|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:49:55   
Lady26
Ima i mama takvih!

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1076
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:56:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

samo sto sam ih sama rodila ostalo sve radimo fifty-fifty


stvarno? pa lijepo
kod mene nije baš tako, ja i Ajša npr idemo u kupovini, na hali galiuser posted image , na rodjendane, jer to je nekako za nas cure user posted image  šminkamo se, glumimo, nosimo štikle i vrištimo user posted image  gledamo serije, crtamo srculencad jedna drugoj po pupi i sl
a sve ono što mm radi, ja takodje radim al navedeno mm uglavnom ne radi, + za mene user posted image

ode tema u vragauser posted image user posted image

PS

a tek sto pravimo pitu i kolace zajedno eeee user posted image


ovom tvojojm logikom mušla djeca bi pirpala tatama a ženska mamam u zavsnoti do interesovanja tačnije tvoga nabrojanog...user posted image

ja sam 100% uvjerena da moj suprug isto bi se snažao sa našom djecom sma kao i ja....
i snalazio se...
imali smo situacije da ostaje s anjima...
noći, čuva presvlači kuha im i godte dočekuje jer sma ja operisana recimo....

ja trenutno živim sa muškarcem za kojega vjerujem da je takav otac da moja djeca nebi lahke šale izabrale sa kim bi ponaosob živjle....

ja pravim pitu i klače i one to s amnom rade...
moj suprug sprema roštilj i ribu i bolonjeze u našoj kući..to s anjim skuhaju...
na zabave mojih rpijateljica idu s amnom al ne malo puta su na izletima i rođendanima njegovih kolega bile samo s anjim...il dko njegove sesetr itd...
i da sa mnom s ešminkaju...al s anjim vježbaju sa tegovima, loptama itd...
uglavnom u zavisnosti do naših obevza u domu one dpojednako vrmena provode i sa mnom i s asvojim ocem...
on sa njima šopinguje češće nego ja....istina H ponese moj spisak da mu čita šta sve trebaju kupiti...
pijacu sa obe obavlja..

a svaka njihova boleste je bila i moja i njegova...
dežuramo isto, ne spavamo, smišljamo kako skinuti turu...
nikada me nije samu ostavo da se nosim sa time...
bolovanje je čak otvarao da osane sa starijom kući kada je bila bolesna do trodnevnoga virusa jer ja tada nisma mogla otvoriti bolovanje prelazila sma sa radnoga mjesta jednog na durgo....
otvorio bi ga on svaki put da ja to ne uradim...

igra se sa njima igara kojih se ja ne igrim...
a imamao i oje kojih se svi igramo...
uživamo u plesi i pjesmama po cijelo poslijepodne jer one to za nas izvode...pa i mi postanemo pjevači...
način igr enij ni bitan i crtanje i društve igre i sve radi i on...i moja djeca imaju čsita sojećanja i ne djele nas dvoje ....
kad ih potaš koga više vole uvijek će ti reći ''mamu i babau il babu i mamau'' nikad smao jedno od nas

i drago mi je da je tako...
drago mi je da znam da moja djeca zaista imaju oca i majku između kojih teško bi birale...
da jednoga do nas nema u ono drugo potpuno vjerujemo da mogu se nositi sa svime...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1077
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 15:57:10   
Volim Te!
Ima al daleko manje.

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1078
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 16:00:59   
felix

IZVORNA PORUKA: Volim Te!

Ima al daleko manje.

hm ima ima ....
Kod nas ovdje jedna zena razvela se od muza, povela samo curicu djecaka ostavila davno je to bilo djecak beba osto .
Da bi sada mali pošao u školu sav što se kaze kad nema brige nikakav otac je huj ho što zaradi to popije ...
Ona NECE drugo djete NECE da zna za drugo sina, vec je uzela kao tebi jedno meni jedno ....

Otišla je u dr. drzavu udala se, ovom malom samo pare šalje .....rijetkost ga vidja ne zeli ......
baš sam neki dan vidjela malca user posted image duša draga šta je seka bila bolja recimo od njega pa uzela sam jedno djete
il je trebala jedno il nijedno
neznam.

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 1079
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 16:01:56   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Volim Te!

Samo da kazem MAMA MA jako mi je zao drzim fige da rijesite situaciju ida naglasim da je otac otac dok zivi sa majkom djeteta,do dvanaeste godine da ste me pitale ja bih rekla oboje volim isto,znaci bila sam luda za ocem,u 12. godini mi je majka umrla,otac se ozenio ponovo i od tad me ni za Bajrame nije vise zagrlio,da mu njegova zenica kaze skupi ih svo cetvoro i zapali on bi to uradio user posted image tako da ne verujem nit mogu ikad verovat da je otac bolji posebno ako dovede drugu zenu(macehu) toj deci,dalje moj muz je najbolji otac na svijetu,dodje sposla i sa vrata trci da izmazi dijete ode kupi sve sto joj treba bez da mu kazem itd ali sam mu rekla nasu decu i drugu zenu ne zajedno ni pod razno(u slucaju da ne budemo vise zajedno itd)

Nazalost je u vecini slucajeva ovako. Otac kolac pa kako god

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 1080
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 16:02:27   
gerberka
jjoooojjj, ovdje sve idealni muzevi user posted image
Hanady, oznojil se tm kadkad? user posted image

Volim Te, evo ti jedan veliki user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 1081
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 16:04:00   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Volim Te!

Ima al daleko manje.

Ma ja ne navodim brojke, ali zaista ima raznih slucajeva....
Nazalost...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 1082
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 16:07:12   
Volim Te!
Felix i ja kazem ima,ja znam zenu,rodbina mog muza ima sina od 10 i cerku od godinu i muza koji je snjom samo za praznike kad se daju deci pare i pokupi te pare,izjase je i ode,ko sta da deci ona proda jer muz je nece ako mu ne da para,cak mi pricaju dijete starije krene u skolu prsti iz patika vire user posted image ali kao sto neko rece na forumu normalna zena tako nesto nece uradit ali eto...D a ne idem dalje moja svekrva bi mog muza u vatru bacila ako bi to za mladjeg sina(mog devera) trrebalo i to su neke stvari i osobe koje ne podnosim nikako.Zato pazim,puno pazim otkako sam dijete dobila i prije njenog rodjenja sam rekla da ako jedno od nas pocne da pravi razlike medju djecom nema sa njima sta vise da trazi,bio to ti il bila ja.

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1083
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 16:09:02   
Volim Te!
gerbo user posted image

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 1084
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 16:14:42   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: gerberka

jjoooojjj, ovdje sve idealni muzevi user posted image
Hanady, oznojil se tm kadkad? user posted image

Volim Te, evo ti jedan veliki user posted image

ja se oznojih dok pročitah Hanadiuser posted image user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 1085
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 16:14:47   
gerberka
Ne mogu da pronađem post sta konkretno MAMA MA zanima..starateljstvo ili odluka da prekine bracnu zajednicu?
MAMA MA..ako zelis javi se na pp...mozda da pokusamo zajedno odnosno da te uputim na pravu adresu...pusica

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 1086
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 16:16:52   
EEDITH
MAMA MA samo nađi dobrog advokata,ako se već odlučiš za razvod

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 1087
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 16:23:01   
sabinos
MAMA MA vjerujem da nije toliko strasno,saljem ti user posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 1088
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 16:31:03   
gerberka

IZVORNA PORUKA: sabinos

MAMA MA vjerujem da nije toliko strasno,saljem ti user posted image


MAMA MA slažem se sa sabonos..hajde dođi da probamo zajedno prije nego ti neko upuca muza il te postovima navede na nepromisljene korake...

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 1089
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 18:17:17   
teacher75

IZVORNA PORUKA: SailorMoon


IZVORNA PORUKA: Volim Te!

Samo da kazem MAMA MA jako mi je zao drzim fige da rijesite situaciju ida naglasim da je otac otac dok zivi sa majkom djeteta,do dvanaeste godine da ste me pitale ja bih rekla oboje volim isto,znaci bila sam luda za ocem,u 12. godini mi je majka umrla,otac se ozenio ponovo i od tad me ni za Bajrame nije vise zagrlio,da mu njegova zenica kaze skupi ih svo cetvoro i zapali on bi to uradio user posted image tako da ne verujem nit mogu ikad verovat da je otac bolji posebno ako dovede drugu zenu(macehu) toj deci,dalje moj muz je najbolji otac na svijetu,dodje sposla i sa vrata trci da izmazi dijete ode kupi sve sto joj treba bez da mu kazem itd ali sam mu rekla nasu decu i drugu zenu ne zajedno ni pod razno(u slucaju da ne budemo vise zajedno itd)

Nazalost je u vecini slucajeva ovako. Otac kolac pa kako god

i ja da potpisem, osjetila na vlastitoj koziuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 1090
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 18:21:01   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sabinos

MAMA MA vjerujem da nije toliko strasno,saljem ti user posted image

i ja se pridruzujem, nadam se da je ovo samo privremena situacija i kriza i da cete je razrijesiti,. u vecini brakova ljudi nekad pomisle na razvod al kad se stvari stisaju i kad se kockice poslazu predomisle se i krenu dalje...ne vjerujem da je ikome idealno, ako i ima takvih to je mozda 5%user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 1091
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 19:11:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: gerberka

jjoooojjj, ovdje sve idealni muzevi user posted image
Hanady, oznojil se tm kadkad? user posted image

Volim Te, evo ti jedan veliki user posted image

tačno onoliko koliko i ja....



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 1092
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 19:14:28   
gerberka
user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1093
   RE: Razvod braka!!
29.10.2012 23:38:35   
mala86

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: animagical

dobro nedi, logicno ej da se oko skrbnistva roditelji mogu dogovoriti... ali majka je primarni roditelj


To nije tačno.
U roditeljskom pravu nema primarnog i sekundarnog roditelja.
Postoji roditeljsko pravo kao takvo.
Nedi je upravu.
Činjenica je da naši sudovi u većini slučaja skrbništvo nad dijetetom dodjeljuju majci, iako bi u svom postupku pravoshodno morali pred sobom imati interese dijeteta. Mene lično ne može ni jedan sud ubijediti da je u 85 % slučajeva majka bolji izbor za odgoj dijeteta. Nema šanse.


sad hocu da kazem, roditelji su mi pravnici, radili su milion razvoda i vecinom dijete pripadne majci bez obzira na zaposlenje i stambeno pitanje, jedino ako je majka prostitutka, psihicki bolesnik, narkoman i sl ide ocu ili ako ona prepusti skrbnistvo ocu, ima i takvih slucajeva ili ako otac ima stelu u Centru za soc.raduser posted image




morala sam ovo komentirat

a zasto je moj brat dodjeljen tati,a mama nije bila psihicki bolesnik,ni narkomanka ni prostitutka user posted image
radila u bolnici i imala uslove kakve takve za uzdrzavanje nas oboje,a on nista,jos i poso izgubio

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 1094
   RE: Razvod braka!!
30.10.2012 0:09:31   
draguljče
Mislim da se previše generalizuje. Šta je sa onim majkama koje djecu navode na prostituciju, koje svoju trogodišnju ćerku "izdaje" pedofilima, šta je sa onim majkama koje....?Imam još puno primjera, ali ne mogu, srce mi se stegne. Nije uvijek majka ta koja je toplija od oca, niti je djetetu potrebna samo majka, itekako su mu potrebna oba roditelja. Npr., moj tata je ostao udovac sa 36 godina i nikada se više nije oženio. Nije htio radi nas dvoje, i uvijek je govorio da on za sebe može naći ženu, ali nama majku nikada. Meni je jako žao što je on i sada sam.


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1095
   RE: Razvod braka!!
30.10.2012 8:11:46   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: draguljče

Mislim da se previše generalizuje. Šta je sa onim majkama koje djecu navode na prostituciju, koje svoju trogodišnju ćerku "izdaje" pedofilima, šta je sa onim majkama koje....?Imam još puno primjera, ali ne mogu, srce mi se stegne. Nije uvijek majka ta koja je toplija od oca, niti je djetetu potrebna samo majka, itekako su mu potrebna oba roditelja. Npr., moj tata je ostao udovac sa 36 godina i nikada se više nije oženio. Nije htio radi nas dvoje, i uvijek je govorio da on za sebe može naći ženu, ali nama majku nikada. Meni je jako žao što je on i sada sam.



potpisujem te , ne znaci da ocevi nisu kao majke , ne znam kako vrijeme odmice cini mi se da ce biti ocevi vise nego majke za nekih godina mada mislim da toga ima i danas cesto cesto.

Ocevi od prije posebno oni surovi balkanski su se promjenili , jeste da bi se mnogi izgubili u ulozi , jeste da bi mnogi tek tada svatili sta je majka djetetu i za kucu ali smatram da bi mnogi vrlo brzo dosli u ritam , i ne znam al danas su ocevi OCEVI djeci kako ja to vidim , dok prije bar po pricama drugih nije bilo tako.



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 1096
   RE: Razvod braka!!
30.10.2012 9:15:40   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: mala86


IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: animagical

dobro nedi, logicno ej da se oko skrbnistva roditelji mogu dogovoriti... ali majka je primarni roditelj


To nije tačno.
U roditeljskom pravu nema primarnog i sekundarnog roditelja.
Postoji roditeljsko pravo kao takvo.
Nedi je upravu.
Činjenica je da naši sudovi u većini slučaja skrbništvo nad dijetetom dodjeljuju majci, iako bi u svom postupku pravoshodno morali pred sobom imati interese dijeteta. Mene lično ne može ni jedan sud ubijediti da je u 85 % slučajeva majka bolji izbor za odgoj dijeteta. Nema šanse.


sad hocu da kazem, roditelji su mi pravnici, radili su milion razvoda i vecinom dijete pripadne majci bez obzira na zaposlenje i stambeno pitanje, jedino ako je majka prostitutka, psihicki bolesnik, narkoman i sl ide ocu ili ako ona prepusti skrbnistvo ocu, ima i takvih slucajeva ili ako otac ima stelu u Centru za soc.raduser posted image




morala sam ovo komentirat

a zasto je moj brat dodjeljen tati,a mama nije bila psihicki bolesnik,ni narkomanka ni prostitutka user posted image
radila u bolnici i imala uslove kakve takve za uzdrzavanje nas oboje,a on nista,jos i poso izgubio


Mogla je pokrenuti ponovo pitanje starateljstva uz dokaze da muž nema mogućnosti izdržavanja!
Mogla je to uraditi kada je tvoj brat napunio 12 godina i kada se sam mogao izjasniti kod koga želi živjeti!
Zašto nije, to ne znam.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1097
   RE: Razvod braka!!
30.10.2012 9:48:05   
mala86

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: mala86


IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: animagical

dobro nedi, logicno ej da se oko skrbnistva roditelji mogu dogovoriti... ali majka je primarni roditelj


To nije tačno.
U roditeljskom pravu nema primarnog i sekundarnog roditelja.
Postoji roditeljsko pravo kao takvo.
Nedi je upravu.
Činjenica je da naši sudovi u većini slučaja skrbništvo nad dijetetom dodjeljuju majci, iako bi u svom postupku pravoshodno morali pred sobom imati interese dijeteta. Mene lično ne može ni jedan sud ubijediti da je u 85 % slučajeva majka bolji izbor za odgoj dijeteta. Nema šanse.


sad hocu da kazem, roditelji su mi pravnici, radili su milion razvoda i vecinom dijete pripadne majci bez obzira na zaposlenje i stambeno pitanje, jedino ako je majka prostitutka, psihicki bolesnik, narkoman i sl ide ocu ili ako ona prepusti skrbnistvo ocu, ima i takvih slucajeva ili ako otac ima stelu u Centru za soc.raduser posted image




morala sam ovo komentirat

a zasto je moj brat dodjeljen tati,a mama nije bila psihicki bolesnik,ni narkomanka ni prostitutka user posted image
radila u bolnici i imala uslove kakve takve za uzdrzavanje nas oboje,a on nista,jos i poso izgubio


Mogla je pokrenuti ponovo pitanje starateljstva uz dokaze da muž nema mogućnosti izdržavanja!
Mogla je to uraditi kada je tvoj brat napunio 12 godina i kada se sam mogao izjasniti kod koga želi živjeti!
Zašto nije, to ne znam.


zato sto je nasa vlast dozvolila da maloljetno dijete odvede prvo preko granice a onda i preko okeana,u Americi su vec 15 godina,ako ne i vise

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 1098
   RE: Razvod braka!!
30.10.2012 9:54:31   
veeseelaa
znala sam da će Hanady mene citirati, hahahahah to više ritual postao user posted image user posted image
inače i dalje ostajem pri tome majka je majka i vozdra, kakva riba i bakrači user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1099
   RE: Razvod braka!!
30.10.2012 10:52:14   
Mjeseceva Pratilja
Nadam se da cete prevazici taj problem. Ako je sve ostalo uredu, ti pomisljas radi jednoga na razvod braka? Taj dio ne razumijem..Valjda zato sto ne znam sta je to jedno. :)
Ti najbolje znas svoje razloge. Dobro odvagaj, razuvidi, razmisli. Dva puta promisli, jednom presijeci i da bude sa srecom i tebi, i njemu, i djetetu.
Odrasli se snadu, kako-tako. Izgradene licnosti. Nakon razvoda niko i ne pomisli na njih ali dijete je to koje ce povuci tezinu razvoda, preko koga se kola lome. Ono je neizgradeno, potrebno topline, kako majcinske tako i ocinske, potrebno je oslonca u zivotu.
Ne budi ishitrena. Posavjetuj se sa strucnim licem. Zelim ti mnogo srece uz zelju da sacuvate brak ako je vrijedan cuvanja.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *