|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 9:57:19   
sang
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Drugog povoda nemam, ali bi li vama ovo bio povod da sumnjate u muza u smislu da ima drugu?


aj sad, pa ne mora da znači
kod mene bi značilo, mislila bi il da ima drugu il da ima neku neizlječivu bolest user posted image tobe jarabi
al ja sam sa svojim partnerom dugo i poznajem ga dobro, taj jednostavno to radi često

Ima li kakvih drugih pokazetelja? izlasci? sumnjivi pozivi?





Nema drugih pokazatelja. Moj muz je na poslu i onda dolazi kuci meni, jako rijetko izlazi, jako rijetko. Uglavnom je sa mnom. Nisam nikad posumnjala u njega.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 9:58:43   
sang
IZVORNA PORUKA: bananica

Nismo imali sex prije braka. Meni samo nije jasno jer kaze da je prezadovoljan, a uglavnom me inicira odnos, ja sam inicijator i dovoljno mu je 1 u 10 dana. Drugog povoda nemam, ali bi li vama ovo bio povod da sumnjate u muza u smislu da ima drugu?


a koliko cest vam je sex bio na pocetku braka, je li se vremenom smanjivao odnos ili je tako od samog starta??



Pa prvih onih nekoliko dana braka, nekoliko mjeseci je bilo jako cesto, a onda se smanjilo. Sad je nekako rutina u nekih 10 do 15 dana.


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 9:58:55   
veeseelaa
pa odlično nemoj da brigaš
al nisam shvatila jel se tebi sexa češće? il šta?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 9:59:53   
veeseelaa
Sad je nekako rutina u nekih 10 do 15 dana.


nema među smajlijima znaka za uzbunu al sad bi ga metnula

Ne smiješ dozvoliti da vam sex postane rutina, NIKAKO

Vi ste mlad bračni par, šta će biti za 5-10 godina???




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:01:44   
sang
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa odlično nemoj da brigaš
al nisam shvatila jel se tebi sexa češće? il šta?



Ma nije da se meni sexa cesce. Nekad mozda mi se prohtije cesce. Vise se bojim da se njegova zelja gasi. Ipak je musko, zar nebi trebalo da cesce on zeli? To je u pitanju. Kontam sad kakvu da mu poruku posaljem, onu tvog kalibra veselauser posted image vrucu. Ali mi nista posebno ne pada na pamet.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:04:40   
Hanady RR
sang iskreno mislim da se ti pomalo i opterećuješ nepotrebnim.

Sad nisam sigurna kakav si ti tip osobe i što si očekivala do braka, što dobivala u vezi...koliko se poznajete...ali činjenica je da u tebi čuči strah do prevare i količinu seksualnih donosa vežeš za to.

ti to sada i nećeš reći ( i ne moraš) ali po tvojim prijašnjim postovima pokazan je raalan strah do prevare.

najprije imaš i malu bebu...
tvoj suprug možda sa posebnom pažnjim tebi prilazi po porodu samom...
možda je onaj kojem je sasvim dovoljni 1 u 10 dana ili 1-2 puta u 15 dana...
no ti iz silnoga straha da je prevaa u pitanju razmišljaš i brojiš i iniciraš jer je neko na nekom forumu napisao da toliko puta treba...

To koliko mi to radimo tebi nije nikakavo mjerilo draga...

Sex u braku jeste bitan...nedostatak istoga kod jednog od partnera može dovesti do nezadovoljsttva ali ako ti i tvoj suprug imate zdravu komunikaciju ti ćeš sa njim najbolje i rješitit datu situaciju...
Pitaj ga zašto ne inicira on nikada...
ako zaista ne inicira...

Mislim da trebate malo isrkenije razgovarati i otvorenije i tako poboljšati vaš odnos u ovome smilu.






_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:04:42   
veeseelaa
ja bi se slikala naga i poslala mu uz tekst jedva čekam da udješ u mene
Žestoko previše user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:06:54   
veeseelaa
Ma nije da se meni sexa cesce.


pa onda nema problema
što Hanady reče nisu nam svima potrebe iste, i ne moraš da gledaš na drugarice okolo
Neko voli baš pravo sex a nekom je to samo obaveza itd Bitno je da ste vi sretni

.... mada ja opet ne kontam kako neko može biti sretan u braku a da se rijetko sexa....?
al pusti mene

< Poruku je uredio veeseelaa -- 21.12.2011 10:08:42 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:10:28   
Anoniman
Iskreno, mislim da je previse sve iza 4dana...ako su normalne okolnosti(niste bolesni, niste udaljeni jedno od drugog i sl.)
Da bi rijesila svoju 'situaciju' lijepo sjedi s muzem i otvoreno razgovaraj...reci mu sve svoje strahove, zelje i potrebe i trazi njegov  odogovor na sve to. Sigurna sam , ako se jos volite, da mozete sve to prevazici, naravno, uz zelju i praksu user posted image
Sretno!

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:12:35   
Anoniman


Ma nije da se meni sexa cesce.


pa onda nema problema
što Hanady reče nisu nam svima potrebe iste, i ne moraš da gledaš na drugarice okolo
Neko voli baš pravo sex a nekom je to samo obaveza itd Bitno je da ste vi sretni

.... mada ja opet ne kontam kako neko može biti sretan u braku a da se rijetko sexa....?
al pusti mene
Seks ne smije nikome biti obaveza. Ako je, onda fakat ima problem.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:13:01   
Hanady RR
veesela u zavisnoti od libida nekima je često onima što je nama rijetko...i obrnuto...

samo to nemože biti mjerilo...i ne smije biti

ako se njima ne sexa često i savršeno je zadovoljna žena sa onim što joj se nudi od partnera u vrmenu kako to teče...ona nema potrebe da sebe omalovažava i zabrinjava time da je došlo do prevre jer ne nekom forumu postoje žene koja se sexaju svaki dan.

Brak bez sexa nije kako treba to jeste činjenica ali količina istoga kad partneri se po istome ''slože'' ( što snag i supug jesu) nije odlika lošega braka ili problema.
Prevara se obično primjeti po svim drugim aspektima a onaj koji vara vodi brigu o ''krevetu'' da ga se ne skonta...statistika je to uveliko pokazalauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:16:57   
teacher75
potpisujem hanady, mi recimo nekad hocemo svaki 2. dan, a nekad prodje 10 dana i nemamo volje ni jedno ni drugo- puno posla, stres il nam jednostavno nije do toga- niko ne inicira. pa opet dodje period, pa bude malo cesce, i tako, varira od raspolozenja, bitno da ga ima i da ste oboje zadovoljni

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:17:30   
veeseelaa
Prevara se obično primjeti po svim drugim aspektima a onaj koji vara vodi brigu o ''krevetu'' da ga se ne skonta...statistika je to uveliko pokazalauser posted image


ma daj, osobito kad ima 35 + , jednom ga zavuče i drugi put "orao pao"


Pahuljice naravno da sex nije obaveza i ne treba biti al mnogima jest, jednostavno to zovu "bračna obaveza"

Ja kako skontah Sang bi se ipak malo više sexala, osjećala bi se sigurnijom itd


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:20:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

potpisujem hanady, mi recimo nekad hocemo svaki 2. dan, a nekad prodje 10 dana i nemamo volje ni jedno ni drugo- puno posla, stres il nam jednostavno nije do toga- niko ne inicira. pa opet dodje period, pa bude malo cesce, i tako, varira od raspolozenja, bitno da ga ima i da ste oboje zadovoljni


hoćel ko mene potpisati user posted image
naravno da nismo svi isti al sestro 10 dana da su mi muža macolom mlatili on bi morao user posted image
a tek ja, da ne pričam, ja kad imam mjesečnicu pa se ne mogu sexati , četvrti i peti dan mi nije dobro, boli me glava i bla bla bla
a kad sam bolesna npr gripica il sl mene sex izliječi, nevjerovatno user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:20:46   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Prevara se obično primjeti po svim drugim aspektima a onaj koji vara vodi brigu o ''krevetu'' da ga se ne skonta...statistika je to uveliko pokazalauser posted image


ma daj, osobito kad ima 35 + , jednom ga zavuče i drugi put "orao pao"


Pahuljice naravno da sex nije obaveza i ne treba biti al mnogima jest, jednostavno to zovu "bračna obaveza"

Ja kako skontah Sang bi se ipak malo više sexala, osjećala bi se sigurnijom itd


suti, moj ima 35+user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:22:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Prevara se obično primjeti po svim drugim aspektima a onaj koji vara vodi brigu o ''krevetu'' da ga se ne skonta...statistika je to uveliko pokazalauser posted image


ma daj, osobito kad ima 35 + , jednom ga zavuče i drugi put "orao pao"


Pahuljice naravno da sex nije obaveza i ne treba biti al mnogima jest, jednostavno to zovu "bračna obaveza"

Ja kako skontah Sang bi se ipak malo više sexala, osjećala bi se sigurnijom itd



ja ne znam osoibito kako je kod vas...a kod mene je 35 + i ne pada orao tako lako vjeruj mi na riječ...user posted image

sex ne smije biti bračna obaveza...dlažem se sa pahuljicom...ako jeste onda i sebe i partenar us tom smilu treba mjenjati...jer takav donos prema istome dovest će vrlo lako do problema i nadasve vrlo brzo.

A ja pročitah sang kaže '' ma nebi ja češće sex nego porčitam koliko se drugi sex-aju pa mislim trebamo i mi''
ima post i na temi odnos -koliko često...ona je sebi svezala šuhu čitajući tuđa iskustva.

Ja mislim da nema nikakave potrebe za brigom...
mislim da si previše vrmena troši na razmišljanja kako je to kod drugih....user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:22:38   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

potpisujem hanady, mi recimo nekad hocemo svaki 2. dan, a nekad prodje 10 dana i nemamo volje ni jedno ni drugo- puno posla, stres il nam jednostavno nije do toga- niko ne inicira. pa opet dodje period, pa bude malo cesce, i tako, varira od raspolozenja, bitno da ga ima i da ste oboje zadovoljni


hoćel ko mene potpisati user posted image
naravno da nismo svi isti al sestro 10 dana da su mi muža macolom mlatili on bi morao user posted image
a tek ja, da ne pričam, ja kad imam mjesečnicu pa se ne mogu sexati , četvrti i peti dan mi nije dobro, boli me glava i bla bla bla
a kad sam bolesna npr gripica il sl mene sex izliječi, nevjerovatno user posted image


nismo svi isti, ja vise volim 2 puta sedmicno kako treba, kad smo oboje raspolozeni i u elementu, nego nesto na silu, jer onda ne mogu ni da uzivam, ako razmisljam kako sutra moram rano ustati, ili mi se spava, ili me ledja bole itd,..

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:26:33   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Prevara se obično primjeti po svim drugim aspektima a onaj koji vara vodi brigu o ''krevetu'' da ga se ne skonta...statistika je to uveliko pokazalauser posted image


ma daj, osobito kad ima 35 + , jednom ga zavuče i drugi put "orao pao"


Pahuljice naravno da sex nije obaveza i ne treba biti al mnogima jest, jednostavno to zovu "bračna obaveza"

Ja kako skontah Sang bi se ipak malo više sexala, osjećala bi se sigurnijom itd


suti, moj ima 35+user posted image


Da, šta si htjela reč sa ovim 35+? user posted image



_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:30:42   
mamabb
I sad će opet krenuti ubjeđivanje ko je bolji i šta je ispravno.

Žene drage, smješno mi je za mjerilo sebi postaviti nekog drugog.
Ono što mi je važno je da ja što mi paše/nepaše o tome razglabam s kim se sexam, a ne sa nekim ko nije u toj poziciji, s njima razglabam o pikanterijama koje bi mogle biti zanimljive a ne njih postavljati sad kao za neke ljestvice i ciljeve što moram postići. Važno je da sam ja zadovoljna (zadovoljenauser posted image ), a i muž (valjada bi se žalio).

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:31:09   
Hanady RR
Ja opet uopšte ne vidim potrebu da pišem koliko to radim, kako to radim zašto to radim i koji su naši rituali po tome pitanju...

upravo takav način pisanja dovede u zabludu dobar dio mlaih ženica...ja čak mislim da je sang mlada...da je zanijela ubrzo po udaji...da u trudnoći suprug je možda imao i strah i doričaj a is am nije u vezi sa tim bila opuštena...time su oni složili svoja libida i tkao nastavili...

Imati bebu od 6 mjeseci koja možd ai doji, koja noću slabo spava, možda je porstor u životnom porstoru takav da im je beba kraj njih često, možda beba zahtjeva spavanje karaj mame...sve to može utjecati na količinu trenutno...

Onda se vremenom i rješenjem nekih stavri može i pormjeniti ''količina'' , način inicijative itd....

Kod mene je sve ovo bilo drugačije...ali ja sma imala bebu koja je spavala čvrsto sa 6 mjseci po podoju u 2 sata...imala bebu koja je spavala uvijek u svome krevetu...imala sobu od 40 m2 kvadratnih koja mi je dozvoljavala da ja budem ja kad mi je gdo ćeif...imala način i mogućnost d asvoj bračni krevet nikada djeci ne predam i da imama ''rituale'' ....

Znači ...mnogo toga utjecati može....i ne smijemo se mjeriti jedne o druge...
to je najveća pogreška u komletnoj priči...

ja stresa sa posla liječim sex-om,
dok recimo techer to smanjuje libiot...
mi smo različiti i to je sasvim normalnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:32:56   
veeseelaa
ja ne znam osoibito kako je kod vas...a kod mene je 35 + i ne pada orao tako lako vjeruj mi na riječ...user posted image


kod nas je tako da mm ima 33 godine user posted image
znači tm može više puta zaredom? pa dobro nije pravilo da ovi iznad 35+ svi ne mogu dva - tri puta u danu, al kod većine je to otežanouser posted image
tako da kad oni imaju ljubavnici pretpostvaljam da ne mogu svaki drugi dan npr sexati svoju ženu



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:34:01   
veeseelaa
upravo takav način pisanja dovede u zabludu dobar dio mlaih ženica..


šta to mene briga života ti, nisam im ja mama, ja pišem svoja iskustva, sad ne smijem reći npr da se sexam jer se tamo neko ne sexa il da ne kažem da radim jel tamo neko ne radi
i to uopće nije zabluda, neprihvatljiv je sex za tako mladu osobu jednom u 10 dana, šta će biti za 10 godina? nidje ga neće biti



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:35:38   
vjestica
IZVORNA PORUKA: mamabb

I sad će opet krenuti ubjeđivanje ko je bolji i šta je ispravno.

Žene drage, smješno mi je za mjerilo sebi postaviti nekog drugog.
Ono što mi je važno je da ja što mi paše/nepaše o tome razglabam s kim se sexam, a ne sa nekim ko nije u toj poziciji, s njima razglabam o pikanterijama koje bi mogle biti zanimljive a ne njih postavljati sad kao za neke ljestvice i ciljeve što moram postići. Važno je da sam ja zadovoljna (zadovoljenauser posted image ), a i muž (valjada bi se žalio).

potpis
sang ako tebi odgovara seks jednom u 10 dana, zadovoljava tvoje potrebe, nemaš razlika za paniku


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:35:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ne znam osoibito kako je kod vas...a kod mene je 35 + i ne pada orao tako lako vjeruj mi na riječ...user posted image


kod nas je tako da mm ima 33 godine user posted image
znači tm može više puta zaredom? pa dobro nije pravilo da ovi iznad 35+ svi ne mogu dva - tri puta u danu, al kod većine je to otežanouser posted image
tako da kad oni imaju ljubavnici pretpostvaljam da ne mogu svaki drugi dan npr sexati svoju ženu




ne znam...
mlad ti je usprug pa nisi kompetetnata u tom smislu...
mom je 38...

preko tri u danu može to znam sigurno...a i nekoliko dana za redom ako se stignemo po kućiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Sex vise vole;Muskarci ili zene?
21.12.2011 10:36:33   
snijeg
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

neprihvatljiv je sex za tako mladu osobu jednom u 10 dana, šta će biti za 10 godina? nidje ga neće biti




Ne mora značiti, kažu žene u klimaksu imaju najveći libido...meni je već žao tvog muža user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

*Najlepse musko ime
samosvoja

ako mozete i komentar ili objasnjenje. . .

Milan (22%)

Robert (20%)

Tibor (27%)

Igor (14%)

Jandre (5%)

Bojan (12%)


Broj svih glasova: 74

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *