|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 13:56:20   
Neca xxx
Vidim da je organizacija vec uradjena. user posted image
Moguce je da ponavljam vec predlozeno, ali nemam vremena da citam sve postove. Bilo bi dobro provjeriti da li je moguce nekako osigurati djecu nezaposlenih roditelja u njihovom kantonu (cini mi se da je Tuzlanski kanton u pitanju). Da se tako osigura nesmetano i besplatno lijecenje djecaka, jer to im je najvaznije.
A njima treba svega. Skupiti novac za inhalator i troskove lijecenja (koliko razumijem, bolnica odbija da ih primi na dalje ljecenje dok se ne plati dug), mlijeko i pelene. Prikupiti odjecu za bebu, a po mogucnosti i stariju sestru.

Bilo bi dobro da neko iz Lukavca potvrdi da se zaista radi o porodici u stanju socijalne potrebe. Cisto, samo potvrda.

Humanitarna kafica je sutra u 17 u importaneu?

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 76
   [Obrisana poruka]
11.1.2012 13:57:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 77
   [Obrisana poruka]
11.1.2012 13:58:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 13:58:44   
Anoniman
 predpostavljam da je ili 4+ ili 5 pelene. Bolje i uzeti 5 nego da su mu male.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 13:58:58   
Cickolini
Slazem se sa Lady ... mlijeko ne moze stajati mjesecima. Moze se uzeti i hapice i cokolino i mozda i ostala hrana. Jer dijete sa 8 mjeseci ne pije samo mlijeko nego mora i cvrstu hranu unositi. E sad ne znam da li smije zbog zdravstvenih razloga sve.

Ja dolazim 22.01. u Sarjevo aBd, ali vidjet cu moze li neko da dodje u cetvrtak da da za mene novac pa ja kad dodjem da vratim.

Mislim da je odjeca br. 80 i veca za kasnije. Pelene 5 sigurno...

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 13:59:24   
bananica
ja bih da kupimo i nesto za stariju curicu, mislim od hrane,slatkisa,mozda igracku, svesku,ruksak, sta ja znam, jest da nije neophodno, al eto, da se dijete obraduje

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 14:00:48   
ladyblue RR
Jelena, ako žena ne daje AD, ne treba ni kupovati.
Dajte vi koje imate stariju djecu da pokušamo skupiti nešto odjeće i za ovu stariju curicu.
misšljenja sam da treba kupiti mlijeko, pelene br 4 ili 5, odjeće, možda nešto hrane i odnijeti im nešto novca. ako znate nekoga da prodaje taj inhalator, dajte da i to kupimo.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 14:01:26   
Anoniman
Onda onih instant kasica sto se prave sa mlijekom, mislim generalno svega bi se moglo ako smo za. Mada moje misljenje je naravno ako se slazete vi, a i naravno mama2009 ili bebacha ili vec ko bude to nosio, da skupimo novac damo njima i one kad odu nek vide sta je potrebno, odu u obliznji TC i pokupuju.

(odgovor članu Cickolini)
  Neposredna veza do poruke: 83
   [Obrisana poruka]
11.1.2012 14:02:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 14:03:03   
mamine oci
tu sam da podrzim akciju onoliko koliko mogu ,nisam sve upratila vezano za kafu vidjela sam cetvrtak, ali koji jel sutra ?

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 14:03:27   
bebacha
evo sad sam se cula s prijateljicom.
situacije je stvarno grozna.zive s njenom majkom,u kucu nekih dvojice invalida.brinu se o njima pa mogu tu zivjet.prije je zivjela s muzevim roditeljima koji su je tukli,on nije nikad nigdje radio.
eto.kaze mi prijateljica mali se samo smije,prava lutkica.


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 14:03:55   
Daja_sa
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Onda onih instant kasica sto se prave sa mlijekom, mislim generalno svega bi se moglo ako smo za. Mada moje misljenje je naravno ako se slazete vi, a i naravno mama2009 ili bebacha ili vec ko bude to nosio, da skupimo novac damo njima i one kad odu nek vide sta je potrebno, odu u obliznji TC i pokupuju.

Slazem se sa Jelenom...ako nas 10 zena kupi paket pelena, mlijeko i ostale potrebstine ko ce to sve da vozi tamo? treba kombi zbaviti...ja sam za to da se skupi novac pa da se tamo kupi ono sto im je neophodno bas! ili jednostavno dati toj majci...

< Poruku je uredio Daja_sa -- 11.1.2012 14:05:06 >


_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 14:04:29   
Anoniman
Ma naravno Iman, nego mislim da sad svi ne kupimo pelene, mlijeko, a zena nema novca za detrdžent npr, za ulje ili tako nesto. Naravno bolje ista nego nista, ali ovo gore sam napisala iz razloga da ne bude da im zatrpamo kucu mlijekom, a ona ostalo nema sto joj je bas neophodno. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 14:06:05   
mimikimi
iman i ja se slazem za novac najbolje bi bilo tako jer kako da se organizuje prevoz recimo ja bih mogla i robice i hrane poslati mogla bih za malu naci nesto a i hrane za decka mlijeka kasica itd

_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 14:06:35   
malenaa
drage vec sam odvojila dva paketa pelena br su 4 ali su vece.. imaju i one pampers gacice paket, jedan paket je otvoren ali spakovala sam u kesu valjda nije frka. kupiti su i nesto mlijeka, hapica, i ponijeti garderobe. samo nek mi neko kaze kad gdje sta ...jer zaista nisam u toku nikada a ne bih voljela da fulam.

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 14:06:57   
bananica
hajde da mi sada posaljemo hranu, robu,inhalator, sta ko moze, naravno ako neko zeli dati i novac, vjerujem da ce biti od velike koristi
kasnije se moze vidjeti, tj mama2009 moze pitati sta je potrebno, tj sta je najpotrebnije pa onda da se opet organizujemo
ja sam je na tel pitala sta je njima najpotrebnije, ona kaze mlijeko, sokici, odjecice..., a tu stariju curicu ni da spomeneuser posted image kad sam je za nju pitala kaze ona ide u skolu, pa eto od obuce nesto ili trenerkauser posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 91
   [Obrisana poruka]
11.1.2012 14:07:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 14:08:14   
Anoniman
Jos jednom kazem ne bih ko pogresno da me shvati ali vidim bananica napisala majka rekla trebaju sokici, po mom misljenju sokici su najmanje bitni, a jedan mali sokic je koliko i litar mlijeka, od sokica nema nista, a od mlijeka ima. Sad pitanje je da li majka racionalno zna upravljati novcem. 

(odgovor članu mimikimi)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 14:08:51   
Cickolini
Lady imas PP

Ja se slazem da skupimo novca i naravno robicu i sve ostalo sto imamo, a moze pomoci, da posaljemo...

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 14:09:10   
bananica
pa moze svaka od nas napisati sta ce uzeti, mislim koliko mlijeka, ono je ipak najvece i najteze, da ne bude previse, mozda 4 paketa sveukupnouser posted image
odjeca i ostale namirnice i nisu toliki problem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 14:09:58   
bebacha
ja mislim da treba dati neku vecu sumu novca u ruke.ja bi bila oprezna

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 14:11:16   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Jos jednom kazem ne bih ko pogresno da me shvati ali vidim bananica napisala majka rekla trebaju sokici, po mom misljenju sokici su najmanje bitni, a jedan mali sokic je koliko i litar mlijeka, od sokica nema nista, a od mlijeka ima. Sad pitanje je da li majka racionalno zna upravljati novcem. 


ma ja samo kazem sta zena rece da bi voljela dobitiuser posted image
novac je naravno najbolja opcija, ali ja bih licno za prvi put na ovaj nacin to sve odradila, a kasnije je lako uplatiti na ziro racun ili opet sakupiti i odnijeti novac

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 14:11:33   
Anoniman
Ma evo nije problem ako cemo mi kupovati, ja cu uzeti so, ulje, detrdžent, secer...te osnovne namirnice za kucu, koji cokolino, frutolino(on se pravi sa vodom pa joj je i manji trosak(nazalost moram tako reci) jer gledam da joj posaljemo nesto sto nece iziskivati veliki joj trosak za upotrebu istog.

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 14:12:27   
Hanady RR
Ja dobih prijateljicu pordla je inhalaotr preko pik.ba...kaže d apogledma tamo ima polovnih...to ću kasnije.

ja lično volim konkretno kupiti nego novce dati...
ja ću svkakao dati prilog u novcu , skroman...al bih kupila potrepštine i u hrani za malu bebu i njih velike...higijena itd...

ja dolazim sutra u Importane u pirzmelje ipred igraonice bambi...u 17,00 sati...mama2009 tebi predjem svoj prvi pirlog...sve što se dogvorimo dalje također ću d aučestvujem...
ovo za petak neka ide...

ja imama iz paketića one hipp kašice što smo dobili, poalćemo bebaču...a naćemo nešto od robice i za stariju curuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 14:13:05   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ma evo nije problem ako cemo mi kupovati, ja cu uzeti so, ulje, detrdžent, secer...te osnovne namirnice za kucu, koji cokolino, frutolino(on se pravi sa vodom pa joj je i manji trosak(nazalost moram tako reci) jer gledam da joj posaljemo nesto sto nece iziskivati veliki joj trosak za upotrebu istog.


user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *