|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zavjese
24.9.2010 13:38:55   
taurus
user posted image user posted image user posted image  znam koje su to šipke, ja ih gotove kupila u ekskluzivu
iste sam stavljala u trpezariju kada sam šila panele
a za dnevnu sobu nikako da se odlučim
do poroda ću ako Bog da i to riješiti

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: zavjese
13.10.2010 3:27:54   
Galicia
Nadjoh konacno zavjese koje mi se svidjaju. Evo slike, ali zanemarite sto nisu ispeglane. :) Nema se cejfa.

U dnevnoj. SLika je dosta svjetlija nego sto su u stvarnosti. Ne sljaste bas toliko. user posted image


user posted image


A ovo je u trpezariji.

user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: spageti zavjese
29.11.2010 13:36:32   
SdZ
Ja imam spagete zavjese u spavacoj, kuhinji i dnevnoj i prezadovoljna sam.
Jos sam boje kombinirala uz namjestaj.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Zavjese
5.1.2011 13:32:24   
Anoniman
imam nekoliko pitanja
1. jeste li probale vanish za zavjese i kakav je???  zavjesa mi je poprimila sivkastu boju od grijanja i ne mogu nikako da operem, mada se to toliko i ne vidi al mene bode u oči ja to vidim
2. za koji dan trebam kupiti tzv."špagete zavjese" naručene su već i  da se riješim za sva vremena peglanja ali me interesuje kako se peru, hoće li poslije pranja biti opet prave ili će se uviti???
3. neodlučna sam između crnih i bijelih???

< Poruku je uredio Breskva -- 5.1.2011 13:34:48 >

(odgovor članu SdZ)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Zavjese
5.1.2011 13:37:57   
SdZ
Imas one kese za pranje. Ja njih koristim i budu normalne poslije pranja.user posted image
A cula sam da mozes da ih svezes i stavis u banju. Razumijes me?user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Zavjese
5.1.2011 13:49:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Imas one kese za pranje. Ja njih koristim i budu normalne poslije pranja.
A cula sam da mozes da ih svezes i stavis u banju. Razumijes me?


gdje se kupe te kese? meni  trgovkinja reče da stavim u vrećicu onu od krompira pa u mašinu al mene to zbunjuje imam osjećaj da bi se one opet izobličile u mašini, jesil to probala možda?

(odgovor članu SdZ)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Zavjese
5.1.2011 13:53:08   
SdZ
Ja sam kupila u obicnoj prodavnici i dosad je bilo uredu. Temp. sam stavila kao i obicne zavjese kad sam prala.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Zavjese
6.1.2011 0:35:33   
myb@by
Zavjese sveži u čvor i to sa obje strane, biće ti opet prave ne brini. ZAšto ne uzmeš crno bijelu kombinaciju, izgleda jako zanimljivo user posted image .

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Zavjese
6.1.2011 0:40:34   
veeseelaa
jeste li probale vanish za zavjese i kakav je??? zavjesa mi je poprimila sivkastu boju od grijanja i ne mogu nikako da operem, mada se to toliko i ne vidi al mene bode u oči ja to vidim


uvijek stavim veniš obični za fleke i super opere


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Zavjese
6.1.2011 0:49:51   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Breskva

imam nekoliko pitanja
1. jeste li probale vanish za zavjese i kakav je???  zavjesa mi je poprimila sivkastu boju od grijanja i ne mogu nikako da operem, mada se to toliko i ne vidi al mene bode u oči ja to vidim
2. za koji dan trebam kupiti tzv."špagete zavjese" naručene su već i  da se riješim za sva vremena peglanja ali me interesuje kako se peru, hoće li poslije pranja biti opet prave ili će se uviti???
3. neodlučna sam između crnih i bijelih???


1. veniš za zavjese je zakon...
al ti prvo pototpi zavjese u hladnu vodu u kadi prije pranja na nekih 20 minuta sa malo veniša...pa onda ubaci u mašinu i stavi veniš...biće bijele totalnouser posted image
2. zaveži čvor sa obe strane i peri...
3. ja glasam za bijelo jer ne volim zavjese u boji...al opet svako najbolje zna kako mu se u prostor uklapa...ja sam malo konzerva po tom pitanju...meni je bijelo bijelo i džabauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Zavjese
6.1.2011 12:34:58   
Anoniman
Zavjese su trenutno potopljene u veniš, javim vam rezultat bila bi presretna da izbjele jer ću se izgleda načekati dok ne stignu špagetice, teta kaže da nema pojma kad će stić user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Zavjese
6.1.2011 12:43:22   
w.pooh
Breskva gdje si gledala špagete? Imaš salon na Ircu u ona tri nebodera, u plavom, ja mislim da bi i tu moglo biti user posted image

ot-pa gdje si ženo? user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Zavjese
6.1.2011 12:57:25   
Anoniman
Gledala ovdje na Brčanskoj a koliko KM-čića su dole da se zaputim, ovdje su mi pravo jeftine pa zato i čekam da stignu, de vidi ako ti je usput i ako  budu prihvatljive cijene da namah kupim...


OT pa zar si ti živa, ja ovdje sama piskaram ostavile ste me na milost i nemilost ovim Sarajkama i Mostarkama nigdje mojih Tuzlanki nema, nisi ni ti dobila jack pot izgleda ipak da je Ivana dobilauser posted image

< Poruku je uredio Breskva -- 6.1.2011 13:01:11 >

(odgovor članu w.pooh)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Zavjese
6.1.2011 13:07:58   
w.pooh
Provjerim i javim user posted image

ppuser posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Zavjese
11.1.2011 11:12:50   
ena0002
IZVORNA PORUKA: Breskva

imam nekoliko pitanja
1. jeste li probale vanish za zavjese i kakav je???  zavjesa mi je poprimila sivkastu boju od grijanja i ne mogu nikako da operem, mada se to toliko i ne vidi al mene bode u oči ja to vidim

Imas u interex-u kupiti sol za zavjese...ja to dodam sa deterdzentom navecer da se kisele citavu vecer i opet je dodam prilikom pranja....a znam ponekad staviti i u bijeli ves...dobro izbjeljuje

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Zavjese
11.1.2011 12:59:09   
Anoniman
probaću naći i to, stavljala sam ih u veniš napredak se vidi mnogo je bolja ali nije onakva kakva je bila... a nisam ni ja ista kao što sam bila prije 3 godineuser posted image .
Uglavnom kupila sam sebi zamjenu i odlučila sam se ponovo za kombinaciju crno-bijelo, stim da mogu praviti razne kobinacije jer je iz dijelova mogu staviti crne sa strane bijele u sredini, mogu samo bijele, ili samo crne- ma kako mi je ćejfuser posted image

user posted image

user posted image
 
(jedva sam ih uslikala ...direktno na svjetlost, pa se loše i vide... trebala sam izaći na poljeuser posted image )

a evo te od prije
user posted image

vidi se kako je bijela na sliciuser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Breskva -- 11.1.2011 13:00:27 >

(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Zavjese
11.1.2011 13:05:53   
ena0002
IZVORNA PORUKA: Breskva


user posted image

user posted image  


a evo te od prije
user posted image

vidi se kako je bijela na sliciuser posted image user posted image user posted image


Ne da gledati u sebe koliko svjetli user posted image user posted image user posted image ...ma na slikama se ne vidi nista user posted image
A ove spageti zavjese....recite mi kad su dignute zeluzine user posted image  da li sa spolja vidi kroz njih unutra user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Zavjese
11.1.2011 13:15:15   
Anoniman
ena ne znam to valja provjerituser posted image bit će svaštauser posted image user posted image user posted image ...valjda nam neko odgovori glupo mi da se sad  šetam ispod prozorauser posted image
...a kad sam slikala zavjese sa podignutim žaluzinama samo sam dobila bljesak svjetlosti user posted image tako da sam ih morala spustiti



(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Zavjese
11.1.2011 13:18:27   
ena0002
Ma meni je to jako bitno user posted image ...to da komsije sa vana ne vide sta se desava unutra user posted image ...haj kad provjeris javi user posted image ...a te spageti se fino daju iskombinovati...a na sta se nakace..je li klasicna garniza

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Zavjese
11.1.2011 13:24:58   
Anoniman
kod mene je klasična, teta mi samo sašila traku... nije mi se dalo sad kupovati druge garnišle a i duplo su skuplje od ovih mojih zavjesauser posted image

(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Zavjese
11.1.2011 13:27:15   
ena0002
E hvala na info user posted image ...a i panel mi se bas svidjaju user posted image

< Poruku je uredio ena0002 -- 11.1.2011 13:31:05 >


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Zavjese
11.1.2011 13:42:55   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: Breskva

user posted image
 


Super Breskva user posted image vjerujem da su uživo još ljepše user posted image
Hajd na pp cijenu i gdje si uzela user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Zavjese
14.1.2011 21:46:36   
muby
konacno sam postavila zavjese
al coek mi nije plaho odusevljen :(

user posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Zavjese
15.1.2011 0:00:18   
Galicia
Meni se svidjaju muby. Minimalne, a ostavljaju utiska na prvi pogled.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Zavjese
15.1.2011 0:02:54   
Hanady RR
muby draga lijepe su i idu sa okolinom tvoga stana...
a muž...muževi ne vole zavjeseuser posted image user posted image user posted image
meni moj stalno prijeti da će mi ih skinuti...rekla sam samo preko mene mrtve...dotakne li ih to će mu biti zadnje što je rukama dotakaouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *