta, svi su isti, ljuti me i to što je narod indiferantan.

Nemoj da se čuje od mene, jbg može mi trebat :(

I meni se desilo slično kad su mi ljetos skinuli i odnijeli sve gume sa felgama. Ganjala u PU delegata da uzme od muža izjavu i silovao se poslije heftu.
Ali nisma mu ostala dužna - i dan danas me zaobilazi u širokom luku.
A što je najgore - prije sam ja njemu zatrebala nego on meni.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Danas sam tužna :(
2.4.2012 12:03:52   
mala_sa
Blue rose mozda bi mi nesto vise i uradili, ali nazalost to se desilo u petak, a u ponedjeljak je mm morao na posao. Mi smo trebali za Francusku krenuti u subotu ujutro, i najvise smo se pozabavili povratkom nazad. Auto je bilo kasko osigurano, i medjunarodna potraga za njim je trajala 2 mjeseca; medjutim, nigdje nista nisu pronasli. I nakon istrage, nama je isplacena suma u vrijednost automobila.

Sto se tice izjave policajca, to nam je rekao sef policijske uprave, znaci ne onaj policajac koji dodje na uvidjaj.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Danas sam tužna :(
2.4.2012 15:07:24   
taze_mlada

IZVORNA PORUKA: Emmy


IZVORNA PORUKA: taze_mlada


IZVORNA PORUKA: Emmy

taze_mlada jesi li bila na kontroli kod dr? Nadam se da je sve OK. Oprosti moda nisam dobro shvatila, o narednom petku je ipak rije? elim ti sreu i drim fige da sve bude u najboljem reduuser posted image


svi nalazi koje mi je dr rekao da uradim su gotovi, narucila sam se sad u srijedu, pa cemo vidjeti kakvo je stanje i sta ce dr reci... ja kao laik vidim da je jedan los nalaz (AFP protein) a ostalo je ok, (izuzev CMV-a ali dio tog nalaza je znak da sam davno neku infekciju prebolovala)...

hvala sto pitasuser posted image

Je li povećan ili umanjen AFP protein? I koliko odstupa? Iskreno se nadam da će biti sve OK.


povecan, radjen zasebno (dakle ne u tripl) i nesto oko 120 ( ne mogu se sad sjetiti koje su granice) ali kad sam dr poslala nalaz rekao je da to nije dobar znak.....sta god mu to znacilo....

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Danas sam tužna :(
2.4.2012 16:27:32   
Emmy
IZVORNA PORUKA: taze_mlada


IZVORNA PORUKA: Emmy


IZVORNA PORUKA: taze_mlada


IZVORNA PORUKA: Emmy

taze_mlada jesi li bila na kontroli kod dr? Nadam se da je sve OK. Oprosti moda nisam dobro shvatila, o narednom petku je ipak rije? elim ti sreu i drim fige da sve bude u najboljem reduuser posted image


svi nalazi koje mi je dr rekao da uradim su gotovi, narucila sam se sad u srijedu, pa cemo vidjeti kakvo je stanje i sta ce dr reci... ja kao laik vidim da je jedan los nalaz (AFP protein) a ostalo je ok, (izuzev CMV-a ali dio tog nalaza je znak da sam davno neku infekciju prebolovala)...

hvala sto pitasuser posted image

Je li povećan ili umanjen AFP protein? I koliko odstupa? Iskreno se nadam da će biti sve OK.


povecan, radjen zasebno (dakle ne u tripl) i nesto oko 120 ( ne mogu se sad sjetiti koje su granice) ali kad sam dr poslala nalaz rekao je da to nije dobar znak.....sta god mu to znacilo....

Ja sam malo čitala o tom afp testu i kažu da to nije savršen test. Čak ni amniocenteza nije savršen test, ali je blizu savršenog. Navodno da je pouzdanost 80% i da je taj test često lažno pozitivan i da se i nakon loših nalaza uglavnom rode zdrave bebice. Kažu da je ovo jedan od testova za koji se slobodno može reći da gdje ima dima ne znači da ima i vatre. Moj ti je savjet da tražiš najmanje tri mišljenja i detaljan uzv screening sa najsavremenijom opremom. Ne mogu ni zamisliti kroz šta prolaziš, a iskreno se nadam da će u srijedu biti preobrat situacije i da je sve u redu sa bebicomuser posted image .

< Poruku je uredio Emmy -- 2.4.2012 16:28:01 >


_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *