|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o svemu po malo
28.12.2009 19:35:54   
Suzana
Drage moje trudnice, mame, Leva...

Ja sam malo u frci ovih dana oko organizacije i podjele paketića u igraonici, pa me nema na mapi.
Hajte kafu kod nas u Čarobnom svijetu prekosutra, prije podne? Oko 12, 13 h?
Pa se više ispričamo i da vas vidim dok još niste rodile!

Malena, panika je sasvim normalna, ja sam bila prestravljena u jednom trenutku pred kraj, a kada bebe dođu na svijet sve zaboraviš i snalaziš se u novoj, ali lijepoj situaciji.

Javite mi se brzo, pa da mogu planirati!

PUSA!



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 1426
   RE: Razgovori o svemu po malo
28.12.2009 21:33:45   
malena131
Evo Suzana ja bi mogla prekosutra na kafu do Carobnog svijeta, ne znam sta je sa drugim curama. Voljela bi da se vidimo jos jednom u ovoj godini, bar na pola sata. Ja se javim jos da potvrdim. Imam svasta da te pitamuser posted image .

Ljubi mi djecake punoooo!!!!

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 1427
   RE: Razgovori o svemu po malo
29.12.2009 15:35:24   
malena131
Drage moje samo da vam javim Azure se porodilauser posted image user posted image . Poslala mi je poruku oko 12h. Ne znam detalje, samo znam da je sve ok. Ona je dobro, samo je iscrpljena, a i bebice su dobro na pedijatriji su.
Zelmi nasoj Azure brz oporavak, bebicama dug i sretan zivot i da sto prije odu kuci tati i sestrici...
Meni svaki put krenu suze od srece kad pomislim na nju i bebice...
Eto valja sam ja sljedeca, brrrrr....strah meuser posted image .

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1428
   RE: Razgovori o svemu po malo
29.12.2009 15:41:54   
Suzana
Wowwwww ne mogu da vjerujem, a ja pošla brzo da vam se javim da dogovorimo kafu kod nas.

Azure, iskrene čestitke povodom rođenja tvojih bebica, neka su ti živi i zdravi dugo godina i da ih sreća prati zajedno sa Azricom i vama dvoma! Sada ste jedna prava, velika porodica.

Cure, koje ste u komadu user posted image , hoćemo li se sutra nalaziti kod nas u igraonici? U 13 h, je li vam to OK?
Malena, ti si potvrdila, Irena gdje si ženice, Mirna je na poslu, Leva draga, baš nam je drago da ćeš i ti sa nama, Čarobni svijet se nalazi na Grbavici, između glavnog i pomoćnog Željinog stadiona, ulica desno od Plavog zamka. Pogledaj mapu na web stranici, lako nas je naći.

Ja ću provjeravati status dogovora, a cure koje imaju moj mob. možemo se čuti!

Baš sam sretna zbog Azureeeeeeeeee, bravo draga... Malena u kojoj je ona sedmici??? Ti si sljedeća, ali polako, još ćeš ti biti trudnica!
user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1429
   RE: Razgovori o svemu po malo
29.12.2009 15:45:47   
malena131
Isto kao i ja u 35-toj. Juce zena bila u komadu a dana dva mala pacica dosla na svijetuser posted image . Ona predlozila kafu prije nove i ne stizeuser posted image .

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 1430
   RE: Razgovori o svemu po malo
29.12.2009 15:49:33   
Suzana
Ti ćeš mila još 3 sedmice, dogovoreno! user posted image
Javi se za kafu, a daj nam reci kolike su bebice...
Eno sam javila na temi Rodili smo...



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1431
   RE: Razgovori o svemu po malo
29.12.2009 15:57:36   
malena131
Kako ti kazes Suzanauser posted image user posted image ... Valjda vas necu iznenaditi.
Sad sam pisala na temi Azure rodila blizance, ne znam ni ja nista od detalja. Iscrpljena je nije mogla pisati. Javice se kad dodje kuci.
Javim se jos za kafu...Gdje je Irenauser posted image

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 1432
   RE: Razgovori o svemu po malo
29.12.2009 17:52:35   
Leva
Azure tebi i tvojim pacicima zelim svu srecu svijeta user posted image user posted image user posted image
Tako sam sretna zbog tebe user posted image
Malena, Irena, Suzana user posted image user posted image user posted image
Vidimo se onda sutra. Nadam se da primas djecu od 27 god user posted image user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 29.12.2009 18:05:30 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1433
   RE: Razgovori o svemu po malo
29.12.2009 19:19:35   
Nicky
Cestitke Azure........zelim sve najbolje , njoj i malim bebacima.....:) Zelim brz oporavak......:)

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 1434
   RE: Razgovori o svemu po malo
29.12.2009 20:09:04   
mirnac
draga Azure, sve najljepse djevojcici i djecaku aBd da se upoznamo i da ih sto prije vidimo (kod Suzane;-)
Nisam u Sarajevu, a na odmoru sam rado bih vas vidjela sve sutra. A joj sto mi se ne da. Hajde valjda ce biti prilike. Ako iko zeli i ima vremena i zelje nek mi posalje mail. Ja mogu (bez djece) svaki utorak i cetvrtak iza 8, da se vidimo i upoznamo.
m.



_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu Nicky)
Neposredna veza do poruke: 1435
   RE: Razgovori o svemu po malo
31.12.2009 10:42:03   
malena131
Jutro drage moje, kako ste mi? Azure vise nije user posted image , sad je sretna mama, Irene mi nemauser posted image , ja sama trudna na ovoj temiuser posted image .... Al nema vete necu biti tuzna, dans je posljednji dan u ovoj 2009. godini i neka svima bude sretan, a sutrasnji jos sretnijiuser posted image user posted image user posted image .
Zao mi je sto juce nismo uspjeli izorganizirati kafu, al cemo odma poslije Nove aBd.
Ja sm dobro, nadam se da moji pacici nece krenuti jos, znam da im je guzva al nek se jos malo strpeuser posted image .
Ljubim vas sve puno...Zelim vam sve njbolje u predstojecoj godini, da vam se sve neostvarene zelje ostvare i da nikad ne budete tuzne...
Cujemo se za kafu...LJUBIM VAS SVE!!!!

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 1436
   RE: Razgovori o svemu po malo
4.1.2010 13:52:42   
Suzana
Draga Malena,

Šta je ovo nigdje nikoga...
I ja prvo da čestitam Novu 2010. godinu svim curama, i poželim prvo dobro zdravlje, a onda sve ostalo, ljubav, pažnju, sreću, zadovoljstvo, osmijehe...

Mi smo OK, puno sam se družila sa mojim dečkim ovih dana jer sam iskoristila sedmicu GO.
Oni su sada posebno interesantni, i baš MM govorim, ne znaš kad su slađi, sa 6, 7, 8, 9 ili 19 mjeseci.
Sada su u fazi pričanja, šta rade samo ponavljaju i pričaju, sjajni su.
A i igraju se pravo zajedno, neku noć novi fol, Mak uzeo Edija za rukicu i odoše tako njih dvojica u spavaću...

Vidjećete aBd, zaista su blizanci posebni!

Brinem se za Irenu???
Javi se molim te!

Sa Azure sam se kratko čula sms-om, dobro je, ali kaže ne znaju gdje udaraju. :)
Znam kako je.
Ali... opet kažem, za djecu ništa nije teško, sva će ta frka proći, ali sve je lakše kada imate pomoć, stoga mame i svekrve pod ruku OBAVEZNO! :)

Pusa za sve!



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1437
   RE: Razgovori o svemu po malo
4.1.2010 17:14:48   
malena131
Draga moja Suzana ja ti ovdje sama ostala, da mi se ti ne javis ja bi se dopisivala sama sa sobomuser posted image .

Kako volim cuci te slatke price o tvojim djecacima, mogu misliti kako su sada slatki kad vec pricaju...E zbog druzenja je neni jako drago sto ce i kod mene aBd biti decki...

Danas sam bila na kontroli na kosevu i snjimali smo prvi put CTG, kako je lijepo slusati otkucaje user posted image mojih bebica. Dr. kaze da je sve dobro da su bebe ko "zmajevi" i da cu izgurati do sljedeceg ponedjeljka kad ulazim u 37. sedmicu i pravo me zakazao na komisiju i rekao da ponesem stvari...Ne znam kako bi opisala osjecaje al su skroz pomucerni, jedva cekam da vidim svoju djecicu a i strah meuser posted image . Valjda je to sve normalno.
E htjela sam da te pitam u cemu si iznjela djecake iz bolnice? Ja kupila one nosiljke kao sjedalice a danas gledam sve zene iznose u platnenim nosiljkama, pa sad ne znam sta cu, dal da kupujem platnene? Bojim se napasce me zbog ovih sjedalica, mada sm ja zamislila lijepo da im namjestim da bude ravan polozaj.

Irena me pravo zabrinula, nemam pojma sto se zena ne javlja. Javi se dara svi mislimo na tebe.

Sa Azure sam se cula preko telefona, zena je prirodno rodila, bebice dobro, al sitne, djevojcica rodjena sa 2200gr, a djecak da 1900gr. Porod super prosao samo je imala problema sa posteljicama pa su je malo namucili, al sve u svemu dobro je.

Hajde ko stignem javim ti se u ovoj sedmici, dok sa jos user posted image pa da popijmo kafu... Dr mi je rekao da se malo smirim ovu sedmicu al valjda mi kafa nece skoditiuser posted image ...
Ljubi decke za mene...Cujemo se...PUSA velika....

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 1438
   RE: Razgovori o svemu po malo
7.1.2010 13:01:36   
Azure
Drage moje evo mene na brzaka. Zaista ne stignem pisati.Malena hvala ti sto si se javila. Drzim ti fige. Bice to sve dobro. Znam da te strah, ali sve bude i prodje, a kad dodju bebice skupi snage. Ja nemam vremena umiti se kako treba. Bebe su preslatke. Dobile su imena. Zovu se Samir i Nur, a ja ih zovem Virko i Grlica. On je cesto budan i virka a ona pretezno spava i ista je Azrica. Mila molim te javi ako mognes da si tamo. Ja sam sa porodjajnog stola javila prijateljici da se poradjam, samo stisaj mobitel da ti ne zvoni i bice ok.

Sta nam je sa irenom, je li iko stupio u kontakt sa njom?

Suzi jaaaako si mi potrebna, ako stignes molim te posalji mi sms kad te mogu nazvati. Trebaju mi neke informacije iz tvog iskustva, a ti si jedina koju znam da je rodila blizance, pa moram gnjaviti tebe. I moram ti reci da sam razocarana jer me nije porodio dr. Nikulin. On je bio u dezuri kad sam stigla na GAK i preuzeo me, ali je htio da se porodim za dan dva, pisacu o tome. Ali cim je on otisao sjatili se doktori i nove babice i porodise me u 15 min. Dr. Nikulin je bio sokiran slijedece jutro kad je dosao da vidi dokle sam dosla sa otvaranjem. A dao mi je i br. da ga nazovem. Joj pricacu ti. Covjek je zaista pravi dr. i svaka mu cast. Odoh sada drage moje i ljubim vas sve i grlim. Malena vidim da si prisutna a ja nemogu vise pisati moram izdajati meko za bebice. Ljubim te i grlim i drzi se dobro. Jedva cekam da javis da si se porodila.

Pozdrav i ostaloj raji. cmok


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1439
   RE: Razgovori o svemu po malo
7.1.2010 13:33:01   
Suzana
Cure moje,

Ja sam prije sat vremena poslala Ireni sms da mislimo na nju i rekla da brinemo što se ne javlja, zahvalila se i napisala mi da su imali problema, pa kada se saberu javiće se... Toliko sam se zabrinula, nadam se da je sve aBd uredu...

Evo sam se upravo čula i sa Azure, ima malih problema sa dojenjem, ali sigurna sam da će ih prevazići.
Azure draga, Nur sigurno nije razvila refleks sisanja, ali forsiranjem dojke sigurna sam da ćete to prevazići... Bojim se da ne odbije siku zbog flašice, ali bitno je da joj uvijek prvo daješ siku što i radiš...
Da se javiš na ovu temu http://www.ringeraja.ba/forum/m_119606/mpage_5/tm.htm sigurna sam da će ti prva Amrino imati jako dobrih savjeta, jer je pored prakse, jako potkovana teoretski o dojenju.
Sigurna sam da ima mnogo žena koje su imale sličan problem...
Sreća je pa ti je mama s tobom i imaš pomoć, biće to sve OK. Neka su ti živi i zdravi Samir i Nur.

Malena, sve što osjećaš, radost, strah.. sve je normalno. Prvi period je težak, ali evo, nakon 19 mjeseci i kusur, prošla bih sve ponovo.
Majčinska ljubav prevaziđe sve.
Ja sam ti njih dvojicu iznijela u onim dekicama/vrećicama... ne znam kako da objasnim, bilo je preko 30 stepeni, tako da je i u tome razlika. Po nas su došli MM, moj tata i moja tetka, tetka je obojicu čuvala u rukama u autu, polako smo vozili... user posted image ne znam jesam li ti išta pomogla.
A mislim da je sasvim OK da ih izneseš i u sjedalicama, pa to je 10, 15 min. i dosta raje bebe iznosi u sjedalicama, pa zamisli kako su bili skvrčeni u stomaku user posted image .
Baš mi je drago da je sve tako OK, 38 sigurno, pazi šta sam ti rekla, a aBd i 39! Ali miruj, pred kraj pogotovo, ja sam zadnje dane preležala.
Javi se draga za kafu! Kako ti je sjediti, nositi stomak, jesi li vidjela o čemu sam vam pričala... user posted image

E moje drage, vidite li kako proleti sve tako brzo, kao da ste se juče pojavile na ovoj temi...
Tako je bilo i nama.
Samo neka su dječica dobro.

Čuvajte se,

Ljubim vas!



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 1440
   RE: Razgovori o svemu po malo
7.1.2010 13:37:39   
Anoniman
vidim ovdje ima zena na bebe2009 nema nikog,meni treba pomoc anelu je 6mjes.menjala sam hapu sad dajem bebimil2 a pio je do 6mjes aptamil od jutros nemoze kakit napinje se sav poplavi,place a nema u pempi nista smijemli mu ja skuhat imam suhi sljiva kompot.

(odgovor članu Suzana)
  Neposredna veza do poruke: 1441
   RE: Razgovori o svemu po malo
8.1.2010 10:44:16   
malena131
E drage moje zenice, kao ste mi? Ja sam uzasno teska, vise ne mogu ni da se okrenem kad lezim vec moram ustati i tako sam vise budna nego sto spavam, a tek WC, posebna prica...
Moja Suzana, ja sam sve kontala ja sam super pokretna bicu i do kraja trudnoce, al kako udjoh u 9-ti mjesec ko da mi je neko jos 100kg dodao. Stomak mi je u krilu, ne mogu puno da sjedim, bebe mi ne daju valjda im ne odgovara polozaj, niti da puno hodam, onda imam osjecaj da ce dole ispasti sve, ma veselo pravouser posted image . Ali zato lezanje najvise odgovara i meni i njima i tako najvise koristimo tu "aktivnost" user posted image .
Znam u cemu si iznijela djecake, ma ja cu te sjedalice, nece se voziti sat vremena, svakako ce im biti ljepse nego sadauser posted image .
Ja sam bas juce sa mm pricam kako mi je trudnoca brzo prosla, ko da sam juce saznala da nosim blizance i zao mi nekako sto je tako brzo proslo.
Za Irenu sam zabrinuta sada jos vise, zaista ne prodje dan da ne pomislim na nju. Nadam se da nije nista tako strasno i da ce se brzo javiti.

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1442
   RE: Razgovori o svemu po malo
8.1.2010 10:56:16   
malena131
Draga Azure hvala ti na podrsci, sve sama sebe ohrabrujem da ce sve aBd biti i proci dobro. Djecica imaju divna imena, nek su ti ziva i zdrava.
I ja se bojim problema sa dojenjem, a ima jaku zelju da ih dojim. Sreca imamo nasu Suzanu koja nam pomaze u svemu pa i sa takvim problemima. Nadam se da ces ti probleme brzo prevazici i da ce bebice samo dojiti.
Kako se ti osjecas? Kako je Azrica privatila braca i seku, jel ljubomorna?
Ja se javim kad budem spremna za porod da mi drzite fige. Ja cu CR to sam cvrsto odlucila, mislim da ce biti sljedece sedmice abd, ako sta ne krene prije a nadam se da nece.

Ljubim vas puno...Ljubite svoju djecicu... Jedva cekm da se i ja pridruzim kako mama blzanaca...



_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1443
   RE: Razgovori o svemu po malo
8.1.2010 11:00:29   
Nedi
malena želim ti puno sreće,  da sve prođe što bezbolnije i da uskoro u naručju držiš svoje bebice i uživaš u svakom njihovom pokretu user posted image user posted image




_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1444
   RE: Razgovori o svemu po malo
8.1.2010 11:10:40   
Suzana
Draga Malena,

Sve čekam da se javiš.
Sve znam kako ti je, ali nije još dugo ostalo. Ali ja ti prognoziram još 2 hefte hehe. Meni je termin bio 11.06. a rodila sam 27.05. i to na dogovoreni CR, porod još nije bio krenuo, ali da smo sačekali još dan, dva, tri, sigurno bi. user posted image
Samo legi i odmaraj (izgleda da nećemo uspjeti kafu popiti...).
Reci mi jesi li dogovorila CR, sa kojim Dr na Kosevu, djecaci su glavama prema izlazu jos uvijek? Čuvam ti fige.
Javljaj mi se, a aBd kad rodis, budi slobodna da me zoves!

I ja jako brinem za Irenu... Molim Boga da je sve OK...



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1445
   RE: Razgovori o svemu po malo
8.1.2010 11:17:04   
Leva
Azure imena su predivna i jedva cekam da vidim fotkice user posted image
Malena mislim na tebe svaki dan. Samo polako sve ce biti kako treba. Ljubim vas 3 u1 user posted image
Suzi puno pusa i tebi i tvojim velikim djecacima user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 1446
   RE: Razgovori o svemu po malo
8.1.2010 11:26:28   
malena131
Draga moja Suzana, nesto bas i ne vjerujem da cu izdrzati 2 sedmice jos...Vec me pomalo boli ispod stomaka i krsta tako da molim Boga da izdrzim do utorka kada mi je dr. rekao da dodjem sa stvarima. Bebce su jos uvijek okrenute glavicama dole, i ne micu se jadni vise nemaju gdjeuser posted image . Ali ipak sam ostala pri CR, ne bi da nesto krene po zlu ne daj Boze. Trebala sam na komisiju u ponedjeljak za CR, al je dr odustao i rekao da dojem u utorak sa stvarima, recice da je hitno pa bi me i utorak mogao raditi aBd. Radice me dr. Murtezic. Super je covjek do sada nadam se da ce sve zavrsiti kako treba.
Za kafu ti nista ne mogu obecati, ako uspjednem za vikend mozda, ako ne onda cemo se cuti uglavnom javim ti sve sto se tice poroda a i poslije.
Jesi li ti isla na komisiju za CR? Nadam se da mio nece praviti probleme zato sto su bebice okrenute glavicama...

I ja za Irenu molim Boga da je sve ok, i da ti problemi nemaju veze sa njenom trudnocom...

PUSA za tebe i tvoje preslatke djecake...Hvala ti na svemu, zaista mi puno znaci svaka tvoje rijec popdrske...

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 1447
   RE: Razgovori o svemu po malo
8.1.2010 11:37:38   
malena131
Nedi hvala ti puno draga, trebace mi srecauser posted image .
Leva moja hvala ti sto mislis na nas...Ljubimo i mi tebe...Zelimo ti sve najbolje... Cujemo se!!!
PUSA velika za sve moje zenice koje su uz mene!!!

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1448
   RE: Razgovori o svemu po malo
14.1.2010 14:38:57   
lara 33
Drage moje duple mame!

Ja sam u 18 nedjelji i prije dvje sedmise sam pocela osjecat bebine pokrete.
E sad me zanma da li ste i vi osjecali golicanje i mrdanje vasih beba u cijelom stomaku?
Ja tek za 10 dana idem na UZ pa cemo vidjeti sta se nalazi u stomaku. Ali sam malo nestrpljiva pa me zanima jeste li i vi ovako osjecali vase blzance.

Nama je ovo prva trudnoca ,a ja mam 33 godne. Kazu da je veca vjerovatnoca za blizanacku trudnocu sto se vise godina ima.

Puno pozdrava svima vama i da vam bebice dodju zdrave sto laksim porodom.

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1449
   RE: Razgovori o svemu po malo
16.1.2010 13:29:25   
Azure
Drage moje trudnice, trudilice i mame. Evo da se javim nakratko. Moje bebe i ja smo dobro. Snalazimo se. Malo je guzvancija ali slatko je. Nadam se da ste sve dobro i zdravo. Ne znam da li je malena izasla. Nisam je uspjela zvati zadnja dva-tri dana.
Molim vas je li iko ista zna za irenu, jako me brine sta je sa njom.

Leva hvala ti puno. Evo ja sam stavila samo par fotografija, da vidite moje paice.

lara na pocetku osjetis povremeno u stomaku kao male ribice ili leptirice. Lagane dodire. toliko su lagani da nisi ni sigurna da li si osjetila ili umisljas. Izgleda da bi i ti voljela blizance, pa mozda ti se zelja ispuni. Drzim ti fige i javi nam je li nosis jednu ili dvije bebice.

Sve vas grlim i ljubim pa se cujemo.

Veliki pzdrav za tebe suzi!!


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu lara 33)
Neposredna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *