|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
24.1.2012 11:36:03   
malenaa
evo uspjela sam dobiti mjesnu zajdnicu njihovu, oni su vec bili gore,jako je tezak prilaz i ne moze se doci do kuce. zvat ce me za 10 min da dogovorimo zajedno s njima posjetu (njihov sekretar bi isao s nama) i da se to odnese.. javim vise info
kisss


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
24.1.2012 11:36:53   
malenaa
evo imam i njihov broj... :)))))))999 zovem ih...



_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
24.1.2012 11:38:48   
tajra26
vjeruj mi nisam ni ja (ovdje sam se udala heehe) ali pitala sam komsinicu to je negdjje prema baricama pa se skrene nekuda hehehe e bas ti objasnih haha ma raspitat cu se ja kod komsija pa neka mi neko objasni... e jos samo jedno da pitam..da li se njima ide odmah u cetvrtak ili kako?? da nije malo kasno ici ljudima... ne znam eto ja cu doci i donjeti sta sam planirala i ako jos sta mogu pomoci tu sam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
24.1.2012 11:43:43   
malenaa
e ovako...
cula sam se sa gospodjom, zvuci jako fino i zahvalno na svemu sto cinimo... istina je da su dalje i da se kuci ne moze prici tako da bi morali to nositi do njih. takodjer sam pitala sta je ono sto je najpotrebnije da bi mogli kuppiti ,ona naravno kaze da je stid reci takvo nesto...jer je svaka pomoc pa i jedna cokolada velika za njenu djecu koja su jako zahvalna...:((((( OVO MI JE POKAZATELJ JOS VECI DA IM TREBA OTICI I POMOCI... nisu ni izbirljivi i nemaju zelja ....sta god mozemo skupiti zenice dobro je...
ljubim vas i vidimo se u cetvrtak


p.s. rekli su da moze i uvece da se dodje nije problem. ako ne bude snijega ici cu odmah poslije naseg vidjanja,. ako ne onda sutredan.


< Poruku je uredio malenaa -- 24.1.2012 11:44:46 >


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
24.1.2012 12:35:13   
Rabi
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Rabi

IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: Rabi

niko nista i niko ni habera za onih 100KM (sto pomenu mamine oci) sa rr racuna sto se skupilo za malog Mehmedauser posted image
A nece ici njemuuser posted image
Pa opet, pitam...ili da idem na pitanja i sugestijeuser posted image
Moze li dio ovih para, da se udijeli nekome...da bezveze ne came na racunuuser posted image




Ma nema veze draga svako ima svoju nafaku...mi nas nekoliko koliko mozemo uhar je Allah da im olaksa InsAllh;)
ja kad vidoh moderator na temi kontah da je to to al ono sasvim nesto drugo :),



Ma u pravu si....ali pare stoje, i nece ici ovom djecaku....
pa zasto stojeuser posted image ipak to su pare koje su se skupile u humanitarne svrhe! Pa dajte da idu ove pare, da ne stoje...
forumasice, ostale....ima li iko dda daje svoj glas ...



pa djevojke drage postoji pp pa se javite ... pitala sam da li ima ZR pa samim tim je logicno da ce se dio novca dati i od RR ... A vec sam se dogovorila da cu doci u ctvrtak...


e Visnja, nemoj da se ljutisuser posted image
Ja kontala da nas ignorisesuser posted image a ne vidjeh da si se javljalauser posted image

< Poruku je uredio Rabi -- 24.1.2012 12:38:32 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
24.1.2012 12:41:00   
Visnja RR
naravno da nisam ignorisala cim sam se javila user posted image ...vec sam se sa emi7089 dogovorila da cemo doci .. a i Malenaaa zna , dogovorile smo se... samo sam imala puno posla pa nisam pisala kasnije...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
24.1.2012 16:20:18   
Super Beba
Imam jedno pitanje - hoće li BB biti humanitarnog karaktera za ovu porodicu? 

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
24.1.2012 18:32:06   
bananica
malenaa i tajra, koja god bude vozila, ja mogu ici, nije mi problem, s tim da ja ne vozim tako da jedna od vas treba vozitiuser posted image

u cetvrtak dolazimuser posted image

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
24.1.2012 18:37:45   
malenaa
ok zenice samo dodjite,,, ja cu voziti meni nije problem, organizovat cu se nekako... kisss



_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
24.1.2012 18:39:03   
bananica
IZVORNA PORUKA: malenaa

ok zenice samo dodjite,,, ja cu voziti meni nije problem, organizovat cu se nekako... kisss




user posted image super
da idem s tobom?

kako ti je maleni ljepotan?

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
24.1.2012 18:40:27   
malenaa
ajde draga bilo bi mi drago, i jos neko ako hoce... eto i tajra bi mogla ici ako ne budemo mogli spakovati sve... pa jos bolje...



_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
24.1.2012 18:40:58   
malenaa
p.s. mali je odlicno samo nalaz los... ali eto, bit ce dobro ako Bog da
hvala ljubavi na brizi user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio malenaa -- 24.1.2012 18:41:27 >


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
24.1.2012 18:42:24   
bananica
ok

sad  mi reci kad si planirala da to vozis, cetvrtak ili sutradan???

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
24.1.2012 18:42:55   
bananica
IZVORNA PORUKA: malenaa

p.s. mali je odlicno samo nalaz los... ali eto, bit ce dobro ako Bog da
hvala ljubavi na brizi user posted image user posted image user posted image



naravno da hoce

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
25.1.2012 12:07:49   
malenaa
drage moje zenice,...
vjerovali ili ne sjedim i placem. placem od gorcine i bijesa prema ljudima koji iskoristavaju ljude dobre volje i ovakve poput nas koji odvajamo od svog hljeba,od svoje dijece i svoje vrijeme dajemo za nekoga...
radi se o porodici Avdibegovil za koju ovih dana skupljamo pomoc. sve sam organizovala ,i prenos stvari koje bi donijeli sutra na ilidzu, zvala crveni kriz da i oni opet pomognu i cekala poziv od gosp. Jasne iz mjesen zajednice gdje oni zive (ona ih je vec posjecivala) a s njom smo trebali ici da nas dovede gore i pokaze put.
medjutim,.. nakon jednosatnog razogovora sa Jasnom mogu samo sjeti i plakati... jer uopste nije slika onakva kakva je u novinama, niti prica kakvu su oni ispricali. citav komsiluk se digao na noge da vraca ljude koji su dosli pomoci i zale se jer ova porodica jeste loseg finansijskog stanja ali nisu na rubu i imaju sredstava  i mogucnosti da rade  i zarade.
napisali su da nemaju vodu...imaju je dva koraka ispred kuce, ali je imaju. invalidnina za djecaka jeste 100km ali je dobio prosli mjesec 4000hiljade km  za sto imaju dokumenti , a roditelji kazu da su potrosili pare. imaju kravu... sto znacu imaju i mlijeko i mogu zaraditi. ova zena je od mjesne zajednice vec dosta puta uzimala pare i da se cisti od nezeljene trudnoce ...
(jeza me hvata)
njen suprug sasvim sposoban covjek je keramicar koji moze u svakom trenutku dinar zaraditi i zaradjivao je po sto km po danu, ali kazu spiska preko noci .... dobivali su sakom i kapom od svih ljudi dobre volje,ali nikada im nije dosta, i to je vec preslo njima u naviku tako da se svi okolo njih zale da su tip ljudi koji su neradnici.
ne znam sta bih vam rekla... niti sta nam je ciniti ali ovo je STRASNO!!!!!! ja sam pricala sa gospodjom avdibegovic, i pisala sam to vec...djelovala je skromno i ok, ali kad sam cula ovo od nadleznih ljudi.... grozota!!!!!
Gosp. Jasna iz mjesne zajednice je rekla da ni slucajno dajemo novac.... ako zelimo pomoci djeci bujrum, njima treba ali novac ne.
ja zasta ne znam sta ciniti niti kako preci preko ovakvih zloupotreba .... kako vise vjerovati ljudima????
zao mi je zenice... zao mi je sto smo izigrane... sto su nasa srca ovako velika da svakog i  nezeljenog gosta primimo bez predrasuda :(((((((((((((((((
tuzna sam....


kopirano sa teme: opet prevareni za pomoc ili? (por. Avdibegovic)


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
25.1.2012 14:05:39   
Medić*
Vec sam tamo komentarisala user posted image

Znaci da se necemo okupljati sutra u grandu ili ?


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
25.1.2012 14:09:45   
malenaa
ja sam dala prijedlog da se nadjemo,pijemo kafu..dogovorimo... pa ko je za nek javi da bezze ne dolzi jedna dvije zenice

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
25.1.2012 14:17:57   
mamine oci
ja sam svako da se ponese to sto smo pripremile, pa da se sami uvjerimo koliko je prica tacna, mi cemo nase dati halalolsum a ako je laz njima na cast...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
25.1.2012 14:43:02   
Medić*
I ja sam da se okupimo . Svakako cemo popiti kaficu i prodiskutovatio svemu user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
25.1.2012 14:43:22   
mamine oci
i koji je konacan odgovor za sutra?

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
25.1.2012 15:30:08   
mamine oci
amo da ponovim za one koje nisu u toku :
cetvrtaj 18h Merkator  Grand centar Ilidza
humanitarna kafa pomoc za porodicu Avdibegović
koliko moze nemoj da vas je stid donjeti i kilogram secera jer teska su vremena i nije kod svakog finansijska situacija idealna bolje i 1kg secera ili 1l ulja nego nista
evo za da kazem da ce donjeti osnovne zivotne namirnice pa da nebi sve uzimale isto da bude raznovrsnije znaci ja cu donjeti:(secer,so,ulje,brasno,ajvar,makarone,rizu,kvasac i jos nekih sitnica),
ko moze nek uzme recimo teglu dzema krema,neko malo slatkisa,neko malo hijijenskih potrepstina, da sastavimo jedan paket


ko dolazi sutra
1.medic slatki
2.mamine oci
3...


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
25.1.2012 16:28:34   
mamine oci
vidim da se na fb pise da je akcija otkazana zao mi je da je doslo do toga ali zaista mislim da grijesite naravno necu navaljivati svakom nek odgovara za svoje postupke medic vidim da bi ti dosla ja sam za da ono sto smo pocele zavrsimo pricu do kraja meni je zao sto nemam auta rado bih sam obisla porodicu:(

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
25.1.2012 16:49:38   
mamine oci
zaista nije fer ne znam zasto na vecni tebm izbegavate moj post ili se preskoci hladno ili vise se niko nejavi netrazim posto- poto da se na svaki odgovori ali napisem pet postova vidim svi odozgo vire niko ne komentarise,vezano za ovu porodicu,zar vam nije zao djece mislim odkud odjednom prica o prevari:(

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
25.1.2012 16:51:25   
leona81
pa zar nije malenaa objasnila sve?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Potrebna pomoć za porodicu Avdibegović
25.1.2012 16:53:35   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: leona81

pa zar nije malenaa objasnila sve?

licno sam pitala novinarku Avaza gjde je prica i pocela sve je onako kako je napisano i da su djeca zeljna svega ako su roditelji losi ja to neznam ali neosudjujem dok se sama ne uvjerim...


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *