|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 15:25:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Hanady, Hanady ...ljubice naša draga:)))


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

šuti user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 15:27:08   
henna ze
uhh ja testa..
uradih državnu maturu iz sexa--
kaže kod mene pravo dobro...odiše ljubavlju..da sam kreativnai da znam uživat..
hmm još samo da ubijedim mm u to

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 15:31:18   
bananica
http://sobaricaines.0catch.com/TEST.htm

evo drugi, vi uvijek manu nadjete, joj zene, zeneuser posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 15:44:23   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: henna ze

jel sex bez duše..ono kad ti duša izađe na nos?


ja mislim da nije na nos user posted image





user posted image user posted image user posted image

ono sto neko gore opisa sex, to je s dusom sve.

bez duse je nesto slicno ali tipa "dozvoli mi da te iskoristim" ili "give it to me, baby"



u sexu je iskoristavanje obostrano



ma nemojte da vam crtam user posted image user posted image znate na sta mislim

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 15:50:10   
Hanady RR
ja te Alma_27 poDapisujem i razumijemuser posted image user posted image ( blago meni, a i tebi user posted image )

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 16:13:18   
bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja te Alma_27 poDapisujem i razumijemuser posted image user posted image ( blago meni, a i tebi user posted image )



a sta cemo mi koje ne znamuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 16:15:29   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja te Alma_27 poDapisujem i razumijemuser posted image user posted image ( blago meni, a i tebi user posted image )



a sta cemo mi koje ne znamuser posted image user posted image



znate, znate user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Kako živite vaš brak?
8.5.2014 0:32:58   
veeseelaa
koji da uzmem iz telekom ponude?

hahah greka

< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.5.2014 0:33:22 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Kako živite vaš brak?
9.5.2014 0:48:14   
Lilyfee
Nakon 5 godina veze i sad 5 godina braka mogu reći da je dosta toga do organizacije i razgovora.
Muž i ja baš skladno i sretno živimo u ljubavi i miru. Ne znam kako se desi kod nekog da ljubav pređe u nešto drugo mi se i nakon 10 godina jako volimo i dočekujemo sa poslova na vratima sa osmjehom, čujemo se bar 2 puta dnevno telefonom i sve je kao i na početku osim što smo stariji, ozbiljniji i što je ljubav jača. Ima veze i to što su nam roditelji daleko tako da nam se niko ne petlja niti mješa, ima i do toga što smo takvi tipovi da imamo neke svoje vizije kako život treba da teče i ne damo si to remetiti od bilo koga. A ima zasigurno i to što jakooo puno pričamo o svemu, posebno o nekim stvarima koje bi se mogle desiti u budućnoti.
Mislim da je takođe super kad se provodi dosta vremena skupa al kad pored toga svako ima svoj hobi i svoju zanimaciju van svega. Tako uvijek ima tema za razgovor i uvijek ima gdje da se ispuše negativna energija.
Govorili su nam da je brak nešto sasvim drugo od veze pa nije ništa drugačije, govore nam da je trudnoća strašna i da se samo svađaju...eto nismo se ni jednom posvađali...sad čekamo za koju sedmicu bebača pa da vidimo šta se tu dešava :)

_____________________________

<3 Love <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Kako živite vaš brak?
9.5.2014 1:07:00   
veeseelaa
još će te bliži biti

sa svakim rodjenjem djeteta ja i mm smo postajali bliži a mislila sam da bliži ne možemo biti

i ja sam u sličnom folu sa mm kao i ti, s tim što ja nisam za to da se puno priča, manje priče više radauser posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lilyfee)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Kako živite vaš brak?
9.5.2014 1:22:45   
veeseelaa
user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 9.5.2014 1:23:03 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Kako živite vaš brak?
10.5.2014 1:30:18   
Lilyfee
Vesela, Vesela....stišćem i ja gas do daske što se tiče rada kad preguramo ovo sad user posted image


_____________________________

<3 Love <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Kako živite vaš brak?
10.5.2014 13:06:09   
Galicia
Mi zivimo vanbracno. user posted image
I nek tako ostane.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Lilyfee)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Kako živite vaš brak?
3.6.2014 22:36:17   
Frida_xx
Pozdrav svima. Prijavila sam se jer mi je potreban savjet ili cisto da se ispovijedim nekome, a svi znamo da su neznanci za te stvari idealni zbog prijeko potrebne objektivnosti. Pratim vas cesto i sve sto me zanima nadjem na ovom forumu, za mene ste super user posted image
A da pocnem o mom problemu... U braku smo 7 godina i imamo 10-mjesecnu bebu. Volimo se iako imamo podosta nekih trzavica i puno bismo mogli biti bolji al eto, tvrdoglavi smo oboje i ne popustamo... imamo povjerenje jedno u drugo i nikad nam nije bitno ciji je fb profil ostao upaljen jer nista ne krijemo (fb spomenuh jer je ovo sve zbog prokletog facebook-a user posted image ).
Sinoc sam slucajno, ali zaista slucajno usla u njegov profil trazeci neku stranicu o tortama. Nisam bila sigurna koji je pravi naziv pa udjoh u historiju pretrazivanja jer sam nedavno otvarala istu. Ehhh kad sam to otvorila vidjela sam da moj dragi skoro svaki put kad je na fb pregledava profile svojih bivsih djevojki (tacnije dvije djevojke). To mi nebi tesko palo jer, hajde eto, opravdavam to da nekad covjeka cisto zanima gdje je neko ko je bio nekad dio tvog zivota, kako zivi i tako to... ali ja ovdje pricam o tome da on svaki put kad udje na fb gleda njihove profile, i to skoro svaki dan. Nije mi bilo mrsko da pregledam historiju po mjesecima i vidjela sam da to traje nekih dobrih 7,8 mjeseci. Znaci toliko vremena i to svaki dan user posted image
Prvo sto sam se zapitala sta je tu tako interesantno kod njih a onda mi je samopouzdanje opalo totalno, i shvatila sam da ga ne privlacim vjerovatno vise jer sam se uzasno udebljala u toku trudnoce i vise nikako ne uspjevam skinuti visak...
Oprostite na ovom romanu al ne mogu prestati da pisem jer se osjecam uzasno povrijeđeno i nekako izdano.
Molila bih za savjet kako da popravim nas odnos... kako da postanem bolja, privlacnija... jer ga stvarno volim i jer me ovo sve izjeda neopisivo. Hvala puno na strpljenju... Puno vas pozdravljam...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 364
   [Obrisana poruka]
3.6.2014 22:39:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Frida_xx)
  Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Kako živite vaš brak?
3.6.2014 22:42:43   
Frida_xx
Jesam, veceras kad je dosao pitala sam ga za to... rekao mi je nekako glupo i sa kezom na licu da je on to samo neki dan pricao s kolegom o bivsim vezama i kao eto trazili ih po fb... i nisam mogla dalje nastaviti, otisla sam u drugu sobu, jer nisam mogla da ga gledam kako laze user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Kako živite vaš brak?
3.6.2014 22:47:21   
Anoniman
Ako mislis da si deblja no sto ti samopouzdanje(i zdravlje) moze podnijeti, a ti fino treniraj i smanji kasiku.Nemoj vecerati iza 19, 20h i bice rezultata. Zbog sebe! A to sto ti muz gleda prifil bivse, osjecala bi se isto povrijedjeno i da si Hajdi Klum kao i sa svojim tim viskom.
A sad o problemu...
Vjerujem da si povrijedjena iznenadnim otkricem, ali ne misli sve tako crno.
Mozda je lik jednostavno radoznao...ko ce ga znati?!
Razgovaraj s njim o tome, fino, iskreno, bas kao sto si i nama veceras ovdje otovrila dusu. Bez tenzija, ako je ikako moguce.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Kako živite vaš brak?
3.6.2014 22:49:42   
bebaa
user posted image i ja sam mišljenja da ga treba suočiti sa saznanjem....nisi trebala pobjeći....probaj opet porazgovarati...ja lično kad god imam neki problem ,lične ili druge prirode ,ne odustajem dok ne izvedem na čistac....probaj saznati zašto sve to isčitava,gleda....koji je razlog,da li je do tebe kako misliš....mada ja ne bi tako razmišljala čak i da jest do mene...ukopavaš sama sebe ubijaš sebe u pojam a samim tim i njemu daješ dobar materijal da se distancira....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Frida_xx)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Kako živite vaš brak?
3.6.2014 22:49:50   
Hanady RR
Očima se gleda rukama se dira...
de ti meni kaži kad smo kod diranja jel tu sve OK...
Te hormone malo sauliši...user posted image
a nakon 12 mjeseca bebe sewbi se posveti kosti su se vartile pa zadaj si tempo da budeš ono što jesi u koži u kojoj se dobro osjećaš...
nemoj da mršaš radi drugih učini to radi sebe ....jer očito treba ti...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Kako živite vaš brak?
3.6.2014 23:09:45   
Full Moon
Oooooo zar postoji ovakva temauser posted image ...iskreno moram sad u fazonu veseleuser posted image , manje price - vise radauser posted image ...no sikiriki, pa boze mili sta ako je pogledao profile, mislim nije spavao s njima...oko cega sve ljudi drameuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Kako živite vaš brak?
3.6.2014 23:19:10   
minja_
uh, dobro ste me podsjetile, moram obrisati Historyuser posted image
ja stalno nesto surfam, danas sam jednog bivseg izguglala u dokumentima WikiLeaksauser posted image objavili njegove mejlove sa nekom inteligence firmom!!! doduse, mi smo se samo gledali user posted image

ja stalno mahalam po internetu i ne smatram da zbog toga ne volim mm niti da to radim zato sto ga ne volim, sta on gugla, necu ni da mislim. jednostavno me interesuje sto ne treba da me interesujeuser posted image

frida, malo i hormoni rade poslije poroda, budi sebi dobro i dobra, tako ces jedino biti dobro i dobra i drugima! ne pridaji ovome veceg znacaja nego sto zasluzuje.

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Kako živite vaš brak?
4.6.2014 2:48:04   
Galicia
Macak, i ja sam debela i sretna, i guglam svakog zivog, pa ponekad i bivse, cisto iz radoznalosti, a malo me i OCD drma. user posted image

Ne sikiraj se, bivsa je zbog razloga. Sad si ti tu, imate porodicu, bebicu, i neka se oko toga vrti svijet.
A oci sluze za gledanje, zar ne.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Kako živite vaš brak?
4.6.2014 6:51:43   
almondray

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Oooooo zar postoji ovakva temauser posted image ...iskreno moram sad u fazonu veseleuser posted image , manje price - vise radauser posted image ...no sikiriki, pa boze mili sta ako je pogledao profile, mislim nije spavao s njima...oko cega sve ljudi drameuser posted image

user posted image jedva te prepoznah sa ovim minusomuser posted image javi se Višnji da to popravi.
Potpisujem podebljanouser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Kako živite vaš brak?
4.6.2014 7:16:03   
Mirkica
evo jos jedne koja virka svugdje :))) , ti najbolje znas svog muza sta ja znam ja sam 6 godina u braku i vrlo dobro znam i ja i on koliko imamo povjerenje jedno u drugo , mm bi isto naletio na sto sta ja radoznala zena hahah mislim volim da zavirim svugdje i svugdje komentarisem ali mi se vrlo dobro poznjemo da mjesta ljubomori nema . PP se nije sa njima dopisivao a to sto je pogledao pa eto doslo covjeku ne zamaraj se i ne gubi vrjeme na listanju histori znas koja je to danguba .

< Poruku je uredio Mirkica -- 4.6.2014 7:18:51 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Kako živite vaš brak?
4.6.2014 8:21:10   
mishkica
Kakav post sročih i ne ode miuser posted image Mirkice legendouser posted image i Moj svasta gleda i zaviruje, ma vala nakon 6 godina me bas i briga sta i koga gleda, gledam i ja...mozda i vise od njegauser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *