|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad je vaša beba počela da stoji ?
19.10.2010 9:17:14   
teacher75
IZVORNA PORUKA: leona81

moja beba vec odavno puze i samostalno stoji, ustaje, hoda uz namjestaj ali jos ne hoda samostalno...kada shvati da je potrebno da napravi nekoliko koraka spusti se opet na pod i puze pa dodje do odredjene pozicije...s obzirom da smo mm i ja prohodali sa 9 mj to nam je pravo cudno...kada bi u pravilu trebala prohodati?

tu ti nema pravila. najvise djece prohoda izmedju 12 i 16 mjeseci, s tim da neki prohodaju vec sa 9 a neki tek nakon 16.mjeseca...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kad je vaša beba počela da stoji ?
25.10.2010 21:45:01   
Meri29
Majda je u zadnjih par dana, jedno za drugim, skontala i kako puzati na koljenima (do sada je puzala na stomaku pa se gurala naprijed rukicama), kako iz lezeceg polazaja sjesti, kako se dici na nogice ako se cuva za krevet... nevjerovatno, sve za par dana. A inace je sama pocela sjediti sa tacno 6 mjeseci, hoce da hoda ako je mi cuvamo za rukice. Sve ovo ostalo je sama skontala, a ja sam tako radosna sto ce puzati, to mi je tako slatkouser posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kad je vaša beba počela da stoji ?
26.10.2010 0:16:52   
Anoniman
Nane samostalno sjedi jos od 7-og mjeseca... poceo se dizati iz lezeceg u sjedeci polozaj u 8-om mjesecu, da bi prosli mjesec i propuzao i poceo se dizati na nogice sam... a evo ima dva tri dana, hoda oko stola ili kauca pridrzavajuci se za isti... a danas mi se prebacio od kauca do stola... jeste bio malo nesiguran, ali je lagano pronasao tacku gdje mu je najblize da se jednom rukom drzi za kauc a drugom da dohvati do stola, te se lagano prebacio prema stolu... i bio je sav presretan zbog tog uspijeha... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meri29)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kad je vaša beba počela da stoji ?
26.10.2010 0:26:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Moja malena evo ima hefta kak se pcela dizati uz namjestaj, krevetic, moje nogeuser posted image ...Dakle, nekoliko daa prije 8 mjeseca. Nicim izazvana, nicim forsirana. Puze ko velika od 6,5 mjeseci


i moj vec pici kroz kucu, puzajuci a neki dan se sam digao na noge, ali odmah pao, u kreetcu se hvata za resetke da ustane, dusa sve stenje od napora, a ne konta kako pa se dere i zvocauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 104
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *