|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 11:21:09   
shpagica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: shpagica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Da mi da barem malo materijala da se utjesim i spustim loptu, nego sam trenutno sva u filmu "a koga ja na grbaci svojoj vucem mati mila"


ja kad mami se "žalim" kako je mm lijen ona meni kaže, ćuti voliš ga
zamisli da nije pored tebe, pa nema onog njegovog nereda
i ja se odmah rastužim i sve mu halalim user posted image



Ma ne mogu na to sve bas da popustam, tako me uhvati crnjak i kad djecu nesto zaruzim ... gluho i daleko bilo. Pa ne mogu bas na sve da gledam kroz prste. A inace kad se naljutim bas me drzi, stalno motam film iznova i iznova i sve se vise punim i punim i sve preko cega sam olako presla mi se nakupi u jednom momentu popucam po savovima, bolje mu je na oci tad da mi ne izlazi user posted image user posted image


imam i ja ovakvih momenata..... ljuti me strašno s vremena na vrijeme ta njegova indolentnost, al ja sam poodavno odlučila poravniti, sve što mogu uradim, ono što je bitno i hitno, što ne mogu čekam smireno na mm




Isto ovako, nakon puuuno godina zajedno jako se dobro znamo i naucili smo funkcionisati i rasporediti snage, ALI ako se zna da to nesto pokrivam JA onda mi se ne petljaj i ne mijesaj i nisi mi faktor! Medjutim, zakomplikovalo mi se utoliko sto je sada rijec o nekim odlukama vezano za djecu i iako je totalno neinformisan (sve sto zna saznao je od mene) misli da je faktor u odlucivanju ( a jer se radi o djeci). Nemam ja nista protiv da zajednickim snagama rjesavamo dileme i izazove, ali de se informisi i dodji s argumentom da diskutujes a ne ko dembel samo oponira floskulama tipa " ma rijesice se" user posted image user posted image user posted image SAMO se rijesit nece, JA cu da rijesim (kao i obicno) i zato sikter!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 11:21:54   
bananica
ja o razvodu jos nikad nisam razmisljala, nikad mi nije palo na pamet da planiram sta bih i kako bih kasnije

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 11:23:41   
shpagica

IZVORNA PORUKA: bananica

ja o razvodu jos nikad nisam razmisljala, nikad mi nije palo na pamet da planiram sta bih i kako bih kasnije



Nije razvod jedini nacin da se ostane bez muza...ne daj Boze...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 11:23:51   
veeseelaa
zakomplikovalo mi se utoliko sto je sada rijec o nekim odlukama vezano za djecu i iako je totalno neinformisan (sve sto zna saznao je od mene) misli da je faktor u odlucivanju


vidi ja bi mu pustila da odluči i da preuzme svu brigu o djetetu al totalno, od dovođenja u školu, odvođenja, učenja i sl
Reci mu to sasvim smireno, ako reci smatraš da je tako najbolje onda preuzmi svu skrb za dijete jer se meni to što želiš ne dopada,  danas sutra neću da snosim odgovornost vezano za isto i tačka....




< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.6.2012 11:24:19 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 11:24:06   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: shpagica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: shpagica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Da mi da barem malo materijala da se utjesim i spustim loptu, nego sam trenutno sva u filmu "a koga ja na grbaci svojoj vucem mati mila"


ja kad mami se "žalim" kako je mm lijen ona meni kaže, ćuti voliš ga
zamisli da nije pored tebe, pa nema onog njegovog nereda
i ja se odmah rastužim i sve mu halalim user posted image



Ma ne mogu na to sve bas da popustam, tako me uhvati crnjak i kad djecu nesto zaruzim ... gluho i daleko bilo. Pa ne mogu bas na sve da gledam kroz prste. A inace kad se naljutim bas me drzi, stalno motam film iznova i iznova i sve se vise punim i punim i sve preko cega sam olako presla mi se nakupi u jednom momentu popucam po savovima, bolje mu je na oci tad da mi ne izlazi user posted image user posted image


imam i ja ovakvih momenata..... ljuti me strašno s vremena na vrijeme ta njegova indolentnost, al ja sam poodavno odlučila poravniti, sve što mogu uradim, ono što je bitno i hitno, što ne mogu čekam smireno na mm




Isto ovako, nakon puuuno godina zajedno jako se dobro znamo i naucili smo funkcionisati i rasporediti snage, ALI ako se zna da to nesto pokrivam JA onda mi se ne petljaj i ne mijesaj i nisi mi faktor! Medjutim, zakomplikovalo mi se utoliko sto je sada rijec o nekim odlukama vezano za djecu i iako je totalno neinformisan (sve sto zna saznao je od mene) misli da je faktor u odlucivanju ( a jer se radi o djeci). Nemam ja nista protiv da zajednickim snagama rjesavamo dileme i izazove, ali de se informisi i dodji s argumentom da diskutujes a ne ko dembel samo oponira floskulama tipa " ma rijesice se" user posted image user posted image user posted image SAMO se rijesit nece, JA cu da rijesim (kao i obicno) i zato sikter!


Uuuu, pa ti si se bas naljutila! user posted image

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 11:26:04   
teacher75

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Cestitam 9. godisnjicu, Pocy. user posted image
A i mi "slavimo" godisnjice veze. Uvijek mi je to nekako poseban datum. Cak vise nego godisnjica braka. Pa kako i nece, kada smo u "vezi" 13 godina, a u braku 4. user posted image

pa i kod nas je godisnjica veze, ne braka user posted image i mi to slavimo, brak i ne bas... user posted image

mi u vezi prije braka bili samo pola godine pa to ne slavimouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 11:27:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: shpagica


IZVORNA PORUKA: bananica

ja o razvodu jos nikad nisam razmisljala, nikad mi nije palo na pamet da planiram sta bih i kako bih kasnije



Nije razvod jedini nacin da se ostane bez muza...ne daj Boze...


da, mislila sam i na svašta nešto al ponajviše na razvod
Bananice ne razmišljam ja o razvodu, ta nemam potrebe, zaista se volimo, imamo divno dijete, uživamo...

ja sam prije udaje željela biti samostalna i neovisna finansijski prije svega a i umno u paketu s tim, što je u slučaju kraha braka + za mene, kao ženu, majku


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 11:50:18   
shpagica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zakomplikovalo mi se utoliko sto je sada rijec o nekim odlukama vezano za djecu i iako je totalno neinformisan (sve sto zna saznao je od mene) misli da je faktor u odlucivanju


vidi ja bi mu pustila da odluči i da preuzme svu brigu o djetetu al totalno, od dovođenja u školu, odvođenja, učenja i sl
Reci mu to sasvim smireno, ako reci smatraš da je tako najbolje onda preuzmi svu skrb za dijete jer se meni to što želiš ne dopada,  danas sutra neću da snosim odgovornost vezano za isto i tačka....





Ma vala veselaa, ne bih mu pustila. Nisu nam u roditeljstvu isti kriteriji niti postavke. Ovo gledam kroz analizu njegovih roditelja i odnosa prema njemu i njegovom bratu, i mojih roditelja i odnosa prema meni imom bratu. On nikad u svom zivotu nije osjetio da je svojim roditeljima najvrjednije sto imaju i da su im djeca br1 a moji roditelji su nas dvoje odgajali i pazili kao malo vode na dlanu. Pritom nismo bili ni razmazeni ni debili, nego smo odrasli u fino odgojene, zadovoljne, vrijedne, postene, samosvjesne i samouvjeren osobe.

Prekrasan je s djecom, ali da je on po svojim kriterijima dosad birao kolica a kamoli nesto drugo ne bi bilo bas sjajno user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 12:01:33   
veeseelaa
pa kak drugačije? kad ti ne dozvoljava da ti radiš po svomuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 12:02:38   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mm isto nije neki radiša pa se ja nerviram često, ja sam jako hitra i volim da radim i po kući i oko kuće, a on sve stani malo, ima vremena user posted image



kod nas obratno

stalno mu ponavljam- nemoj me "hajkati" , stalno govori HAJDE da ovo hajmo ono, jesil spremna,...itd

a ja laganiniuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 12:07:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: shpagica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zakomplikovalo mi se utoliko sto je sada rijec o nekim odlukama vezano za djecu i iako je totalno neinformisan (sve sto zna saznao je od mene) misli da je faktor u odlucivanju


vidi ja bi mu pustila da odluči i da preuzme svu brigu o djetetu al totalno, od dovođenja u školu, odvođenja, učenja i sl
Reci mu to sasvim smireno, ako reci smatraš da je tako najbolje onda preuzmi svu skrb za dijete jer se meni to što želiš ne dopada,  danas sutra neću da snosim odgovornost vezano za isto i tačka....





Ma vala veselaa, ne bih mu pustila. Nisu nam u roditeljstvu isti kriteriji niti postavke. Ovo gledam kroz analizu njegovih roditelja i odnosa prema njemu i njegovom bratu, i mojih roditelja i odnosa prema meni imom bratu. On nikad u svom zivotu nije osjetio da je svojim roditeljima najvrjednije sto imaju i da su im djeca br1 a moji roditelji su nas dvoje odgajali i pazili kao malo vode na dlanu. Pritom nismo bili ni razmazeni ni debili, nego smo odrasli u fino odgojene, zadovoljne, vrijedne, postene, samosvjesne i samouvjeren osobe.

Prekrasan je s djecom, ali da je on po svojim kriterijima dosad birao kolica a kamoli nesto drugo ne bi bilo bas sjajno user posted image user posted image


ma ne sikiraj se....
pa do sada si sama ''gurala''...opalimu argumenaticu da je do sada donro ispalo nek se ne mješa ''đe'' mu mjesto nije...

kod nas je ista situacija...u principu mislim da je vesela u pravu suprtonosti se privlače...
al ja vodu na svoj mlin navedem jezikomuser posted image

i sa onim sjećaš se kad si rrekao...a ja te nisma slušala... ( imama memoriju ko slon...komlet mu rečenicu i situaciju ispričam)
a onda glavno
bila sma u pravu

one jadan nema kud kaže ''jeste bila si''

i nema kud...

user posted image

a baš si se naljutila...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 12:17:10   
minja_
Veeseelaa ko Tito - Zivimo kao da ce sto godina vladati mir, spremajmo se kao da ce sutra biti rat :)

I ja sam za to da se covjek obezbijedi koliko je u njegovoj moci, ne znamo sta nosi dan, sta nosi noc, posebno kad dodju djeca, jos vise raste odgovornost i potreba da koliko god mozemo, amortiziramo svaki belaj koji nas zadesi, jer njima treba stabilan i spreman roditelj, i emocionalno i u svakom drugom smislu.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 12:20:49   
veeseelaa
http://www.mojportal.ba/novost/125844/Kornjace-se-razvode-nakon-115-godina-provedenih-zajedno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 12:21:19   
veeseelaa
Veeseelaa ko Tito - Zivimo kao da ce sto godina vladati mir, spremajmo se kao da ce sutra biti rat :)



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 12:22:43   
shpagica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a baš si se naljutila...
user posted image



Jesam vala bas user posted image

Na sve sam poravnila sto veseelaa kaze, ali na djecu nikad necu moci...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 12:23:51   
shpagica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

http://www.mojportal.ba/novost/125844/Kornjace-se-razvode-nakon-115-godina-provedenih-zajedno



user posted image user posted image user posted image user posted image

vidis da svaki brak ima rok trajanja user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 12:25:14   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: shpagica

Ma vala veselaa, ne bih mu pustila. Nisu nam u roditeljstvu isti kriteriji niti postavke. Ovo gledam kroz analizu njegovih roditelja i odnosa prema njemu i njegovom bratu, i mojih roditelja i odnosa prema meni imom bratu. On nikad u svom zivotu nije osjetio da je svojim roditeljima najvrjednije sto imaju i da su im djeca br1 a moji roditelji su nas dvoje odgajali i pazili kao malo vode na dlanu. Pritom nismo bili ni razmazeni ni debili, nego smo odrasli u fino odgojene, zadovoljne, vrijedne, postene, samosvjesne i samouvjeren osobe.

Prekrasan je s djecom, ali da je on po svojim kriterijima dosad birao kolica a kamoli nesto drugo ne bi bilo bas sjajno user posted image user posted image


Shpagice ne bih da sada komentarišem jer nisi do kraja rekla o čemu se radi, pa se može pretpostavljati, a pretpostaviti se može svašta i pogrešno...medjutim ovaj tvoj stav mi je malo zasmetao.
Možda sam ja s grane pala, ali ja sam se udala za onog za kojeg sam prije braka znala da hoću da bude otac moje djece.
I da i mi imamo razmimoilaženja, velikih. Do izbora škole, do vannastavnih aktivnosti, do primanja vakcina.....ali smo se nekako snagom argumenata " borili ".

I da...što se tiče kolica, moj je otišao i sam ih kupio. Nisam otišla ni da ih vidim.
I izabrao je dobra. user posted image

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 12:31:21   
veeseelaa
možda se spagice tebi samo čini da on ne zna, možda da mu daš priliku , možda bi te prijatno iznenadiouser posted image
mm što se tiče kupovine kupuje samo najskuplje i najkvalitenije, i tu nema fule u kvaliteti al ja se onda svadjam jer je preskupo nešto platio... user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 12:32:53   
shpagica
Ma vec sam rekla da sam prije svega za zajednicke odluke donesene kvalitetnom argumentacijom. I kako se ne unosimo podjednako u informisanje o odredjenim stvarima, tako ni ne preuzimamo jednako ucesce u donosenje odluka o trenutnim dilemama. Npr, ja vjerujem da je tvom muz znao kakve karakteristike dobra kolica treba da imaju (ili je pitao u prodavnici a manje-vise i cijena je pokazatelj kvaliteta pa eto) i kolica su mi bila vise onako figurativno da ilustriram user posted image .

Nego, voljela bih i lakse bi mi naravno u zivotu bilo da se on oko tih nekih bitnih stvari malo vise ukljuci i drago mi je da se ukljucio bas sad kad se radi o djeci. Nisam je samohrana majka (gluho bilo i daleko) da sam donosim odluke i snosim posljedice istih ALI zasmetalo mi je sto ne vlada problematikom, apsolutno je neinformisan i sve sto radi je - oponira meni. To je jako frustrirajuce moram priznati.

Hem se borim da rijesim problem (zbrinem djecu adekvatno) hem trebam njega da ubjedjujem u nesto. Nemam ni zivaca ni energije da se bavim njegovim nebulozama trenutno. Sve sam mu lijepo objasnila, podijelil a s njim informacije do kojih sam dosla i bilo bi super da on mene argumentovano razuvjeri ili mi potvrdi moje zakljucke, ali ne...nicim izazvan mi samo palamudi sto meni nikako ne pomaze da rijesim cijelu stvar. Nemam ja nista od njegove suplje, i da je barem pametan toliko da mi se trenutno skine s vrata.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 12:42:39   
Alhemicarka
Uh, da se negdje rasteretim, iako znam da nisam u pravu, eksplodiraću ako se ne rasteretim negdje.
Moj džuvegija se razbolio user posted image , baš je našao kad će. Škripa, izgubio glas, temperatura. Imamo bebu od dva mjeseca, skoro svaki dan goste, a on leži i još moram da igram i oko njega, te mu napravi juhicu, te skuhaj čaj da se napari, došlo mi da ga zalijem čajem. Ne znam gdje ću prije, oko bebe, njega ili gostiju user posted image . Sve sam mu neko jutro skresala, da je bezobrazan, da će odsad samo on raditi, i da neću da čujem ne znam (recimo ispegla pelene, ali garderobicu ne zna user posted image , e pa lijepo sam mu rekla, ne interesuje me znaš li, kad tebi nešto treba sve znaš izgooglati, izgooglaj kako se pegla garderoba, ukucaj na youtube, pa ko debil prati). I još sam mu rekla de se nakiši u mene, tako bih voljela da i ja malo ležim, a samo mi bebu na podoj donosiš. On je jadan samo šutio i na kraju rekao pa ti mene više ne voliš. E malo mi je falilo da mu i na to odgovorim u gornjem stilu. user posted image Uh kako sam bijesna.

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 12:45:25   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: shpagica


IZVORNA PORUKA: bananica

ja o razvodu jos nikad nisam razmisljala, nikad mi nije palo na pamet da planiram sta bih i kako bih kasnije



Nije razvod jedini nacin da se ostane bez muza...ne daj Boze...


da, mislila sam i na svašta nešto al ponajviše na razvod
Bananice ne razmišljam ja o razvodu, ta nemam potrebe, zaista se volimo, imamo divno dijete, uživamo...

ja sam prije udaje željela biti samostalna i neovisna finansijski prije svega a i umno u paketu s tim, što je u slučaju kraha braka + za mene, kao ženu, majku




uh na te druge zivotne sudbine i ne zelim misliti

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 12:51:09   
veeseelaa
ALI zasmetalo mi je sto ne vlada problematikom, apsolutno je neinformisan i sve sto radi je - oponira meni. To je jako frustrirajuce moram priznati.


shpagice pa to su samo muškarci user posted image većina se tako ponaša
mm je mene uvjeravao da imam pravo na neke pakete od Općine kad sam se porodila, i džaba moja priča da je to za nezaposlene majke, koje nemaju automobila o ne... on kaže za sve porodiljeuser posted image
i rekoh idi eto pa pitaj u Oćini kad si tako dosadan i on se vrati pognute glave user posted image
neko mu od raje dao poluinfo i on bi se samnom ubjedjivaouser posted image

a tek da ga čuješ o vrtićima kakvu ima teoriju hahahah da umreš od smijeha
i da antibiotik se djetetu daje kad je dijete budno, džaba što je vrijeme da se da u po noći nema potrebe user posted image
samo ćemo je veli bezveze probuditi
Jedno veče ja jadnica navila sat da malenoj dam antibiotik, a mm još ne spava gleda tv, reko ako ne zaspiš probudi me u 03, trznem se ja slučajno kad 03,30
mm gleda tv, rekoh što me bolan ne probudi, kaže pa bilo mi te žao, ja isključio i zvono na satu, e pa kad ga ne ubi user posted image user posted image

i tako masa je primjera..... al ja rekoh, ja poravnila, dijete ja "liječim", mm samo dodaje i radi po mojim uputama
do duše meni se mm i ne miješa, što bi kad ja sve fino deveram user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 12:52:24   
Hanady RR
user posted image

ajjjjjjjjjj

pa polako...
pa bolestan je...

al te razumijem...
naime kad mi je mlađoj bilo 4 mjesac, a starijoj 3 nepune moj hairlija dobije upalu pluća...u svemu tome beba mi fasuje brohitis...
priljeće došlo a mi u pordoičnoj kući to samo odlaze i dolaze...
al da s eko počeše da šta pomogne...ni habera...

jao a on...prenemaže se ...bolestan...
ja sma sa dvoje djece morala sić na čaršiju da mu kupim šipurka jer sva domaći je popio za 48 sati...
hajd..
deveram deveram...i tako puknem jedno jutro...
kasnije mi žao bilo...
al i on mene razumio...

međutim...
nakon određenoga vrmena mene leđa uhavte i padnem bukvalno na postelju...
vjeruj mi...tek tada krivo mi bi što sma ga onako naružila...
sve njegove make postadođe mi vrline...
išao na posao, izlazio ranije, radio i drugi, mene liječio , davao inkecije lijekove masirao...
djecu čucao obzbjedio ko će o njima brinuti...
ko će meni ručak da jedem skuhati, bebu na podpoj donisio...grčeve joj devero sam...

baš život i trenutci razljute...
al zaista dobri su oni...i sreća mi samo što moj suprug nije inpulsiva ko jauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 12:57:52   
Alhemicarka
Znači nisam jedina koja se tako istresla, meni još nije žao, ja bih se još derala. Pita me on pa šta hoćeš od mene, reko neću ništa, hoću da se derem user posted image . Uh.
Danas mi dolazi mama, pa će me valjda malo rasteretiti.


_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 13:00:27   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Alhemicarka

Znači nisam jedina koja se tako istresla, meni još nije žao, ja bih se još derala. Pita me on pa šta hoćeš od mene, reko neću ništa, hoću da se derem user posted image . Uh.
Danas mi dolazi mama, pa će me valjda malo rasteretiti.



ma kakva jedina... a nije ni on jadan jedini u toj pozicijiuser posted image
ma moramo s evsi navić na novonastale situacije...

nismo ih ni željeli ni očekivali tipa bolesti itd itduser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *