|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
12.6.2009 17:49:14   
meme27
IZVORNA PORUKA: merimaa

IZVORNA PORUKA: nikka

muški samo pričaju da više vole,a da se njih pita završili bi za minutu.


user posted image user posted image user posted image bravooo...

mislim da zene vise vole a vise i uzivaju...user posted image




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
12.6.2009 17:50:28   
meme27
IZVORNA PORUKA: sheri

ja volim sex, jako volim sex. i zensko samuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



e pa vala nisu zene frigidne user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
12.6.2009 17:51:55   
Mama1
mislim podjednako ....
ili mozda malo viseee zene hehehheheuser posted image


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
12.6.2009 17:55:49   
travnik
pa naravno mi zeneuser posted image

_____________________________

farah ceza moja 09.06.98
arman mali princ 01.05.09

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
29.7.2009 2:10:44   
Me80
ma vala volimo isto sex,jao sex,volimo ga jednako,jos kad imas pored sebe partnera koji uziva koliko i ti samo mogu reci jaoooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu travnik)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.9.2009 0:12:40   
teta berta
nide vezeuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Me80)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.9.2009 0:38:12   
Mirkica
zavisi od osobe ima nas svakakvih

< Poruku je uredio Amira_EB -- 21.9.2009 0:44:19 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.9.2009 0:42:23   
nejra08
sex je samo za one koji znaju uzivat

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
3.11.2009 10:57:15   
Anoniman
Mislim da je to samo mit da muskarci samo na to misle... da, ali dok se ne dobiju, danasnji muskarci su fuj, nema jedan primjer da je super na pocetku braka pa i prve godine a onda kud koji mili moji, ja sam sa prvim imala problem nakon godinu dana , mrtav ,mogao i mjesec dva bez toga, i to je bio jedan od razloga razvoda... nisam mogla vise kamcit ljubav na kapljice.. sto je jos gore i sa sadasnjim muzem pocinje isto... neke njihove krize da ih tisni, zaj.. to i nas tisti mnogo sta pa smo uvijek spremne kad se njima digne...
U svakom slucaju zene u ovom danasnjem brzom i modernom svijetu...oni se jos ne mogu nositi s njim.. cak ih nekada mrzim ljigavci, vazda im nesto... te stresno na poslu ovaj period, te mrljavi, te spava im se, te cek da ovo zavrsim... ma daj... odj--...................
sto je najgore tesko pada samozadovoljavanjee zena pored muza u kuci.. treba ih protresti samo tako..

(odgovor članu nejra08)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
3.11.2009 20:06:26   
fatimica09
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mislim da je to samo mit da muskarci samo na to misle... da, ali dok se ne dobiju, danasnji muskarci su fuj, nema jedan primjer da je super na pocetku braka pa i prve godine a onda kud koji mili moji, ja sam sa prvim imala problem nakon godinu dana , mrtav ,mogao i mjesec dva bez toga, i to je bio jedan od razloga razvoda... nisam mogla vise kamcit ljubav na kapljice.. sto je jos gore i sa sadasnjim muzem pocinje isto... neke njihove krize da ih tisni, zaj.. to i nas tisti mnogo sta pa smo uvijek spremne kad se njima digne...
U svakom slucaju zene u ovom danasnjem brzom i modernom svijetu...oni se jos ne mogu nositi s njim.. cak ih nekada mrzim ljigavci, vazda im nesto... te stresno na poslu ovaj period, te mrljavi, te spava im se, te cek da ovo zavrsim... ma daj... odj--...................
sto je najgore tesko pada samozadovoljavanjee zena pored muza u kuci.. treba ih protresti samo tako..

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   a da nije do tebe?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
3.11.2009 23:45:28   
ena23
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mislim da je to samo mit da muskarci samo na to misle... da, ali dok se ne dobiju, danasnji muskarci su fuj, nema jedan primjer da je super na pocetku braka pa i prve godine a onda kud koji mili moji, ja sam sa prvim imala problem nakon godinu dana , mrtav ,mogao i mjesec dva bez toga, i to je bio jedan od razloga razvoda... nisam mogla vise kamcit ljubav na kapljice.. sto je jos gore i sa sadasnjim muzem pocinje isto... neke njihove krize da ih tisni, zaj.. to i nas tisti mnogo sta pa smo uvijek spremne kad se njima digne...
U svakom slucaju zene u ovom danasnjem brzom i modernom svijetu...oni se jos ne mogu nositi s njim.. cak ih nekada mrzim ljigavci, vazda im nesto... te stresno na poslu ovaj period, te mrljavi, te spava im se, te cek da ovo zavrsim... ma daj... odj--...................
sto je najgore tesko pada samozadovoljavanjee zena pored muza u kuci.. treba ih protresti samo tako..


Evo moj muz kaze da obuces tange i prosetas pored svog muza... kaze: pa ces vidjet kako ce te zaskociti! user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
24.11.2009 14:27:21   
Tigrica
Zavisi,ipak to je stvar individue,s tom razlikom da je ipak ovo Balkan,pa su muskarci jos uvijek liberalniji u odnosu na zene!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
3.11.2011 13:53:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Happy

IZVORNA PORUKA: maslačak82

Žene.... Bar je kod nas tako... Što se tiče mm mi bi jednom u 10 dana


Isto!





Ja sam mislila da je to samo kod mene, pa sam se i brinula..... Sad mi je lakše user posted image



aj zar ovo imauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 9:09:32   
sang
IZVORNA PORUKA: Happy

IZVORNA PORUKA: maslačak82

Žene.... Bar je kod nas tako... Što se tiče mm mi bi jednom u 10 dana


Isto!






Ja sam mislila da je to samo kod mene, pa sam se i brinula..... Sad mi je lakše user posted image



Da li to znaci da ne zele nas ko zene pa cisto radi potrebe u 10 dana traze?

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 9:13:04   
veeseelaa
vjerovatno ima svega
al muškarac koji nije uvijek zainteresovan za sex sa svojom partnericom mi je user posted image , izuzev smrtnog slučaja i bolesti sve drugo nema opravdanja

ja ne bi mogla biti s takvim muškarcem nikad


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 9:19:59   
sang
Evo da kezm svoj slucaj. Meni moj, kad god ga pitam, kaze da se zelja prema meni nije ugasila i da sam mu najprivlacnija i zeli me, nije me odbio, ali rijetko je kad inicijator sexa. Uglavnom sam to ja.Mogao bi 1 u 10 dana. Da li to znaci da me ne zeli ili je jednostavno takav?

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 9:29:28   
veeseelaa
pa stvarno ne znam, vrlo je teško ući u nečiju glavu
al mi nekako logično ako ti je neko privlačan da ne možeš biti miran pored njega
al svi smo različiti, ako je takav oduvijek možda je takav tip user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 9:31:33   
veeseelaa
koliko imate godina? ima li stresan posao? imate li djece i puno obaveza? sve ovo može ovisiti o količini sexa
mada je meni kao meni sex jednom u 10 dana ne prihvatljiv
plafon 3-4 dana, plafon

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 9:39:49   
sang
Mladi smo. Godinu i 8 mjeseci u braku, imamo bebu od 6 mjeseci. Ja trenutno ne radim, a njegov posao nije toliko stresan, ali se umori. On tvrdi da me zeli i kaze da mu ja pruzam sve i da je njemu sasvim redovno ovo sto mi imamo. Slabo spavamo nocu. A iskreno,oduvijek je takav.Da li je do mene?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 9:46:01   
veeseelaa

Do tebe bi bilo kad bi ga ti odbijala al ovako do njega je user posted image iz mog ugla naravno, nadam se da će se javiti još neko i dati svoje mišljenje
iskreno nije mi jasno, mladi ste i vrlo kratko u braku, trebalo bi da jne silazite jedno s drugog, izvinjavam se na izrazu
al opet kažem možda je on takav tip, jeste li se sexali prije braka? jel isto tako bilo?

mada i ti možeš poraditi na njegovom libidu, nema veze što si inicijator, unesi neke novine u vaš odnos, nek ne bude jednolično....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 9:46:34   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sang

Mladi smo. Godinu i 8 mjeseci u braku, imamo bebu od 6 mjeseci. Ja trenutno ne radim, a njegov posao nije toliko stresan, ali se umori. On tvrdi da me zeli i kaze da mu ja pruzam sve i da je njemu sasvim redovno ovo sto mi imamo. Slabo spavamo nocu. A iskreno,oduvijek je takav.Da li je do mene?

libido je individualna stvar, tj, jacina libida- ovisi od osobe a i od trenutnih okolnosti, kod nekog je jaci a kod nekog slabiji, bitno je da vama ne smeta, tj, da imate podjednak libido i sve je ok dok jedna strana ne ispasta

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 9:48:49   
veeseelaa
da joj je svejedno ne bi se javljala.... po meni

i na libidu se radi, ako ga zapustiš čovjek se nikad ne bi sexao
Žene kao i muškarac prvenstveno moraju biti lijepi sebi, privlačni i atraktivni....
nikako ne dozvoliti da ih život samelje i da zanemare taj dio bračnog života, koji je najbitniji


< Poruku je uredio veeseelaa -- 21.12.2011 9:50:13 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 9:49:43   
sang
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


Do tebe bi bilo kad bi ga ti odbijala al ovako do njega je user posted image iz mog ugla naravno, nadam se da će se javiti još neko i dati svoje mišljenje
iskreno nije mi jasno, mladi ste i vrlo kratko u braku, trebalo bi da jne silazite jedno s drugog, izvinjavam se na izrazu
al opet kažem možda je on takav tip, jeste li se sexali prije braka? jel isto tako bilo?

mada i ti možeš poraditi na njegovom libidu, nema veze što si inicijator, unesi neke novine u vaš odnos, nek ne bude jednolično....



Nismo imali sex prije braka. Meni samo nije jasno jer kaze da je prezadovoljan, a uglavnom me inicira odnos, ja sam inicijator i dovoljno mu je 1 u 10 dana. Drugog povoda nemam, ali bi li vama ovo bio povod da sumnjate u muza u smislu da ima drugu?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 9:52:35   
veeseelaa
Drugog povoda nemam, ali bi li vama ovo bio povod da sumnjate u muza u smislu da ima drugu?


aj sad, pa ne mora da znači
kod mene bi značilo, mislila bi il da ima drugu il da ima neku neizlječivu bolest user posted image tobe jarabi
al ja sam sa svojim partnerom dugo i poznajem ga dobro, taj jednostavno to radi često

Ima li kakvih drugih pokazetelja? izlasci? sumnjivi pozivi?




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 9:55:10   
bananica
Nismo imali sex prije braka. Meni samo nije jasno jer kaze da je prezadovoljan, a uglavnom me inicira odnos, ja sam inicijator i dovoljno mu je 1 u 10 dana. Drugog povoda nemam, ali bi li vama ovo bio povod da sumnjate u muza u smislu da ima drugu?


a koliko cest vam je sex bio na pocetku braka, je li se vremenom smanjivao odnos ili je tako od samog starta??

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *