|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:33:56   
shpagica
Ma i nije nista posebno zgrijesio, samo je trenutno u onoj svojoj muskoj tupavoj fazi kad bi da ne mrdne prstom ali da bude po njegovom user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:37:42   
veeseelaa
mm isto nije neki radiša pa se ja nerviram često, ja sam jako hitra i volim da radim i po kući i oko kuće, a on sve stani malo, ima vremena user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:39:17   
bananica

IZVORNA PORUKA: shpagica

Joj zene sta da vam kazem , trenutno mi mm ide na zivce samo tako! A nisam u pms-u user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image nista novo nisi napisalauser posted image

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:40:54   
Medić*

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: shpagica

Joj zene sta da vam kazem , trenutno mi mm ide na zivce samo tako! A nisam u pms-u user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image nista novo nisi napisalauser posted image


Da nisi u drugom stanju user posted image

Moja snaha veli ne moze mi brata nikako smisliti user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:41:19   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mm isto nije neki radiša pa se ja nerviram često, ja sam jako hitra i volim da radim i po kući i oko kuće, a on sve stani malo, ima vremena user posted image


ja svog nekad zovem od milja mrtvo puhalo...on sve laganini, a ja sva brza i hitra..
štaš, suprotnosti se privlače...ali mene nekad nervira..
hej danas je tačno 9 godina od kada smo prvi put izasli vani...first date...user posted image
ali smo se poljubili dva dana kasnije, na petak 13. user posted image i od tada pikamo da smo se počeli zabavljati..vise to slavimo nego bračne godisnjice...

< Poruku je uredio pocahontas -- 11.6.2012 10:42:06 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:44:00   
veeseelaa
o pa čestitam pocy na devetogodišnjici user posted image

inače da, suprotnosti se privlače, nevjerovatno, kad se naljutim na njega rekoh da sad odlučujem nikada se za tebe udala ne bi user posted image a volim ga do ludila, samu sebe iznenadim, moram kod hodže ići user posted image

a ne pokazujem to kao druge žene, suzdržanija sam, pravim se neuhvatljivom u obruču emocija user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.6.2012 10:45:32 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:44:08   
bananica

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: shpagica

Joj zene sta da vam kazem , trenutno mi mm ide na zivce samo tako! A nisam u pms-u user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image nista novo nisi napisalauser posted image


Da nisi u drugom stanju user posted image

Moja snaha veli ne moze mi brata nikako smisliti user posted image




user posted image user posted image


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:45:40   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

o pa čestitam pocy na devetogodišnjici user posted image

inače da, suprotnosti se privlače, nevjerovatno, kad se naljutim na njega rekoh da sad odlučujem nikada se za tebe udala ne bi user posted image a volim ga do ludila, samu sebe iznenadim, moram kod hodže ići user posted image





user posted image user posted image

sto se radi tice tm bi bio extra za meneuser posted image user posted image mi bi sve laganini.....kod mm je sve odmah, on se vodi onim sve sto mozes danas uraditi ne ostavljaj za sutra

< Poruku je uredio bananica -- 11.6.2012 10:46:05 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:48:35   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image Bog uvijek spoji tako neke različite karaktere, ja i mm smo dosta različiti, no eto funkcionišemo godinama
Valjda se nećemo razvestuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:49:36   
Neca xxx
Cestitam 9. godisnjicu, Pocy. user posted image
A i mi "slavimo" godisnjice veze. Uvijek mi je to nekako poseban datum. Cak vise nego godisnjica braka. Pa kako i nece, kada smo u "vezi" 13 godina, a u braku 4. user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:49:56   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image Bog uvijek spoji tako neke različite karaktere, ja i mm smo dosta različiti, no eto funkcionišemo godinama
Valjda se nećemo razvestuser posted image





ako se kad razvedete daj mu moju adresuuser posted image user posted image user posted image - valjda nisi ljubomornauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:51:04   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Cestitam 9. godisnjicu, Pocy. user posted image
A i mi "slavimo" godisnjice veze. Uvijek mi je to nekako poseban datum. Cak vise nego godisnjica braka. Pa kako i nece, kada smo u "vezi" 13 godina, a u braku 4. user posted image

pa i kod nas je godisnjica veze, ne braka user posted image i mi to slavimo, brak i ne bas... user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:52:58   
shpagica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

inače da, suprotnosti se privlače, nevjerovatno, kad se naljutim na njega rekoh da sad odlučujem nikada se za tebe udala ne bi



O da, toliko sam puta to ovih dana pomislila! Fakat mi se perspektiva promijenila zestoko kroz ove godine i godine zajednickog zivota, bez djece/ sa djecom...

Da mi da barem malo materijala da se utjesim i spustim loptu, nego sam trenutno sva u filmu "a koga ja na grbaci svojoj vucem mati mila" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:54:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Cestitam 9. godisnjicu, Pocy. user posted image
A i mi "slavimo" godisnjice veze. Uvijek mi je to nekako poseban datum. Cak vise nego godisnjica braka. Pa kako i nece, kada smo u "vezi" 13 godina, a u braku 4. user posted image

pa i kod nas je godisnjica veze, ne braka user posted image i mi to slavimo, brak i ne bas... user posted image


meni je godišnjica veze ujedno i godišnjica braka
počeli se zabavljati 11.11 i vjenčali se 11.11
ah ta romantika, za ovaj datum vjenčanja istovario mm 400 KM user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:55:38   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Cestitam 9. godisnjicu, Pocy. user posted image
A i mi "slavimo" godisnjice veze. Uvijek mi je to nekako poseban datum. Cak vise nego godisnjica braka. Pa kako i nece, kada smo u "vezi" 13 godina, a u braku 4. user posted image

pa i kod nas je godisnjica veze, ne braka user posted image i mi to slavimo, brak i ne bas... user posted image


meni je godišnjica veze ujedno i godišnjica braka
počeli se zabavljati 11.11 i vjenčali se 11.11
ah ta romantika, za ovaj datum vjenčanja istovario mm 400 KM user posted image


vidiš da je hitar i romantičan user posted image user posted image

mi nismo pazili na to..a trebali smo fkt..
a da ponovimo vjenačanjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:56:17   
veeseelaa
Da mi da barem malo materijala da se utjesim i spustim loptu, nego sam trenutno sva u filmu "a koga ja na grbaci svojoj vucem mati mila"


ja kad mami se "žalim" kako je mm lijen ona meni kaže, ćuti voliš ga
zamisli da nije pored tebe, pa nema onog njegovog nereda
i ja se odmah rastužim i sve mu halalim user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:56:59   
veeseelaa
vidiš da je hitar i romantičan user posted image user posted image

mi nismo pazili na to..a trebali smo fkt..
a da ponovimo vjenačanjeuser posted image user posted image user posted image


moj je hitar samo kad je sex u pitanju user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:57:34   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image Bog uvijek spoji tako neke različite karaktere, ja i mm smo dosta različiti, no eto funkcionišemo godinama
Valjda se nećemo razvestuser posted image


dok god zaljevaš cvijeće i dok su ti koljena modra, ne brini-nećeš! user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:59:08   
veeseelaa
dok god zaljevaš cvijeće i dok su ti koljena modra, ne brini-nećeš! user posted image


pa i ja to mislim user posted image al hajd znaj user posted image život je nepredvidljiv


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 11:01:26   
shpagica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Da mi da barem malo materijala da se utjesim i spustim loptu, nego sam trenutno sva u filmu "a koga ja na grbaci svojoj vucem mati mila"


ja kad mami se "žalim" kako je mm lijen ona meni kaže, ćuti voliš ga
zamisli da nije pored tebe, pa nema onog njegovog nereda
i ja se odmah rastužim i sve mu halalim user posted image



Ma ne mogu na to sve bas da popustam, tako me uhvati crnjak i kad djecu nesto zaruzim ... gluho i daleko bilo. Pa ne mogu bas na sve da gledam kroz prste. A inace kad se naljutim bas me drzi, stalno motam film iznova i iznova i sve se vise punim i punim i sve preko cega sam olako presla mi se nakupi u jednom momentu popucam po savovima, bolje mu je na oci tad da mi ne izlazi user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 11:01:32   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

dok god zaljevaš cvijeće i dok su ti koljena modra, ne brini-nećeš! user posted image


pa i ja to mislim user posted image al hajd znaj user posted image život je nepredvidljiv




sta bude, bit ce, ne treba se brinuti ni o tome razmisljati

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 11:04:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: shpagica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Da mi da barem malo materijala da se utjesim i spustim loptu, nego sam trenutno sva u filmu "a koga ja na grbaci svojoj vucem mati mila"


ja kad mami se "žalim" kako je mm lijen ona meni kaže, ćuti voliš ga
zamisli da nije pored tebe, pa nema onog njegovog nereda
i ja se odmah rastužim i sve mu halalim user posted image



Ma ne mogu na to sve bas da popustam, tako me uhvati crnjak i kad djecu nesto zaruzim ... gluho i daleko bilo. Pa ne mogu bas na sve da gledam kroz prste. A inace kad se naljutim bas me drzi, stalno motam film iznova i iznova i sve se vise punim i punim i sve preko cega sam olako presla mi se nakupi u jednom momentu popucam po savovima, bolje mu je na oci tad da mi ne izlazi user posted image user posted image


imam i ja ovakvih momenata..... ljuti me strašno s vremena na vrijeme ta njegova indolentnost, al ja sam poodavno odlučila poravniti, sve što mogu uradim, ono što je bitno i hitno, što ne mogu čekam smireno na mm



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 11:07:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

dok god zaljevaš cvijeće i dok su ti koljena modra, ne brini-nećeš! user posted image


pa i ja to mislim user posted image al hajd znaj user posted image život je nepredvidljiv




sta bude, bit ce, ne treba se brinuti ni o tome razmisljati


mislim da o tome treba razmišljati, volim da znam da za ne daj Bože u svakom momentu mogu započeti život bez mm.... svakoj bi ženi to preporučila, da poreda stvari za ne daj Bože a bude li trajalo odlično, hB


< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.6.2012 11:08:03 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 11:08:38   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

dok god zaljevaš cvijeće i dok su ti koljena modra, ne brini-nećeš! user posted image


pa i ja to mislim user posted image al hajd znaj user posted image život je nepredvidljiv




sta bude, bit ce, ne treba se brinuti ni o tome razmisljati


mislim da o tome treba razmišljati, volim da znam da za ne daj Bože u svakom momentu mogu započeti život bez mm.... svakoj bi ženi to preporučila, da poreda stvari za ne daj Bože a bude li trajalo odlično, hB




cak i da se iznenada desi, ja vjerujem da bi se svak vrlo brzo snasao, a da se obezbijediti treba i misliti na sebe, to svakako

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 11:13:56   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

dok god zaljevaš cvijeće i dok su ti koljena modra, ne brini-nećeš! user posted image


pa i ja to mislim user posted image al hajd znaj user posted image život je nepredvidljiv




sta bude, bit ce, ne treba se brinuti ni o tome razmisljati


mislim da o tome treba razmišljati, volim da znam da za ne daj Bože u svakom momentu mogu započeti život bez mm.... svakoj bi ženi to preporučila, da poreda stvari za ne daj Bože a bude li trajalo odlično, hB


ti Boga mi kao da ćeš u rat..
mada, ova ti svakako stoji...uzdaj se u se i u svoje kljuse...u svako doba i u svemu, ne samo u braku..ja moram znati isto da sve mogu sama..ako ne mogu sama, onda bar da imam/ili da znam zaraditi lovu da nekome platim da mi to nesto obavi sto ja ne mogu sama...

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *